Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motorumu Çalanların Fotoğrafları, Turuncu/Siyah Hyosung GT250R

Motovento
    REKLAM ALANI

polis bu duruma kayıtsız kalıo, hiç bir şey yapmıyorlar. yapsalar çete çökertilicek belki ama yapmıyorlar işte :(
    ÇALINDI!!!!!2007 Hyosung GT250R Turuncu/Siyah
    34 EN 2435, 7040km'de
    (sıfır beş yüz otuz iki) 3040113

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    bu kadar delile rağmen motorun bulunamazsa,,herkezten çok özür dileyerek şunu söylemek istiyorum malesef,bu adamlar polislere sırtını dayamış,,o motor istanbulda kaç tane varki sahibine ulaşılamasın,hem bi arkadaşımızın dedektif gibi kayıtlardaki arbayıda dikkate alması sonucu o arabanında bu tezgahın içinde olduğu belli,yani bu kadar delile rağmen ulaşılamazsa biz bu ülkede yaşamayalım yada kendi adalet sistemimizi kendimise göre kuralım,,,,

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar delile rağmen motorun bulunamazsa,,herkezten çok özür dileyerek şunu söylemek istiyorum malesef,bu adamlar polislere sırtını dayamış,,o motor istanbulda kaç tane varki sahibine ulaşılamasın,hem bi arkadaşımızın dedektif gibi kayıtlardaki arbayıda dikkate alması sonucu o arabanında bu tezgahın içinde olduğu belli,yani bu kadar delile rağmen ulaşılamazsa biz bu ülkede yaşamayalım yada kendi adalet sistemimizi kendimise göre kuralım,,,,
    +100000000000000000000

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çok Geçmıs Olsun Arkadasım Umarum En Kısa Zaman Bulunur

geçmiş olsun inşallah bulursun

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    çok geçmiş olsun inşeallah kısa zamanda bulunur motorun,şerefsizler bunları ve bunun gibileri ALLAHA havale ediyorum.inşeallah polis bulurda toplum bir kaç mikroptan kurtulur.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    adamlardaki rahatlığa bak.Bu kadar olmaz.Belki pegaso da çalıntıdır.O ihtimalide göz önünde bulundur.Umarım bulursun motorunu.Bu taraflarda önce motoru çalıyolar sonra sana geri satıyolar.Belki sanada bi telefon gelir

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı ThE_BoSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis bu duruma kayıtsız kalıo, hiç bir şey yapmıyorlar. yapsalar çete çökertilicek belki ama yapmıyorlar işte :(
    Dediginiz gibi bende pek bise yapildigini sanmiyorum.Cozum uretmek kolay fakat cozume gitmek zor oluyor.Talihsiz arkadasimizin basina gelen sey her an hepimize vurabilir.Bu yuzden motosiklet dernekleri olsun , federasyon olsun bu tip cetelerle mucadele de emniyeti bilgilendirmesi gerekir.Motosikletciler olarak motorsikletin de bir araba kadar degerli oldugunu gostermek gerekir.Motosikletin de plakasi vergisi muayenesi ehliyeti herseyi var.Bence bu konuda gereken ilginin gosterilmesinde sorun birazda sahipsizlikten kaynaklaniyor.Umarim o hirsizlar yakalanir...

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    abiicim büyük gçmiş olsun.ne diyelim ihsallah en kısa zamanda bulunur.
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    hala alamadık yahu
    öncelikle büyük geçmiş olsun arkadaşlar...
    emniyet hakkındaki görüşleinize katılıyorum aralarında gerçekten çok gereksiz ve o mesleği lekeleyen adamlar var (gerçiadam bile denemez)ki gerçekten bi ara her gece bi kumarhaneden avanta aldıklarına bizzat şahit oldum bide utanmadan bir gece evimden yemek almaya giderken beni durdurup üstümü başımı aramaya kalkıp "ne işin vardı o sokakta" diye bende "ot" varmı diye 15 dk beni tuttular.. neyse sadce paylaşmak istedim... ha bide verdiğin örnek pegasso plakası da 2008 model bir ford kamyonetin... ve sahibindeki ilandan kaldırılmış...
    if u are the big big tree we are the "small axe"

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlar söylemiş semt polislerinin tanıması lazım yani bu işi yapanlar bellidir inşalaah bulunur vala aklınıza gelen gelmeyan bütün küfürleri sayıyorum şuanda genede rahatlayamadım
    onlar küfre talimlidir ama ben de burdan destek veryorum. şerefsizler.... zaten onların yüzünden sabaha kadar her motosikelt sesi duyduğumda kalkıp bakıyorum. bunlardan birini elime bi geçirsem kiiiii... ah ulan ahh........

geçmiş olsun kardeşim, geçmiş olsun
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    adamlar işi biliyo abi bmw falan kimse çakmasın diye hayret ya biri bmw ile gelecek zengin diye abi çekeriz bırak şüphelenmeyi.ALLAH belalarını en kısa zamanda versin inşallah o motorun yada arabanın içinde geberir giderler..........ohhhhhhhh be rahatladım

ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX

tavsiye

Alıntı ThE_BoSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım sana bir tavsiyem var.eğer araştırma yapmadıysan sana önerim oturduğun bölgedeki hırsızlık büro amirliği hangi karakol sana ve yakın cevrendeki hırsızlık büro ekipler amirliğinin anlaşma yaptıkları özel şahıs otoparklarına bakmanı öneririm.çünkü bu teşkilattan sakın medet umup seni arayacaklarını bekleme.
    benim motor çalınmıştı motor çalındığı günden 10gün sonra bulunuyor ve özel otoparka teslim ediyorlar ve motoru unutuyorlar kimse ilgilenmiyor.
    7 ay sonra bana haber veriyorlar ve motorunuz bulundu teslşm alamak için gelmeniz gerek şimdi siz buna ne dersiniz.

tamam araştırıcam fakat polis motorsikleti tuzlada yada büyükçekmecede bulursa ne yapıcam ?
    istanbuldaki bütün özel otoparkları nasıl dolarışırım
    ÇALINDI!!!!!2007 Hyosung GT250R Turuncu/Siyah
    34 EN 2435, 7040km'de
    (sıfır beş yüz otuz iki) 3040113

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    oohhh ne ala memleket babasının malını alır gibi başkasına iat malı al git.Bunları hemen yakalayıp İran'a gönderecen ,kafalarını uçursunlar kökünden
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    bunların üstüne çıkıp lastik yakıcan ya....adamın sinirini bozarlar ya....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    birşey dikkatimi çekti benim sahibinden.com da 3500 milyara satılık yeniden düz maviye boyanmış bir gtr250 var rizede.. sahibi ruhsatı yoktur yazmışş bi o motoru soruştursana bence calıntı o motor... bir Soruştur derim ben
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Dostum öncelikle geçmiş olsun,belki de motosikleti çalanlar burayı okuyor arkadaşlar ve motosikleti bulmak için ne kadar ipucu varsa biz buraya yazıyoruz hırsızlar bu durumdan yararlanabilir.

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    çok geçmiş olsun kardeşim, umarım en kısa sürede yakalanırlar bu şerefsizler, ama benim merak ettiğim şu motor çalıştırılmadığında bu kadar kolay götürülebiliyorumu? yani direksiyon kilidi falan yokmu bunların direksiyon dönmesin diye,, bu adam çok rahat hareket ettirip götürebiliyor?
    hayır ben de hyo almaya niyetliyim ama gözüm korktu şimdi.

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    çok üzüldüm kardeş yaa inşallah en kısa zamanda bulunur. bide şunu söylemek istiyorum. bu adamlar toprağın altında herkesin hakkını aldığını bilmiyolar herhalde...
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)