Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Müziğe takık olanlar (Audiophile)

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    x92 tv box + audioengine b1 + Dual CV 120 amfi + 3 yollu sony hoparlörler (modelini şu an bilemiyorum evde değilim) tidal'in masterları ile güzel oluyor. Özellikle iniş ve çıkışları olan orkestra / klasik tarzlarında belli ediyor kendini. PArçeyı dinlerken ses daha da yükselemez derken daha da yükseliyor ama enstrumanlar daha düşük şiddette çaldığında da bir o kadar net ayırdedilebiliyorlar. Benzetme yaparsam, diğer sistem ve formatları dinlerken , görüntüde sanki ekranın sadece ortasındaki bir şeridi kullanıyormusşşunuz da bununla bütün ekran kullanılıyormuşunuz gibi oluyor. Daha önce severek dinlediklerimi beğenmezken, beğenmediklerimi sevmeye başladım. Asıl fark Audioengine ile oluştu. Ses kalitesi Tidal ve x 92 ile; aynı amfiye bağlı LG cd çalar analog çıkışından bile iyi ses veriyor.

REKLAM ALANI
    Motomax
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti olayını es geçmeyin. Dediğiniz markaların servisi yok sayılır , en çok olan Yamaha , ki onun da durumu tartışılır. Olsun , en azından muhatap belli. Ayrıca sıkıştığınızda başvurabileceğiniz dünya kadar doküman bulunur internette.
    Ben aşağıdaki aleti kullanıyorum mesela.
    https://tr.yamaha.com/tr/products/au...602/index.html
    şöyle bir cihaz aldım, sizin kullandığınızın eski versiyonu, network kısmının özelliklerinde farklar var (wifi-bluetooth) diğer teknik özellikleri aynı sanırım, kompleks bir cihaz kullanılırken takılırsam başınızı ağrıtabilirim. Bakalım Magnat kuleler ile nasıl uyum sağlayacak.

Yamaha R-N500

Motosikleti
    Cihazı yavaş yavaş keşfetmeye çalışıyorum, Magnat kuleler ile uyumu gayet iyi oldu, ayrıca Bose 301 hoparlörler ile de denedim onunla da güzel sonuçlar verdi, her iki hoparlörü A ve B olarak amplifikatöre bağlayabiliyorum kumandadan dinlemek istediğim hoparlörü seçebiliyorum ikisini A+B olarak aynı anda da dinleyebiliyorum, Wi-Fi olmayışı çok önemli olmadı çünkü modem çok yakınındaydı zaten, Ethernet kablosu ile cihaz evdeki ağa kolayca dahil oldu, AirPlay özelliği kablosuz olarak iphone, ipad ve macbook ile bağlantı kurup dijital içerikleri dinlemek için muhteşem, epey bi kablo ortadan kalkmış oldu, giderek sevmeye başladım, her iki hoparlör ile örnek kayıtlar yaptım bunları paylaşıyorum, kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Net radio için bir server aboneliği gerekiyor , yani parasıyla. Çok saçma.

Motosikleti
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net radio için bir server aboneliği gerekiyor , yani parasıyla. Çok saçma.
    Server ayarı yapıp abone olduğunuz bir stream servisi dinleyebiliyorsunuz, ayrıca internet radio kısmından müzik türleri arasında seçim yapıp yüzlerce radyo dinleyebiliyorsunuz herhangi bir abonelik gerekmeden açabiliyorum.

ANES MOTOR
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler