Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Bajaj Pulsar 200NS ile 5.300 km test sürüşü tamamlandı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli Ekonomi;

Numune olarak gelen ürünler üzerinde Kawasaki Bajaj yazıyor. Doğrudur. Bajaj Hindistan Chakan Plant bölgesindeki fabrikada hem pulsar, hem Ktm ve Kawasaki'nin bazı modelleri üretiliyor.(Ktm Duke 125,200,390 serisi. Kawasaki Ninja 300, 650 R serisi).

Pulsar Endonozya ve Japonya'ya kawasaki Bajaj ismi ile üretiliyor, Türkiye'de ise Pulsar bajaj olarak. Ürünler bire bir aynıdır.

Selam ve saygılarımla...
    bozkurt eren ve ellaksakir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ilgaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulture 150 MR
    Emeklerinize sağlık. Güzel bir gezi ve rapor olmuş. Yalnız, Bu yakıt olması gerekenden fazla değil midir?

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Testi gerçekleştiren arkadaşlarımın emeklerine ve hertürlü eleştiriye olumlu yanıt vermeye çalışan Ekrem beyin ellerine sağlık.Umarım bu çalışma diğer markalar içinde yol belirleyici olur.Kendime göre çıkardığım sonuç:parasının hakkını verecek bir araç.Tabi bunu bize yıllar ve yollar gösterecek.

Motosikleti
    Cbf150
    Yauv gardaşım bana destek olacağınıza köstek oluyorsunuz :(

fiyatı çekelim biraz aşağıda herkes alabilsin diye uğraşıyoruz... ama nerde...

6 iyidir iyi..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

6 iyidir iyi..
    6 bin olsa daha iyi olurdu ama işte cbf bile şuan 5800 tl .

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

6 iyidir iyi..

Satışa çıkmadan önce ben baya çabaladım arkadaşım ama malesef,birlik beraberlik sağlanamadı.Artık açıklanan fiyattan da alanlar ve kullanmaya başlayanlar olmaya başladığı için artık bu konuda bişey söylemek istemiyorum.Ekrem bey pazarlama müdürü olduğu için,muhattabım haliyle o oldu.Her nekadar çoğu arkadaşlar bana gülse de ben motor kullanıcılarının birlik olup bişeyler başaracağından çok umutluydum.Her seferinde de sadece bajaj için değil bütün markalar için böyle bi düşüncede olduğumu belirttim.Sağolsun Ekrem abi beni ciddiye alıp hiç bir zaman beni kırmayarak cevap verdi her seferinde.Ayrıca dikkatinizi çok önemli bir konuya da çekmek isterim.Ekrem bey pazarlama müdürü olmasına rağmen, görüldüğü üzere her konuda yardımcı oluyor ve çözüme de ulaştırıyor.Bu olayı gördükten sonra Ekrem beyin bunca çabasına rağmen bayi veya servislerde herhangi bir aksaklık gördüğümde,bayi ve servislerin tutum ve davranışlarını Ekrem beyle paylaşmaya başladım.Şu anda da bana göre en önemli konu da budur.Servis kalitesi ve yedek parça temini.Bu olay da gördüğüm kadarıyla düzene girmeye başladı.Fiyat konusunda motor kullanıcılarıyla birlik sağlayamadık belki ama bu konuda birlik olmamız gerekiyor.Ama kimseyi kırmadan.Servisler bu son zamanlarda kendilerine bi çekidüzen verdiler çok şükür.Ekrem beyin bu çabasına hepimiz ortak olalım,şuna inandım ki Ekrem bey hiç bir kullanıcıyı ayrı tutmuyor.Herkese elinden gelenin fazlasını yapıyor.Bölge bölge dolaşmasına rağmen,hiç kimseyi cevapsız bırakmıyor.Allah (C.C.) kendisinden razı olsun.İlk defa biri sesimizi duydu.Çünkü servislerin ciddiyetsizliklerinden o kadar bıkmıştık ki,artık ne deseler inanmayacak hale gelmiştik.Bunu da hep beraber aşıyoruz yavaş yavaş.Ekrem bey pazarlama müdürü olmasına rağmen şikâyet birimi gibi algılanmaya başladı ama inşallah yavaş yavaş bu durumun da düzeleceğine inanıyorum.Dediğim gibi zaten kendisi elinden gelenin fazlasını yapıyor,bunu görmemezlikten gelmek haksızlık olur.Son olarak pulsar alan arkadaşlarıma hayırlı olsun dileklerimi iletmek isterim.Darısı başıma
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Naçizane fikrim;
    Yahu adamlar motoru getirmiş, bize sevdirmeye çalısıyor. Test sürüşü organizasyonları düzenliyor. İnsanımız biraz ön yargılı diye 5000-6000 km teste tabi tutuyor. Doğrusunu yanlışını herkes görsün diye birde test yazısı hazırlanıyor.
    Bizde hala yok Van'a uğramamış, yok yakıtı az göstermişler, vay efendim kawasaki yazmıyomuş, terleme yaparmış.. vs.vs....
    Arkadaşlar, bu bir motosiklet. 7000 liraya ne bekliyorsunuz? Alın,sürün bi sıkıntı yaşatırsa gidersin servise ne gerekiyorsa yapılır. Mekanik bir araç bu sonuçta. Şehiriçinde ani hızlansın, ilk devirlerde gücü belli etsin diye 3 buji koymuş adamlar, onu bile eleştiriyoruz.
    Kaldı ki bu motor uzun yol yapsın diye tasarlanmamış. Kimse bir 600-700 cc uzun yol motoru performansı beklemesin.
    Benim duke 8000 km'de lambda sensoru arızası verdi. gittim değiştirdiler. Şimdi bunu yazıpta ktm kötüdür, alınmaz, arıza yapıyor mu diyelim?? yahu kul yapısı. bozulacak tabi.
    ktm'nin koltğunun altında kocaman Bajaj logosu var. İlk gördüğümde şaşırmıştım. Sonra araştırdım. Bajaj'ın ne kadar büyük bir firma olduğunu, kawa ve ktm'nin bazı motorlarını ürettiğini, senelik satış rakamlarını gördüm. Cbf ile ybr ile kıyaslıyorsanız yanlış yaparsınız.
    Biraz daha ön yargısız olmamız gerekiyor diye düşünüyorum beyler.
    ellaksakir, jemalizm, jackonbir ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Güzel ve uzun parkurlu bir test olmuş.Detaylı anlatım ve paylaşımlar için teşekkürler.
    Keşke bütün modeller böyle imkanlar sunsalar.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    bilgileri paylastigin cok tesekür ederim, kazasiz belasiz sürüsler dilerim
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

mtkstyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik Motor - Crown 250
    Üreticiler fabrika ortamında platformda değişik devirlerde motoru test ediyor sonuçlar cazip asıl birçok arkadaşın dediği gibi üzerinde yük varken heybeler takılıyken rüzgar yağmur eğim faktörü varken bu sonuçlar ortaya çıkmalıdır tabiki üretici firmanın değerleri düşük çıkacaktır real kullanımda ise yüksek tıpki arabalardaki gibi motoru bu kadar yargılamayın böyle bir organizasyon düşünmeleri bile güzel
    jackonbir bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı aynux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimseye saygisizlik etmeden farkli fikirlerini soyleyenleri atin siteden tabi. En dogrusunu yaparsiniz. Sizin gibi duşunmeyen insanlar olmasin. Burda korler sagarlar bir birini agarlar olsun. Ovguler yagdiranlar hep bu sitede olsun. Boyle hoşunuza gider tabi. Sizde insanlara boş konuşan, dik kafali diye saygisilik yapin. Bunuda forum yoneticileri gorsun..
    Ben iletimde sizin bu bahsettiğiniz şeylerle alakalı bir şey yazmadım belliki forumdan yana sıkıntılarınız var heralde bizleri beğenmiyorsunuz,bence asıl saygısızlık ve çekememezlik insanları bilmeden etmeden ben 20 senelik motorcuyum veya şu kadar senelik üyeyim demektir bana göre.Yazıları akıl ve mantık çerçevesinde olmayan çarpım tablosu kadar basit olan ve kolay görülebilecek şeyleri görmeyen veya göremeyen insanlar dik kafalı ve boş konuşan insandır bu kesindir hala lafımın arkasındayım.Öğrenip vazgeçtiği gün akıllı insan olur benim için öğrenene kadar da öyledir.

Motosikleti
    sym gts 250
    Bajaj Pulsar ile 12 günde 5000 km yol!

Merhabalar Ekrem Bey,
    Yolculuk esnasinda motosikletin uzerinseki lastikler mi kullanildi yoksa lastik degisimi yapildi mi?
    Tesekkurler, iyi calismalar.

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    kışın elekronik aksama iyi bakın

Değerli FurkanZ, test sürüşü orijinal lastikleri ile yapılmıştır, selamlar. ..

Motosikleti
    Artık Yok...
    altın elbiseli adamın güzel bir bajaj testi var izlemenizi öneririm..

Motosikleti
    2012 tvs apache rtr 150
    arkadaşlar bu motor peki 90 ve 110 klometre hizla gidersek 1 litre benzinle ortalama yapacaği yol 30 klo metre civarindadir bazi bayilerin yazilarinda 1 litre benzinle 50 klo metre yol aldiğini belirtiyorlar 50 klo metre hizla bile 50 klo metre yol gidemezler çok abartıyorlar teşekkürler
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)