Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

8-9 Haziran Bolu motosiklet günlükleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Pazar gunu,benimle birlikte motor surmek isteyen varmi?.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Mangalda yapariz. Hem surus, hem mangal.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhteşem bir doğa.....
    iştahamı geldin len panda özendinmi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı emraht2013 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimi öyle hazırlamıştım ki yağmur yağsa da bir delilik yapıp sabah erkenden çıkacaktım yola, ama görüyorum ki abilerimiz geziyi iptal etmişler, hayırlısı artık ne diyelim...
    nasip değilmiş. artık başka bir zamana...
    Bizde çok iyi hazırlanmıştık ama malesef yağmur bize bi nebze ama size çok sıkıntılı olacak...Dediğim gibi tarihleri takip edin bu güzellikleri
    hepberaber yaşayacaz ...Sadec bu haftalık iptal ediyoruz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı Erkan şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende katılmak isterdim samet kardeşim makinam gelmediği için katılamıyorum inşallah gelince başka bir etkinliye katılırım. size bol eylenceler kazasız belasız

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

emrah kardeş sen nerden gelecektin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

emrah akrdeş nereden katılacaktın

Erkan Bey motorlu yada motorsuz her türlü gelin tanışalım...Bolu kadrosunu kaliteli motorcularla geliştirme çabamız devam ediyor...Takipte olun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Alıntı gokhan0679 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar gunu,benimle birlikte motor surmek isteyen varmi?.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Mangalda yapariz. Hem surus, hem mangal.

Gökhan bey hevesiniz kırılmasın...Takipte kalın inşallah sonucu akılda kalıcı ,10 numara bi program olacak...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

ben istanbuldan katılacaktım kardeşim. istanbul'da şu anda hava muhteşem ancak orada nasıl bilemiyorum ama iptal olmasaydı sabah 5 gibi çıkıp kendimi zorlamadan gelecektim tıngır tıngır. ama kimse olmayınca iptal ettim. istanbul'da etkinlik yapan olursa ya da turlayıp gezmek isteyen numaram: 0553 254 57 92 / 0 531 886 47 97 / çaldırın ararım ya da mesaj atın.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı emraht2013 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben istanbuldan katılacaktım kardeşim. istanbul'da şu anda hava muhteşem ancak orada nasıl bilemiyorum ama iptal olmasaydı sabah 5 gibi çıkıp kendimi zorlamadan gelecektim tıngır tıngır. ama kimse olmayınca iptal ettim. istanbul'da etkinlik yapan olursa ya da turlayıp gezmek isteyen numaram: 0553 254 57 92 / 0 531 886 47 97 / çaldırın ararım ya da mesaj atın.
    Sağlık olsun artık...Boluda da hava 10 numara güneşli,ama kara sinsi bulutlar güneşi açıyo kapatıyo...

ben cumartesi pazar çalışmıyorum yani izinliyim. ve havalar cıvıl cıvıl ama bir tane motorcu arkadaşım da yok ve kendim gezmekten sıkılıyorum. yok mu istanbul'dan hiç kimse ??

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Ankaradan da arkadaslar beni arayabilir. 0535 606 64 67..
    Duruma gore ortak bir rota belirleyebiliriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Ve sunu soyleyim, geziyi iptal ettigimize degmeyecek. Bence bu kadar korkacak ve buyutecek bir durum yok bence. Sonucta orasi otel. Cadirda kalamasakta otelde kaliriz. En fazla Otelci mutlu olur. Kendine guvenen gelirdi. Guvenmeyene zaten parada versen gelmez. Ben cok uzuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

Haftaya okullar kapniyor, ve bircok kisi ramazan oncesi tatile cikiyor.
    Benim dusuncelerim bunlar. Bence gidelim.

Motosikleti
    KLE 500
    Gökhan bey durum şöyleki bizi etkileyen hava sıcaklıkları yoksa korkacak bi durum yok biz sizin için söylüyoruz...
    Hem o kadar yol geleceksiniz hemde soğuk siz bilirsiniz...Otelde kalacaksanız sıkıntı yok ama kamp işini bir kere daha düşünün derim...
    Pazar günü hava güneşli gözüküyor uyarsa buyrun gelin her türlü eşlik ederiz yeni rotalar hazırlarız...
    İptalden kasıt tamamen yaylanın sıcaklık belirsizliğidir yoksa biz ekip olarak gönülden hazırız...
    Eğer gelmek isterseniz ona göre tekrar bi program hazırlayalım...Cvplarınızı bekliyorum...

silverselçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda silverwing.2007
    Arkadaşlar bende alanya'dan bugün 14'30dageldim gezi iptal olmuş ,artık ilerki tarihde toplanmak dileğiyle herkese kazasız sürüşler....

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Bolulu lynx kardes ve hemserim, ilgine ve sicak yaklasimina gercekten cok tesekkur ederim. Nasip degilmis. Birsonraki geziyi sabirsizlikla bekliyorum. Sanirim gezinin erteleme tarihi ayin 15-16 sinda olacak. Her iste vardir bir hayir.
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

ametolya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Slm arkadaşlar bende 18 yada 19 hazıranda iki haftalık tura çıkacağım Edirneden çıkışlı şu an rota tam belli değil ve tekim eğer aranızda bu tarihler arasın tur kamp buluşma vs yapacak arkadaşlar varsa katılabilirim yoksada tek başıma kendime göre bi doğaclama yapıcam.Birlikte olursak daha eğlenceli ve zevkli olacağına inanıyorum.

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Bugun ankarada hava guzeldi. Yagis yoktu.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Dünde öyle güzeldi, ben bi 90 km çıkardım

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünde öyle güzeldi, ben bi 90 km çıkardım
    Arkadaşlar Boluda hava pek güzel değildi.Hatta bir ara dolu bile yağdı . Allahın izniyle ihşallah bu kampı mutlaka yapacağız .Perembe günü hava raporuna bakarız bence ono göre karar veririz.Önemli olan birkaç gün sonra olması değil zevk alarak kamp yapmak.Çevre güzel yaylalar harika.hoşcakalın..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Boluda hava pek güzel değildi.Hatta bir ara dolu bile yağdı . Allahın izniyle ihşallah bu kampı mutlaka yapacağız .Perembe günü hava raporuna bakarız bence ono göre karar veririz.Önemli olan birkaç gün sonra olması değil zevk alarak kamp yapmak.Çevre güzel yaylalar harika.hoşcakalın..
    ankara ekibinin bir kısmı manavgata gitmeyi planlıyor bilginize...

Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşlar dün Bolu'da Maşallah bardaktan boşanırcasına yağmur yağdı...Pazar için hava durumu güneşliydi Böyle güneşli bi hava istemezsiniz
    İptal etmemiz çok isabetli bi karar olmuş... Emin olun tam bir eziyet olacaktı ,Allahın sevdiği kullarmışız neyse...
    Gezi yapmak için değil zevk almak için yol yapacak dostlar ,yakın zamanda tekrar bilgilendirme yapcam yeni tarihler hususunda...Sağlıcakla kalın...
    ormankebabi bunu beğendi.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün Bolu'da Maşallah bardaktan boşanırcasına yağmur yağdı...Pazar için hava durumu güneşliydi Böyle güneşli bi hava istemezsiniz
    İptal etmemiz çok isabetli bi karar olmuş... Emin olun tam bir eziyet olacaktı ,Allahın sevdiği kullarmışız neyse...
    Gezi yapmak için değil zevk almak için yol yapacak dostlar ,yakın zamanda tekrar bilgilendirme yapcam yeni tarihler hususunda...Sağlıcakla kalın...
    Heyecanla yeni tarihleri bekliyorum. İstanbul güneşliydi hafta sonu, Cumartesi Rumeli Kavağına gittim... beni pek kesmedi. Şöyle güzel, temiz bir dağ havasına hasretim. Uçurtmam elimde bekliyorum.
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heyecanla yeni tarihleri bekliyorum. İstanbul güneşliydi hafta sonu, Cumartesi Rumeli Kavağına gittim... beni pek kesmedi. Şöyle güzel, temiz bir dağ havasına hasretim. Uçurtmam elimde bekliyorum.
    Alican bey bizde hasretiz inanın...En müsait zamanda program yürürlüğe girecek ,şimdilik hafta sonu hava durumlarını bekliyorum...
    Şimdiden bi tarih vermek yanlış olacak,gönüller bir olsun kafi...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alican bey bizde hasretiz inanın...En müsait zamanda program yürürlüğe girecek ,şimdilik hafta sonu hava durumlarını bekliyorum...
    Şimdiden bi tarih vermek yanlış olacak,gönüller bir olsun kafi...
    ankara ekibinin bi kısmı manavgat festivali planlıyor...

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara ekibinin bi kısmı manavgat festivali planlıyor...
    Kadronun bozulmamasını isterdim ancak bildiğiniz gibi şartlar uymadı...Artık gelebilenlerle gideriz...Sizi bekliyorum Erhan bey...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)