Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Galatadaki Muhteşem Buluşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    TWG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    Herşey iyi güzel de fotoğrafların bu site ve amacıyla olan ilişkisini çözemedim.
    Tüm fotoğraflarda ön planda olan tek şey bira bardakları.
    Bu sitenin amacının motosiklet tutkunu olan kişileri biraya getirmek olduğunu sanıyordum ama sanki alkol tutkunlarını bir araya getirmişler.
    Ben kimsenin içeceğine içmeyeceğine birşey diyemem ama bir motorcu olarak alkol ve motoru bağdaştıramıyorum.
    Başlığa baktığımda muhteşem buluşma diyordu ama burada motorcuların buluştuğunu anladığım tek yer o kaskların masada duruyor olması.

Arkadaşlar biraz ağır eleştiri yapmış olabilirim ama bu fotoğrafların bu sitede motorcuların buluşması adı altında sunulması bence daha vahim bir durum.
    Saygılar sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çalışmam lazım çoook.:)

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı TWG adlı üyeden alıntı
    Herşey iyi güzel de fotoğrafların bu site ve amacıyla olan ilişkisini çözemedim.
    Bu sitenin amacının motosiklet tutkunu olan kişileri biraya getirmek olduğunu sanıyordum ama sanki alkol tutkunlarını bir araya getirmişler.
    Ben kimsenin içeceğine içmeyeceğine birşey diyemem ama bir motorcu olarak alkol ve motoru bağdaştıramıyorum.
    Başlığa baktığımda muhteşem buluşma diyordu ama burada motorcuların buluştuğunu anladığım tek yer o kaskların masada duruyor olması.

Arkadaşlar biraz ağır eleştiri yapmış olabilirim ama bu fotoğrafların bu sitede motorcuların buluşması adı altında sunulması bence daha vahim bir durum.
    Saygılar sevgiler...
    bu arkadaşa hic bir şey demiyorum aynen sizde cevap yazmayın polamik olmasın gecen günkü olaylar gibi olmasın sende tv de işe başla arkadaşım eleştirmen olarak sana hayırlı günler dilerim albatros kardeşin böyle yazılara gerek yok ben 36 yaşındayım herkez ne yaptığını iyi biliyor
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    evet twg arkadaşım sana sadece bi ince açıklama yapayım orada gördügün kasklar oraya gelip 15 dk. otorup bizimle iki sohpet edip giden arkadaşlar ve onlarda içki içmedi gerçi polimik çıkmasın diye albatros arkadaşımız konuyu kapamış neyse ekliyim sadece oradaki arkadaşların çogu 30 yaş üstü sen bunları bu topikte anlatma istersen
    bir dahaki buluşmaya senide bekleriz birader

Motosikleti
    :'(
    Selam...İlk defa dün akşam gördüğüm insanları,Nasıl olduda sanki uzun yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim bilmiyorum.Sadece nicklerini bildiğim ona rağmen
    gözlerindeki ışıltıyı hissetiğim ve asla kaybetmek istemediğim
    yeni dostalım...Noella ve Levent biraz daha bizimle olabilseydiniz keşke...Dün gece için hepinize teşekkür ederim...

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    ARKADAŞLAR türkiyede yaşıyoruz biliyosunuz bizim en iyi yaptığımız iş eleştiri futbol seyrediyoruz mac bitiyo bir hafta eleştiri bitmiyo. Ben idia ediyorum iki kere üst üste camide toplansak bu seferde irticacılar diye eleştirileceğiz cünkü burası türkiye kimseye yaranamazsın
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Biz oraya Barış arkadaşımızı dinlemeye gittik motorcu olsun olmasın herkese açıktı. isteyen istediğini yapmakta
    hürdür. kimse de alkol olayında sınırları aşmadı. sadece çok eğlendik.

ha bu arada ashes de yazmış kasklı arkadaşlar gelenler cola içtiler
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    guzel geceydi.herkese cok selam.turkuler derinden yaraladı beni

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TWG adlı üyeden alıntı

Saygılar sevgiler...
    arkadaşım.sen sadece bizim bardaklarımı görüyorsun yoksa aklın sadece oradamı.insanların yüzlerindeki mutluluğu farketmiyormusunuz.
    motorcu deyince senin aklına gelene sadece motor üstünde dağ tepe bayır giden,kebab yiyen bir birine anlamsız sahte tebessüm eden samimi olmayan
    birilerini mi bekliyorsun.yoksa sen öyle bir motorcumusun....
    saygılar....
    çok çalışmam lazım çoook.:)

