Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Galatasarayın Şampiyonluğu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 sene gs tribünü kovaladım ultrAslan başkanı içeri alındıkdan sonra bıraktım..her sene en az 5 defa deplasmana gitmişdiğim var polislerle çok olaylar yaşadık ama bu kadıköyde yapılanlar bu kadarıda pes maçtan önce ve maçdan sonra ...ben askerlikden sonra bıraktım futbolu tribünü ...ekmeğimi vermiyor çünkü artık ....evlendim barklandım şimdi ekmek spor için savaşıyorum En büyük ekmek spor ...Fenerbahçe yada Galatasaray şampiyon olmuş umrumda değil artık....
    Budur. LigTv maç sırasındaki reklamlar için 12 Milyon TL aldı haberiniz var mı ? Yok Fener, Yok Gs, Yok TS, Yok BJK.. Geçiniz.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Galatasarayı ve Fenerbahçeyi de tebrik etmek gerek birisi Şampiyon oldu birisi ikinci. İkisi de hak etti belki ama fenerbahçe için daha zorlu bir süreç oldu bu yıl. Ayrıca galatasarayı diğer branşlarda da birinciliğe ortak olarak görmek isteriz..

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    GALATASARAYIM tebrikler.. şampiyonlar liginde başarılar...
    fenerede teessüfler medenice alkışlamayıp-bayrak yakıp-stad ışıklarını kapatıp olaylar çıkrtıkları için

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polemik için kimse alınmasın demişsin ama polemik baslattıgının farkında bile değilsin. Diğer arkadaşlar sevincini paylasıp tebrıkkleri kabul ederken sen simdi niye böyle çoğul konusuyorsun? Bütün taraftarlar mı öyle? yada sadece Fenerbahçe de mi var? Galatasaray veya diğer takımların taraftarları medeniyetin en üst sırasında mı? Bütün takımlarda holigan var . Sizinki daha fazla bızımkı daha az diye kendınızı de kandırmayın. bu yorumuna kadar ehrsey guzeldi. Sadece Tebrık edecektım ama yine suyu çıkmış.
    yarası olan gocunsun...benim lafım televizyon'dan gördüğüm ahlaksızlara,Galatasaray hakkıyla şampiyon olduğu halde utanmadan küfür edenlere vs...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Galatasaray'ı tebrik etmek isterim ama edemiyorum ne yazık ki.Çünkü;

Kendi başkanları önce, "lig'te bir senaryo oynanıyor ve bizde bu oyuna istemeden dahil olduk" sözünü söyleyip, ardından "hakkımızda şampiyon" olduk sözünü söyleyerek bana göre bir çelişki içine düştü.Madem bir senaryo var demek ki size şampiyonluk sağlayan bu senaryonun sahipleri.

Rakibini UEFA'ye şikayet etmek gibi birçok saha dışı çirkin mücadele durumlara karışmıştır kendileri.

Galatasaray yönetiminin maç sırasında Galatasaraylı taraftarların güvenlik sebebiyle maçı stadda izlememesine ses çıkarmazken Sükrü Saraçoğlu stadında kupa almaya çalışmak bu na diretmek.

Dün izlediğim görüntülerdeki liseli ergen tavırları.(Otobüste "Şampiyonluk yarınlara kaldı.." ve Arena'da sahaya inen taraftarları çıkarmak için "Çıkmayan Fenerli olsun" sözleri)

Bu sebeplerden ötürü hiç tebrik edesim gelmiyor.Tuttuğum takım Fenerbahçe Şampiyon olsaydı bile çok sevinebileceğimi sanmıyorum.Çünkü berbat bir lig izledik bu sene.Şike muhabbeti yüzünden ligin tadı kaçtı.Tabi bunun sorumlusuda Fenerbahçe çoğuna göre.

Şikeci Fener diye ortalığı ayağa kaldıran embesiller işlerine geldiklerine kulak veriyor.Soruyorum size şike suçu, tecavüzden daha mı kötü bir şey ki Aziz Yıldırım hala hapiste.Bir kıza tecavüz eden 20 kişiyi "rızası var" diye haklı çıkaran yargının, Aziz Yıldırım hakkında ki kararına mı güveniyorsunuz?

Aziz Yıldırım her ne sebeptense birinin kuyruğuna bastı(Benim bildiğim Nato ihaleleri) hapise atmak için bir sebep çıkardılar ortaya bakıyorum herkeste yedi.

Böyle keyifsiz, berbat bir ligden ve en büyük rakibinizin saha dışında yıpratılması sonucunda şampiyon çıkmaktan mutlularsa bir sene yaşayın o mutluluğu.Böyle kalitesiz iğrenç bir ligten şampiyon çıkmak her takım için çok sevindirici bir durum olmaması gerekir.

Spordan anladıkları Futbol olan bir halk için tabi bunlar gereksiz detaylar.Fakat benim içim mühim detaylar.
    erro, Raphae1 ve wers bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi başkanları önce, "lig'te bir senaryo oynanıyor ve bizde bu oyuna istemeden dahil olduk" sözünü söyleyip, ardından "hakkımızda şampiyon" olduk sözünü söyleyerek bana göre bir çelişki içine düştü.Madem bir senaryo var demek ki size şampiyonluk sağlayan bu senaryonun sahipleri.

Rakibini UEFA'ye şikayet etmek gibi birçok saha dışı çirkin mücadele durumlara karışmıştır kendileri.

Galatasaray yönetiminin maç sırasında Galatasaraylı taraftarların güvenlik sebebiyle maçı stadda izlememesine ses çıkarmazken Sükrü Saraçoğlu stadında kupa almaya çalışmak bu na diretmek.

Dün izlediğim görüntülerdeki liseli ergen tavırları.(Otobüste "Şampiyonluk yarınlara kaldı.." ve Arena'da sahaya inen taraftarları çıkarmak için "Çıkmayan Fenerli olsun" sözleri)

Bu sebeplerden ötürü hiç tebrik edesim gelmiyor.Tuttuğum takım Fenerbahçe Şampiyon olsaydı bile çok sevinebileceğimi sanmıyorum.Çünkü berbat bir lig izledik bu sene.Şike muhabbeti yüzünden ligin tadı kaçtı.Tabi bunun sorumlusuda Fenerbahçe çoğuna göre.

Şikeci Fener diye ortalığı ayağa kaldıran embesiller işlerine geldiklerine kulak veriyor.Soruyorum size şike suçu, tecavüzden daha mı kötü bir şey ki Aziz Yıldırım hala hapiste.Bir kıza tecavüz eden 20 kişiyi "rızası var" diye haklı çıkaran yargının, Aziz Yıldırım hakkında ki kararına mı güveniyorsunuz?

Aziz Yıldırım her ne sebeptense birinin kuyruğuna bastı(Benim bildiğim Nato ihaleleri) hapise atmak için bir sebep çıkardılar ortaya bakıyorum herkeste yedi.

Böyle keyifsiz, berbat bir ligden ve en büyük rakibinizin saha dışında yıpratılması sonucunda şampiyon çıkmaktan mutlularsa bir sene yaşayın o mutluluğu.Böyle kalitesiz iğrenç bir ligten şampiyon çıkmak her takım için çok sevindirici bir durum olmaması gerekir.

Spordan anladıkları Futbol olan bir halk için tabi bunlar gereksiz detaylar.Fakat benim içim mühim detaylar.

Hocam haklı olduğun yerler var ama allah aşkına biraz gerçekçi ol şimdi siz şampiyon olsaydınız şike dediniz başkanımızı aldınız ama gene şampiyon olduk en büyük fener demicekmiydiniz bu seneki performansıyla bu takım şampiyonluğu hak etmedimi iyi sölüyosun güzel sölüyosun ama sadece fenerbahçe cephesinden bakmamak lazım olaylara.
    Asayiş berkemal

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri su döksün şunlara.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci

Öncelikle rakibini uefaya şikayet etmek çirkin bir olay değildir her takımın buna hakkı vardır müdahale edilmesi gereken bir durum gördüğünde. Başkanın dediği senaryolar sayesinde hala süperligde fener.
    Ayrıca kupayı kadıköyde almakta suç değil,her takım isterse şampiyonluğunu ilan ettiği sahada kupayı alır hakkıdır.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    arkadaş maçın berabere biteceğini tahmin etmiştim emin olaydım beraberliğe 100TL basardım.
    hoopppp gelsin 310TL
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş maçın berabere biteceğini tahmin etmiştim emin olaydım beraberliğe 100TL basardım.
    hoopppp gelsin 310TL
    idda haram haram:D:D

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam haklı olduğun yerler var ama allah aşkına biraz gerçekçi ol şimdi siz şampiyon olsaydınız şike dediniz başkanımızı aldınız ama gene şampiyon olduk en büyük fener demicekmiydiniz bu seneki performansıyla bu takım şampiyonluğu hak etmedimi iyi sölüyosun güzel sölüyosun ama sadece fenerbahçe cephesinden bakmamak lazım olaylara.
    İki takım da haketti.Galatasaray futbolu için, Fenerbahçe yapılan linç kampanyasına rağmen buralara geldiği için haketti şampiyonluğu.

Alıntı musakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle rakibini uefaya şikayet etmek çirkin bir olay değildir her takımın buna hakkı vardır müdahale edilmesi gereken bir durum gördüğünde. Başkanın dediği senaryolar sayesinde hala süperligde fener.
    Ayrıca kupayı kadıköyde almakta suç değil,her takım isterse şampiyonluğunu ilan ettiği sahada kupayı alır hakkıdır.
    http://i.imgur.com/uY3AQ.jpg?1
    Tabiki kupayı istediğiniz yerde almakta haklısınız, fakat olaylar patlak vermişse stadın dışarısı savaş alanı gibiyse ortamı sakinleştirmek için fedakarlıkta bulunabilirdi Galatasaray.Sırf biz Saraçoğlunda kupayı aldık dedirttirmek için 3 saat beklediler ve karanlıkta aldılar.O oyun sayesinde biz ligte kaldıysak, sizde o oyun sayesinde şampiyon oldunuz.O zaman iki tarafında bir söz söyleme hakkı bulunmuyor.

Ayrıca paylaştığınız fotoğraf hiç hoş değil.Taraftar grupları bu tarz sevinç gösterileri yapabilir fakat futbol takımı yapamaz, yakışık almaz.Özellikle belli bir takıma yönelik hareketler bana göre yapılmaması gerekir.Sonradan görmeler gibi sevinmek hoş değil.Galatasaraylı iki sporcunun maçtan sonra afedersiniz köpek stili birbirlerini dürtme görüntüleri de bu duruma dahildir.Sevinç gösterisini abartmadanda şampiyonluk sevincinizi yaşayabilirsiniz.
    ANGARAJ

Motosikleti
    İki takım da haketti.Galatasaray futbolu için, Fenerbahçe yapılan linç kampanyasına rağmen buralara geldiği için haketti şampiyonluğu.

Tabiki kupayı istediğiniz yerde almakta haklısınız, fakat olaylar patlak vermişse stadın dışarısı savaş alanı gibiyse ortamı sakinleştirmek için fedakarlıkta bulunabilirdi Galatasaray.Sırf biz Saraçoğlunda kupayı aldık dedirttirmek için 3 saat beklediler ve karanlıkta aldılar.O oyun sayesinde biz ligte kaldıysak, sizde o oyun sayesinde şampiyon oldunuz.O zaman iki tarafında bir söz söyleme hakkı bulunmuyor.

Ayrıca paylaştığınız fotoğraf hiç hoş değil.Taraftar grupları bu tarz sevinç gösterileri yapabilir fakat futbol takımı yapamaz, yakışık almaz.Özellikle belli bir takıma yönelik hareketler bana göre yapılmaması gerekir.Sonradan görmeler gibi sevinmek hoş değil.Galatasaraylı iki sporcunun maçtan sonra afedersiniz köpek stili birbirlerini dürtme görüntüleri de bu duruma dahildir.Sevinç gösterisini abartmadanda şampiyonluk sevincinizi yaşayabilirsiniz.
    Hocam şampiyonluk sahada kazanılır, sahadışı olaylara verilen tepkiler şampiyonluğu haketme konusunda katkısı olduğunu düşünmüyorum..
    Çıkan olaylar galatasarayın kupayı orda alması yüzünden değil 3. kez son maçta şampiyonluk kaybedildiği içindi.oyunların bizle alakasını anlamadım tff ve fb arasında değilmi.
    Fotoğrafıda özellikle paylaştım, arenadakii maçtan sonra topuzda dediğin köpek stilini yapmadımı başka türlüde sevinebilirdi yakışık aldımı? yada diğeri her maçımızda ağlama hareketi ona kapak olmuş güzelde olmuş..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    helal olsun haketti benim cimbomum
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Şampiyonluk yarınlara kaldı..

sampiyonsun galatasaray fenerliler soda verem iyi gelir
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Arkadaşlar olayların çıkış sebebi belli oldu.Maç bitiminde galatasaray yedek klubesinde açılan 2 metrelik galatasaray bayrağı fenerbahçeli taraftarı galeyana getirmiş.Bayrağın sahanın ortasına dikileceğini düşünen fenerbahçeli holiganlar sahayı işgal etmiş.İkinci bir Ulubatlı Souness olayı yaşamaktan korkmuşlar

Bu arada çıkan olaylar sonucu 47 holigan gözaltına alınmış.Holiganların meslekleriyse polisi hayretler içinde bırakmış.Aralarında doktor , mühendis , öğretmen ve şirket yöneticisi de bulunuyor

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tam bir klasik fenerlisiniz

Madem o kadar beklemişler ve hak ettikleri kupayı hak ettikleri yer yani YEŞİL SAHA'da alacaklar e bi zahmet ışıkları yakacaksınız arkadaş. Madem zoruna gidiyor adam gibi topunu oynayıp son maçta kaybetmeyeceksin şampiyonluğu.

GS fotosu paylaşılınca hoş oluyor ama ona ses çıkarmak yok. Yine klasik fenevli hareketi. Sevinç sevinmenin abartılmış halidir zaten. Abartmadan şampiyonluk nasıl kutlanır? Kupayı aldık oturalım mı köşede?

Şampiyonluk başka bahara, amman Bursaspor'a dikkat!!!
    ReiZzZ bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500

dostum kusura bakma ama çok yanlış düşüncelerdesin.madem takımın çok delikanlı ozaman lig başlamadan çekileceklerdi lig'den...öyle oyna oyna sonra şampiyon'luğu kaybedince böyle bahaneler uydurmak değildir centilmenlik.
    Galatasaray'ın şampiyonluğunu hazmedemiyeceksen çıkmayacakdın sahaya,kupanın şükrü saracoğlunda verilmesi önceden anlaşılmışdı ve TFF 'de açıkladı.siz kazansaydınız soyunma odasındaı alacaktınız peki kupayı???
    söylemek istemiyorum ama tipik fenerli tripleri yapıyosun,her kaybettiğinizde aynı senaryo...
    ReiZzZ, !Lk£® ve DARADEVİL24 bunu beğendiler.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    galatasaray bu sene hakkıyla şampiyon olmuştur. hemde bu şampiyonlugu katmerlidir. çünkü bu sene uygulanan play off maçları öncesindede ligi lider bitirmiştir.

fenerbahce cephesi içinde futbolcuları ve yönetimi tebrik ederim. geçtigimiz yaz başlatılan şike souşturulmasına ragmen alkışı hakeden bir mücadele örnegi göstermiş ve şampiyonlugu son maça kadar taşımıştır.

ama maç sonu görüntüleri hiç yakışık almadı. nedir bu öfke nedir bu kin. galatasarayın olmadıgı bir lig düşünün yada fenerbahçenin.

fenerbahçe taraftarı bu taşkın fanatik tutumları ile fenerbahçeye zarar vermektedir. oysa federasyon bir karar almış ve kupayı saracoglunda verilecegini açıklamıştı. avrupada hep böyledir. yazık oldu türk futbolu için büyük kayıp.

bir galatasararay taraftarı olarak galatasarayı tebrik eder her iki takımada şampiyonlar liginde başarılar dilerim.

bu arada maç günü fenerbahçe taraftarı olan arkadaşlarla yaptıgımız maç tahminimde tutmuştur. maç 0-0 başlar ve o şekilde biter demiştim.
    ReiZzZ bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galatasaray bu sene hakkıyla şampiyon olmuştur. hemde bu şampiyonlugu katmerlidir. çünkü bu sene uygulanan play off maçları öncesindede ligi lider bitirmiştir.

fenerbahce cephesi içinde futbolcuları ve yönetimi tebrik ederim. geçtigimiz yaz başlatılan şike souşturulmasına ragmen alkışı hakeden bir mücadele örnegi göstermiş ve şampiyonlugu son maça kadar taşımıştır.

ama maç sonu görüntüleri hiç yakışık almadı. nedir bu öfke nedir bu kin. galatasarayın olmadıgı bir lig düşünün yada fenerbahçenin.

fenerbahçe taraftarı bu taşkın fanatik tutumları ile fenerbahçeye zarar vermektedir. oysa federasyon bir karar almış ve kupayı saracoglunda verilecegini açıklamıştı. avrupada hep böyledir. yazık oldu türk futbolu için büyük kayıp.

bir galatasararay taraftarı olarak galatasarayı tebrik eder her iki takımada şampiyonlar liginde başarılar dilerim.

bu arada maç günü fenerbahçe taraftarı olan arkadaşlarla yaptıgımız maç tahminimde tutmuştur. maç 0-0 başlar ve o şekilde biter demiştim.

Ayrıca "şampiyondan sonra ligin en başarılı takımı 2. takım" ı anlayamayacak kadar zeki arkadaşlarımıza gelsin. Bayrak dikmeyi marifet sanan veya bayrak diktirmemeyi marifet sanan arkadaşlara, üstüne taraftarları yönlendiremeyen ve daha çok ateşleyen polislere gelsin.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    galatasarayın hakkı ile şampiyon olduğuna inanmıyorum,
    ayrıca stadda bayrak dikmek felan eskidi bunlar,
    anladılar ki o bayrak alınır başka yere dikilir,

benim gibi futbol ile alakası olmayan birini bile yavaş yavaş holigana çevirebiliyorsanız
    toplum mühendisliğiniz işe yaramıştır.

bilet bulamamıştım maça yoksa oğlum ile beraber gidecektim,
    sonra orada imamın ordusunun gazları ile tanıştıracaktım oğlumu,

neyse fazla kurcalamayayım,

cim bom luların şampiyonluklarını kutlarım,
    lakin kulüplerinin gidişatını beğenmiyorum.

bir fenerbahçeli olarak galatasarayın şampiyon olması,
    kupayı bizim stadımızda alması
    ya da galatasaray ile ilgili diğer durumlar zerre kadar umrumda değil,
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)