Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet in midir, cin midir? Hıncal Uluç yazdı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet terörüne kim "Dur" diyecek adlı köşe yazından sonra motor severlerden büyük tepki alan Hıncal Uluç "İstanbul'daki motosiklet terörü üzerine yazdım. Yazmaya da devam edeceğim" demişti ve köşesinde yine motosiklet sürücüleri hakkında yazı yazdı.

Üzerine çok tartışılacak köşe yazısından bir paragrafı ve köşe yazısının tamamını aşağıdaki adresten okuyabilirsiniz.

"İstanbul motosikletler için dağ başı.. Motorlu taşıtların uyması gereken hiçbir kurala uymuyorlar. Kendilerini yaya farz ediyor, yaya yollarını, kaldırımları pervasızca kullanıyor, ters yönde, girilmesi yasak yolda, yaya geçitlerinde, yayaların içinde motorlarını sürüyorlar.."

Yazının devamı için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ama kaşınıyorki bu adam...

Şimdi devlet gaza gelecek, cari açığı kapatmak için bizlere yüklenecekler... Emniyet şeridine sokmayacaklar...

Ulan ne biçim ülke olduk be
    cenkito ve gelebek bunu beğendiler.

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    cem yılmazın anlattığı emekli albay tiplemesi işte, hiçbir şey bulamayınca mahalledeki arabaların sileceklerini kaldırır, bu da motorculara taktı kafayı.
    empa, serdar22, depicci ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

empa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial prince 150cc
    motorsiklet sürücülerinin o kadar derdi varken kalk sen sadece yazı yazma gayesiyle köşesini doldurmak için yaptığı resmen ayıp !

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Memleketin elçiliği basılmış, vatandaşları kaçırılmış, bayrağı indirilmiş. Milli itibarımız ayaklar altında. Eli uzun adam ağzından salyalar akıtarak kendisini savunuyor ama Hıncal için yazacak tek konu kendisini tatilde rahatsız eden motosikletler. Biz de farkındayız birader, eski yazılarına da hak verdik ama sen kan davasına dönüştürdün.
    acayüp, muvodo, chcts1 ve 14 diğerleri bunu beğendiler..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Devam etsin, eleştirlimekten bişey çıkmaz. Adam altı üstü yazı yazıyor, siz terör estirmeden kullanıyorsanız niye alınıyorsunuz. Yada bu adamın yazdıkları yalansa niye endişe ediyorsnuz.

Eleştiriye açık olmak gerek biraz. Ayrıca bir konuyu gündeme getirirmiş gibi köşe yazısından 1gün yazıp unutmak yerine ısrarla takip ettiği için ben taktir ediyorum bu davranışı.

"Seviyeli" bir şekilde motosiklet terörü ile savaşını devam ettirsin. Biz de çuvaldızı biraz kendimize batıralım, trafikte hergün gördüğümüz/yaşadığımız olayları sanki hiç olmuyormuş gibi savunmayalım, motosiklet kullanıcılarını eleştirenlere küfretmek yerine durumu değiştirmek için bişeyler yapmayı deneyebiliriz. Tabi zor bu, kimsenin işine gelmez.

(önceki yazısını okumuştum, hak vermiştim. Bu yazısını okumadım)
    otopsici, ozwizard, wampaa ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    gerçekten de ülkenin yazmaya değer bu kadar sorunu varken motosikletlere kafayı takmasına anlam veremiyorum. ama yazdıklarında doğruluk payı da var. bunun yanında gel de bu cahile motosikletin trafiğe ve cari açığa çare olacağından falan bahset.. bunun gibiler olaya at gözlüğü ile bakarlar. hayatında sadece araba kullanıp yayan gezdiği için geniş bir bakış açısı yok bu konuda. yeterli birikimin olmayan bir konuda da yazmak zorunda değilsin hıncal uluç. bilmiyosan konuşmayacan!!

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    İyice yaşlandı üstüne varmayın...
    mezit bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    kim yazıyor trafikte motosikletlilerin uğradığı tacizleri, adam diyor kahvaltı yaptığım yere motosiklet giriyor araba girmiyor. Hadi bir girsin de araba bakalım bir daha oturabiliyor musun. Tamam ikisi de motorlu taşıt ama biri 1.5 ton biri 150 kg biri 1600cc en az öteki 150-250 cc
    az daha koy ybr al

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    eee yalkan mı yazmış, doğruluk payı yok mu?!.

akşamları büyükdere de kaldırımdan giden kuryenin, BMW nin, yüksek motorun haddi var hesabı yok hem de utanmadan, arlanmadan gazlayarak, insanları kaldırımda kaçıştırark. ben yoldayken utanıyorum o kendini bilmezlerden....
    bu sabah BMW nin bir iiki kez önüme katılmaya çalıştı, sonrada eliyle işaret ediyor iki iki diye. haberi yok yol gelenindir katılanın değil. videosu var koyucam youtubeye. müdür olmuş bmw almış ya yollar zaten babasını malı...
    bir de merak ediyorum bu bmw li baba malcılarını bütün kış nerdeydiler de şimdi yolları analarından miras kalmış sanıyorlar..?

yani biz ne zaman kendimizi düzeltiriz o zaman konuşalım elalem şöyle yazmış diye...
    önce iğne kendimize çuvaldız başkasına...
    mterayes26, hercul3367, ozwizard ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    arkadaşlar ben hıncalın dediğine çok fazla bi şey demek istemiyorum bazı haklı yönleride vardır ama biz zaten kendimizin ve başkalarının hatalarını biliyoruz biraz öz eleştiride yapmak lazım ama kaldırıma çıkan,yaya geçidini kullanan motorcuların çoğu zaten yol kendilerinin gibi davranıp motoru milletin üstüne sürmez bana göre (hadi kuryeleri boşverde bu paket servis yapanlar bir ayrı yani)

BİRDE DEGERLİ MOTOR SEVDALISI ARKADAŞLARIMA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ RİCAM LÜTFEN ARAÇ ARALARINDAN SOLLAMA YAPARKEN KORNAYA UFAK DIRTLAYIN İNCEDEN ,ÖRNEK OLARAK İŞİM GEREYİ ÇOK ARABA KULLANIYORUM İZMİRİ BİLENLER BİLİR 3 ŞERİTLİ YEŞİLDEREDE GİDİYORUM 3 ŞERİTTE DOLU TAKİP MESAFEM İYİ TRAFİK 60 70 ARASI AKIYOR BİR BAKIYORUM SAĞIMDAM VEYA SOLUMDAM İKİ ARABA ARASINDAN MOTOR BENİ SOLLUYOR YAPMAYIN ABİ YA EN AZINDAN KORNA ÇAL İKİ DIT YAP BENİ UYAR ADETA YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ GEÇİYORLAR SANKİ KORNA ÇALSA BEN YANDAKİ ARAYI KAPITIP YOL VERMİCEM HATTA YOL BİLE AÇIRIM ONA BENCE BU KONU ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ ÜÇ ŞERİTLİ BİR YOLDA YANYANA TÜM ŞERİTLER DOLUYSA ARADAN BİR MOTOR ÇIKACAGI MOTOR SÜRSEM BİLE İNANIN HİÇ AKLIMA GELMİYOR
    mterayes26 ve ellaksakir bunu beğendiler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ölü taklidi yapın. Gider.
    ectuna bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    Alaattin Çakıcı.....

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alaattin Çakıcı.....
    VEYA FUAT DOMANİÇ
    hasansonmez bunu beğendi.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İt ürür, kervan yürür demişler, trolleri beslemeyelim.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ya bu adam (adamsatabi) Galatasaray lı stada giremiyor düşünün artık kaile almaya gerek yok

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülke karışık Türkiye Cumhuriyeti Devletinin toprağına girilmiş oradaki çalışanlar ve aileleri kaçırılmış ekmek parası için çalışan 32 tır şöfürü kaçırılmış bir uzman vardı hala örgütün elinde sanırım bir yaratık çıkıp bayrağımızı direkten indiriyor biz hala daha herşey normalmiş gibi taşıt üzerine kavga edelim sözde gazeteci olacaklar
    ucanteneke5 ve Shrieker bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulun trafiğine tek çözüm var o da motosiklet şunun yazdığını bak

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    bu resmen bunadı . memlekette konuşacak mesele yok herhal .
    ellaksakir ve Shrieker bunu beğendiler.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence adam haklı beyler. Çuvaldızı otomobil kamyon sürücülerine batıracaksak iğneyi de kendimize batırmamız lazım. Adamın tek yanlışı sanki ülkenin trafiğinde herşey 4*4lük bir tek sorun motorsikletlilermiş gibi bir aldı yaratması.
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)