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Bu geceye bizi davet eden arkadaşımıza ve katılan herkese çoooooooooook büyük bir teşekkürler.. Erken kalktık ama yine de çok iyiydi. Gelmeyen her zamanki gibi çok şey kaçırdı .
    İşte benden de 5 foto (gelicek), bazılarının üstünde biras oynamak zorunda kaldım. çok karanlık çıkmıştı. .. (Geyik bi yana en kısa zamanda bu makinayı değiştirmeliyim )
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    tmrbaykal sendeki resimler bukadarmı? yaw

Blacat dostum şunları bi düzelt yaw

dayanamadım

Alıntı blacat adlı üyeden alıntı
    Geceden Genel Görünüm.. Bu GGG bi şey hatırlatıyo bana ama anımsayamadım

İŞŞŞŞŞŞTEEEE DOST DAAAAAARK ve EN İYİ KANKASIIIIII .............. (Noktalar sansür )

__________________________________________________ ____

frontier (serhat) ve cenkmenderes... (Cenk kahvaltı ediyordu )

erkin_125mt, sametcakar ve frontier...

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    benden herkeze hediye bir dahaki buluşmaya getiricem

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    tmrbaykal sendeki resimler bukadarmı? yaw

Blacat dostum şunları bi düzelt yaw

Tam da olayı çözmüştüm heee Saolasın Camadan abi

Motosikleti
    ne demek kardeş

kusura bakma dayanamadım resimleride merak edince

Motosikleti
    Keeway SL150
    Desene hayal kırıklığı oldu abi
    ashes modelleri neye göre değişiyo bunların???

Motosikleti
    nedemek gözüm hayal kırıklığı bence daha çok birliktelik diyelim biz buna

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akadaslar benden sonra galata yıkılmıs, iyi de olmus ne guzel egelenmişsiniz, hepiniz süpersiniz...

alkolu cok on plana almıssınız, boyle olmuyor arkadaslar! nerede bu resimlerin siyah bantı bakiim, ben aksam yuklemeden sansur cekin demedim mi size

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Yıllar evveldi çocukluğumu hatırladım. Daha o zaman galata köprüsü yenilenmemiş daha doğrusu değişmemiş. ondört onbeş yaşlarındayım. elimde en ucuzundan 5 li çapari balık tutmaya çalışıyorum. tutuyorumda ha . tam arkamda ise bir meyhanede insanlar eyleniyordu. yıllar yıllar sonra dün tekrar aynı yerdeydim. Ama bu sefer ben eylenenlerin arasınadaydım köprüde değişmiş yenisindeyiz. bir ara köprünün korkuluklarına baktım belki balık tutan bir çocuk görürüm diye göremedim.

Güzel bir akşamdı benim MT deki arkadaşlarla bu ilk buluşmamdı. yıllardır girerim şu internet denen merete en çok dikkatimi çeken burda hemen herkesin yüzüne maske takmasıydı. Ama akşam bunun bu site içinde en alt seviyede olduğuna tanık oldum. Hatta ordaki arkadaşların hiç birinde bunu görmedim sevindim.

Bu buluşma Barış arkadaşımızın davetine icabet buluşmasıydı. Buluştuk. bu ortamda içkide vardı kolada vardı kahvede vardı. Ben kahve hakkımı kullandım. Askari müştereğimiz olan motorculuk birbirimize hoşgörüyle bakmamıza yetmiş hatta artmıştı.

Barış,ı dinlerken ve sonra tanışma ve muhabbet esnasında o öyle tv lerde gördüğümüz yılışık zavallı ruhunu şeytana satmış ciğeri üç para etmez medya maymunlarından bir kez daha biraz daha soudum. Barışta gitar çalıyor şarkı söylüyor insanları eğlendiriyordu ama adam gibi ağırlığınadan birşey kaybetmeden. Aferin barış hep böyle kal.

İşte arkadaşlar böyle bir akşamdı fotoraf makinem olmamasından geceyi anlatmaya çalıştım herkesin olduğu gibi olduğu bir akşamdı. Estarabimli, akdeniz akşamlarından esintili uzun ince bir yolda karşılaştığımız güzel anlardan biriydi sebep olanlar sağolsun.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    nedemek gözüm hayal kırıklığı bence daha çok birliktelik diyelim biz buna
    Ben fotoğraflar için demiştim abi yaa Ama ortam çok iiydi..
    erken kaçmasaydık galatayı yıkma operasyonunda bizzat görev almak isterdim

Abiler arbiden gelmediğme pişman oldummmmmmmmmmm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler