Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul-Bolu-İnkumu-Amasra-Doğanyurt-İnebolu-Sinop-Bafra-Kastamonu-Ilgaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Sevgili arkadaşım Ferdi'ye kalsa daha yeni ehliyeti almış ve vitesli motor tecrübesi sıfır olan benle bu geziye bir ay önce çıkacaktık. Ders al, şehir içi-dışı dolaş derken ancak Ramazan Bayramı'ndan önce nasip oldu gezimiz ve kısa bir zamana sığmak zorunda kaldı.

Planımız önce Bolu'ya gitmek, orada iki gece kalıp Karadeniz sahil yoluna inmek ve oradan bir-iki gece otelde kalarak Bafra'ya ulaşmak.
    Geri dönüş yolunu çıkarken kesinleştirmemiştik ama Kastamonu-Ilgaz'a sonra karar verdik.

Benim motorum bu, 2006 model 13000 kilometrede bir Hyosung GT250 Comet. İkimizi de taşıyacak.

Ferdi'nin motoru da Yamaha Fazer 8, sınıfı naked olsa da hem benzin sarfiyatı, hem yepyeni oluşu hem de fazlasıyla sert yapısı bizi korkutuyor.

Abant gezisinde ben.

Soldaki de Ferdi.

Bu sefer Gölcük gölünde akşam.

Ertesi gün sabah yola koyuluyoruz ve Bartın, İnkumu plajı ilk durağımız oluyor.

Bu havludan 2 tane daha var, bilenler bilir.

İkimiz ve üstüne bunca yükü taşıyoruz. Tabi zamanla yeter dieyceğiz ama burada henüz şikayet yok. Beyaz çanta sırt çantası olmadığı halde benim omuzumda mesela.

Amasra

Bu resmi Amasra'dan çıkarken çektik, bayağı bir anlamlı!

Cide'ye varış, o da sadece birer fincan kahve için. Güya geceyi İnebolu'da geçirecektik. Yol bayağı bozuldu, biz yavaşladıkça yavaşladık ve Doğanyurt'a geldiğimizde pilimiz tükenmişti. Öğretmenevini aradık, bulamayınca kahveye gidip eşimin eniştesinin adını verdim, müteveffa eniştem emekli bir işçi olduğu halde onu tanımayan yok!
    O gece misafirhanede bizi ağırladılar. İyiki de kalmışız, çünkü İnebolu yolu mıcırla kaplıydı ve bir sürü yerinde çalışma vardı.

Ve İnebolu'ya vardık. Burada Ata Motosiklet Grubu başkanı Orhan Alp ve ekibiyle tanıştık. Zafer Bisiklet Turu için orada hakem olarak bulunuyorlardı. Onlar bizim nakedla buraya gelmemize bayağı bir hayret ettiler. Bize zaten gezimizi duyan herkes manyak mısınız diyordu ama Orhan Alp deyince ciddiye aldık doğrusu.

Resimlerin devamı var, vakit buldukça atacağım.
    Murat Vatandaş a.k.a kahveisteyen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Güzel gezi,tebrikler.
    Yalnız ; ''Onlar bizim nakedla buraya gelmemize bayağı bir hayret ettiler. Bize zaten gezimizi duyan herkes manyak mısınız diyordu ama Orhan Alp deyince ciddiye aldık'' diye yazmışsınız. Sizin naked her yere gider, niye öyle dediklerini doğrusu anlayamadığım.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Naked her yere girer ama kıçta yaptığı iz bir ay duruyor. Comet'in arkası teneke üstü bir santim sünger ve deriden ibaret, bir daha artçı olacaksam gözüm yemez yani.
    Murat Vatandaş a.k.a kahveisteyen

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Bir aylık motor kullanıcısı olarak iyi cesaret, sizden çok cesareti ve oturduğu pozisyon olarak artçınızı tebrik etmek lazım ya o da ayrı bir konu .Bunun haricinde güzel gezi olmuş. İnebolu ya iş dolayısı ile 2004 de gitmiştim, tam kafa dinleme yeri.
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Tebrikler...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    bayramda bende düşündüm safranbolu-amasra-cide-sinop-kastamonu-çankırı turunu , hava durumu yağmur deyince vaz geçtim. yollar mıcırlı demişsiniz bende iyiki gitmemişim diyorum ( 4 teker gidecektim). tur olarak güzel etap, paylaşım için teşekkür ederim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    tekerinize emeğinize sağlık sayenizde bizde gezmiş olduk
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Tebrik ederim,ok güzel bi gezi olmus. Tam benim kafadasın abi Gözun kara Güzel yerlere gitmişsiniz
    Birdahaki geziye cıkarken banada haber ver

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)