Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan mı Falcon mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bildiğniz gibi şu aralar fiyatları birbirine çok yakın son 1 yıl içerisinde ikisindende deneyimleri olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acaba.önerilerinizi bekliyorum yeni başlıyacağım ve sıfır alıp sorunları minimuma düşürmek istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bende Falcon flash 100 cc motosiklet var. İstanbulda servisimiz olsun kanuni şartları dolduralım diye tamirci bile olamayacak yerlere servis vermişler. Gittiğinde onlarda şikayetçi firma parça göndermiyor ilgilenmiyor diye garanti kapsamında 5 liralık gaz telini bile göndermediğinden şikayetçiler. Firmayı arıyorsun kurumsallık yok sanayideki bir firma gibi her şey patrondan soruluyor kimse o yoksa bir şey diyemiyor. kırılan kapağı bile ihtar çektim kanuni yollara baş vuracağım dedim de öyle gönderdiler.

Yani motosikletin le baş başa kalma ihtimalin yüksek.

Falcon almadan önce çevrendeki servisine git firmanın ilgi ve alakası nasıl diye kontrol et. Kitabcıktaki servis listesinin % 90 nı servisi bile değil mağazadan kitabcıktaki servis listesinden telefon edip kontrol edebilirsin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hangi modelden bahsediyorsun ?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    250b bana daha mantıklı geliyor freedom a göre. Ama hiç binmedim. Tecrübeli arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa aydınlatıcı olur☝

Lifan 250b freedom 250 ikisi arasında kararsızım kusura bakmayın model belirtmediğim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:42 ----------

Teşekkür ederim bunuda araştırıcam

Motosikleti
    CF 250 NK
    Alıntı ygtcn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan 250b freedom 250 ikisi arasında kararsızım kusura bakmayın model belirtmediğim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:42 ----------

Teşekkür ederim bunuda araştırıcam
    Bu yazıda adam her şeyi anlatmış oku bende kararsızdım şimdi tercih ettim motoru.
    https://tablet.donanimhaber.com/falc...lgi--125627864

Alıntı fatih1201 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazıda adam her şeyi anlatmış oku bende kararsızdım şimdi tercih ettim motoru.
    https://tablet.donanimhaber.com/falc...lgi--125627864
    Teşekkür ederim ama işte şu lf250 ile arasında olan küçük miktarda fiyat farkı var bu lf250 ile de bilgi alabilirsem efsane olucak bende şu an falcondan yanayım ama aklım karışık diğerinin çift silindir olmadından kaynaklı falan

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir ay kadar önce Freedom'u denedim, beğenmedim. Lifan ondan çok daha iyi bir motor ancak pedal mesafesi biraz kısa. Youtube'da LF250B'yi incelemiş bir arkadaş var, izlemeni tavsiye ederim.

https://m.youtube.com/watch?v=r05ULwtnHUc

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    hangisi hoşuna gidiyosa onu al bin fazla düşünme. benim hoşuma lifan daha çok gidiyor bu ikisinden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler