Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

12 eylül 2010 istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-runbelx.........iznik
    2-polo34 .........iznik
    3-yykrl
    4-overcloud......iznik
    5-erdalım
    6-nazdorovya
    7-

yeterli çoğunluk iznik için sağlandığına göre iznik de ne yapacağız onu tartışalım

tarihi yerler dendi, göl var galiba, oraları bilen biri de yanımızda olsaydı...
    Bir sürü tarihi mekan var. Müzeyi gezin mesela, Çinili Cami var. İznik'in kendisi tarihi bir ortaçağ şehri zaten. Göl kenarında bir sürü çay bahçesi var. Yemek içinse kesinlike köfte yiyin derim: İmren Köftecisi. İznik'in en meşhur ürünleri zeytini ve çinileri. Yakınlarınıza çini eşyalar falan alabilirsiniz hediyelik olarak. Tarihe ve boğazına düşkün olanların seveceği bir yer kısaca.
    Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım birde rica ediyorum bu işi ciddi gelecekler kesin belli olsun sonra son gün insanı aptal yerine koyma amaçlı bahaneler uydurmayalım 'sözüm meclisten dışarı'

iznik yolunu bilen varsa sorun olmaz bu arada geziye gelecekler face den yada msn den anlık yazışalım burada kesik kesik oluyor konu msn:enter_sandman@hotmail.com artık olay ıdetaylandırmak lazım ne yapcaz ne getirecez nereye takılacaz adam gib bir planımız olsun
    İznik'e gitmek için otoban yerine Pendik İDO önünde buluşun bence..
    Oradan Yalova'ya geçersiniz..10 küsür lira motosiklet ücretiydi sanırım..
    Bu şekilde İznik civarında gezmek için hem daha fazla enerjiniz hem de vaktiniz olur..
    Pendik İDO Harita

Rota olarak da aşağıda bir link veriyorum, onu inceleyin..Kabaca, Yalova'dan çıkıp Orhangazi üzerinden İznik Gölü'nün kuzeyini dolanarak İznik'e varacak ve sonra Göl'ün güneyinden dolaşıp tekrar Orhangazi üzerinden döneceksiniz..
    Bence uygun bir rota..İznik'te İmren Köftecisi var, mutlaka uğrayıp köftesini yiyin..
    Rota için tıklayın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    ozzy osbourne hayranı kardeşim rota için sağ ol güzel bir güzerğaha benziyor

Motosikleti
    Var
    ozzy osbourne hayranı kardeşim rota için sağ ol güzel bir güzerğaha benziyor
    Rica ederim de sürekli söylüyorsun lakin kardeşin değilim bildiğim kadarıyla

Yolunu açık olsun, kazasız belasız gidin gelin..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    iznik'e gitmek için bende feribotun daha iyi olacağıı düşünüyorum. dinlenmek ve laflamak için vaktimiz olur

bu arada msn: bbirdinc@hotmail.com
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iznik'e gitmek için bende feribotun daha iyi olacağıı düşünüyorum. dinlenmek ve laflamak için vaktimiz olur

bu arada msn: bbirdinc@hotmail.com

evet feribot güzel bir seçenek laflamak adına

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim de sürekli söylüyorsun lakin kardeşin değilim bildiğim kadarıyla

Yolunu açık olsun, kazasız belasız gidin gelin..
    eğer kardeşim kelimesi sizi rahatsız ettiyse kusura bakmayın isminizi bilse idim isminiz ve arkasına bey kelimesini ekleyerek hitap ederdim

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba arkadaşlar çok güzel bir gezi planlıyorsunuz bende gelmek isterim lakin hem oy kullanacağız hem sonraki gün işbaşı çok yorgunluk olurmu bilemiyorum şu an kararsızım şimdilik listeye yazmayın nasıl olsa daha vakit var eğer gelmeye karar verirsem buradan bildiririm

Motosikleti
    4 teker
    yılmaz dostum benide ekle listeye ben gece görevden çıkmış olucam avrupa yakasından katılacak olan arkadaşlar bana eşlik ederse sevinirimşu gişeden geçme olayı tek yola çıkmak istemem bende mondial zn 125 var tazecik 1700 km'de daha yeni aldım bi hafta var alışırım motora daha önce scooter kullanmışlıgım var ama uzun yol yapmadım öyle inşallah bir sorun çıkmaz ben taksimde çalışıyorum ordan basar karşıya geçeriz bana eşlik edecek arkadaşlar olursa çok makbule geçer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

ha birde becde giderken dediginiz gibi otoban degilde topraga yeşile yakın sakin yollardan gidelim derim tıngır mıngır mola vererek tatlı tatlı gideriz egerki dönüşte geç olursa vapura bineriz gerçi siz daha iyisini bilirsiniz tecrübeli arkadaşlar
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Var
    eğer kardeşim kelimesi sizi rahatsız ettiyse kusura bakmayın isminizi bilse idim isminiz ve arkasına bey kelimesini ekleyerek hitap ederdim
    Bey e gerek yok..İsme'de gerek yok ki..Nick name kullanmamızın nedeni bu zaten Osbourne yeterli

Bu arada eğer İznik'te kesin karar verdiyeseniz Yalova'dan oraya doğru giderken Mavi-Yeşil Yol isimli bir tabela görürseniz (ki Orhangai'ye gelmeden göreceksiniz) oraya sapmayın

O kadar güzel bir yoldur ki kendinizi o yolu takip ederken bir anda Armutlu'da bulabilirsiniz..

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sürü tarihi mekan var. Müzeyi gezin mesela, Çinili Cami var. İznik'in kendisi tarihi bir ortaçağ şehri zaten. Göl kenarında bir sürü çay bahçesi var. Yemek içinse kesinlike köfte yiyin derim: İmren Köftecisi. İznik'in en meşhur ürünleri zeytini ve çinileri. Yakınlarınıza çini eşyalar falan alabilirsiniz hediyelik olarak. Tarihe ve boğazına düşkün olanların seveceği bir yer kısaca.
    benim sevecegim kesin o zaman açık ahavyı soluyup iyicene açıkır güzel güzel köfteleri götürrüz löp löp
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1-runbelx
    2-polo34
    3-yykrl
    4-overcloud
    5-erdalım
    6-nazdorovya
    7-kilitci
    8-maviprens
    9-?

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 eylülde sandıklara sahip çıkalım. en iyi etkinlik bu olur
    evet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    maviprens motorunu aldın gelmeye mi karar verdin yoksa

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-runbelx
    2-polo34
    3-yykrl
    4-overcloud
    5-erdalım
    6-nazdorovya
    7-kilitci
    8-maviprens
    9-?
    baya kalabalık olduk

yok mu daha gelen!!
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben en az 20 kişi bekliyorum, pazara daha çok var iznikteki aktiviteler hakkında fotolar koysak, anlatsak daha çok kişi gelir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    ya 20 kişi olsak ne güzel olur ama genede katılım iyi oldu maşallah

Motosikleti
    4 teker
    wala ben her konuda dile getiryom birde böcük olarak ortada tek kalmak istemiyom yanıma yamacıma böcükler lasım üvey gardeş gibi kalırım yohsam

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wala ben her konuda dile getiryom birde böcük olarak ortada tek kalmak istemiyom yanıma yamacıma böcükler lasım üvey gardeş gibi kalırım yohsam
    şuna emin olabilirsin kimseyi yolda bırakmayız, yolda geride de bırakmayız, dikiz aynasında birbirimizi kaybetmemeye çalışacağız, sonuçta gezmeye gidiyoruz, yarışmaya değil, grup ne kadar kalabalık olursa disiplin o kadar zor olur ama araçların bizi görmesi gruptaki eleman sayısı arttıkça kolaylaşıyor, mola yerlerindeki sohbette koyulaşıyor, kısmet bakalım kaç kişi olacağız ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    beyler biraz üzücü bir haberim var hava durumuna baktım pazar günü için hiçde iç açıcı görünmüyor gerçi son ana kadar bekleriz
    sizlerde bakın bir
    http://www.meteor.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=5

Motosikleti
    XL650V Transalp
    cumartesi'ye mi alsak acaba bu kadar heves yapmışken gitmemek olmaz yaa

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)