Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Bowling Buluşmamız MOTONEWS Dergisinde - Motorcular bu kez bowlingde yarıştı…

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Motorcular bu kez bowlingde yarıştı…

İnternet ortamında motosiklete yönelik yayın yapan ilk web sitelerinden motosiklet.net üyeleri, 21 Nisan akşamı Profilo Alışveriş Merkezi’nde düzenledikleri Geleneksel Motor Tutkunları Bowling Şenliği’nde bir araya geldiler. Motora gönül veren 50 aktif site üyesi, geceyi bowling turnuvasından sonra gerçekleştirdikleri boğaz turuyla noktaladılar.

Motosiklet salt bir tutku ve hobi değil. Cesaret ve daha fazla özgürlük felsefesiyle birleşen bilgi ve beceri yeteneği aynı zamanda. Motosiklet tüm bunların dışında, sportif yönüyle de öne çıkan bir sosyal aktivite. İşte sportif alanda da kendini gösteren motosiklet tutkunları, her konudaki yeteneklerini çeşitli etkinliklerle özgürce sergilemek, hatta yarıştırmaktan geri kalmıyorlar. Her yıl tekrarlanan bowling turnuvası da bu etkinliklerden sadece biriydi ve bu yıl da her zamanki gibi eğlenceli ve renkli geçti.

Ustalık ve beceri bowlingde de kendini gösterdi
    Yaklaşık 20 bin üye sayısıyla sanal alemin en favori motosiklet sitelerinden biri olan motosiklet.net, yine internet aracılığıyla duyurduğu bowling turnuvasını, 21 Nisan akşamı, motor tutkunu 50 üyesinin katılımıyla gerçekleştirdi. Mecidiyeköy’deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada motosiklet tutkunları, bu kez bowlingdeki marifetlerini konuşturdular. İki tekerlekli araçlarının üzerinde sergiledikleri hız ve ustalığı bowlingde de tekrarlayan motorcular, bulundukları yerde yine ilgi odağı olmayı başardılar.

Motosiklet.net’in davetiyle…
    Geleneksel buluşma günler öncesinden sitede duyurulmuştu. Motosikletlerini Profilo Alışveriş Merkezi’nin garajına park eden motor tutkunları, her zamanki rahat ve özgür tavırlarıyla bir araya geldikleri salonda büyük bir kaynaşmayı yaşadılar. Öyle ki, site üzerindeki forumlara katılıp karşılıklı mesajlaşan ama belki birbirlerinin yüzlerini hiç görmeyen, daha önce hiç tanışmayan bu insanlar, kendilerini aynı dünyada birleştiren motosikletin o olağanüstü büyüsüyle kopmaz bir etkileşimi paylaşıyorlardı.

Kazanan yine motosikletin kendisiydi
    Motosiklet.net üyeleri geceye bowling turnuvasıyla başladılar. Hepsi birer motor tutkunu olan site üyeleri, sözleştikleri gibi, saat 20.30’da Profilo’nun önünde buluştuktan sonra, motosikletin sihirli dünyasının çevresinde yoğunlaşan sohbetlerin ardından bowlingdeki hünerlerini sergilediler. Tam bir yarışma heyecanı içinde geçen turnuvada, tıpkı süratle alınan yolların akışı gibi kıyasıya bir yarış vardı. Ama sonunda kazanan yine o vazgeçilmez motorcu dostluğu oldu.

Gecenin karanlığında Boğaz’a akan motor sesleri…
    Geride bıraktıkları o upuzun yollar gibi turnuvayı da sonlandıran motosiklet.net’çiler, yollara olan aşklarını bu kez gecenin ilerleyen saatlerinde Boğaziçi’nin doyumsuz mehtabında yaşadılar. Boğaz’ın karanlık sularında rengarenk ışıklarını aksettiren ışıklı fener alayları gibi, konvoy halinde adeta geçit resmi yapan motosikletçiler, kısa süren bu vakur ve olabildiğince özgür yolculuğun ardından, turlarını Dolmabahçe Saat Kulesi’nin dibinde tamamladılar.

Dolmabahçe kıyılarında, Avrupa’dan Asya’ya bakan bu hoş mekanda, günün ve gecenin akılda kalan neşesiyle son sözlerini dillendiren genç tutkunlar, içilen kahvelerin ardından bir dahaki sefere sözleşerek ayrıldılar. Arkalarında her yeni güne açılan gecenin hoş sedalarını bırakarak dağılan motor tutkunları, “her zaman varız, hep bir aradayız diyerek” vedalaştılar.

