Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway Superlight/Shadow da nasıl bir gidon kullanıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar,

Bende standart gidon var şuan görselde görebilirsiniz. Nefret ediyorum bu gidondan daha sportif ve agresif gösterecek bişey istiyorum. İkinci görselde ki gidon şekli benim hoşuma gidiyor. Siz ne dersiniz sizce kullanışlımı? Ve Keewayde iyi dururmu? Sanki benim gibi bel fıtığı adam için uygun değil gibi duruyor ama denemek lazım

Bu benim gidon

Bu da istediğim tür. Bu gidon şeklinin adını bilen ?

Eğer bu gidon şeklini yapamazsam T gidon taktırmayı düşünüyorum.
    Siz ne tür bir gidon kullanıyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Ben şahsen mat siyah bonanza yaptırmayı düşünüyorum ancak motorun tamamındaki modifiyeyle paralel olarak.Bu arada en alt resimdeki gidon tipide çok güzel oluyor cafe racerlar gibi.
    Vaynakh bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agresif görünmeye görünürsünde indiğin zaman acınacak halde görünürsün
    Vaynakh bunu beğendi.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agresif görünmeye görünürsünde indiğin zaman acınacak halde görünürsün
    Doğru söylüyorsun beli biraz zorlayabilir Gidonun ismini bi öğrenebilsem bi şekil deneme yapıcam da gidonun ismini de bilmiyorum

Alıntı Mötorhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen mat siyah bonanza yaptırmayı düşünüyorum ancak motorun tamamındaki modifiyeyle paralel olarak.Bu arada en alt resimdeki gidon tipide çok güzel oluyor cafe racerlar gibi.
    Eyvallah hocam. Gösterdiğim gidon türünün adını biliyormusun?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

2. numarayı yap

http://1.bp.blogspot.com/-7divbITscD...27651012_n.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

2. numarayı yap
    Yok be hocam ya Sportif ve biraz agrasif bişeyler yapma derdindeyim. Zaten klasik tarza bi gidon var şuan üstünde

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bence zaten kararını vermişsin
    Kuba SL200 başlığında T gidın ve fairing kombinasyonları var bir incele istersen görünüm olarak benzer motorlar

Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence zaten kararını vermişsin
    Kuba SL200 başlığında T gidın ve fairing kombinasyonları var bir incele istersen görünüm olarak benzer motorlar
    Karar aşamasındayım Ama buna benzer bişey istediğim kesin Bazıları sanırım T gidon kullanmış ama T gidon sanki aşağı doğru bakıyor gibi. Sonuçta uzun bir demir. Kuba SL200e baktım ama bahsettiğin şeyemi baktım çözemedim. Zira SL200 standartında benim gidona benzer bişey var. Hollywood gidona benzer bişey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Aslında bu tarzdan bahsediyorum

http://1.bp.blogspot.com/-_2tYvd2r3X4/UFbinhZS7BI/AAAAAAAAL2w/wApsF3fjxCA/s1600/04_09_2012_classified_moto_honda_CB250_nighthawk_0 2.jpg

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Sportif diyorsan kesinlikle cafe racer tarzı yap.En sportif gidon bence.Hatta böyle bi sl200 gördüm ben ummadığım kadar hoştu acaba diye düşündüm kendi adımada.Ama dediğim gibi favori bonanza

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Drag gidon da takilabilir. Ben kendi Virago motoruma drag tipi orjinal Fz1 gidonu takmistim. Cok iyi olmustu.

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drag gidon da takilabilir. Ben kendi Virago motoruma drag tipi orjinal Fz1 gidonu takmistim. Cok iyi olmustu.

http://i.hizliresim.com/WnXaRP.jpg

http://i.hizliresim.com/zAGLqO.jpg
    Hocam Virago olsun gidonu kürdandan olsun hiç fark etmez.. Mübarek motor değil Tank resmen. Bu motordan sonra ki hedefim Virago.. Custom Bobber çok güzel oluyor Viragolarda. Allah bağışlasın kazası belasın inşallah ! Bide Keewayi tasarlayan adam kesinlikle Viragoyu taklit etmiş. Çok benziyor Viragoya.

Alıntı Mötorhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sportif diyorsan kesinlikle cafe racer tarzı yap.En sportif gidon bence.Hatta böyle bi sl200 gördüm ben ummadığım kadar hoştu acaba diye düşündüm kendi adımada.Ama dediğim gibi favori bonanza
    Hocam kafamda ki custom tipi bobber ile caferacerin çiftleştirilmiş hali gibi bişey

M gidon derler bunun adına

Alıntı mmysgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M gidon derler bunun adına
    Hey Allah senden razı olsun yav. Kaç gündür nette aratmadığım şekli kalmadı. M Gidon diye aratınca doğru sonuçları buldum.. Çok teşekkürler

Motosikleti
    yuki yk250-4
    http://1.bp.blogspot.com/-7divbITscD...27651012_n.jpg

2. numarayı yap
    6. Numaranın ismini bilen varmı ve 1.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    1.si Z uzun bar,diğeri ape hanger eğimli versiyon.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)