Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İbret olsun diye kaza sonrası resmini Facebook'ta paylaştı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz takili kalmis!!!!
    Büyük ihtimalle gazın takılı kalması olayı bana da komik gelirdi. Ama fotoğraftaki o güzel görünen ama iğrenç performanslı elcikten ben de takmıştım ve hakikaten benimki de takılıyordu. Yan sanayi elcikle alakalı bir durum da olabilir, günahını almayalım...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    6 ortak arkadaş çıktı allah acil şifalar versin inşallah
    bu kawasaki bir başka dostummm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Geçmiş olsun. Bu haberde mevzusu geçen kasksız motor kullanmanın ve ibret olsun diye paylaşılan fotoğrafın öneminden daha vahim bir mevzu var bence. Motor kullanan arkadaşın diğer insanların hayatına önem vermemesidir. Eğer çarptığı otomobil yerine bir yaya olsaydı , yayanın resmini çekip ona buna hava atıcam diye motorun önünü kaldırdım bu yayaya çarptım diyerek paylaşırmıydı. Hatta yaya hayatta kalırmıydı ve biz kasksız motor kullanmasını mı yoksa yaptığı sorumsuzca hareketimi konuşurduk. Kask kendini bağlar. Evvela o yolu kullanan diğer insanları hiçe saydığı için hayıflansa kendisi açısından daha hayırlı olurmuş. Trafikte motorları farketmeyen araçlardan şikayet ediyoruz ama farkedilmek için motorun önünü kaldırmaya gerek yok.

ya tamam adam kaskı takmayarak zaten muazzam bir hata yapmış oluyor ama vücudunun bir sürü yerinda daha kırıklar oluşmuş.. ne kardar koruma kıyafetleri de kullansak, yine de bu kadar sakat ve riskli bir şeymi motorsiklet??

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    arkadsımıza gecmiş olsun. ve bu da bizlere ibret olsun. bunu okuyan herkes kask takar heralde bundan sonra.acil şifalar diliyorum.
    motooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrr

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle gazın takılı kalması olayı bana da komik gelirdi. Ama fotoğraftaki o güzel görünen ama iğrenç performanslı elcikten ben de takmıştım ve hakikaten benimki de takılıyordu. Yan sanayi elcikle alakalı bir durum da olabilir, günahını almayalım...
    Benimde o dikkatimi çekti 1000rr gibi bi motora çin işi elcik manet takarsan canından olursun işte.Maymun olmuş motor zaten kırmızıyla altın sarısı renk uyumu nasıl bişedir ya neyse
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar lütfen KOLUNUZA kask takmayın

Bir yakın tanıdığım aynı konuda bahsi geçen arkadaş gibi kaskı koluna taktı başına aldığı darbelerin yanında kask kolunda ve gövdesinde kırılmadık kemik bırakmadı bunun yanında kırılan kemikler akciğerini delerek kısmen parçaladı

Aylarca yoğun bakımdan sonra şuan kafasını vurduğundan kişiliği değişti eskisi gibi konuşamaz oldu akciğerine de zarar geldiği için solunum güçlüğü çekiyor. Motosiklete ise her ne kadar hala binmek istesede korkusunu yenemiyor.

Lütfen kafanızda kask olsa bile artçı kaskınızı elinize kolunuza takmayın. Mümkünse motosikletin arkasına bağlayın çantaya atın sırt çantası kullanın ama lütfen kolunuza takmayın

Konusu geçen arkadaşa allah acil şifalar versln kısa sürede iyileşmesi dileğiyle...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    POMPACININ MOTORA BAK. Len ben 1700 aliyom yanından geçemiyorum sıfır motorların işi bırakıyorum pompaci olcem
    www.erkakurye.com

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aslında sadece kask takmayanların değil, açık kask takanların yada açılır kaskla çenesi açık halde gezenlerin ibret alması gereken bir fotoğraf çünkü adamın yüzü dağılmış. En güzeli Full-Face kask takmak.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    İyi bari gaz kolu elinde kalmamış.
    Neyse bari yemiş gibi görünelim.
    Acil şifalar olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)