Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motorumu Çalanların Fotoğrafları, Turuncu/Siyah Hyosung GT250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    plaka zaten bellı ben baktım araba hacizli insallah paracalarına ayırmadan yakalanır serefsızler a.qodumun cocukları baska bıyerde olsa kolunu keserler bunların
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ne istersen var :P
    gri kasklı olan pegaso'yu sürüo,
    motorda başka kimse yok,
    dönüşte gri kasklı olan hyosung'a geçio,
    pegasoyu nerden çıktığı belli olmayan siyah kasklı sürüo.

bu durumda siyah kasklı arabadan inio.

o zaman kesin olarak, araba da işin içinde.

sonuç: Allah belalarını versin!
    kardeş, sana da geçmiş olsun, inşallah yakalanır şerefsizler
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    suzuki/m800
    geçmiş olsun inşallah bir an önçe motoruna kavusursun.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben fotoları göremiyorum ya neden ki ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    İşlemeyen adalet sistemi ve geciken kararlar yüzünden binlerce insan aynı dert
    lerden muzdarip,malını mülküünü hatta canını bile kaybediyor ama onlar iyice
    cesaretlenip azıtıyorlar.
    Bulunanların bir çoğu zaten çok hırpalanmış ve hasarlı olarak ancak ele geçiyor büyük bir kısmıysa zaten taşraya veya parçalarına ayrılmak sure
    tiyle buharlaştırılıyor.Ümit ediyorum ki sana zarar veren ve canını yakan
    bu hırsızların da karısını ve kızını psikopatın biri kaçırsın ve keyif yapsın...
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Motosikleti
    GT650R
    üfff ya bu adamlar bu boku her zaman yerler ya, bunları asacan kesecen ya vallaha billaha ya, millet ne emeklerle alıyor elin fırlattığı bebeye bak alıp gidiyo kendi motoruymuş gibi, ulan bunların dünyaya bir ot kadar faydası yok ya, ot bile fotosentez falan yapıyo, insanlık için bişeyler yapıyo, bu adamlar bulaşıcı hastalık ya bunları yok edecen abi, türemelerini engelleyeceksin, biri demiş güpe gündüz kimse bişey demiyor mu diye, arkadaşım, adam yolda mağdur kaldığında bile kimse bişey demiyor, herifler hırsız kim çıkıp napıyorsunuz diyecek, varmı kaldımı öyle anadolu efesi...
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    El kesmek, şeriatçılık, irtica oluyor. Laik türkler buna şiddetle karşı.. Yüce ALLAH; bu eli ben yarattım, hırsızlık yapan el kesilecek buyurdu. bu emir kuran da var hadiste var, osmanlı yasalarında ve hatta şu an iran ve arab yarımadasının çoğunda var.
    cavit çağlar, halit narin ve yahya murat demirel, cem uzan gibi büyük hırsızlar ve bunlar gibi dinsiz olanlar bu emri kabul etmez, hatta inkar da ederler.

Şimdi bir adam hırsızlık yapsa çok çok hapse atılır, hemde hırsızlık yapanların koğuşuna atılır. orada ise şirket şebeke olayı vardır, ve hiçkimse pişman olarak çıkmamıştır.. bunun örneği 2001 genel affından sonra olan kapkaç ve diğer suçların patlamasıdır. hırsızlıktan yahya murat demirel, güngör mengi bile en fazla 1 yıl hapis yattı... çünkü adam çalarken düşünüyor; ben bunu çalsam çok çok hapse girerim en geç 1 sene sonra çıkarım.. sonra çaldığım yanıma kar kalır, çaldığım zaman ne bir yerim kırılır nede elimi keserler diye düşünür.
    işte böyle bir durum var. anlayan anladı ne demek istediğimi.

--volkan-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    çok çok geçmiş olsun dostum inşallah en kısa zamanda çalanlarla berabar bulunur motorun... :(

Motosikleti
    DORADO SANDOR 250
    arkadaşım çok geçmiş olsun çok üzüldüm.

Motosikleti
    KROSS 250
    geçmiş olsun kardeş bunları yapan insan evladı deyildir var bunlar o.cocugudur bunların.ben ... neyse şimdi mt den de atılmıyam kardeşim allah tez kavusmak nasıp etsın eskişehirde felan gorursem yardımcı olurum emin ol...
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Polis birşey yapamaz. Türkiye de öyle bir hırsızlık ağı varki aklın şaşar. Senin motoruna talep hangi ilden geldi bilinmez. Bu adamlar çaldığı gibi yolluyorlar, hiç bekletmeden.
    Ben polisten önce bir aracı yardımıyla hırsızları ve malı buldum. Bir gün içinde başka ile gitti. Parasını vereyim geri yollayın dedim, yok dediler. Yukarda Allah var, birde bunun sonrası tabi...
    Geçmiş olsun, şansın vardır inşallah.

ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun çalındıı semtteki karakolu biraz sıkıştır onlar %100 tanıolardır hırsızları!!!
    kardeşim saçmasapan konusmayın ya karakol nerden tanısın hırsızı,tanısa bile polis napsın hırsıza elinde delil olmadıktan sonra,muhtemelen görülen plakalar sahtedir ve baska araca çıkar,bunu bulsa bulsa oto hırsızlık masası bulur.north kardeş o dediğin usüller eskilerde kaldı artık polis 1980 yılındaki polis değil.suçluyu biliyor olsan bile elinde delil yoksa hiçbirşey yapamazsın,ki yapmak da haksızlık olur,delillerin 100 de 100 uyuşuyor olması lazım yoksa masum bir insanı suçlu duruma düşürebilirsin farkında olmadan

Öncelikle elimdeki videoyu bir yere yükleyebilsem yükleyeceğim, herkez seyretsin bu şefersizleri. Youtube'a denedim ama video'nun codecini malesef convert edemedi. :(

arkadaşlar bu ipuçlarını polis biliyor ama umurlarında değil desem yeridir.
    Asayişe verin dedim dosyayı, mırın kırın ettiler. Organize bir olay dedim 2 sokak serserinin işi değil, hık mık. Amaçları dosyayı bir an önce ellerinden çıkarmak, kapamak. Malesef bu ülkede işler böyle yürüyor.
    Polis karakolunun başkomiseri ile bile konuştum, derdimi anlattım,
    videoları gösterdim,
    burada olduğu gibi hem fotoğrafları verdim.
    Plakayı tespit ettim dedim, plaka dökümünü verdim.

Ama sonuç HİÇÇÇ

Haber özelde görüntüler yayındandı, gene sonuç hiç.
    Bu sefer doğan haber ajansındaki bir arkadaş ile görüşüyorum. Görüntüleri ana haber bültenlerine vericek. Polisle yürümüyor arkadaşlar. Anca ne olucak biliomusunuz. İstanbul Emniyet Müdürünü tanıyacaksınız, bölee ağırr olacak tanıdığınız kişi, size yemin ediyorum 12 saatte motoru kapınıza getirirler, ki böyle bir olayı bizzat yaşadım. Emniyet müdürünü araya sokunca bütün kilitler çözüldü, hatta adamı anasının gözüne kadar takip ettiler ve yakaladılar.

Bu olayda ise adamlar MOBESA kameralarına bakmaktan acizler.

Karakolda yaşadıklarım polis ve polise olan güvenimi o kadar sarstıki, artık hiç birine zerre kadar güvenemiyorum. Bu ülkede neden suç oranları artıyor, neden insanlar zarar gördükleri şahısların cezalarını kendileri vermeye çalışıyorlar anladım. Umarım siz anlamazsınız!
    ÇALINDI!!!!!2007 Hyosung GT250R Turuncu/Siyah
    34 EN 2435, 7040km'de
    (sıfır beş yüz otuz iki) 3040113

Jotif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ?
    çok geçmiş olsun kardeşim inş en kısa zamanda kavuşursun
    Yolların Hastasıyım 2 Tekerin Ustasıyım...

Motosikleti
    trex150
    umarım bulunur yaa çok geçmiş olsun insanın içi acıyo valla görünce
    bizim arka sokaktada motosiklet çalınmıştı 2 ay sonra falan İzmir'de çıkmıştı adamın biri balıkçının tekine satmış İzmir'de.adi herifler.
    İnşallh bulunur yaa çok geçmiş olsun.
    10PY253

Beyler bizim Aprilia Pegaso diye düşündüğümüz motorsikletin Honda Varadero olma ihtimali nedir ??
    Ben ve başka arkadaşlar muallakta kaldık.

Bulduğum bi Honda Varadero Fotoğrafı (arkadan fotoğraf bulamadığım için eksozlarına bakamıyorum.belki ordan bakmak yardımcı olur.)

34 EN 2435, 7040km'de

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Aprilia Varadero değil de Honda Varadero olacak.. Varadero oldukça iri bir motor. Olamaz.. Pegaso iyi bir tahmin şimdilik.

Kendimi senin yerine koydum dostum da.. Yani motorumun götürülürken çekilmiş videosunu izlemek çok acı... Kuduruyorum burada..
    Üç boyoz bir kola

düzelttim, teşekkürler.
    Sinirden ne yazdığımı bilmiyorum ki!
    34 EN 2435, 7040km'de

Motosikleti
    Sym Vs150
    Umarım En kısa Zamanda Bulunur Ama Bu Adamlar İçerde Değil 2 ay 1 gün Bile Yatmıyorlar...Direk Salıolar Bunları Ve Yenı Kurbanların Peşlerine Düşüolar Artık Otoparka Motorumuzu Koyarken Bile Şüphe Oluyo İçimizde Huzurlu Bi Uyku Uyuyamıorz....

Ne Diim ağır olcak ama hastane paranız olsun emi......
    (Tabi inş. olmadan motorun bulunur :(:( )

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    böle kansızların yaşamaya bile hakkı yok
    dostum inşallah en kısa zamanda bulunur motorun elinde iyi bilgiler varmış bunlarda bulunması için büyük bir avantaj
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)