Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Custom GV250 (bitti)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    motoru kendin için bu hale getirdin, o yüzden başkasının dediğine aldırma bence eğer gerçekten içine sindiyse.

böyle dedim ama söylemeden de geçemicem "shark" yazısı resmen kamyoncu usulü olmuş. tabi bu bence.
    [B][I][COLOR="Blue"]I believe I can see the future
    because I repeat the same routine.[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    beğenip beğenmemek göreceli insanın tarzı ve göz zevki ile alakalı bir şey..

regal gidonu derken küçümseme anlamında demedim asla öyle bir hadsizlikde yapmam temin edilebilirlik açısından dedim.. motorda ağır bir el emeği var üstünde zaman harcanmış o belli yapanında işçiliği çok kaliteli oda belli.. sen üstündeyken mutlu keyifli sürüyorsan sorun yok.. belki yolda bam başka duruyordur bu fotolardan oda ayrı belki burda beğenmiyen insanlar yolda gördülermi beğenede bilirler..

resimler yanıltıcı olabilir nihayetinde..

ellerinize sağlık çoğu kişi sadece çamurluğu kesmek gibi görse bile gayet emek isteyen ve uğraştıran bi süreç olduğunun farkındayım bana kalırsa fena olmamış ancak depo üstündeki shark yazısıyla arka çamurluğun lastikten bu kdr uzak olması hosuma gitmedi doğrusu ileride belki arka çamurluğu lastiğe daha yakınlaştırırsın ve yeni haline uygun bi koltuk yaptırırsın. bana kalırsa daha iyi olur. emeği geçenlerin ellerine sağlık

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal halinden daha şık ve dikkat çekici olmuş.

Elinize sağlık.

Motosikleti
    Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun canlı halini de görmek istiyorum
    Kapatmak istediğin nikelaj varsa ve nikelajı sökmek yüksek maliyetli/zor oluyorsa motor bloğu hariç diğer kısımları mat folyoyla kaplayabilir/kaplatabilirsin. Maliyet olarak da gayet ucuza gelir.
    Hmmm neden olmasın? İyi fikir bunu düşüneceğim.

Motosikleti
    Gv 250
    Alıntı IzuaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kendin için bu hale getirdin, o yüzden başkasının dediğine aldırma bence eğer gerçekten içine sindiyse.

böyle dedim ama söylemeden de geçemicem "shark" yazısı resmen kamyoncu usulü olmuş. tabi bu bence.
    Shark olsun diye shark yazmadık. Pokerde yeni başlayanlara acemilere "fish" denilir. Çok tecrübeli eski ve bu işten yüksek meblağlar kazanmış kişiye de "shark" denir. Dolayısı ile maça, sinek, karo ile bir bütünlük arz ediyor. Tabii ki hikayeyi bilmeden bakıldığında kamyoncu yazısı demek normal.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:36 ----------

@alper41 resim görünmüyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:38 ----------

Alıntı han_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerinize sağlık çoğu kişi sadece çamurluğu kesmek gibi görse bile gayet emek isteyen ve uğraştıran bi süreç olduğunun farkındayım bana kalırsa fena olmamış ancak depo üstündeki shark yazısıyla arka çamurluğun lastikten bu kdr uzak olması hosuma gitmedi doğrusu ileride belki arka çamurluğu lastiğe daha yakınlaştırırsın ve yeni haline uygun bi koltuk yaptırırsın. bana kalırsa daha iyi olur. emeği geçenlerin ellerine sağlık
    Arka çamurluğun lastiğe uzak olması inan benimde içime hiç sinmedi fakat "mecburen" bu şekilde yaptık. Hesaplamadığımız bir olaydı bu kadar uzak olacağı. Fakat 1 cm bile kısaltamıyoruz amortisörleri yoksa artçı aldığımda çamurluk lastiğe değiyor. hard tail yapmalı aslında ama dişlerimi kırmak istemiyorum=)

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Gzl olmuş eline saglık Avcılarda görürüz inş :D
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

hocam hardtail görünümlü ama softtail olan motorlar var muhakkak görmüşsündün arka takım komple lastik çamurlukta dahil olmak üzere birbirine sbt ve tek bir gizli süspansiyonla koltuğun altında birleşiyor yanlış hatırlamıyosam bu kısma arka salıncak diyorlar senin ihtiyacın olan şey motosiklette bu sanırım ama bunu yapmak tahmin edeceğin üzere baya maliyetli bir işlem ilerleyen zamanlarda inş yaptırabilirsin.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Gv 250
    Bir kaç fotoğraf.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Zevkler tartışılmaz mühim olan sürüş keyfi, ama bir gv250 sahibi olarak ben orijinal halini tercih ederim.

her ne kadar baslık chopper 'mı? custom'mı ?tartısması uzerınde gıtsede.guzel bır custom olmus
    en basıt işlem olarak camurlugu salıncaga monte edersın
    artcı aldıgında herhangı bır sıkayet olmaz

[/COLOR]chopper helıkopter demek degıldır.yada chopper dedıgımız motosıkletlerın helıkopter sesı verdıgınden oturu chopper denmemektedır
    havacılıkta chopper helıkopterın argo deyımıdır.nedenı ise chop "kesme" eylemınden gelmektedır.helıkopterın bıcaklarından oturu chopper "kıyıcı ,kesıcı " anlamlarına gelır
    motosıkletı chop etme şasiyle yada rake acısıyla oynanması ile olur.onun dışındakı aır brush,camurluk far,sinyal,ayna ıvır zıvır degısımlerı özelleştirmedir yani "custom"'dır

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bende Gv 250 kullanıcısıyım uzun zamandır custom yapmayı düşünüyorum ama kafam da bi türlü eşleşmeyen şeyler vardı. Mesela çamurluğu kesmek yada Regal Raptor un arka çamurluğunu takmak gibi ama gecenlerde bu motoru büyük çekmece sahilde gördüm. Eğey inceledim belki sahibi "Getzinwhat" görmüştür bile =) fakat çamurluğu traşlama işi hoşuma gitmedi çünkü arka lastik görünümü çin malı gibi gösteriyo. lastik daha geniş olsaydı durum değişebilirdi belkide. Ama genel anlamda hoşuma gitti. Egzozlar tam benim kafam da tasarladığım gibi "bobber style"

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Çamurlukların kesilmesi yakışmamış...Boyada;nalburda vişne çürüğünden başka boya kalmamışta mecburen alınıp kapıya bacaya alelacele vurulmuş gibi...
    kaliteli bir boya,iyi bir boya işçiliği,uyumlu renk seçimleriyle çalışmanız tekrar kurtarılabilir....

Verilen tip güzel olmuş....Başarılar dilerim...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arkadaki lastik kanuni deer lastiği sanırsam duro marka
    Mustafa Kemal Atatürk

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Geçenelerde buna benze bir motor gördüm dudullu taraflarında. Üzerinde KAFA 666 yazıyordu gidon 1.5 metra felan vardı dümdüzdü kel bir abimiz kullanıyordu..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Hocam gerçekten çok emek harcamış gibisin ve sonunda istediğine ulaşmış gibisin. Allah güle güle binmeyi nasip etsin. Sen beğenmişsin gerisi fasa fiso. Görüntü güzel gerçekten

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    ben her daim orjinal den tarafım genel olarak beğenmedim ama emeğinize saygı duydum ken çapınızda bişeyler yabmak istemişiniz şevkiniz kırılmasını istemem siizn hoşunuza gidiyorsa gerisi teferruttır boş verin herkesi kendi keyfinize bakın siz
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Topram doğru söylüyo...İnsan kendisi bişeyi beğenmişse gerisi boş

baran.ankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    gayet güzel olmus hayırlı olsun
    i moto

Motorun üzerindeyken kendini iyi hissediyorsan sorun yok demektir zevk senin zevkin... HAYIRLI OLSUN ALLAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEYİDE NASİP ETSİN....
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B][/B][COLOR="#FF0000"][/COLOR]
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR!
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler