Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

ÖNEMLİ: Rahmetli TUĞPER' in 02.02.2010 tarihli Duruşması'na Katılım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar;
    o gün mutlaka bahariye'ye konvoy şeklinde çıkalım. sanırım toplanmak için en uygun yer salı pazarı... zaten ordan adliye yakın sayılır,detayları ileriki günlerde netleştiririz...

dreamdark; üstad sen nedersin?
    Aklımı okuyorsun Ayberk. Eğer hava yağışsız olursa bence de gayet güzel olur ve Salı Pazarı'nın kurulduğu alan da toplanmak için en uygun yer.
    Yalnız dediğim gibi ben o gün işten geleceğim için toplaşmaya yetişemeyip direkt mahkeme salonuna gelebilirim. Bensiz olursanız da siz organize ederseniz bu olayı sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emre senin ev nerde? ben maltepe'de oturuyorum,yakınsak buluşuruz diye düşündüm...

toplanma konusunda ise;
    sen olmazsan olmaz!!! tabi imkanları dahilinde...

duruşmaya fazla vakit kalmadı,bazı şeyleri netleştirelim... devamlı ''güncel'' yada 'kim gelecek'' diye yazıp duryoruz... artık ne yapılacağına karar vermeliyiz. yer,zaman,buluşma noktaları,fotoğraflar,park şekli, vs...
    her şey olabildiğince nizami ve düzgün olmalı!!! sonuçta duruşmaya gidiyoruz,sakince gidip,sakince tepkimizi dile getirmeliyiz...

artık biraz daha yapıcı şeyler üzerin kafa yoralım,fikri olan varsa paylaşsın lütfen...

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    emre senin ev nerde? ben maltepe'de oturuyorum,yakınsak buluşuruz diye düşündüm...

toplanma konusunda ise;

duruşmaya fazla vakit kalmadı,bazı şeyleri netleştirelim... devamlı ''güncel'' yada 'kim gelecek'' diye yazıp duryoruz... artık ne yapılacağına karar vermeliyiz. yer,zaman,buluşma noktaları,fotoğraflar,park şekli, vs...
    her şey olabildiğince nizami ve düzgün olmalı!!! sonuçta duruşmaya gidiyoruz,sakince gidip,sakince tepkimizi dile getirmeliyiz...

artık biraz daha yapıcı şeyler üzerin kafa yoralım,fikri olan varsa paylaşsın lütfen...
    ayberk abi ben sana geliim beraber çıkalım.
    hı ?
    süreyyaplajı sahil migrosun oraya geliim?

boşnakım semkom...
    geçeriz o gün beraber... migros banada uyar...
    hatta yerleri belirleyelim,anadolu yakası olarak yavaş yavaş grup halinde toplanarak gideriz... avr. yakasıda toplanıp gelir yada direkt olarak salı pazarında buluşuruz. sonuçta köprü çıkışı k.köye varıyor,salı pazarıda hemen yolun karşısı....

semko...

kardeş pardon ama kafam karıştı,migros derken bu akşam içinmi yoksa başka bir gün içinmi dedin? kafam dağnık tam algılayamadım,kusuruma bakma...

toplanma konusunda ise;

Ayberk ben de Altıntepe'deyim, bana özelden cep numaranı atabilirsen yarın işyerinden seni ararım, detayları konuşuruz.

Aslında bahsettiğin noktalarda ne yapılacağına dair kafamda birçok şey netleşti sayılır; bunları da paylaşır, oturur biraz beyin fırtınası yaparız.

Yarın bir görüşelim hele seninle, olmazsa Semih gibi gelip yüz yüze görüşmek isteyen diğer arkadaşlarımızla da hep beraber buluşup, bir ön toplantı yapabiliriz.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    boşnakım semkom...
    geçeriz o gün beraber... migros banada uyar...
    hatta yerleri belirleyelim,anadolu yakası olarak yavaş yavaş grup halinde toplanarak gideriz... avr. yakasıda toplanıp gelir yada direkt olarak salı pazarında buluşuruz. sonuçta köprü çıkışı k.köye varıyor,salı pazarıda hemen yolun karşısı....

semko...

kardeş pardon ama kafam karıştı,migros derken bu akşam içinmi yoksa başka bir gün içinmi dedin? kafam dağnık tam algılayamadım,kusuruma bakma...
    kar da kışta yatırıyorum motoru abicim.
    o gün duruşmaya gitmeden maltepe migrosun orda buluşur gideriz senle dedim 2 makina
    emre abi beyin fırtınası için bi telefonun yeter bilyosun tam netleştirelim nasıl yapacağımızı.nerde toplanıcağmızı..
    ayberk abinin dediği gibi salı pazarı iyi gibi..ordan adliyeye çıkılır konvoy halinde..

Tamam, yarın bir telefon trafiği yaparız bakalım olursa.

Motosikleti
    Honda VFR 800
    tamam abicim
    numaram vardı sende galiba
    senin bende numaran var abi 32li olan..
    benimkinide özel den atıyorum şimdi sana.
    ok

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ohh be 1 aylık silivri hayatından sonra hergün bakıp bakıp yazamadığım topiğe çok şükür yazıyorum Arkadaşlar avcılar mimarsinan beylikdüzü grubu yanınızdayız EMRE abi sana söylemiştim zaten
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ayberk, olmazsa birlikte gideriz..Yakınız zaten..
    Bu arada mahkemeye motosikletlerle gideceksek eğer, Bahariye cadddesinin (tramvayın geçtiği yer) araç trafiğine kapalı olduğunu unutmayın..Yani aslında direk mahkemenin önünde durursak suç işlemiş oluruz..En iyisi bir ileri sokağa (hani şu İlçe MEB in olduğu sokak) park etmek..

Birlikte hareket edelim..Salı pazarında toplu buluşup gidelim..

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bu konu guncel kalmali surekli....
    Ride your way

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohh be 1 aylık silivri hayatından sonra hergün bakıp bakıp yazamadığım topiğe çok şükür yazıyorum Arkadaşlar avcılar mimarsinan beylikdüzü grubu yanınızdayız EMRE abi sana söylemiştim zaten
    Sağolasın Caner'cim, listeye ismini yazmıştım zaten Duruşma günü görüşmek üzere.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:02 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayberk, olmazsa birlikte gideriz..Yakınız zaten..
    Bu arada mahkemeye motosikletlerle gideceksek eğer, Bahariye cadddesinin (tramvayın geçtiği yer) araç trafiğine kapalı olduğunu unutmayın..Yani aslında direk mahkemenin önünde durursak suç işlemiş oluruz..En iyisi bir ileri sokağa (hani şu İlçe MEB in olduğu sokak) park etmek..

Birlikte hareket edelim..Salı pazarında toplu buluşup gidelim..
    Bildiğim kadarıyla aşağıdan; Yoğurtçu Parkı'nın oradan çıkıldığı takdirde araç geçişine izin veriliyor Bahariye Cadde'sinde. Yani trafiğe kapalı olduğunu sanmıyorum; Kadıköy'e gittiğimde sürekli kullanırım o yolu.
    Adliyenin önünden geçen yolun karşı kaldırımı veya biraz ilerisi ya da gerisine; yine kaldırım boyunca müsayit bir yere bırakabiliriz motorları. Zaten çok fazla kalmayacağız. Hatta Burger King'in olduğu cadde de olabilir. Benim niyetim en azından adliyenin önünden kortej halinde geçebilmemiz.

herkese selamlar...
    ben bu akşam kadıköy'e gideceğim... hemen bi keşif yapayım,motorları nereye koyarız diye... trafik akışına gelince;salı pazarında karşıya sokak girer,yoğurtçu parkına doğru çıkar. ilksağdan girdikmi bahariye cad.sine yani yapıkredi bankasının tam önüne çıkarız. geriye sadece 100-150 mt yol kalıyor,zaten ters yön değil... tramvay yolu orası....
    park konusunda ise; belki yan yana koyamayız ama 2 grup halinde yol kenarında park edebiliriz... (fermuar düzeni gibi)

emre,semko... gsm numaramı özelden şimdi atıyorum... isterseniz sahilde buluşalım,hava çok güzel ve heryerde kar var

osbourne;

kardeş daha öncede yazdığım gibi,yol üstünde kim varsa toplanarak ufakta gideriz,semko beni alır,bize seni alırız,bizlerde diğerlerini alırız... hem grup sürüşü yapmış oluruz,iyi olur...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bizde avrupa tarafında buluşup topluca geçeriz kanımca.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    [QUOTE=Sultans;1936340]
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    01- ayberk
    02- korkut
    03- bosnak_semko +1
    04- erdi_arikan
    05- dreamdark
    06- yeschim
    07- oğlum ve ben
    08- aparat
    09- cem demir
    10- ünaltürkyazı
    11- canercamalan
    12- sedat_57
    13- kuyucadısı
    14- esp
    15- jubaa
    16- gkn
    17- flying hellfish
    18- kahraman7863 + ?
    19- peyami
    20- osbourne
    21- tekteker_ramço
    22- stereo
    23- capanord
    24- aykut009
    25- batubay
    26- gkhnkzy (gökhan kuzey) + 1
    27- sultans

bir önceki duruşmaya çok gelmek istemiştim ama olmadı. ama bu duruşmada işyerinden izin almakta problem yaşamazsam mutlaka orada olacağım...
    28. sıra sende
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    01- ayberk
    02- korkut
    03- bosnak_semko +1
    04- erdi_arikan
    05- dreamdark
    06- yeschim
    07- oğlum ve ben
    08- aparat
    09- cem demir
    10- ünaltürkyazı
    11- canercamalan
    12- sedat_57
    13- kuyucadısı
    14- esp
    15- jubaa
    16- gkn
    17- flying hellfish
    18- kahraman7863 + ?
    19- peyami
    20- osbourne
    21- tekteker_ramço
    22- stereo
    23- capanord
    24- aykut009
    25- batubay
    26- gkhnkzy (gökhan kuzey) + 1
    27- sultans
    28- ?

Motosikleti
    Honda VFR 800
    herkese selamlar...
    ben bu akşam kadıköy'e gideceğim... hemen bi keşif yapayım,motorları nereye koyarız diye... trafik akışına gelince;salı pazarında karşıya sokak girer,yoğurtçu parkına doğru çıkar. ilksağdan girdikmi bahariye cad.sine yani yapıkredi bankasının tam önüne çıkarız. geriye sadece 100-150 mt yol kalıyor,zaten ters yön değil... tramvay yolu orası....
    park konusunda ise; belki yan yana koyamayız ama 2 grup halinde yol kenarında park edebiliriz... (fermuar düzeni gibi)

emre,semko... gsm numaramı özelden şimdi atıyorum... isterseniz sahilde buluşalım,hava çok güzel ve heryerde kar var

osbourne;

kardeş daha öncede yazdığım gibi,yol üstünde kim varsa toplanarak ufakta gideriz,semko beni alır,bize seni alırız,bizlerde diğerlerini alırız... hem grup sürüşü yapmış oluruz,iyi olur...
    bi aksilik olmazsa akşam görüşüyoruz emre abi yeşim abla ayberk abi

Motosikleti
    Tamam bekliyoruz Çok hastayım ama geleceğim ben de

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Siz gündüzleri güncel tutun bunu..
    Geceleride benim görevim güncel tutmek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:45 ----------

Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz gündüzleri güncel tutun bunu..
    Geceleride benim görevim güncel tutmek...
    tutmek??????
    bu nasil türkce yaaaaaaaaaaaa??????
    tutmak olucakti tabiki.... ne ne ne...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    Mühim olan yapmak istediğin şey Remzi Biz senin dilini anlıyoruz merak etme

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler