Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Harley mi yoksa japonlarmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson 1200xl
    eyvallah;
    senin videosunu paylastigin custom modeli birazdaha cusseli... tank biraz daha basik oldugu icin genis duruyor ve kromlar derinlik katiyo en son galeriye gittigimde dikkatimi cekmisti...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Cok guzel motorlar, gule gule kullanin
    FOR THE HORDE...

Motosikleti
    Naked :)
    Ben koleksiyonerci değilim. Elbet bigün satmak isterim. Bunu arastırıcam. Elımde patlayacak ıse hiç bulaşmanın anlamı yok. İkı motor bulundursam ok ama haftada 1 gün ıçin iki motor anlamsız. Artık konudan sıkılanlar var. Kapatalım isterseniz.Tesekkür ediyorum benim ruhlu arkadaşlarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Şu ilana bakın tanıdık birinin sanki. 2 yılda harley satıyorlar ya anlamak mümkün değil

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5632414/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet satıyorum eşimin daha çok beyendiği 48 modelini almak için hatta 2012 in parasını verdik bile kavun içi geldiğinde alıcagız.benim bu yaştan sonra başka maceralar aramama gerek yok aynı motorla gideriz ha bir gün biraz daha iyi süspansiyonlusu gelirse onu alırım.

Motosikleti
    Motor yepyeni gayet güzel duruyor. Hayırlısı olsun.
    Yazdığınız fiyat normal. Bu fiyatlara gider mi acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçen hafta 21 e anlaştım bir arkadaşla bakalım salı buluşucaz büyük ihtimal 20 e bırakıcam biraz pazarlık işi bu.sonuçta sıfır motorlar belli bir fiyatta üstüne aksesuar koyunca iyice artıyor insanlar aksesuar için genelde fiyatı veriyor.mesela şimdi ben 48 e aksesuar yüklicem gene 10 liraya yakın para gidicek

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler yorumlar için teşekkür ediyorum. 883 te tek sevmediğim şey ön tekerleğin daha ince olması. Onun dışında pek fark yok gibi. Ama klasik deyince de insanın aklına kromlar geliyor. Low modeli de bana fazla alçak olur sanırım. 186 boy var.

Titreşim nerede yoğun? Gidondamı seledemi? Yoksa heryerde mi? Ve elleri kolları uyuşturacak kadar var öyle mi? İyi düşünmek lazım...
    883 iron ve custom modellerinin ön tekeri ince evet ama XL 883L superlow modelinin ön tekeri daha kalın. 2011 modellerinin ama. öncesi ince bunlarda da. bi inceleyin. bende sevmiyorum ince teker pek ama 883l super low hosuma gitti o nedenle tercih ettim. ama ebat olarak biraz küçüktür motor. boyunuz uzunsa daha büyük bi model tercih edebilirsiniz.

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Sevgili Bahadır,

Nightrod çakma vmax'tir

Sen race-naked-cruiser derken bunu imal etmeyegerek yok. Bunun yapılmışı var

Yamaha vmax kardeşim.

Git bak, almazsan glock dişini kırar.

Okan Bey sözü size bırakıyorum.

Ben oturup seyredeyim şimdi

Bugün iyi geçecek hissi var

Motosikleti
    Ben oturdum baktım ayaklar falan rahatsız gibi. Benim bildiğim cruiser tarzı motorlarda ayak biraz ilerde olur yayıla yayıla gidersin. Sportster da öyle bişey yok. Gerçi zaten cruiser da değilmiş. Güzel motor ama kazasız belasız binin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

WOLKANWOLKAN abi bence hiç de çakma değil. Acayip özgün bir tasarımı var. Porsche bu borumu yani

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kesinlikle..hyo naked commet...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    ""Hyo candır"" demen gerekirdi olmadı

Motosikleti
    Honda cb125e
    ""Hyo candır"" demen gerekirdi olmadı
    rüzgarı ruhunda hissetcen hafız...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgarı ruhunda hissetcen hafız...
    bu senin için imkansız bişi başkan... göbeğinde hissedebilirsin belki...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu senin için imkansız bişi başkan... göbeğinde hissedebilirsin belki...
    ben çok hisli bi adamım ama...

geronimo0680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson sportster xl 883 custom
    herkes görüşünü belirtmiş, naçizane ben de paylaşayım istedim, bir sportster estetik anlamda bir dragstar'ın yanına bile yaklaşamaz kanımca. dragstar resmen bir sanat eseri.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eminmisin

plastik sinyalleri ve aksesuarları ile dragstar hmmm büyük konuşmuşsun 100 000 küsür kkm kullandım dragstarı bu arada 1100 ü çocuk oyuncakları ile büyüklere yönelik eylence programları arasında büyük fark vardır.

bazen insanları anlamakda güçlük çekiyorum 60 yıldır üretimde olan motosiklet tarihinin en çok satmış en çok sevilen en çok parçası olan en çok customize edilen ve en iyi motorlarından birini dragstarla karşılaştırmak cidden büyük lokma belki triumph norton bmw r serisi falan olabilir anlarım ama dragstar sanırım bir tek türkiyede karşılaştırılır motosiklet kültürünün yerlerde gezdiği noktada.

Motosikleti
    İlk iki resim güzelmiş gerçekten...

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    Ben oturdum baktım ayaklar falan rahatsız gibi. Benim bildiğim cruiser tarzı motorlarda ayak biraz ilerde olur yayıla yayıla gidersin. Sportster da öyle bişey yok. Gerçi zaten cruiser da değilmiş. Güzel motor ama kazasız belasız binin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

WOLKANWOLKAN abi bence hiç de çakma değil. Acayip özgün bir tasarımı var. Porsche bu borumu yani

sporsterlerde ayaklar standart ortada ama aparatla öne aldırılabiliyor ki genelde cogu kimse aldırıyor öne. bende aldırdım. yani sürüs de ayaklar ileri uzanmış vaziyette. ama söylediginiz dogru sporster tam bi cruiserdan ziyade biraz daha sportif bi motor adından da anlaşılacagı üzere. daha heybetli ve classic tarz bi motor isterseniz birde harley streetbob bakın derim. benim bi sonraki hedefim.

Motosikleti
    HD XL1200 Custom
    vidalarını 4 ayda bir kontrol etmek gerekiyo ama 5. viteste ataga kalkıyo arkadaş yemişim japonu

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)