Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Galatasarayın Şampiyonluğu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    şampiyon oldu..
    polis arabaları devrildi, ortalık ateşe verildi...
    sırf insanlar sarı lacivert yada sarı kırmızı bez parçası giyiyor diye lince uğradı...
    silah seslerinden balkona çıkamadık, malın biri yanlışlıkla bize sallar diye...
    daha anlatayım mı?
    inzell, ysn17, DoLPHiN2306 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    digiturk malı götürsün...
    fener aklansın
    size de sus payı şampiyonluk verilsin...

olayın özeti bu...
    Tabi kaybedilen şampiyonluk şimdi sus payı oldu öyle değil mi?

Buna denebilecek tek birşey var o da;

HAHA HA HA HA HA HA HA HAHA HA HA HA HA

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi olan kazansın...
    Zaten iyi olan kazandı yine

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    o değilde fenerli arkadaşlara koymuş bu sonuç millet evinden çıkamadı
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Korna basmaktan parmak kalmadı bende
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    fenerbahçe taraftarları neden bu kadar acizler....
    Zippo's ve psyche bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015

conconu tebrik ederim
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet topaça kapak olsun bu fotoğraf
    Zippo's bunu beğendi.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    arabayla konvoyda dur kalk hararet 110 oldu baktım oalcak gibi değil kaptım motoru öyle devam ettim Allahım şükürler olsun bu onlara en az 10 yıl yeter
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kez daha fb taraftarının ne kadar ezik ve ahlaksız olduğunu anladık (polemik için kimse üzerine alınmasın televizyon'da herkes gördü gerçekleri...)....
    Polemik için kimse alınmasın demişsin ama polemik baslattıgının farkında bile değilsin. Diğer arkadaşlar sevincini paylasıp tebrıkkleri kabul ederken sen simdi niye böyle çoğul konusuyorsun? Bütün taraftarlar mı öyle? yada sadece Fenerbahçe de mi var? Galatasaray veya diğer takımların taraftarları medeniyetin en üst sırasında mı? Bütün takımlarda holigan var . Sizinki daha fazla bızımkı daha az diye kendınızı de kandırmayın. bu yorumuna kadar ehrsey guzeldi. Sadece Tebrık edecektım ama yine suyu çıkmış.
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde fenerli arkadaşlara koymuş bu sonuç millet evinden çıkamadı
    ???????????????????
    sildim
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri su döksün şunlara.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    http://www.youtube.com/watch?v=kp3Pi...eature=related
    Tüm fenerlilere gelsin, hazmı kolaylaştırır...

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polemik için kimse alınmasın demişsin ama polemik baslattıgının farkında bile değilsin. Diğer arkadaşlar sevincini paylasıp tebrıkkleri kabul ederken sen simdi niye böyle çoğul konusuyorsun? Bütün taraftarlar mı öyle? yada sadece Fenerbahçe de mi var? Galatasaray veya diğer takımların taraftarları medeniyetin en üst sırasında mı? Bütün takımlarda holigan var . Sizinki daha fazla bızımkı daha az diye kendınızı de kandırmayın. bu yorumuna kadar ehrsey guzeldi. Sadece Tebrık edecektım ama yine suyu çıkmış.

???????????????????
    sildim
    Biri su döksün şunlara.

Henüz başka takımların hiç bir taraftarı polis otosu devirmeye yeltenmedi bile. Ama sizin takım taraftarları arasında bulunan bu DANGALAKlar bunu da başardırlar. Tebrik ederim ezikbahçeyi...

Motosikleti
    ninja 250
    ameleler güzelim floryayı yaktılar kırılmadık araba camı bıçaklanmayan tekerlek kalmadı burda,belediye öğlen saat 2 de hala yerleri temizliyordu, gs taraftarının nekadar kalitesiz ve seviyesiz olduğu görüldü e5 i kapatıp yolda halay çekmek nedir ? mecidiyeköy metrobüsüne sopalarla basıp fenerli taraftarla kavgaya girmek ohooo,kavgayı geçtim 12 yaşında çocuk bıçaklamak nedir ?,aslında bütün suç gs takımının diyebiliriz,bütün bu olayları onlar istedi hemde bilinçli olarak.kadıköyde kupay kaldırmak neden hemde 1 tane galatasaraylı taraftar yokken ? milleti kudurtmak istediler onlarda kudurdu,polisinde suçu var ana giriş kapısının yoluna barikat kurmuşlar biber spreyleri ellerinde hazır bekliyorlar herşey hak ettiğini buldu çok da güzel oldu.

Not; polise de iyi oldu metrobüs durağına boşalttılar biberi,vapur iskelesine boşalttılar biberi,sahada boşalttılar biberi,maç çıkışı BOŞALTIN BİBERLERİ metrobüsler yolcu alamadı dolayısıyla metrobüs çalışmadı bekle babam bekle gelen giden yok.

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    10 tane galatasaraylı açmış bayrak sokakta 1 tane fenerli pompalıyla bi çıktı ondan sonrada maç muhabbeti olmadı

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ameleler güzelim floryayı yaktılar kırılmadık araba camı bıçaklanmayan tekerlek kalmadı burda,belediye öğlen saat 2 de hala yerleri temizliyordu, gs taraftarının nekadar kalitesiz ve seviyesiz olduğu görüldü e5 i kapatıp yolda halay çekmek nedir ? mecidiyeköy metrobüsüne sopalarla basıp fenerli taraftarla kavgaya girmek ohooo,kavgayı geçtim 12 yaşında çocuk bıçaklamak nedir ?,aslında bütün suç gs takımının diyebiliriz,bütün bu olayları onlar istedi hemde bilinçli olarak.kadıköyde kupay kaldırmak neden hemde 1 tane galatasaraylı taraftar yokken ? milleti kudurtmak istediler onlarda kudurdu,polisinde suçu var ana giriş kapısının yoluna barikat kurmuşlar biber spreyleri ellerinde hazır bekliyorlar herşey hak ettiğini buldu çok da güzel oldu.

Not; polise de iyi oldu metrobüs durağına boşalttılar biberi,vapur iskelesine boşalttılar biberi,sahada boşalttılar biberi,maç çıkışı BOŞALTIN BİBERLERİ metrobüsler yolcu alamadı dolayısıyla metrobüs çalışmadı bekle babam bekle gelen giden yok.
    Galatasaray maçından sonra köprüyü kaptmamışmıydı fenerliler? 12 tane ambulans yolda kalmamış mıydı? Tarih bilgisi ezikbahçe taraftarının gerçekten çok zayıf. Hemen kendi yaptıklarını unutuyorlar

Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 tane galatasaraylı açmış bayrak sokakta 1 tane fenerli pompalıyla bi çıktı ondan sonrada maç muhabbeti olmadı

Yüreğine güvenmeyen bir densiz demekki

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı musakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=kp3Pi...eature=related
    Tüm fenerlilere gelsin, hazmı kolaylaştırır...
    Bunun hazmını kolaylaştıracak ilaç daha dünyada icat edilmedi. Ama meraklanmayın mecburen icat edecekler. Hele ki bir de bursa kaynarsa of of of...

Motosikleti
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yazıdan anlaşılan suçsuz olan sadece fenev taraftarıymış. Bütün yaptıklarına rağmen. komiksiniz aga

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüreğine güvenmeyen bir densiz demekki
    Ben fenerliyim ama galatasaraylılarla beraber halay çektik havai fişek patlattık sonuçta Türkiye şampiyonu ama adam bir çıktı apartmandan 3 el silah sesi 3-4 dk sonra polis geldi aldı adamı

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Sampiyona sapka cikartilir
    suclulara jop
    tebrikler fenerbahce
    gonlum hep GALATASARAYDA

Motosikleti
    Naked :)
    Galatsaray diyince hep daha kaliteli futbol aklıma gelir. Avrupa başarıları vs... Güzeldir Galatasaray'lı olmak. Tebrikler
    !Lk£® bunu beğendi.

Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fenerliyim ama galatasaraylılarla beraber halay çektik havai fişek patlattık sonuçta Türkiye şampiyonu ama adam bir çıktı apartmandan 3 el silah sesi 3-4 dk sonra polis geldi aldı adamı
    Beb de sizi bu sağduyulu taraftarlığınızdan ötürü can-ı gönülden kutlarım. Türkiyede taraftar var deniliyor ancak onların çok büyük bir kısmı ne yazık ki taraftar değil holigan. Aradaki ince çizgiyi farkedemeyenler var.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    8 sene gs tribünü kovaladım ultrAslan başkanı içeri alındıkdan sonra bıraktım..her sene en az 5 defa deplasmana gitmişdiğim var polislerle çok olaylar yaşadık ama bu kadıköyde yapılanlar bu kadarıda pes maçtan önce ve maçdan sonra ...ben askerlikden sonra bıraktım futbolu tribünü ...ekmeğimi vermiyor çünkü artık ....evlendim barklandım şimdi ekmek spor için savaşıyorum En büyük ekmek spor ...Fenerbahçe yada Galatasaray şampiyon olmuş umrumda değil artık....
    halis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)