Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bugün Şişli Fulya'dan 34NH3049 plakalı R25 im çalındı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Aralık 2015'de Fulya Mehmetçik sokaktan kayın validenin Toyota Corolla'sı beyin değişimi yöntemi ile çalındı, kamera görüntülerine rağmen araç bulunamadı, kaskodan geçenlerde parasını aldılar, orası hırsız kaynıyor ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Gecenlerde mesela ben motoru yikarken disk kilidi kenardaydi onu yurutmusler. Apartman girisinde kamera var ev sahibine kameraya bak dedim bu aralar calismiyor dedi apartman girisine soktum laf yapti. mustakil evimiz yokki evin icine kadar cekelim

Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum geçmiş olsun, inşallah bulunur en kısa zamanda. Ben de aynı şekilde kilitliyorum motoru (zincir kilitle doğalgaz borusuna, ön tekere disk kilidi + branda). Tam olarak nasıl kesmişler zinciri ve zincir kilit markası neydi acaba? Bende en azından önlem alayım.. :/
    Geçmiş olsun. İnşallah yakın zamanda bulunur

Disk kilidi ve zincir kilit markasını öğrenebilirsek bizim için de çok önleyici olur.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Geçmiş olsun.arkadaşlar perşembe pazarından aldığım vinç zincirini ,inşaat makası kesmiyor ! fakat metresi 30tl gerçi o zincirinde kesme yolunu bulmuşlardır .Motora alarım takmakta bir seçenek .

kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Benim de motorum Şişli'de (Merkez mah) çalındı ve bulundu (6 ay sonra, Esenyurt'ta, haşat bir halde). Ama bulundu.
    Elimde olsa oturma odasına sokarım motoru, giriş altında oturuyorum, yattığım yerle motor arasında 1 metre var (ama çalacak olan yine çalar maalesef).
    Geçmiş olsun, umudunuzu kaybetmeyin.

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı kahveisteyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de motorum Şişli'de (Merkez mah) çalındı ve bulundu (6 ay sonra, Esenyurt'ta, haşat bir halde). Ama bulundu.
    Elimde olsa oturma odasına sokarım motoru, giriş altında oturuyorum, yattığım yerle motor arasında 1 metre var (ama çalacak olan yine çalar maalesef).
    Geçmiş olsun, umudunuzu kaybetmeyin.
    Nasıl buldunuz motoru merak ettim?

Motosikleti
    Yamaha R25
    Ebu Hureyre'nin (r.a.) anlattığına göre:
    Hz. Peygamber (a.s.) şöyle buyurmuştur: "Allah, bir yumurta yada bir ip çaldığı için eli kesilen şu hırsıza lânet etsin."
    Sahih-i Müslim'deki hadis numarası: 3195

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    bu motoru malum site de ama yamaha adıyla degıl sankı baska bir isimle satarlarken görmüstüm baktım ama göremedim. birebir aynısıydı hatta şaşırmıştım ,satanla baya dalga geçmiştik ucuza satıyor dıye.. baktım tekrar bakacam ıns denk gelırım .. aramalarımı sadece istanbul tümü yaparak ve resimli seceneğiyle yaparım genelde. bi bakın sızde ıns denk gelirsiniz.

kardeşim baya baktım ama öyle bir ilan bulamadım. Ben de o siteye ilan vermiştim açıklamada çalındığını belirtmiştim , onu görmüş olabilir misin?

Motosikleti
    MONDİAL 125 UKT
    aynı kaderı yasıyoruz kardesım gecen pazarda benım motor calınmıstı
    bu hırsızların allah kahretsın tez günde belalarını versın
    ınsallah bulunur

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı zknttn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim baya baktım ama öyle bir ilan bulamadım. Ben de o siteye ilan vermiştim açıklamada çalındığını belirtmiştim , onu görmüş olabilir misin?
    Yok sizin ilani gordum ben o degil bende denk gelemedim yayindan kalkmis da olabilir dikkat ediyorun ins denk gelirim de bulursunuz motorunuzu
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Genelde bu hırsız takımı SS görünümlü motorları hedefliyorlar. Yedek parça yada bütün olarak Anadolunun herhangi bir yerine satarken daha iyi para ediyor çünkü..

KApalı klitli bir yere koymadığınız sürece bu tip motorların çalınma riski çok çok yüksek.. Dikkat edin..

geçmiş olsun biran önce bulunur inş

çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)