Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

düşük cc de ufak bir gezi(ADANA)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    forumdan tanıştığımız miwaly ev arkadaşım monur ve ben ufak bir gezi yaptık hava çok güzeldi ama biraz stresli bir gezi oldu.daha yola çıktığımızla yoldaki çakılda monurun motoru kaydı ve düştü.ön fren maneti elinde kaldı.yolun geri kalanını ön frensiz devam etti.dolayısıyla hızımız düşük seyrettik.

monur ve gt 250

benim cbr125

miwaly ve cbr 250

ahanda soldaki uzun saçlı da bendeniz(kesmek istiyorum saçımı)

kırılan manetiyle monurcuk

miwaly

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Öncelikle geçmiş olsun,kısa ama güzel bi gezi olmuşa benziyor kaza olmasa on numara bi gezi olurmuş...

Motosikleti
    teşekkürler hocam aslında baya dolaştıkta fazla fotoğraf çekemedim.yolda karşılaştığımız chopper kullanan amcalar(50 yaş üzeriydiler) vardı selamlaştık.bir ara cbr600 lü biri katıldı bizle devam etti yola,sonra ayrıldık.motor devrilince de biraz içimiz acıdı hatta biraz daha kaysaydı motor ilk miwaly ye sonrada bana girerdi,domino misali.yine ucuz atlattık.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hocam aslında baya dolaştıkta fazla fotoğraf çekemedim.yolda karşılaştığımız chopper kullanan amcalar(50 yaş üzeriydiler) vardı selamlaştık.bir ara cbr600 lü biri katıldı bizle devam etti yola,sonra ayrıldık.motor devrilince de biraz içimiz acıdı hatta biraz daha kaysaydı motor ilk miwaly ye sonrada bana girerdi,domino misali.yine ucuz atlattık.
    Allah korumuş o zaman ya,keşke o katılan ve karşılaştığınız insanlarında fotoğrafı olsaydı o zaman süper olurmuş

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Tebrikler güzel bi gezi olmuşa benziyo Bende ilk gezimde etrafın fotosunu çekmeyi unutmuştum. Zamanla alışırım heralde. Tebrikler. Geçmiş olsun bu arada. Selamlar.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Geçmiş olsun çok ciddi birşey olmamış ucuz atlatmışsınız
    Kısa ve güzel bir tur olmuş devamını bekleriz..
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti

kaza kısmı hariç (sonrasında biraz stresli olsak da) güzel bir geziydi..yakın zamanda tekrar bir gezi yapabiliriz umarım..

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    vay vay vay çok güzel olmuş harika :D benim sık sık gezdiğim yerler. sizlerle aynı yerde çekilmiş birçok fotoğrafım var gerçekten insanı deşarj eden moralini düzelten bir atmosferi var gölün o taraflarının

birde burda çok güzel bir anlatım var. ben denedim oldu
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...kullanimi.html
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    eyvallah hocam.gerçekten zevkli yollar ve orada motor sürmek insana zevk veriyor.yalnız kaza olayı düz yolda giderken birden çakıla girilmesi sonucu olmadı.ben yolu kaçırıyordum ani durdum, arkamdan miwaly durdu.diğer yola girmemiz gerektiğini söylüyordum.onur durmaya çalışırken çakıla girdi arka kaymaya başladı zaten sonra zar zor dibimizde durdu o sıra fren maneti elinde kaldı(nasıl oldu hala anlam veremiyorum)motorda sağa devrildi.

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    geçmiş olsun hocam. nedendir bilmiyorum ama artık düşmeler yatmalar vs ufak tefek şeyler bu işin tuzu biberi gibime geliyor. fazla moralimi bozmuyor. gülüp tadı çıkarılması gereken birşeymiş gibime geliyor. ALLAH bizi asfalt ile sert buluşturmasın diyelim artık

Motosikleti
    ya bizde fazla moral bozmadıkta ilk başta ön frensiz problem çıkar diye korktuk ama biraz ağır ve dikkatli kullanarak çözüldü olay.ama fren manetinin elde kalması çok garip bu kadar kalitesiz olmaması gerekirdi.pasta gibi bölündü.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    güzel bir gezi olmuş geçmiş olsun can sağlığından ötesi yalan en kötü kazanız böyle olsun. bu arada cbr 125'in ekzozuna karbon kaplama yapmışsın. memnunmusun? sıcaklık dolayısı ile atma felan yapıyor mu? bende düşünüyorum da yapmayı

Motosikleti
    bir problem yok karbonu kendim kapladığım için biraz acemice oldu ama atma olmadı.ama yavaş yavaş birleşim yeri(2-3 parçayla yapabildim diye birleşim yeri oldu normalde tek seferde olması gerekiyordu) kalkmaya başladı.atarsa daha profesyonelce kaplayacağım.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    hmm anladım dostum teşekkür ederim sağol

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bizde fazla moral bozmadıkta ilk başta ön frensiz problem çıkar diye korktuk ama biraz ağır ve dikkatli kullanarak çözüldü olay.ama fren manetinin elde kalması çok garip bu kadar kalitesiz olmaması gerekirdi.pasta gibi bölündü.
    hacı o malzemenin dandikliği değil. aslında bir avantaj veya bir sigorta diyebiliriz. eğer manet kırılmasaydı çok sağlam malzeme olsaydı. frene aşırı sert basıp içerlerde daha büyük sorunlar çıkartabilecek parçaları kıracaktı. belkide 300 tl den fazla mecburi masraf çıkacaktı. ama şimdi 15 tl ciddi firmaların tasarımlarında buna benzer şeyleri sık sık görürüz. fakat hep kötüye yorumlarız

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürler. Kaza aksilik tabi ki.. Neredeyse durmuştum fakat arka bi anda attı anlam veremedim. lastiklerimin de sağlam olmayışı düşüşümü kaçınılmaz hale getirdi. Neyse artık daha dikkatli oluruz. Bu gezinin bi artısı aramıza yeni bir dost almamız oldu. 1 ay içinde 2 kez aynı sebepten büyük hasarlar alıyorum. Bu sefer pek de korkulan olmadı ben de alısmaya calısıyorum düşünce kalkıp neyse demeye. Fakat içten içe değiştirsem mi motorumu acaba tek sorun lastik değil de ben miyim gibi sorular da aklıma gelmiyor değil..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürler. Kaza aksilik tabi ki.. Neredeyse durmuştum fakat arka bi anda attı anlam veremedim. lastiklerimin de sağlam olmayışı düşüşümü kaçınılmaz hale getirdi. Neyse artık daha dikkatli oluruz. Bu gezinin bi artısı aramıza yeni bir dost almamız oldu. 1 ay içinde 2 kez aynı sebepten büyük hasarlar alıyorum. Bu sefer pek de korkulan olmadı ben de alısmaya calısıyorum düşünce kalkıp neyse demeye. Fakat içten içe değiştirsem mi motorumu acaba tek sorun lastik değil de ben miyim gibi sorular da aklıma gelmiyor değil..
    motoru yeni aldın diyebiliyorum belki hyosung un arka freni çift kaliperli olduğundan dolayı farkına varamadan biraz fazla basmış olabilirsin çok güçlü arka fren hemen tepki veriyor iyi geziler
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    geçmiş olsun öncelikle güzel gezi olmuş motorlarda maşallah kara kara fena duruyolar
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Geçmiş olsun.
    Kazanız da olmasa daha güzel olacakmış.
    Paylaşım için sağolun.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)