Bu sitede motor sesi var
    2002 yılının Kasım ayında Erhan Erdil tarafından kurulan motosiklet.net, motosiklet tutkunlarının büyük ilgi duyduğu özel bir site. Motosiklet dünyasındaki her tür gelişme ve yeniliklerin an be an duyurulduğu çok özel bir mecra. Kısa sürede tüm motor tutkunları tarafından benimsenen site, bugün yaklaşık 20 bin civarında üyesiyle, kendi alanında tam bir öncü konumuna ulaşmış durumda. Her gün onlarca motorseverin katılımıyla devamlı büyüyen motosiklet.net, üyelerinden gelen bilgi ve haberlerle sürekli güncelleniyor. Sitede yer alan fotoğraflar da geniş kapsamlı içeriğe özel bir zenginlik katıyor.

Motosiklet net’te forum, püf noktası, sıkça sorulan sorular, gerekli bilgiler gibi klasik bölümlerin dışında, haberler, köşe yazıları, yorumlar ve yeni ürün tanıtımları da yer alıyor. Amatöründen profesyoneline, pek çok motor kullanıcısının üye olduğu motosiklet.net, dünyada piyasaya sürülen her tür motosikletin tanıtımına da sayfalarında yer veriyor. Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki motorcuların birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunduğu motosiklet.net üyeleri, yaptıkları organizasyonlar ve kurdukları sağlam dostluklar ile motosiklet sevdasının ülkemizde yayılmasında önemli bir misyonu yerine getiriyorlar.

MotoNews

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    erhan senin yanında ki acaba o surat ifadesini neye göre yaptı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    1000RR06
    abi süperrrr benim resmim yok abi :(
    Acımadıki, acımadıki

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.

süfer
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel yazmışlar ama asıl fotolara koptum
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    baksana ergin zühtü paşaya diyecekler bu kim takım elbiseli

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    valla iyiki ben o geceye gelememişim.zühtü abinin o ifadesini gördükten sonra büyük ihtimalle irtibatı keserdim.bu sayede kesmemiş oldum işte...
    bu arada erhan da korkuttu beni valla
    affet sayın modum, süpervizörüm, müdürüm, kanaryam....
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    çok güzel olmuş özellikle zühtü paşamın verdiği poza koptum yani motosiklet net şaşırtır gibi bi reklam olmuş bari orada toplu bi resim çekilseymişde konsaymış buraya ne güzel olurdu.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ooo yaşasın ünlü olmuşuz

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    insan bi hbr verir kardeşim şöle yakışıklı gelelim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sitede motor sesi var
    2002 yılının Kasım ayında Erhan Erdil tarafından kurulan motosiklet.net, motosiklet tutkunlarının büyük ilgi duyduğu özel bir site. Motosiklet dünyasındaki her tür gelişme ve yeniliklerin an be an duyurulduğu çok özel bir mecra. Kısa sürede tüm motor tutkunları tarafından benimsenen site, bugün yaklaşık 20 bin civarında üyesiyle, kendi alanında tam bir öncü konumuna ulaşmış durumda. Her gün onlarca motorseverin katılımıyla devamlı büyüyen motosiklet.net, üyelerinden gelen bilgi ve haberlerle sürekli güncelleniyor. Sitede yer alan fotoğraflar da geniş kapsamlı içeriğe özel bir zenginlik katıyor.

Motosiklet net’te forum, püf noktası, sıkça sorulan sorular, gerekli bilgiler gibi klasik bölümlerin dışında, haberler, köşe yazıları, yorumlar ve yeni ürün tanıtımları da yer alıyor. Amatöründen profesyoneline, pek çok motor kullanıcısının üye olduğu motosiklet.net, dünyada piyasaya sürülen her tür motosikletin tanıtımına da sayfalarında yer veriyor. Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki motorcuların birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunduğu motosiklet.net üyeleri, yaptıkları organizasyonlar ve kurdukları sağlam dostluklar ile motosiklet sevdasının ülkemizde yayılmasında önemli bir misyonu yerine getiriyorlar.
    tüm MT ailesine çok teşekkürler bu hepimizin başarısı..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    erhan senin yanında ki acaba o surat ifadesini neye göre yaptı
    Gözlüklü arkadaşın eli gözükmüyor. Yenge ben anladım o ifadenin sebebini
    Sadobey

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    ya bende fotolar acılmıyo merak ettim biri gönderebilirmi

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nasıl olduysa bende varım o dergide meşhur oldum yaşasınnnn

www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    nasıl olduysa bende varım o dergide meşhur oldum yaşasınnnn

Tümer senin arkanda da gözlüklü arkadaş var mı?
    Sadobey

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    bi tane organızasyona katılmadık ondada dergıye cıkmıssınız bu ne sans yahu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler