Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 19-20. Ağustos Kemerburgaz ormanları Ağaçlı mevkiinde kamp....

Motovento
    REKLAM ALANI
    akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    SIZE="4"][FONT="Arial Black"]Sevgili arkadaşlar daha önce gidip bizzat kamp kurduğumuz Arkadaşlarımızla yatığımız istişare sonucu İstanbulun hemen yanı başında Maslağa yarım saat uzaklıkta bulunan insanı istanbulda böyle yerler varmı dedirtecek güzellikteki mevkide kamp yapma kararı verdik.

19 ağustos cumartesi günü öğleden sonra çadır kuracak arkadaşlar toplu olarak bölgeye giderek. Beğenilecek bir alanda çadırları kuracaklardır. Daha sonra hava kararana kadar hazırlıklar yapılacak ve kamp ateşi yakılacaktır. Bölge tamamen doğal olmasından dolayı her türlü ihtiyaçta gelmeden tedarik edilerek gelinmelidir.

Gece isteyen istediği saatte istirahatine çekilebilir. Ertesi gün bölgedeki gezilmeye deyer yarleri gezip çok yakındaki Ağaçlı sahilinde denize girebilir. Bölgede bulunan göllerde Bol miktarda bulunan sazan, turna. yayın Balığı avlaya bilirsiniz. Ayrıca yol kenarlarında bol miktarda bulunan böğürtlenlerden tadabilirsiniz. Piknik yapabilirsiniz.

20 ağustos pazar günü katılacak arkadaslar istedikleri saatte gelebilirler. Sadece gidişte ve dönüşte toplu sürüş yapılacaktır. Fakat isteyen arkadas toplu sürüşe katılır isteyen katılmaz. Fakat kesinlikle toplu sürüş kurallarına uyulacaktır.

Otoban , asfalt yol , toprak yol, ve arazinin bulunduğu geniş alanda motorlarınızla istediğinizi yapar Kimseyide rahatsız etme kaygısı taşımazsınız.

TOPLANMA YERİ: hasdal otobüs durağı
    TOPLANMA SAATİ: 16:30-17:30 arası

yiyecek ve içeceklerini herkes kendi getirecek müsait bir yerde yakılacak buyukçe bir mandalda yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz.

Ayrıca bize katılmak lütfunda bulunacak müzisyen arkadaslarla şarkılarımızı hep beraber söyleyeceğiz.

kurulacak çadırlar halka şeklinde kurulup hepsi yakılacak kamp ateşinin etrafında olcaklardır.

Ayrıca yolumuz üzerindeki kemerburgaz köyünden her türlü ihtiyacınızıda giderebilirsiniz

-------------katılım listesi--------------

***Kader mahkumu "savaşxxxl"***şeref konuğumuz

1. Babaadam
    2.karakartalmir
    3.motoboy+1
    4.köseoğlan
    5.cerrahi
    6.sonyakuza+1
    7.futureshock
    8.shadowofsipiriy+1
    9.deperadost+küçük desperadost
    10.locco
    11.cesetcik
    12.suspect
    13.akalteke
    14.uçanlaz+1
    15.dostdark
    16.not_fear
    17.dark
    18.araltı
    19.dostdark
    20.brubaker
    21.cerrahi

Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Tamer abi buluşma yeri saati yeme içme olayları hakkında da bilgi verirsen sevinirim.

karakartalmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger 250
    ben gitarımı getiririm,ikide şarkı söğlerim size gerisine karışmam çünkü 2 , 3 tane ezbere şarkı biliyorum,bu kampları çok seviyorum harika inşallah kalabalık oluruz

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    çoook güzel görünüyor ama ben burda olamayacağım

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    yaz tamercim chopper250

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    kader mahkumu savaş abi o tarihte başka bir prog.da olacaktı dolayısıyla bende eger o verilen tarihte buradaysa ben ve silah arkadaşlarımada orada olmak düşer izmir traşa baglar demektir
    alllllllllllllllooovvvvvvvvv savaş abeeem durum nedir
    yaz akalteke abim
    KÖSEOGLANIN TORUNU göksel...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    ben büyük ihtimal pazar katılırım tamer cim yaz bizide iki !küçük des le beraber
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    kesin değil %50 ihtimal 20 si annemin doğum günü o günüm onun yani o isterse gelebiliriz
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Gelsem mi, acaba? Kimseyi tanımıyorum sonra öyle kala kalıyorum. Sohbet muhabbet kurarken hop ark.ı gelince kaçıyor
    Soda Ayran Cool

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Bir aksilik çıkmaz ise ordayım.
    Haydi eller havaya güzel katılım bekliyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi bnm tam istediğim gibi biliyorsun haftalardır sayıklıyorum

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Hasdal otobüs durağı küçük ve bekleyemeyiz orada orada görev yapıyorum oradan biliyorum arkadaşlar hemen yakında arıcılar otbüs terminali var ufak bir yer oarada toplansak...Ayrıca ben ve abim mustafa da geliyoruz bir aksilik çıkmazsa
    Motorize Birlikler K.lığı......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkez çadırını hazırlasın......

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    öhhöm...
    efendim işyerıyle alakalı olarak cumartesi yola çıkmayı düşündüğüm izmir g ezimin durumu çrşamba gnü belli olacaktır
    fekat hem yerin yakın olması hemde bi sorun çıktığında dönmenın kolay olması
    hemde bu topiği açan arkadaşın nazikçe tehdit etmesinden dolayı kamp gezisi daha cazip gözükmektedir...
    saygılarımlan.. kader mahkumu çizik savas xxl
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

sonyakuza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar allahın izniyle ben ve gürhan arkadaşımda orda olacağız zafer abide orda olursa muhteşem olur, vaybe en son tuncelide askerken dağlarda yatardım özlemişim be hadi hayırlısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Ya sevgili tamer eger sen tavla getirceksen bende bi düşüniim..gelip gelmemeyi..
    S&S

GÖKSEL... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    liste 2 de kalmış
    şeref konugu savaş abi şimdi vazgeçtikmi gidiyomuyuz kaldıkmı dönüyomuyuz
    napıyoruz abi?
    gerçi tamer abimizde yazmamış ama oda bizden kesin haber bekliyor galiba.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    len göksel napiyon yav neredesın sen ..
    geldınmı istanbul da mısın??
    yav benım izmir işi biraz sakat çünkü dükkanda duracak olan kişi ekme durmu var
    bu kampada gidersem cumartrsi geceden giderım
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abilerim ablalarım çok çok özürlerimle birlikte 1 haftalık tatile çıkıyorum cumartesi günü yollara düşüp ayvalığa kadar motor koşturcam motordan inip sarışın koşturcam ondan sonra hepinisden özür dilerim bi dahaki toplantıya kısmetse
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    sevgili arkadaslar biz cumartesi sabahtan gidip kamp yapılacak bölgede ihtiyaçlarımızı karşılayacak alt yapıyı hazırlamaya çalışacağız. Fakat herkes gidilecek bölgenin tamamen doğal ortam olduğunu bilmesi ve buna göre tedbirli gelmesinde fayda vardır.

Her ne kadar ilk yerleşim bülgesi (kemerburgaz) 20 dakikalık bir mesafede olsada. Kamp alanından ayrılmadan pazar aksamına kadar orda kalmayı planlıyoruz.

Bayanların gelmesinde hiçbir sakınca olmayıp zaten kurulacak çadırlar bayanların dinlenmesi için her zaman müsait olacaktır.

13 ağustosta yani dün mt den bir bayan birde bay arkadasla tekrar kamp yerine gidip son kontrolleri yaptık.

Bu kamp tamamen extrem bir buluşma olması için seçildi. kendimizi doğaya atmak ve bizle doğa arasında yardımcı eleman istemedik. (beton, elektrik, plastik, ve diyer konfor ihtiva eden unsurlar) yaz basından beri bir türlü şu kaynaşma işini tam oluşturamadık. buda bakalım hiçbirşey olmasın bize bizden baska diye düşündüğümüz bir toplantı.

Gayrısız herkes davetlidir Tüm güvenlik tedbirleri karakartalmir ve tarafımdan alınmıştır. Bölge jandarma komutanlığınada toplantı hakkında bilgi verilecektir.

Her ne kadar adı şu yada bu olsada tüm maskeli balolara inat bu maskesiz bir balo olacaktır.

saygılarımla.

akalteke

Not: Listeye sitedeki teknik arıza nedeni ile ekleme yapamıyorum. en kısa zamanda oluşturulacaktır. Şu anda katılım 20 nın üstündedir.

rahat elbiseler ve doğaya uygun ayakkabılar en buyuk ihtıyaç olacaktır
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler