Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İstanbul grubu saat kaçda buluşsun? (Kozyatağı Carrefour)

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Saat 7:00

22 44.00%
  • Saat 7:30

7 14.00%
  • Saat 8:00

21 42.00%

10 Eylül Abant Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı wolfman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bolulu olarak ben we arkadaşlarım sizi herzaman bekliyoruz kapılarımız sonuna kadar acık
    yok öyle yagma sıra sizde bi cumartesi beylikdüzü kahvaltısına katılacaksınız sonra hep beraber boluya gidecez 1 gece kamp kurcaz pazar akşamı biz tekrar istanbula döncez güzel olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolfman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    inşallah katılmak isterim cok güzel olur ama ben istanbulu hiç bilmem tarifini yaparsın artık (tabi motorumda dayanırsa o yola)

Motosikleti
    SYM GTS 250
    motorun dayanır merak etme siz bu tarafa gelin biz sizi karsılarız gişe cıkısında

abanta ilk kez gittim..gerçekten çok beğendim,zaten beğenilmeyecek gibi de bir yer değilmiş..daha önce bursa md'nin toplantısının yapıldığı bir günde bursaya yolumuz düşmüştü ve bir arkadaşımızın vasıtasıyla buluşmaya gittik..aman ne topicler,ne motorlar,ne kalabalıklar,ne kafeler,ne muhabbetler yazıldı çizildi topiclerde..e tabi hal böyle olunca da bizde de beklenti büyük!bi gittik,1 kişi var buluşmaya gelen!o kişinin altında da emaneten bir motor arkadaşından almış..haydaaa ne alaka ya??nerde toplantı,nerede o topicler,nerede o yazılıp çizilenler...neyse hayal kırıklığına uğrayarak geri dönmüştük...

gelelim mtmizin toplantısına:arkadaşlar darılıp gücenme yok,bende bu yola baş koydum ve sadece içimden geçenleri yazıyorum..kişilere veya gruplara saygısızlığım yok hepinizide gayet sıcak ve samimi buldum onun için bu yazdıklarımı kimse üstüne alınmasın benim yada bizim içinde geçerli!!abantı hiç görmedim ve görmek istiyordum..nihayet ayarlayabildik ve en çok istediğim kişiyle,sevgilimle,abanta gidebildik..burada o kadar çok katılım vardı ki..57kişiydi galiba baktığımda en son,neyse..sabah 7.30'da çıktık yola,2 motor 4 kişi..4,5saatte abanttaydık..bekliyoruz 10dk kimse yok,20dk,30dk,1saat...kimseler yok..ileriden motorcular geliyor bizimkiler sanıp geçiyorum kapının önüne lameraya alıyorum..ki düşüncem mt buluşmasının ilk giriş videosunu yakalayıp buraya koyabilmek..ama bizimkiler değilmiş..1 grup daha geliyor,yine gözümüz yollarda,yine ben kalkıp fırlıyorum,çekmeye başlıyorum,bizimkiler değilmiş...saat 12de abanta vardık,1 saat ekibimizi bekledik baktık gelen,giden yok bizde bari restorana gidelim karşılaşırsak karşılaşırız olmazsada nappalım artık diyerekten yola çıktık..scooter üstünde 2 kişi 210km'den sonra bir 20km daha giderek nihayet bizim mt'yi bulduk bütün restoranlara bakıyoruz bu arada geçerken..1 saat bekledik demiştim,bu sırada topicten telefon numaralarını aldığım arkadaşları arıyoruz:bir arkadaşımız vaz geçmiş geri dönmüş,diğerini arıyoruz telefonu kapalı...(myheart)sonradan çekmediğini öğrendik telefonunun..ama bizim geleceğimiz kesindi,her neyse..toplantıya geldik arkadaşlarımızın hepsiyle tanıştık,hepsi çok güler yüzlü ,sıcak kanlı arkadaşlar..hepinize teşekkürler..tabi biz toplantıya geldiğimizde herkes yemeğini yemişti ve kalktı gitti,bu arada bir bayan arkadaşımız sadece ''görüşmek üzere biz kalkıyoruz'' dedi!..nereye gittiklerinden haberimiz yok,abantta tekrar karşılaştık sonra..biz eskişehir ekibi yanlız başımıza yemeğimizi yedik ve kalktık..tekrar abanta dönüp atlarla bir tur attıktan sonra saat tam 16:30'da yola tekrar çıktık eskişehire doğru..yani sadece 3,5 saat abantta kalabildik ve ne toplantı olarak bişey görebildik ne de sevgilimle el ele bi abant turu atabildik grubu beklemekten...ama öğrendiğim şu ki,toplantı bu insanoğlu düzenliyor ve yağmur çamur kaza bela her bişey olabilir..ertelenebilir vs.vs..ama 57 kişiden gelen 20 kişiydi belkide o kadar bile yoktu buna bizde dahil..beklenti içerisindeydik galiba,internetten aşina olduğumuz insanları görmeye,tanımaya gittik,sohbet muhabbete vs.vs. olmadı olamadı..sağlık olsun ısınırız daha birbirimizeama bir daha 500km yolu 3 saat kalabileceğim bir yer için gelip,arkadaşlarımla tanışabilir miyim bilmiyorum!

ama değdi merak etmeyin arkadaşlar..
    abant'ı gerçekten çok beğendik!!

onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    abantı mı ahahahahahaha
    çok güzel bi havaydı (parçalı bulutlu-yağışlı)
    karfırın önünde 8 (sekiz) motor anca oluştuk.
    bi amele çıkışı yaparak gebzeden döndük. fotoğrafları yayınlayalım arkadaşlar.
    belgeler çıksın ortaya...
    bize kucak açan avrupa yakasına teşekkür ederiz.
    onurcan - AB+

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    serkan abi tebrik ediyorum seni musturaki abiyle iyi basıp gittiniz valla o rüzgarda bir anda kayboldunuz biz opetten soora döndük öyle bir rüzgar vardıki özellikle beni viyadüklerde 30-40km/h kadar düşürüyordu çok korkunç anında şerit değiştiriyor motor maltepe mcdonalts da oturuyoduk hava harbiden günlük güneşlik oldu öğlen civarları kötü geçmediğine sevindim bizde avrupa mt ile takıldık taa avcılara gittik gezdik millet carting yaptı ben baktım biraz tırstım binemedim ama bizi sıcak karşıladılar aslında varya bu gezi geçen hafta olacakmış süper olurmuş beer biz rain abimizin sözünü dinledik böylesi kısmetmiş boludaki arkadaşlar kusurumuza bakmasın başka zaman telafi edicez inşallah arkadaşlar sabah 6:20de levet bp tek başına beklemek nasıl bir duygu anlatamam )

bu sabahki halimiz hatırlarsanız!! 50 kişiden bukadar kişi geldi zaten kafasını kaldırıp gökyüzüne bakan bırak motor kullanmayı bakkala gidemezdi valla

buda ben kurtköyde memmetçik opette kahvaltı yaptık (benim arn de oyuncak gibi kaldı ama 120km/h gördüm bugün rain şahit) a

albts
    rain
    onurcan
    ucanlaz
    koyulacivert

avcılar cartingdeyiz

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    MT bravooo
    bukadar kilometreye bir günlük gezi yaptınız yaaa
    bu ne demek 1000 RR lar gelsin demek çünki 125-150- cc ler 3 saat de gidip 3 saat de gelirler 6 saat yolculuk bir saat oturma
    bu arada da yarım saat den gelecek arkadaşlar istanbuldan gelecek arkadaşlara yorumlar yapmış bravoo onlarada
    burcu arkadaşımız birşeyler yazmış ama günlük güneşlik dir gün olsa bile 600f altı makinem yoksa gitmezdim
    o bolulu kişi benim için kanp adamısın .. yazmıştı ama geziyi baltalıyor demesin diye birşey yazmamıştım
    sen hiç motorla uzun yola bir gurubu götürdünmü veya nezaman gurubunu alıp istanbula geldinnn
    ve bu MT BOLU daki 2 kişi bizim 300 kişilik gurubumuza nasıl direktif verir
    ve bugibi olması çokzor geziyi neasıl ana sayfada yayınlarız
    yaa neoluyor burada
    KAMP ADAMLARI

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muratd Abant'ı beğenmene sevindim ama yaşadıkların gerçekten üzücü bir o kadar da düşündürücü :salut

Bu arada arkadaşlar hiç mi resim çekmediniz

Dip Not:
    Savaş Abi, Cenk, Selim ve adını sayamadığım arkadaşlarım söyleyecek söz bırakmamışsınız bize
    Sonuna kadar katılıyorum düşüncelerinize ve Burcu sakın kafana takma, seni bütün İstanbul Mt tanıyor, bazen aramızda yanlış anlaşılmalar olsa da seni biliyor ve seviyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı albts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    cbr 125 le adamlar nasıl gitti o rüzgarda yaa kağıt gibi motor biz düşündük işin içinde çıkamadık helal olsun

birkaç foto..

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Skullhunter **************
    KAMP ADAMLARI

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı albts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 le adamlar nasıl gitti o rüzgarda yaa kağıt gibi motor biz düşündük işin içinde çıkamadık helal olsun
    sabah ben de karfura geldim saat 7.08 de ama kimseyi göremedim , çevredeki taksicilere sordum gelen giden var mı onlar da göremedik dediler.DAha sonra hem moralim bozuldu hem de eve dönmek istemedim.Yağmura yakalanacağımı bile bile bastım gittim Bolu'ya tek başıma.130 km /h hız civarında gittim hep.İlk mola verdiğim yerde Uçanlazı aradım , bi' de çekine çekine arıyorum sabahın o saatinde.Acaba uyuyorsa diye Onlar da yoldaymış ,sonra vazgeçtikleri için ben de beklemeyip abanta doğru yola koyuldum.saat 11.00 de abantdaydım. Dönüşte de ortalama 100 120 km hızla dönerken musturaki'yi ve diğer arkadaşları kaybettim.Sadece bir ara necdet abi ben 140 la giderken yanımdan 170 gibi bir hızla falan geçti Sonra da kimseyi göremedim yolda hız düşürmeme rağmen.İstanbul'a 50 km kala trafik öyle bir sıkıştı ki , kaza olduğunu anladım.Umarım bir motor kazası değildir diye düşünürken , iki arabanın çarpıştığını gördüm.Rüzgar nedeniyle biraz yoruldum ilk uzun yolculuğumdu ama yediğimize içtiğimize, tanıştığımız insanlar için değdi.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25

gezimiz

sayın motorcu dostlarımız davetimize bizleri kırmayarak geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz .önümüzdeki zamanlarda daha güzel organizasyonlarda buluşmak dileğiyle...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Çok güzel bir gezi oldu.
    Organizasyonda emeği geçen katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Teşekkürler Bolu MT

Resimleri birazdan ekliyorum...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Gezimiz Güzel Geçti Fakat İlk kez bi organızasyonu üstlendiğim için hem şaşkın hemde bilinçsizdim...

ESKİŞEHİR VE İZMİT Mt den katılan arkadaşlara çok ama çok özür diliyoruz Bolu mt olarak...

Gördüğünüz gibi restorant sahipleri ücretleri benım toplamamı soylediler... O arada ortalık karıştı.. Kafam allak bullak oldu zaten... Saolsun Erhan Arkadaşım yardımcı oldu fakat... O anda bizim Mt grubu Motorlarını Çalıştırıp Abant a Hareket ettiler... Tabi Ben Hala Para Hesaplarıyla Uğraşıp Duruyorum... Eskisehir Ve izmit Mt den katılan arkadaşlarıda bizim mt grubuyla yola cıktılar.. Bir tek ben kaldım die düşünürken Alel acele yola cıktım bastım abanta...

Restoranttayken Telefonum Cekmiodu Arkadaşlar Benım..

Abant girişinde bizim ekip benı bekliyolarmış... Ben soyle bir ekibe bakarken eskişehir ve izmit mt nın orda olmadıgı dikkatımı cekti ve arkadaşlara sordum.. Haberimiz yok orada kaldılar sanırım dediler... İnanın İçin cız etti.. Hala Aklımda sizler varsını Cok Özür Dileriz Bolu Mt Olarak... Akşam Sizlere ayıp oldugu aklımdan hiç çıkmadı İnanın Hala içimde bi tedirginlik var...

Aramaya Çalıştım Ama Hiç Birinizinde Bende Telefon Numarası Yoktu...

Özür Dileriz
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    myheart resimleri görelim

gercekten süper geziydi tekrar tesekkürler

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar Resimlerimize Burdan Bakabilirsiniz Upload işlemi bittikten sonra

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21378

camouflage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

Abant

Gelen arkadaşların hepsini cesaretlerinden dolayı tebrik ederim

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı albts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan abi tebrik ediyorum seni musturaki abiyle iyi basıp gittiniz valla o rüzgarda bir anda kayboldunuz biz opetten soora döndük öyle bir rüzgar vardıki özellikle beni viyadüklerde 30-40km/h kadar düşürüyordu çok korkunç anında şerit değiştiriyor motor maltepe mcdonalts da oturuyoduk hava harbiden günlük güneşlik oldu öğlen civarları kötü geçmediğine sevindim bizde avrupa mt ile takıldık taa avcılara gittik gezdik millet carting yaptı ben baktım biraz tırstım binemedim ama bizi sıcak karşıladılar aslında varya bu gezi geçen hafta olacakmış süper olurmuş beer biz rain abimizin sözünü dinledik böylesi kısmetmiş boludaki arkadaşlar kusurumuza bakmasın başka zaman telafi edicez inşallah arkadaşlar sabah 6:20de levet bp tek başına beklemek nasıl bir duygu anlatamam )

[
    valla sizinde gelmenizi isterdik ama otobanda 50-60 km hızla o yol bitmezdi bizde mecbur kaldık basıp gitmeye sizi bıraktıgımız için kusura bakmayın sapancada biraz bekledik sizi acaba gelirlermi diye ama sizin yerinize tunoka ve necdet abiler geldi gerci onlarda bizi beklemedi basıp gittiler ama biz peşlerine takıldık gittik sonucta abanta
    ve pişman olmadık bi insan ben bu işi yaparım dedikten sonra yagmur camur rüzgar gibi etkenler o insana karsı cıkamaz ki giderkende fazla zorlanmadık hatta yagmurda motosiklet kullanma konusunda tecrübe sahibi bile olduk

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar Resimler Sımsıcak Tap Taze Bakabilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21378

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler