Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[MT]Darülaceze Ziyareti ve Hayatını kaybeden Motorcular için ist turu "resimler"i

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    arkadaslar önce fikri ortaya atan göksel ve darülaceze kapısından içeri alınmamız için vali yardımcısına dilekçe yazıp izin alan ve bazı küçük yasakları kaldırtan donniedarko (hasan) arkadasıma bi kez daha teşekkür ederim hasan kendisi gelemesede bizim içeriye girmemiz ve resim cekebilmemiz için büyük çaba sarfetti motosiklet.net seninle gurur duyuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimler geldikçe ilk sayfaya ekliyorum tüm resimleri , ekliyenlerin açıklamalarıyla ilk sayfada bulabilirsiniz....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı serkan79 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar önce fikri ortaya atan göksel ve darülaceze kapısından içeri alınmamız için vali yardımcısına dilekçe yazıp izin alan ve bazı küçük yasakları kaldırtan donniedarko (hasan) arkadasıma bi kez daha teşekkür ederim hasan kendisi gelemesede bizim içeriye girmemiz ve resim cekebilmemiz için büyük çaba sarfetti motosiklet.net seninle gurur duyuyor
    toprağım yapma böyle şeyler utandırıyosun beni ben zaten yeterince mahçup oldum gelememekle fazlasını kaldıramam. izin işi de küçük bir teferruat, masa başında bazı şeylere müdahale etmek, silmek kadar olmasa da, kolay ve basit bişey...

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    Alıntı desparadost adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar yorgunluktan uyuya kalmışım şimdi uyandım güzel gelişmeler olmuş harika ya bu okan olayını yapalımmı ne dersiniz sıcağı sıcağına hadi valla..
    orda klasik pankart kaldrıyorlar ya bizde kaldırır kaldırı indiririz

savas abi bi kaç ta manken olsun yaaa yoksa kimse izlemez dimi, bizim memlekettte reytingsiz iş yapmıyorlarrr

bu arada fotoğraflar çok güzel
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı
    orda klasik pankart kaldrıyorlar ya bizde kaldırır kaldırı indiririz

savas abi bi kaç ta manken olsun yaaa yoksa kimse izlemez dimi, bizim memlekettte reytingsiz iş yapmıyorlarrr

bu arada fotoğraflar çok güzel
    valla uyar bana bide motorcu şarkısı patlatırım ya şaka değil yapalım bu işi yorgunuz ama savaş abi konussana ya olmaz mı ?
    ya arkadaşlar bugün televizyon makinasımı var bende şaşırdım ya allah iyiliğinizi versin bende diyorum kalkalım gidelim iyi havaya girmişim valla
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    yaaa bende istanbulda olmak istiyorum
    böyle geziler falan içim ağlıyo burda arkadaşlar

hepinize HELAL olsun birlik ve kardeşlik budur
    saygılar
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Asayiş polisinin sağa çek uyarısı ile motoru sağa çekerken Hayırdır inşallah dedim. Yanıma gelen memurun Hayırdır ne tarafa demesiyle az kalsın "sana ne" diyecektimki Değilmi yani nereye gidersem gideyim bu kimseyi ilgilendirmez. Fakat memurun yüzündeki tatlı ifade ve herhangi bir belge istememesi buna engel oldu.

-Darülacize tarafına. dedim
    -......................
    -Motorcular hep beraber yaşlılarımızı ziyaret edeceğiz.
    -İyi ozaman. Ben burdan gidersen bayrakta varya motorunda Bugün miting var ........ partinin sana bulaşmasınlar diye dedim
    -Ne diyorsun memur bey Ben kendi memleketimde kendi bayrağımı istediğim yerde taşıyamammı yani.
    -Taşırsın tabide hani işte şey neyse hadi alıkoymiim ben seni
    -Lahavle vela kuvvete illa billahhil aziym.

Bu mevzudan on on beşdakka rötarlı vardık darulacizeyeki. Gördüğüm manzaradan. hani o birilerinin serseri dediği. birilerinin yolda taciz ettiği, bilmem kimlerin atını itini nallayıp peşine düştüğü. motor sevdalıları. adeta sırtlarındaki beyaz kanatlarıyla birer melek edasıyla ordaydılar. Buda benim kaskımı çıkarmada biraz oyalanmamı gerektirdi. koca adam sümüklerini çekermiydi canım gözleri buğulanırken.

Gelen basın mensuplarını ayrı bir yana koyarken. gelmeyen bizi ciddiye almayan. arkadaşların mutlaka daha önemli işleri olduğunu varsayarak..?
    Sibelin kıçı , hülyanın donu , seviyeli birliktelikler, vatan hainlerinin reklamı, vs vs. gibi gerçekten bunlardan daha geçerli sebep olamazdı. "Ne yani üç beş serseri üç beş moruğu ziyaret edecekti."

İçeri girdiğimizde Orda gördüğüm manzara her nekadar yabancı olmasamda gene etkiledi. Her izan insaf sahibinin yüreğinde hissetiklerini bende hissettim ve ejdadımla gurur duydum.

Hasan amcanın güzel muhabbetiyle neşelenirken. Birşeyler vermeye niyetli giden ben Hasan amcadan çok şeyler öğrendim. Yirmi yıldır ordaymış oranın kıdemlilerinden. Güzel çiçekli bir yer ayırmış kendine misafir etti beni sanki kırk yıllık dostuymuşum gibi. Gene bekleriz dedi yanından ayrılırken başkalı yalandan geliyor siz gönülden geldiniz sağolun.

Birde Mustafa amcayla tanıştım O ne güzel yürekti öyle ne candan insandı Çocuğun varmı mustafa amca dedim. Vardı Tamerim dedi. Rahmetli oldu . 8 Yaşında bir dahada olmadı. ŞÜkür bu günümüze. ŞÜkür be Mustafa amca şükür. iki çay söyledi. İçerken çayı abı hayattı sanki
    o sıcak çay içimi serinletti.

Ya o motorcu kızlarımız neydiniz siz öyle. Ne kadar şefkatliydiniz. Sanırım erkeklerden üstünlüğünüz bu galiba analık içgüdüsü. imrenmedim desem yalan olur. Yanımızda olmanızdan onur duydum sağolun. Pek farkınız yoktu. Kağnısının başındaki Elif'ten, Nene hatundan, Şerife bacıdan, Kara Fatma'dan Sevindirdikleriniz sevinciniz olsun.

Organizasyonda bu etkinliğin bu kadar güzel olmasına emeği geçen Arkadaşlarım. Hiç birinizin ismini Zikretmeyeceyim. Çünki Bu aciz birinizi unutursa hakkını ödeyemez. Hepinizden Allah razı olsun..

Saygılarımla

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Arkadaşlar bu organizasyona katılan ve emeği gecen herkesi tebrik ediyorum. katalımadığım için hepinizden özür diliyorum Çok güsel olmuş tebrikler akalteke abimin yazısını okurken kafama kask takıp yazmaya devam etmek istedim ... neyse ya kötü oldum hakketten...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Ya o motorcu kızlarımız neydiniz siz öyle. Ne kadar şefkatliydiniz. Sanırım erkeklerden üstünlüğünüz bu galiba analık içgüdüsü. imrenmedim desem yalan olur. Yanımızda olmanızdan onur duydum sağolun. Pek farkınız yoktu. Kağnısının başındaki Elif'ten, Nene hatundan, Şerife bacıdan, Kara Fatma'dan Sevindirdikleriniz sevinciniz olsun.

Organizasyonda bu etkinliğin bu kadar güzel olmasına emeği geçen Arkadaşlarım. Hiç birinizin ismini Zikretmeyeceyim. Çünki Bu aciz birinizi unutursa hakkını ödeyemez. Hepinizden Allah razı olsun..

Saygılarımla

T.D.
    ya baba ne yaptın ya sabah ağla akşam ağla kopardın bizi!buğün bi başkaydı ne yürekler varmış aramızda kurban olurum ya ne desem bilemiyorum koça yürekler ! varolun varolalım yaşayalım yaşatalım sevgiyle güzelliğe kucak açalım
    MT kardeşlerim
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Bugün kendimle bir kez daha gurur duydum. Aslında yaptığımız şey aman aman bir olay değil. Sadece bir insan gibiydik, bir insanın yapması gerekeni yaptık. Ama artık bu insanların sayısı o kadar azaldı ki...
    Bugün motorlarımızı insanlığa sürdük... mübarek olsun. O yaşlıların mutluluğu da ilgililere kapak olsun!..

FASTBOY3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun jl-150 classic
    Muhteşem bi gündü emeği geçen herkese teşekkür ederim en kısa zamanda yine böle bir organizasyon bekliyoruz bu arada resimler bu kadar mı hadi arkadaşlar paylaşımları bekliyorum hepsine kucak dolusu sevgiler....

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    tüm İstanbullu arkadaşları kutluyorum umarım sık aralıklarla bir kenara itilmiş değerlere ve değerli kalplere dokunmaya devam edersiniz

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Allah kabul etsin
    ne mutlu motorcu arkadaşlara
    iyiki varsın Göksel(sen yasaklı olsan bile)
    KAMP ADAMLARI

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılamasamda tebrikler herkese.gerçekten güzel bir organizasyon olmuş.
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    Asayiş polisinin sağa çek uyarısı ile motoru sağa çekerken Hayırdır inşallah dedim. Yanıma gelen memurun Hayırdır ne tarafa demesiyle az kalsın "sana ne" diyecektimki Değilmi yani nereye gidersem gideyim bu kimseyi ilgilendirmez. Fakat memurun yüzündeki tatlı ifade ve herhangi bir belge istememesi buna engel oldu.

-......................
    -İyi ozaman. Ben burdan gidersen bayrakta varya motorunda Bugün miting var ........ partinin sana bulaşmasınlar diye dedim
    -Ne diyorsun memur bey Ben kendi memleketimde kendi bayrağımı istediğim yerde taşıyamammı yani.

Bu mevzudan on on beşdakka rötarlı vardık darulacizeyeki. Gördüğüm manzaradan. hani o birilerinin serseri dediği. birilerinin yolda taciz ettiği, bilmem kimlerin atını itini nallayıp peşine düştüğü. motor sevdalıları. adeta sırtlarındaki beyaz kanatlarıyla birer melek edasıyla ordaydılar. Buda benim kaskımı çıkarmada biraz oyalanmamı gerektirdi. koca adam sümüklerini çekermiydi canım gözleri buğulanırken.

Gelen basın mensuplarını ayrı bir yana koyarken. gelmeyen bizi ciddiye almayan. arkadaşların mutlaka daha önemli işleri olduğunu varsayarak..?
    Sibelin kıçı , hülyanın donu , seviyeli birliktelikler, vatan hainlerinin reklamı, vs vs. gibi gerçekten bunlardan daha geçerli sebep olamazdı. "Ne yani üç beş serseri üç beş moruğu ziyaret edecekti."

İçeri girdiğimizde Orda gördüğüm manzara her nekadar yabancı olmasamda gene etkiledi. Her izan insaf sahibinin yüreğinde hissetiklerini bende hissettim ve ejdadımla gurur duydum.

Hasan amcanın güzel muhabbetiyle neşelenirken. Birşeyler vermeye niyetli giden ben Hasan amcadan çok şeyler öğrendim. Yirmi yıldır ordaymış oranın kıdemlilerinden. Güzel çiçekli bir yer ayırmış kendine misafir etti beni sanki kırk yıllık dostuymuşum gibi. Gene bekleriz dedi yanından ayrılırken başkalı yalandan geliyor siz gönülden geldiniz sağolun.

Birde Mustafa amcayla tanıştım O ne güzel yürekti öyle ne candan insandı Çocuğun varmı mustafa amca dedim. Vardı Tamerim dedi. Rahmetli oldu . 8 Yaşında bir dahada olmadı. ŞÜkür bu günümüze. ŞÜkür be Mustafa amca şükür. iki çay söyledi. İçerken çayı abı hayattı sanki
    o sıcak çay içimi serinletti.

Saygılarımla

T.D.
    Tamer abi
    sen gerçek bir TÜRK sün seni çook seviyorum
    KAMP ADAMLARI

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı

-......................
    hacı memur seni iyilik olsun diye uyarıyor sende birde tripmi yaptın elemana...allah iyiliğini versin...vatan memleket diyosun ama o grubun içine daldınmı bi şekilde sağlam dayak yiyip linç edilirsin oturursun aşağıya...veya motorunu tekmeleyip düşürürler falan...hani ihtimal diyelim...vatan millet sakarya deyip de dayak yemek ahmaklıktır...bedenim şüheda olsun diyorsan vatana eyvallah...ama senin gibi aslan parçalarını Cudi'de Kandil'de görmek isteriz...

herşey çok güzeldi...organizasyonda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Sahsım adına bu işte emeği geçen göksel ve savaş abiye çok teşekkurler
    (Bu arada savaş abi hakketten ağır abiymiş ) hislerinizin çok üst seviyelerde olduğu bir ortam hayatımda ilk defa gittim ve biraz duygulandım. Görmeyen arkadaşlarımızında bir kerede olsa gitmelerini tafsiye ederim.
    Hayata bakışnızda yeni bir pencere açacaktır.

Böyle güzel bir organizasyonu yapan göksel arkadaşımızda her zaman yanımızda görmek isteriz.

Umarım modlarla yaşanan ufak sorunların tatlıya bağlanır.
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hboyraz adlı üyeden alıntı

Umarım modlarla yaşanan ufak sorunların tatlıya bağlanır.
    ya kulağımız kesiktir ama bir problem mi oldu...veya olduysa tatlıya bağlanmadımı halen..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Ankara mt nin toplantısından gelmitim yorgun argın yattığım yerden haberleri izliyordum.
    "Motosikletlilerden anlamlı ziyaret" başlığıyla sunulan haberde yorgunluk felan kalmadı yattığım yerden ayağa fırladım.
    -Aha bizimkiler.. diye sevinçle. Darül acezenin kapısından girişiniz muhteşemdi O ne ihtişam O ne asalet. Herbiriniz sanki Burak a binmiş birer iyilik meleğiydiniz. HArikaydınız tek kelime ile haber çok kısaydı ama sizleri televizyondan izlemekten gerçekten büyük bir mutluluk duydum. Gözlerim tanıdık aradı. Tamer abi seni tanıdım bir amca ile sohbet ediyordun. Mete_han seni de gözlerim aradı ama maalesef göremedim.

HEPİNİZLE GURUR DUYDUM ONURLANDIM ÇOCUKLARIMA EŞİME İŞTE BUNLAR BENİM ARKADAŞLARIM GÖNÜL DOSTLARIM DİYE TANITTIM

Sağ olun var olun. Allah hepinizden razı olsun.

Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar

simdi de benden birkac resim olsun. bence bu tip organizasyonlari da yapmaliyiz arasira. sadece ayni yerleri gezmek olmamali motorcularin vazifesi, biraz da normal insanlarin goremediklerini gormeli, gorunmeyen yerlere gitmeliyiz.

bandit : ruhlarinda haydut tasiyanlari , ruhlarinda ozgur olanlari, ruzgara cikinca herseyi unutanlari anlatir

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler