Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: İstanbul grubu saat kaçda buluşsun? (Kozyatağı Carrefour)

Katılımcı sayısı
50. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Saat 7:00

22 44.00%
  • Saat 7:30

7 14.00%
  • Saat 8:00

21 42.00%
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

10 Eylül Abant Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT bravooo
    bukadar kilometreye bir günlük gezi yaptınız yaaa
    bu ne demek 1000 RR lar gelsin demek çünki 125-150- cc ler 3 saat de gidip 3 saat de gelirler 6 saat yolculuk bir saat oturma
    bu arada da yarım saat den gelecek arkadaşlar istanbuldan gelecek arkadaşlara yorumlar yapmış bravoo onlarada
    burcu arkadaşımız birşeyler yazmış ama günlük güneşlik dir gün olsa bile 600f altı makinem yoksa gitmezdim
    o bolulu kişi benim için kanp adamısın .. yazmıştı ama geziyi baltalıyor demesin diye birşey yazmamıştım
    sen hiç motorla uzun yola bir gurubu götürdünmü veya nezaman gurubunu alıp istanbula geldinnn
    ve bu MT BOLU daki 2 kişi bizim 300 kişilik gurubumuza nasıl direktif verir
    ve bugibi olması çokzor geziyi neasıl ana sayfada yayınlarız
    yaa neoluyor burada

evet dostum galiba boluMT ye istanbula hic geldinizmi diyen 2. kisisin sende haklisin ben de 3-4 aylik bir motorcuyum en kısa zamanda istanbula gelicegim BoluMT yi daha yeni yeni toparladik ve bizimde uyeligimiz cok eski degil yani bir nevi Boludada Cok fazla ilgi olmadigi icin bu is biraz zor oluyor istanbul da oldugu gibi cok fazla motorcu yok olanlarda genelde tek takiliyorlar bunada yapilabilicek bir sey yok kimseyi zorla bir gruba sokamazsiniz. Abant'a gelen istanbul grubundan musturaki arkadasimiz umarim yanlis yazmadim bizi davet etti en kisa zamanda gelecegim. havaların sogumasida pek onemli degil. İnsanın icinde istek olmasi yeterli benim icin.

Arkadasim bu konuyu istersen burda kapatalim yorumlarin icin tesekkur ederiz.
    Gezimiz yapıldı, yorumlarida yapildi.

evet arkadaslar TRONIC arkadasimiz CBR 125 ile tek basina basmis gelmis kararliligindan dolayi tebrik ederim ve ornek aliyorum. Tesekkurler TRONIC... yanlis yerde yemek yiyordun az kaldi zor kurtardik
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı Alcohol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar TRONIC arkadasimiz CBR 125 ile tek basina basmis gelmis kararliligindan dolayi tebrik ederim ve ornek aliyorum. Tesekkurler TRONIC... yanlis yerde yemek yiyordun az kaldi zor kurtardik

Evet TRONİC Arkadaşımıza BOlu Mt Den binlerce Teşekkürler... Carrefour Onunde Saat 07:08 Geçe Kimseyi Bulamayınca Honda CBR 125 R Motoru İle Cıktı Yola Ve geldi... Geldiğinde Benı Aradı.. Yanlış Restoranta Girmiş Ama Ben onu Almaya gittim. Hatta Gitiik. Alcohol Ve Bir kaç Arkadaşla Birlikde...

İnsanın İçinde Olması Gerekiyo... Yağmur Çiğselemiş Ama üstüne biraz Gelirken...
    Geldiğindede Değdiğini Belirtti Ve bizi Cok Mutlu Etti...

Motorcu Arkadaşın Olacaksa Böyle Arkadaşın Olmalı... (Gelmeyen Arkadaşlar Yanlış Anlamasın He..Genel OLarak Konustum)
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet TRONİC Arkadaşımıza BOlu Mt Den binlerce Teşekkürler... Carrefour Onunde Saat 07:08 Geçe Kimseyi Bulamayınca Honda CBR 125 R Motoru İle Cıktı Yola Ve geldi... Geldiğinde Benı Aradı.. Yanlış Restoranta Girmiş Ama Ben onu Almaya gittim. Hatta Gitiik. Alcohol Ve Bir kaç Arkadaşla Birlikde...

İnsanın İçinde Olması Gerekiyo... Yağmur Çiğselemiş Ama üstüne biraz Gelirken...

Motorcu Arkadaşın Olacaksa Böyle Arkadaşın Olmalı... (Gelmeyen Arkadaşlar Yanlış Anlamasın He..Genel OLarak Konustum)
    Yapılan yorumlara ,"Gözlerime" inanamıyorum...
    Geziye Katılmak için Carrefour Önüne saat 06:50 de gittim(kar da yağsa oraya kadar gidecektim.)İlk gelen ben oldum.Hatırlarsan saat tam 07:00 de seni aradım ve tek başıma beklediğimi,kimsenin olmadığını söyledim.Sonra toplam 7 motor/8 kişi olduk.Saat 07:30 a kadar Carrefour'un içinde
    ve etrafında dolaştık.Havanın çok kötü olmasına rağmen karar verdik ve çıktık.Tem e girdik ve Gebze'ye kadar gittik.2 arkadaş basıp gittiler ama benim ve diğer 3 arkadaşımın 80'i geçme ihtimalimiz yoktu.Çünkü bizim motorlar o müthiş rüzgarda maalesef şerit değiştiryor.Yanınızda büyük araç geçtiği zaman ise Çok zor durumda kalıyorsunuz.Kalbimizde katılamamanın verdiği üzüntü ile dönmek zorunda kaldık.Bu bizim ve motorumuzun problemiydi.Rüzgara uygun ve güçlü motorlar değil.Maltepe'ye kadar geldik ve üzüntülü birşekilde otururken Avrupa yakasının Çatalca olayı aklıma geldi ve hemen Göksel'i aradım.Onlarda rüzgardan dolayı Çatalça'dan geri dönmüşler.Onlar ile Avcılar'da buluşup eğlendik.İnanın Avcılar'a bile Rüzgardan dolayı Temden nasıl gittiğimizi hatırlamıyorum.
    Şimdi Bolu MT'ye şunları söylemek istiyorum;

1-Herkezin altında aynı kalitede ve uygun motor olmadığı halde gelecek olanların kötü yol motor tecrübesini bilmediğiniz ve hiçbirini tanımadığınız halde niçin hep ısrar ettiniz?
    2-Tecrübesiz olan katılımcıların hayatlarını niçin hiç önemsemeyip onları sürekli gaza getirmeye çalıştınız?(bunu yazdığım için üzgünüm)
    3-"ALINTI"daki Cevaplarınızda gidenlere "Yaşa,varol,gidemeyenlere ise yüreksizler" muamelemesi yaptığınızın farkında değilmisiniz?
    4-İnsanları kötü hava şartlarına karşı uyarmak isteyen tecrübeli İstanbul MT üyelerine niçin ortalık karıştırıcı muamelesi yaptınız?
    5-Siz kısa mesafe yapıyorken,okadar yolu ,o havada yaparak Bolu'ya gelecek arkadaşları kendiniz ile nasıl aynı kefeye koydunuz?

Bunların tekbir Sebebi var "Bencilsiniz" (Bunun sebebinin ise birşeyler yapmak isteğinizin yoğun etkisi altında farkında olmadan yaptığınızı düşünüyorum)

İstanbul'dan gidebilen arkadaşlar birazda bizi anlamaya çalışın derim!...

Umarım burası Demokratik bir ortamdır!...

Sizn tartıştığınız arkadaşlara verdiğiniz cevapların ardından bitirdiğiniz cümle ile bitimek istiyorum;
    "Polemik Olmasın!..."

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    ucanlaz dostum aslinda bu konunun kapatilmasini isteyecegim cunku yanlis anlasilmalar yuzunden birbirimizi kırıyoruz sert yorumlarda bulunan arkadaslar var aslinda gerekli aciklamayi yapmaya calistim ama bir iki kisi tutturmus siz boludan hic istanbula geldinizmi diye bu soylenilen cok komik bisey haftada bir tek pazar gunu bosum cogunlugunda boyledir mutlaka ama su terim "siz hic istanbula geldinizmi" beni zaten cileden cıkaran bunu soyleyen arkadaslardi. En kısa zamanda gelecegim. Ucanlaz seninle myheart zaten konustu galiba seninle alakali bir durum yok aslinda burada butun sert tepkilerin yanlis anlasilmalardan kaynaklaniyor.

Lutfen bu olayi daha fazla abartmayalim...
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Ucanlaz arkadaşım... Öyle Düşündüğün gibi bir şey bolu mt grubu olarak hiç birimizin aklından bile geçmedi..

Biz Bir gezi düzenledik En cok katılımla ve en güzel şekilde geçmesi içinde elimizden geldiği kadar yapmaya çalıştık...

Ben 07:08 De aldıgım bilgi Tronic Arkadaşımdan aldıgım bir bilgiydi.. Carrefourda kimsenin olmaması olayı..

Ayrıca da kimse alınmasın die Alt yazı düştüm...konuyla alakalı olmadıgına dair.. (Gelmeyen Arkadaşlar Yanlış Anlamasın He..Genel OLarak Konustum) Biz sizleri düşündük arkadaşlar sizlere gelmek isteyipde gelemeyen arkadaşlara sözümüz yok... Çünkü Siz Bizimle Olmak Bu geziyi Gerçekleştirmek istediniz.. Belki Sabahın05:00 da kalkıp son hazırlıklarınızı yaptınız... Arkadaşlar biz bunların farkındayız... Lütfen bu konuyu daha fazla abartıp moralleri daha fazla bozmayalım... Ben İsteyen herkese gereken açıklamayı yaparım... Bunu yapmak da bu geziyi organıze etmek kadar benım görevimdir...

Tüm Mt Ailesine Teşekkürler...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25
    sayın motorcu arkadaşlarımız lütfen birbirimizi yanlış anlamayalım,tabiki motorla yola çıkıp çıkmama konusuna sizler karar vereceksiniz ,bizler sizin zor durumda kalmanızı kesinlikle istemeyiz.yola çıktığınızdada zaten hava durumunun kendiniz için risk oluşturduğunu görmüş ve kendiniz için en doğru kararı vermişsiniz.biz bolu mt olarak hiç kimseyi riske atmak istemeyiz,sizlerinde bizi yanlış anlamamanızı rica ederiz.

infinitedreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw
    Cuma gününden tek başıma gittim. Hayatımın en keyifli 3. sürüşüydü.

Pazar günü işim bittikten sonra kaldığım otele gelip beni alan myheart 'a özellikle teşekkür ediyorum. ve dönüş yolunu benimle paylaşan Musturaki, Serkan79 ve Çizmelikedi'ye... Sapanca içtiğimiz çayı unutamam...
    infinitedreams... ama siz onu demonicdreams olarak tanıdınız. 25.12.2005'den beri

Cizmeli Kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet o çay gerçekten iyi geldi özellikle de akşam rüzgarıyla üşümüşken içimi ısıttı.
    Ondan mıdır bilinmez, içtiğim en güzel çaymış gibi geldi bana
    ben değil [B]BİZ[/B]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    offf o oda fiyatları ne öyle anlaşılan otelde kalamıyacağız çadır içinde hava nasıl olur zaman gösterecek

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Ucanlaz arkadaşım... Öyle Düşündüğün gibi bir şey bolu mt grubu olarak hiç birimizin aklından bile geçmedi..

Biz Bir gezi düzenledik En cok katılımla ve en güzel şekilde geçmesi içinde elimizden geldiği kadar yapmaya çalıştık...

Ben 07:08 De aldıgım bilgi Tronic Arkadaşımdan aldıgım bir bilgiydi.. Carrefourda kimsenin olmaması olayı..

Ayrıca da kimse alınmasın die Alt yazı düştüm...konuyla alakalı olmadıgına dair.. (Gelmeyen Arkadaşlar Yanlış Anlamasın He..Genel OLarak Konustum) Biz sizleri düşündük arkadaşlar sizlere gelmek isteyipde gelemeyen arkadaşlara sözümüz yok... Çünkü Siz Bizimle Olmak Bu geziyi Gerçekleştirmek istediniz.. Belki Sabahın05:00 da kalkıp son hazırlıklarınızı yaptınız... Arkadaşlar biz bunların farkındayız... Lütfen bu konuyu daha fazla abartıp moralleri daha fazla bozmayalım... Ben İsteyen herkese gereken açıklamayı yaparım... Bunu yapmak da bu geziyi organıze etmek kadar benım görevimdir...

Tüm Mt Ailesine Teşekkürler...
    Biraz da benim aptallığım galiba karfurun içine bakmayı akıl edemedim köşedeki taksi durağına sordum buraya motosiklet grubu geldi mi diye onlar da kimse gelmedi diyince moralim çok bozuldu.57 kişi isim yazıdırığ kimse gelmemesini düşünmek o anda gerçekten üzüntü verici oldu benim için.Herkesi anlıyorum uçanlaz ile konuştuk zaten mola verdiğimiz yerlerden , rüzgar gerçekten çok fazlaydı herkes haklı kimse böyle bir geziye katılmamak istemez durumu müsait olduğu sürece.Hava şartları izmit e kadar sertti.Benim motorum da hafif bir motor , ama üzerine tamamen yattığım için pek fazla etkilenmedim.Hatta beni geçen araçlardaki insanlara karşı karizmayı da dağıttım walla cbr 125 in üzerine dümdüz yatmış biri olaraktan Organizasyon için tekrar teşekkürler , anlaşmazlıkların polemiklerin yaşanmaması dileğiyle.İyi ki varsın MT
    Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    senmiydin o cbr 125 in üzerinde yastık döşek yatan

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer

Çok onurlandırdınız arkadaşlar abartılıcak bir şey yok eksik olmayın.
    Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..

Konu hortlayacak ama yapacak bişey yok

Eski ve güzel gezilerden bi tanesi, yüksek katılım oranıda çok güzel.

.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler