Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben hem sahte hem gerçek sj4000kullandım. Kasa kalitesinde çok belirgin fark var. Çekim kalitesinde çok fark olmasada, sahte olana çok kaliteli kart takmanız lazım. Sahtenin 15dk kayıttan sonra şişip kaydı durdurduğu kart ile orjinal sjcam 40dk.lık parçalar halinde 95dk. Kayıt yaptı. Sahte olanda uzun çekimlerin sonlarına doğru ses senkronu 2 3 saniyeye kadar bozuluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bende geçtiğimiz ay sj4000 wifi modelini sipariş verdim

sormak istediğim bir konu var
    herhangi alan biri siparişinden dolayı vergi ödedi mi ? yurt dışı siparişleri için 75€ sınırı var buda 90$-95$ arası bir rakama tekabül ediyor.
    kameralar zaten 110$ civarlarında

merak ettiğim için konuyu özellikle sordum
    ben yanında bir kaç ürün daha sipariş ettiğimden vantuz kafa bandı vs vs konuyu özellikle danışmak istedim. tüm parçalar tek bir pakette gönderildiğinden satın alma rakamı daha yüksek görünüyor.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Gopro her0 3+ black var bende. Videoları ne editleyebiliyorum, ne de bilgisayarda açabiliyorum. Kendi programı bile unsupoorted hatası veriyor videolarda.

Motosikleti
    hafıza kartına baktın mı sistem dosyaları bazen hata verdirebiliyor veya kartta bozulmuş olabilir ?

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Geçen hafta sonu izmirde Yamaha mt07 kullanan 4 arkadaş bir araya gelip güzel bir etkimlik ve tanışma sürüşü yaptık arkadaşlar

ilk sürüş olmasından dolayı biraz aksaklıklar çıktı ama çok keyifliydi

özellikle akssuarlı gri MT07 ( Burak abinin ) baya ilgimizi çekti

kuyruk iptali ve katlanır plakalı yapan kırmız MT07 ( göktuğun makina ) oda acayip şekildi

ama her türlü en güzeli olan RaceBlue 'lar ( benimki ve Eymen nin ki )inanılmaz yakışiklıydılar

İyi SEYİRLERR

beko12345 bunu beğendi.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçtiğimiz ay sj4000 wifi modelini sipariş verdim

sormak istediğim bir konu var
    herhangi alan biri siparişinden dolayı vergi ödedi mi ? yurt dışı siparişleri için 75€ sınırı var buda 90$-95$ arası bir rakama tekabül ediyor.
    kameralar zaten 110$ civarlarında

merak ettiğim için konuyu özellikle sordum
    ben yanında bir kaç ürün daha sipariş ettiğimden vantuz kafa bandı vs vs konuyu özellikle danışmak istedim. tüm parçalar tek bir pakette gönderildiğinden satın alma rakamı daha yüksek görünüyor.
    Gectigimiz ay mi verdin? Gelmedi mi henuz... ben de banggood.com adresinden siparis verdim, 22 aralik'ta... 1 yil oldu hala gelmedi

Motosikleti
    Sym joymax250i
    bende 30 aralıkta banggood dan sipariş verdim sizce ne zamana gelir?
    Bir full face birde open face kaskım var içindeki aksesuarlı yeterlımıdır 2 kask için yoksa kask aparatı almalımıyım ?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı cardiacarres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 30 aralıkta banggood dan sipariş verdim sizce ne zamana gelir?
    Bir full face birde open face kaskım var içindeki aksesuarlı yeterlımıdır 2 kask için yoksa kask aparatı almalımıyım ?
    Yeterli, içinden 2 tane kask için aparat çıkıyor.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeterli, içinden 2 tane kask için aparat çıkıyor.
    bu ne hızlı cevap tesekkur ederim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı cardiacarres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne hızlı cevap tesekkur ederim
    Rica ederim
    Bu arada sj4000 den bahsediyoruz değil mi ?
    serkanabbas bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Sj4000 ile akşam çekimim buyrun.

http://www.youtube.com/watch?v=EEYUo4ZMf4E

720 p de izleyin.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim
    Bu arada sj4000 den bahsediyoruz değil mi ?
    sj4000 wifi evet
    beko12345 bunu beğendi.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar yaza girmeden aksiyon kamerası almak istiyorum. İlk 6 sayfayı falan okudum herkes sj4000 den bahsediyor. Sanirim bir kaç kişi gece cekim yapması sıkıntılı falan yazmiş ?? Ben motora akşamları bine biliyorum işten dolayı. Bide aklımda bi kamera var Oregon atc9k hakkında pek bilgi toplayadım internette bilen birileri yardımcı olursa sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gectigimiz ay mi verdin? Gelmedi mi henuz... ben de banggood.com adresinden siparis verdim, 22 aralik'ta... 1 yil oldu hala gelmedi
    Az önce baktığımda bu gün dağıtımda görünüyordu postacı henüz gelmedi ama yarın yada çarşamba elimde olur en geç fotoğraf paylaşırım o zaman

Çantada almıştım onun için başka bir ebay satıcısından ama takip numarası vermedi o 3$ daha vermem gerekiyormuş onun için baştan söylemem gerekiyormuş oda bu ay içerisinde gelir diye düşünüyorum bakalım kısmet

Ben 3 şarjlı olan wifi ürününü almıştım sj4000 in ama ek olarak araç şarjı ayrı bir şarj aparatı ve kafa bandı (snowboard için) yanında sipariş vermiştim bakalım gelsinler önce
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    https://www.youtube.com/watch?v=g3lqH5Q4uoI
    yukarıdaki video ve https://www.youtube.com/channel/UCIL...hrmi4uxkb2k-LA bu kullanıcı daki video ları
    mıdland actıon kamerayla çektim 720 hp bakın bence fena degil seyrederken 720 hp izleyin yanılmamak adına ve bazıları sd formatın da onlar sizi yanıltmasın
    bana göre artıları fiyatı ve bu fiyata süper çekim şekli yedek batarya ve batarya ömrü süper havzing süper
    eksileri mikrofon girişi yok moto blok hazırlamayı yada yapmayı düşünüyorum sony 100 alıcam
    ama şu bir gerçek bir sürü motor kullanan insan var kameralar deli paralar basit kafa karıştırmayan ve ucuz yaptığı işin hakkını veren bir kamera gerekiyorsa budur yeni çıkan basitleştirilmiş goproyla aynı özelliklerde j400 çok kafa karıştırıyor menü vs kaska tak düğmeyi ileri it bitti
    https://www.youtube.com/channel/UCIL...hrmi4uxkb2k-LA
    https://www.youtube.com/watch?v=g3lqH5Q4uoI
    https://www.youtube.com/watch?v=FjUu2DknZbk
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    benım kameram bugün geldi. orijinal sjcam logolu. 24 aralıkta sipariş verdim, 25 aralıkta kargoya vermişler, 7 ocakta istanbula girmiş, 8 ocakta trabzona göndermişler,ilçede olduğum için ve haftasonuna denk geldiği için bugün elime ulaştı. İstanbulda olsaydım 15 gün olmadan elime ulaşmış olacaktı.
    Tranhowe Store isimli satıcıdan aldım. 100.92 dolar. kafa bandı + 1 yedek pil + masaüstü şarjı + araç vantuzu hediyeleri.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım kameram bugün geldi. orijinal sjcam logolu. 24 aralıkta sipariş verdim, 25 aralıkta kargoya vermişler, 7 ocakta istanbula girmiş, 8 ocakta trabzona göndermişler,ilçede olduğum için ve haftasonuna denk geldiği için bugün elime ulaştı. İstanbulda olsaydım 15 gün olmadan elime ulaşmış olacaktı.
    Tranhowe Store isimli satıcıdan aldım. 100.92 dolar. kafa bandı + 1 yedek pil + masaüstü şarjı + araç vantuzu hediyeleri.
    Link atabilir misin hocam ?
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu sj4000'nin kendi sitesinde de sipariş veriliyor sanırım. Böyle bişi varsa neden herkes farklı sitelerden sipariş veriyor?

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu sj4000'nin kendi sitesinde de sipariş veriliyor sanırım. Böyle bişi varsa neden herkes farklı sitelerden sipariş veriyor?
    Kendi sitesi diğer sitelere göre biraz pahalı.Bu yüzden genelde aliexpress,ebay gibi sitelerden alıyoruz. Benim aliexpress den sipariş ettiğim son kamera bozuk çıktı.5 gündür para iadesi almaya çalışıyorum. Satıcıda parayı vermemek için her şeyi yapıyor. bu ve benzeri sıkıntılar olmaması için kendi sitesinden almanızı öneririm

EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    Bende biraz önce alibaba express'ten SJ5000 siparişi verdim. Yedek batarya ve selfiebar veriyormuş paket içerisinde.
    http://www.aliexpress.com/item/Origi...254050798.html
    GoPro 4 Black Edi. düşünüyordum ama o kadar bütçe ayırmak istemedim bu işe. 150 $'dan az bir fiyata SJCam deneyeceğim.

Bekle alibabam bekle şimdi

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)