Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir tane SJ4000 aldım. Fakat housing içerisinde ses kaydı çok az oluyor. Bu sorunu aşabilen yada bir çözümü olan var mı ?
    Gerekirse kutuyu delmeyi planlıyorum :D
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tian housing içine sesi az alıyor. Ama bunun bir alternatifi var. Pakette Housing'in arka kapağının yanları açık olanından da yolluyorlar. Denize vs girmeyeceksen bu kapağı takıp sesin daha fazla gelmesini sağlayabilirsin.
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/store/prod...023073304.html

bunu aldım. cepten alınca 100.92 olar oldu..araç şarjı yerınede kafa bandı istedim. ilgili satıcı, hemen cevap veriyor.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...32225c6b292111

Ben arayıp bulamamıştım. Buradaki arkadaşın fotoğrafında bahsettiğim delikli arka kapak var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arayıp bulamamıştım. Buradaki arkadaşın fotoğrafında bahsettiğim delikli arka kapak var.
    bunu kastediyorsunuz sanırım. arka kapaklardan bırının yanları açık.

dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu kastediyorsunuz sanırım. arka kapaklardan bırının yanları açık.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...b6ab6f3604ace9

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...fe055c32c658ba
    Evet bu kapak teşekkür ederim.

Motosikleti
    Hornet 650
    Kullanan arkadaşlar pil durumu nasıl? 1 ay sonra falan extra batarya aldırtırmı bize?

Motosikleti
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan arkadaşlar pil durumu nasıl? 1 ay sonra falan extra batarya aldırtırmı bize?
    4-5 aydır aynı pil ile kullanıyorum. Hala gözle görülür bir performans düşmesi yok.
    mhmtesk bunu beğendi.

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Arkadaşlar selam,
    Kamerayı, motor koruma demirine, bar mount aparatıyla bağlamayı düşünüyorum. Aranızda şu ürünü kullanan var

http://www.ebay.de/itm/Lenker-Seatpo...item27e354fe23

Varsa başka önereceğiniz bir marka var mı? Gopro'nun kendi parçası çok pahalı.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Arkadaşlar, geçen gün SJ4000 wifi satın aldım. İnternetten zor bulunan bilgileri paylaşmak isterim;
    -kayıt kapasitesi benim aldığım 32 gb kartla 4,5 saat oluyor, pil kapasitesi full HD kayıtta 80 dk
    -wifi özelliği; kameranın nereye baktığını göstermesinin yanında kamera üzerindeki tüm fonksiyonların uzaktan kumandası olarak da iş görüyor

Titreşimle gelen görüntü bulanıklığı benim izlediğim videolardan çok düşük (anti-shake kapalı), ışığın azaldığı ortamlarda karıncalanma yüksek ama fiyatı göz önüne alındığında önemsenmeyebilir ve kör edecek kadar da fazla değil. Bence f-p ürünü olarak zirveye oynar, hangi arkadaşıma gösterdiysem "ben de almak istiyorum" şeklinde tepki aldım. Ahım şahım bir görüntü kalitesine ihtiyacınız yoksa neredeyse aynı işi yapan 5 katı fiyatındaki ürünlere para vermek istemiyorsanız tavsiye olunur
    xbuky, dockerengin ve ..Carmentality.. bunu beğendiler.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, geçen gün SJ4000 wifi satın aldım. İnternetten zor bulunan bilgileri paylaşmak isterim;
    -kayıt kapasitesi benim aldığım 32 gb kartla 4,5 saat oluyor, pil kapasitesi full HD kayıtta 80 dk
    -wifi özelliği; kameranın nereye baktığını göstermesinin yanında kamera üzerindeki tüm fonksiyonların uzaktan kumandası olarak da iş görüyor

Titreşimle gelen görüntü bulanıklığı benim izlediğim videolardan çok düşük (anti-shake kapalı), ışığın azaldığı ortamlarda karıncalanma yüksek ama fiyatı göz önüne alındığında önemsenmeyebilir ve kör edecek kadar da fazla değil. Bence f-p ürünü olarak zirveye oynar, hangi arkadaşıma gösterdiysem "ben de almak istiyorum" şeklinde tepki aldım. Ahım şahım bir görüntü kalitesine ihtiyacınız yoksa neredeyse aynı işi yapan 5 katı fiyatındaki ürünlere para vermek istemiyorsanız tavsiye olunur
    Kardeşim bir gün turlayalım kamerayı görmek isterim.Hem bi çekim yaparız :D .Bende çiğlideyim...
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bir gün turlayalım kamerayı görmek isterim.Hem bi çekim yaparız :D .Bende çiğlideyim...
    Ben daha turlayamıyorum maalesef, aldıktan sonra sürekli yolda olmayı düşünüyorum neden olmasın. Müsait bir zamanda toplaşıp görüşsek bi tanışsak en azından bölge insanları olarak, kamerayı getirmekten mutluluk duyarım
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha turlayamıyorum maalesef, aldıktan sonra sürekli yolda olmayı düşünüyorum neden olmasın. Müsait bir zamanda toplaşıp görüşsek bi tanışsak en azından bölge insanları olarak, kamerayı getirmekten mutluluk duyarım
    Kardeşim arka selemizde yer var :D Turlarız ne olacak ayıpsın yavv
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,
    Kamerayı, motor koruma demirine, bar mount aparatıyla bağlamayı düşünüyorum. Aranızda şu ürünü kullanan var

http://www.ebay.de/itm/Lenker-Seatpo...item27e354fe23

Varsa başka önereceğiniz bir marka var mı? Gopro'nun kendi parçası çok pahalı.
    Kutay Dx.com adresine bak. Orada ucuza bulabilrsin. Kargo ücretsiz.
    KutlayGül bunu beğendi.

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Alıntı Darkfriairs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kutay Dx.com adresine bak. Orada ucuza bulabilrsin. Kargo ücretsiz.
    sağolasın Darkfriairs, lakin almanya'da yaşıyorum. buradan alırsam bir sıkıntı durumunda iadem kolay olur, fazla bekletmezler. bu ürünü alınca kötü diye tekrar para harcamayım derdindeyim.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu basliga uzun zamandir yazmak istiyordum. SJCam meraklilarina "pis fakirler, bozuk kameracilar" diye beni affedin burun kiviriyordum ama bi ton para verip GoPro hero3 black edition aldim...

SAKIN GOPRO falan almayin SJ4000 / 5000 falan muthis aletler kaliyor onun yaninda!

Tekrar dedigim gibi yukaridaki yakistirmami utanarak desifre ediyorum, SJCamden sasmayin.

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu basliga uzun zamandir yazmak istiyordum. SJCam meraklilarina "pis fakirler, bozuk kameracilar" diye beni affedin burun kiviriyordum ama bi ton para verip GoPro hero3 black edition aldim...

SAKIN GOPRO falan almayin SJ4000 / 5000 falan muthis aletler kaliyor onun yaninda!

Tekrar dedigim gibi yukaridaki yakistirmami utanarak desifre ediyorum, SJCamden sasmayin.
    Dostum parası olan var, olmayan var. Herkez senin gibi tonla para verip gopro almak zorunda değil.
    Bazıları için geçici bir heves, bazıları için birbaşlangıç.
    Hem topicin amacı sadece sj cileri kapsamıyor farkındaysan.
    Zoruna gidenmi olduda buraya terbiyesizlik yapmaya geldin.
    Böyle yapınca anca kendini avutursun. Karsılaştırmak istediğin bir şey varsa adam gibi çektiğin görüntüyü koyarsın, sj si olanda koyar başka markalardan alanlarda koyar topicin amacına uygun bir şeyler yapmış olursun.

Ona buna hakaret etmen, acizlik göstergesidir.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum parası olan var, olmayan var. Herkez senin gibi tonla para verip gopro almak zorunda değil.
    Bazıları için geçici bir heves, bazıları için birbaşlangıç.
    Hem topicin amacı sadece sj cileri kapsamıyor farkındaysan.
    Zoruna gidenmi olduda buraya terbiyesizlik yapmaya geldin.
    Böyle yapınca anca kendini avutursun. Karsılaştırmak istediğin bir şey varsa adam gibi çektiğin görüntüyü koyarsın, sj si olanda koyar başka markalardan alanlarda koyar topicin amacına uygun bir şeyler yapmış olursun.

Ona buna hakaret etmen, acizlik göstergesidir.
    Benim kayınpederim de bana fakir der. Latife yapmış yani arkadaş, sanal ortamda mimikler kullanılamadığından bazen bazı cümleler yanlış anlaşılabiliyor. Kavga çıkmaz yani bu mevzudan
    dockerengin bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    basitleştirilmiş gopro ya mikrofon bağlaya bilir miyim ? diyerleri gibi net de aradım durdum hiç bir bilgi yok

[IMG][/IMG]
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Zaten çok uzaktaki bir sesi almak istemiyorsanız özellikle goproda ses biraz daha iyi kayıtta sj4000 ile karşılaştırırsak. Fakat kamerayı hausing olmada da kullanabileceğiniz aparatlar vardır sj4000 içerisinden çıkıyor keza.

Birkaç gündür hausing arka kapağı delik olanları kullanıyorum fakat sürat arttıkça rüzgar seside inanılmaz artıyor. Delik olan yerlerin oraya sünger uygulaması yapıp deneyecem bu gün yarın sonuç daha iyi olur umarım rüzgar dışındaki sesleri daha net alabilmek daha güzel olur açıkçası motorun sesi diğer dış sesler gibi...
    Bunun haricinde çekim gayet iyi denebilir gündüz çekiminde goproya göre çok az bulanıklık olabiliyor ama ciddi dikkatli izlemek gerek bunun için fakat gece çekiminde ışıklar bariz bir şekilde patlıyor

Birde dx.comdan almayın bence ebayde aynı paraya veya 1 2 dolarda olsa daha ucuza ekstrq pil veren satıcılar var
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Arkadaşlar merhaba,

biraz komik olacak ama bana orijinal olmayan SJ4000 lazım.
    İkinci kamera olarak kullanmak istiyorum.

Belki aramızda çekim olarak iyi orijinal olmayan SJ4000 alan olmuştur,
    bana yardım ederse sevinirim.

Selamlar.

Arkadaşlar selam. Bu konuda sizlere yardımcı olabileceğimi düşünerek yazmak istedim. Ben de hem Prestigio Roadrunner 710x hem de SJCAM 4000 WIFI var. SJCAM 4000 WIFI'den daha memnun kaldım. Zaten Prestigio'dan sonra aldım diğerini. Motorsiklette kullanmak için hem SJCAM'in aksesuarları daha iyi hem de görüntü kalitesi çok daha güzel. Ama Roadrunner'ı iyi sabitlerseniz eğer, el feneri şeklindeki bu ürünün kamera olarak anlaşılma şansının daha az olduğunu söyleyebilirim. Prestigio'da daha az meraklı bakışla karşılaşırken, SJCAM'de bu adam kaska ne takmış acaba diye daha fazla meraklı bakışlara denk geleceğinizden emim olabilirsiniz. Ama bir süre sonra umursamıyorsunuz Her ikisi ile de yaptığım çekimleri Youtube kanalıma yüklemiştim. Linkleri vereyim. Bakıp karşılaştırma yapın.

Prestigio Roadrunner 710x Video Link:

https://www.youtube.com/watch?v=Ep2mhxtXgPI

SJCAM 4000 WIFI Link:

https://www.youtube.com/watch?v=oUVFLw9Zafw

Bu arada motorum Yamaha X City 250 cc. Kameralar her iki çekimde de kaska monte edilmiştir.

disturbed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim gorduğum butun karşılaştırmalarda gopro 3 daha iyi olduğunu belli ediyor. Sizin boyle duşunmenizi sağlayan gopronun kotu ya da yetersiz yonu nedir?

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)