Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Otomobilin altında 3 kilometre sürüklendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tekirdağ'da otomobile çarpıp yola savrulan 22 yaşındaki motosiklet sürücüsü İsmail Tınaz, üzerinden geçen otomobilin altında 3 kilometre sürüklenerek feci şekilde can verdi.

Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti. Tekirdağ çevre yolunda, İstanbul istikametine giden İsmail Tınaz'ın (22) kullandığı motosiklet, yol kenarında park halindeki otomobile çarpıp yola savruldu.

Tınaz, o sırada İstanbul istikametine giden ve üzerinden geçen Sedat Akıncı'nın kullandığı otomobilin altına takılarak yaklaşık 3 kilometre sürüklendi.

Durumu fark eden sürücü Akıncı, aracını yol kenarına park ederek, 112 Acil Servis ve polis ekiplerine kazayı bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Tınaz'ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Tınaz'ın cesedi, incelemenin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Kaynak: Milliyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Çok üzücü bir olay.
    Allah rahmet etsin.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    "Durumu fark eden sürücü"
    güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.
    3 km durumu farketmeyle geçti demek
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    olay anında nasıl fark etmez anlamak mümkün değil..

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150

Tekirdağ'da feci kaza

Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ çevre yolunda, İstanbul istikametine giden İsmail Tınaz'ın (22) kullandığı 59 DP 719 plakalı motosiklet, yol kenarında park halindeki 34 NH 788 plakalı otomobile çarpıp yola savruldu.

Tınaz, o sırada İstanbul istikametine giden ve üzerinden geçen Sedat Akıncı'nın kullandığı 22 SA 002 plakalı otomobilin altına takılarak yaklaşık 3 kilometre sürüklendi.

Durumu fark eden sürücü Akıncı, aracını yol kenarına park ederek, 112 Acil Servis ve polis ekiplerine kazayı bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Tınaz'ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Tınaz'ın cesedi, incelemenin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

ALLAH RAHMET EYLESİN. RABBİM AİLESİNE SABIRLAR VERSİN

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Nasıl şoförler yollarda :/
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Allahım bu nasıl kazadıur..Allah rahmet eylesin :(

erhan540 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Çok üzücü bir kaza.. Allah rahmet eylesin..

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Allah rahmet eylesin, tam 2 aydır her gün o yolu Marmara Ereğlisine kadar gidip geliyorum. Gerçekten gözlemlerim şu şekilde;

Tekirdağ'ın araba ve benzeri vasıta sürücüleri motosiklet sürücülerine karşı oldukça dikkatli ve büyük bir kısmı saygılı. (Motosiklet sürücüleri hariç elbette) Öyle ki oraya alışınca İstanbul'da aynı tepkiyi göremiyorum diye üzülüyordum. Fakat başıma defalarca o yolda şu geldi ki bilmem nerenin nerenin plakaları resmen yolda beni tahrik etmeye çalışıyorlar ve yarışa davetiye çıkartıyorlar. Sanırım bu arkadaşlar "Laaa allahın şoparı bununla mı beni geçeceğük" gibi bir mantıkla devreye giriyor. Ulan benim altımda var 150 yarışsak ne fark eder? Yani, ön yargılı davranmak istemiyorum ama biraz düz mantık be hocam, bende araba kullanıyorum lastiğime poşet değse fark edip 100 metre en geç olsun hadi 200 metre sonra duruyorum, altına birini aldıktan nasıl 3 kilometre sonra durabilir bir araç? Tır dahi olsa o kadar duramaz, ki o yollarda her yer radar radar radar ne kadar hızlıymış ki o zaman bu araç o kadar öte de durmuş?

ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok kötü bir kaza allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Cbr250r
    3 km mi ? inanmam ya yalandır. Şöför olmaya gerek yok İQ seviyesi 10'un üzerindeki herkes bunun farkına varır. 3 km insan sürüklemek ne bidonun bile farkına varıyor insan olmaz abi yok....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı Being adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, tam 2 aydır her gün o yolu Marmara Ereğlisine kadar gidip geliyorum. Gerçekten gözlemlerim şu şekilde;

Tekirdağ'ın araba ve benzeri vasıta sürücüleri motosiklet sürücülerine karşı oldukça dikkatli ve büyük bir kısmı saygılı. (Motosiklet sürücüleri hariç elbette) Öyle ki oraya alışınca İstanbul'da aynı tepkiyi göremiyorum diye üzülüyordum. Fakat başıma defalarca o yolda şu geldi ki bilmem nerenin nerenin plakaları resmen yolda beni tahrik etmeye çalışıyorlar ve yarışa davetiye çıkartıyorlar. Sanırım bu arkadaşlar "Laaa allahın şoparı bununla mı beni geçeceğük" gibi bir mantıkla devreye giriyor. Ulan benim altımda var 150 yarışsak ne fark eder? Yani, ön yargılı davranmak istemiyorum ama biraz düz mantık be hocam, bende araba kullanıyorum lastiğime poşet değse fark edip 100 metre en geç olsun hadi 200 metre sonra duruyorum, altına birini aldıktan nasıl 3 kilometre sonra durabilir bir araç? Tır dahi olsa o kadar duramaz, ki o yollarda her yer radar radar radar ne kadar hızlıymış ki o zaman bu araç o kadar öte de durmuş?

olay farketmeme olayı hocam 3km fren mesafesimi olur. nasıl farkedemez aklım almıyo. Allah rahmet eylesin.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin
    3 km nedir dünya turu attırsaydı

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farketmemesi imkansız,farketmiştir elbet ama hayatını kaybeden arkadaş ayakta yaya durumunda olmadığı için savrularak aracın altına girdiği için kedi veya köpeğe çarptığını düşünerek onun kaygısızlığıyla ilerlediğini düşünüyorum..

Öyle düşünmüş bile olsa insan yinede durur bir bakar öldümü kaldımı..

İlerlemeye devam ederken aracın altına takıldığına dair bir işaret duyunca durup bakmış gibi görünüyor..

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Çok üzücü bir durum ALLAH rahmet eylesin.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Büyük olasılık kaza mahallinden sıvışma durumundaydı,ama merhumun bedeni buna izin vermemiş belliki
    Allah rahmet eylesin
    mterayes26 ve Tulpar bunu beğendiler.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük olasılık kaza mahallinden sıvışma durumundaydı,ama merhumun bedeni buna izin vermemiş belliki
    Allah rahmet eylesin
    Muhtemelen kazanın sebebi de kendisidir
    mterayes26 bunu beğendi.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    yönetici arkadaşlar, yada abi, yada kardeş yorumu silme lütfen, bu adam , şayet doğru ise, bu o.ç nasıl 3 km altındaki insanı anlamadan gitmiş ölene rahmet olsun ama haber doğru ise bu şahıs tam bir o.ç dir

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    http://www.atakumhaber.com/tekirdagd...uruklendi.html

Allah rahmet eylesin .Merhumu çiğnemişde nasıl farkedememiş ben anlamadım hala. Bende Tekirdağ süleymanpaşalıyım fakat şimdi siteye girince öğrendim gerçekten çok üzücü .Rabbim bizleri böyle kazalardan korusun .

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    3 km

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nasıl bir olaydır yahu....
    Allah gani gani rahmet etsin....
    Herkese hayırlı ölümler nasip etsin ya rabbim....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)