Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

beyler yardımınız lazım ocakda motosiklet alıcam ilk defa kullanıcam vede0 tecrübem

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar 250cc bir chooper istiyorum ve de bütçem 6000tl bu 6000tl nin içinde ehliyet+plaka ve ruhsat masrafları+korumalarda var tecrübelerinize dayanarak yardım istiyorum 250xxbir chooper özellikle japon aklımda bir model var jopon olmayan oda nasıldır bilmem kanuni tiger 250 boyum1.75 kilom 93

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cygnus rs
    yav ne hikmetse,çok arttı yeni motor alanlar,japon yok o fiyata, gv 250 olabilir, suzukinin bitane 250cc chopper ı vardı ama 2. elleri 9-1 bin lira

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bu şekilde arkadaşın dediği gibi gv 250 alınabilir.. Fiyatı ortalama 5000 TL tabii ikinci el.. Ruhsat vs. 100 TL diyelim, Ehliyet 350 TL olması gerekiyor. Toplamda 5450 TL etti, korumalar için 550 TL bütçen kaldı.. Bakalım ne alınabilir;

Deri ceket daha güvenilirdir tabii ama ucuz ve her açıdanda kullanışlı olduğunu düşündüğümden bunu örnek veriyorum. Bu hafta içindede alıyorum bende büyük ihtimal zaten 180 TL Ceket

Kask olarak bende nitro var bu modelden; http://www.motomaxonlineshop.com/mai...h-pmu1749.html güneş vizörüde var içinde çok iyi gerçekten.. Sharp testlerinden 3 yıldız almış.. Kaskta 150 TL

Eldiven olarak; bolca mevcut sana göre 10-100 TL arası modeller var.. 50 TL diyelim eldivene

Bunlar 5830 TL eder.. 170 TL de belki eksik bir şey söylemişizdir onları tamamlarsın veya daha iyi korumalar alırsın
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

söyledikleriniz mantıklı arkadaşlar ama motor olarak bayağı bi çeşit var benim bütçeme göre onun için bana bir sıralama yaparsanız sevinirim

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    ustte yaptım sıralamayı keyfın canın hangısı ısterse onu al. Birde profilindeki Şehir kısmını doldurursan nereden oldugunu bılırız ona göre ilanlara bakarız

nasıl doldurlduğunu bilmiyorum ama amasyalıyım

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    motordan önce ehliyetini al sonra git korumalarını al kalan para ilede alınabilecek en iyi crusier hyo gv 250 dir
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Monero CMX 250
    Alıntı bensen001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl doldurlduğunu bilmiyorum ama amasyalıyım
    Arkadas bak bende amasyaLıyım. Motor konusunda biLgi istiyorsan benimLe irtibata gecebiLirsin heLe heLe cooper Motor istiyorsan Amasyada Cooper FazLa yok Zaten bi ikitane görürsün onLArdan birisi benim :D

Sana kesinLikLe Tavsiyem 250'Lik V Motor aLman çin maLı aLsanda masraf cıkaracak bisi oLmasın ve sunu söyLeyim V Motor aLdıgın motorLAr masraf cıkarmaz. Titresim oLmaz sürüsü ZevkLi olur ve basınca it gibi yoLa gider Sana kesinLikLe Tavsiyem bu. Eger Tam biLgi istersen benimLe irtibata gecebiLirsin.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    gv iyidir şaşma.
    What goes around, Comes back arround...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)