Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şişli civarı ninja sı çalınan oldumu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motorumu çaldırıp dün gece buldum ve benim gibi herkes bu sevinci yaşasın istiyorum kendi motorumu ararken büyük ihtimal çalıntı olan bi ninja gördüm.yeşil siyah renkte sag tarafa yatmış motor.bomonti tarafındaki anthill in yan tarafından yukarı çıkarken sol kaldırımda günlerdir duruyor motor ne kilit var nede plaka.varsa çevrenizde böyle bi motor çaldıran yardımcı olurum
    Sokollu, banno1957 ve actros1 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu çaldırıp dün gece buldum ve benim gibi herkes bu sevinci yaşasın istiyorum kendi motorumu ararken büyük ihtimal çalıntı olan bi ninja gördüm.yeşil siyah renkte sag tarafa yatmış motor.bomonti tarafındaki anthill in yan tarafından yukarı çıkarken sol kaldırımda günlerdir duruyor motor ne kilit var nede plaka.varsa çevrenizde böyle bi motor çaldıran yardımcı olurum
    o motorun sahibi var oralarda dükkanı olmalı gözünün önünde tutuyor merak etme günler değil 4-5 aydır bende görüyorum sahibi üstündeykende gördüm ve böyle paylaşım yaparak motorun yerinide ifşa ediyorsun şimdi birileri bu yazdığını görse motoru çalsa dahamı iyi olacak kaş yapayım derken göz çıkarmak bu oluyor hatta istersen birazdan o yoldan geçiçem sahibiyle foto çekilip atabilirimde
    -ZERO- bunu beğendi.

Motor berbat haldeydi o civarlarda sıkıntılı olunca paylaşmak istedim ayrıca motorda plakada yok buda bi suç taksın plakasını bizde şüphelenmeyelim.motor zaten milletin gözüne giriyor neyi ifşa edelim.bende motorumu böyle bi tavsiye üzerine buldum başına gelmeden anlayamaz herkes
    ///MPOWER, ayzek, cbr1907 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor berbat haldeydi o civarlarda sıkıntılı olunca paylaşmak istedim ayrıca motorda plakada yok buda bi suç taksın plakasını bizde şüphelenmeyelim.motor zaten milletin gözüne giriyor neyi ifşa edelim.bende motorumu böyle bi tavsiye üzerine buldum başına gelmeden anlayamaz herkes
    İs donusu goremedim gitmis ama oglen gordugumde plakasi uzerindeydi kuyrugun altinda gormemis olmayasin iyi niyetlisin tamam ama sirf grenaj icin adama kim bilir ne fiyat cektiler belki butcesi yok
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

megruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    ixil egsoz mu vardı üzerinde sağ taraftan grenaj kırık aynalardan biri kırılmış manetler yeşil

Resim : http://i.hizliresim.com/dkODDr.png

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorun sahibi var oralarda dükkanı olmalı gözünün önünde tutuyor merak etme günler değil 4-5 aydır bende görüyorum sahibi üstündeykende gördüm ve böyle paylaşım yaparak motorun yerinide ifşa ediyorsun şimdi birileri bu yazdığını görse motoru çalsa dahamı iyi olacak kaş yapayım derken göz çıkarmak bu oluyor hatta istersen birazdan o yoldan geçiçem sahibiyle foto çekilip atabilirimde
    saten hırsızlarda burda geziyor madem faydan olmıcak rıca ediyorum miletin ilik severliğininde içine etmeyin bi beri kalın
    banno1957 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saten hırsızlarda burda geziyor madem faydan olmıcak rıca ediyorum miletin ilik severliğininde içine etmeyin bi beri kalın
    Ya bi ilik perisi sizsiniz zaten
    1 o motor plakali kuyrugun altinda
    2 sahibinin orda dukkani var
    3 her kazali motor calintimi
    4 bilim bilmeden sormadan sorusturmadan motorun nokta konumu bildirmek nedir ?
    5 bunu goren hirli hirsiz eliyle koymus gibi bulmayacakmi
    6 boyle bir motor ile kayip calinti ilani varmiydi paylasim yapildiginda
    7 sehsen birisi benim motorumu bu sekilde konumuna kadar ifşa etse cok pis soverdim
    8 bu iyilik degil arkadas kotu niyetinden de yapmadi ama kas yapayim derken goz cikarmak oluyor bu
    9 önce sorup sorusturursun plakasina dikkat edersin sahibi cikmadimi motor sasi nosundan plakasindan sorgu yaparsin motor calinti cikar gelip burda paylasirsin

Bi iyilik perisi sizsiniz cok bilmis arkadaslar devam edin boyle hergun o yoldan defalarca geciyorum aksam 19:30 20:00 gibi gidiyor bircok defada sahibini anahtariyla calistirirken gordum iyi valla sizin kafada olup her park halindeki motora calinti basligi acalim sonra hirsizlar gidip gotursun ne guzel iyilik yaptik ama tabi dimi

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bazı arkadaşlar gerçekten akıl sağlığını kaybetmiş gibi yorumlar yapıyorlar hiç hoş değil. Motorun nokta atışı yerini ifşa etmek, yok söverdim, yok döverdim.

Bi kendinize gelin. Neden hiç kimse benim motosikletim için böyle bir konu açmıyor? Biraz ağır olun. Ortada bir art niyet yok. Sokak ortasında yatıp kalkan eşgali belli,herkesin görebildiği bir şeyi söz konusu etmiş arkadaş,yapılan yorumlara bakın. Bu konu ilk açıldığında yorum yapacaktım, kapa çeneni otur aşağı dedim kendi kendime, fakat ipin ucu iyice kaçmış dayanamadım artık.

1- Kuyruğun altına plaka asmak yasal değil,kimse de eğilip bakmak zorunda değil. Acaba plakası var mı diye?
    2- Sahibinin dükkanı olabilir, yoldan geçen adam müneccim değil ya da üzerinde sahibinin dükkanı var yazmıyor.
    3- Her kazalı motosiklet çalıntı değildir, ama plakası olmayan, sanki sahibi yokmuş, terkedilmiş gibi duran bir motosiklet çalıntı imajı oluşturur,bunu da buraya yazmak erdemdir,insanlıktır.
    4- Hiç bir motorun üzerinde ben çalıntı motorum yazmaz.
    5- Bunu konuyu gören hırsız eli ile koymuş gibi bulur, bu konuyu görmeyen hırsız da bu motoru alıp götürür götürecek olduktan sonra.(Ne güvenlik,ne kilit ne başka bişi)
    6- Her kayıp/çalıntı motosikletin ilanının bu sitede olduğunu düşünmek dar bir bakış açısı olur değil mi?
    7- Şahsen birisi senin motosikletini böyle ifşa etse sövmek yerine ben ne b.k yedimde insanlar benim motosikletimin çalıntı olduğunu düşünüyor diye bi kendisini kontrol etmeli İNSAN.
    8- Bu kaş çıkartmak değildir. İyi niyettir. Art niyette yazarak olmaz. Ha bu kadar yorum yapana kadar içinde bir iyi niyet taşıyorsa insan, sahibini de tanıyorsa gider ikaz eder, bak kardeşim böyle böyle motoruna sahip ol vs. der görevini yerine getirir.
    9- Hiç kimse bir motosikletin sahibi değilken,gidip o motosikleti bızıklama hakkına sahip değildir. Sorup soruşturamazsın. Sen kimsin benim motosikletimi bızıklıyorsun ? Diye sorarlar adama..

Biraz akıl biraz fikir.
    eserist, medusa_0302, becytr ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Arkadasin yaptigi ne dogru nede yanlis fakat emin olmadigin birseyde itham edemezsin sirf sandi diye calinti diyemez bu benim gorusum belki paylasimlardan motoru calinan bircok kisi bulmustur ama sen madem konu acacaksin oyle giderken gordum diyip acmasi dogru degil plakasi kuyrukta yasal degil ama bariz bi sekilde gorunuyo ayrica sorup sorusturmak calinti damgasini vurmaktan daha iyimser motorla kaza yapip yaptiramadi diye calinti olmasi gerekmez basi bos birakmakta sahibinin bilecegi is beni orasi baglamaz gerek duymuyo demekki birtane bayanin pcx i calinmisti oda onlem almiyordu nihayetin onunda motoru gitti kaldiki nokta konum bildirmek bana gore emin olmadigin bi konuda yanlis benim gorusum bu yonde

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasin yaptigi ne dogru nede yanlis fakat emin olmadigin birseyde itham edemezsin sirf sandi diye calinti diyemez bu benim gorusum belki paylasimlardan motoru calinan bircok kisi bulmustur ama sen madem konu acacaksin oyle giderken gordum diyip acmasi dogru degil plakasi kuyrukta yasal degil ama bariz bi sekilde gorunuyo ayrica sorup sorusturmak calinti damgasini vurmaktan daha iyimser motorla kaza yapip yaptiramadi diye calinti olmasi gerekmez basi bos birakmakta sahibinin bilecegi is beni orasi baglamaz gerek duymuyo demekki birtane bayanin pcx i calinmisti oda onlem almiyordu nihayetin onunda motoru gitti kaldiki nokta konum bildirmek bana gore emin olmadigin bi konuda yanlis benim gorusum bu yonde
    Sevgili kardeşim ben sana söyleyeyim, konu sahibi arkadaşı/genci/abiyi tanımam etmem, fakat yaptığı şey son derece doğru.

Dipnot: Lütfen İhtimal ile İtham'ın kelime anlamlarını gözden geçir. Olasılık diye de bir kavram var, bu konuya da göz atabilirsin. Niyetim kimseye sataşmak değil, fakat doğruyu/yanlıştan ayırt etmek gerek. Lütfen biraz daha özverili olun.iyi geceler.
    planet58 bunu beğendi.

şüphelendiğiniz plakasız motor var ise, ihmal etmeyin arayın 155 i ihbar edin ve ekipler geldikden sonra ayrılın, onlar gerekli kontrolleri yapar bir sıkıntı yoksa dokunmazlar zaten, bunu yapmak vatandaşlık görevidir, sormamalısınız kimseye izin almamalısınız, müdehale etmemelisiniz olaya. bir telefon etmek zor değil.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu açan arkadaş bence en doğru olan şeyi yapmış.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    ya bi gidin yatın yeeaa

banan ninni söylersen neden olmasın.

Motosikleti
    gt250r
    Görüntü olarak calinti motor gibi duruyorsa arkadaş gayet doğru bi hareket yapmış neyin ifşasi olacak anlamadim?Sanki hirsizlar çalacak motor bulamiyorda böyle ifşalar bekliyor.
    Birgün gece osmanbeyden arabayla geçiyorduk,arkadaşı yemek almaya gönderdik yemekler hazir olana kadar ilerden dönüp arkadaşı alacaktik.Malum arkadaş biz dönmeden halletmiş ve yol kenarında bizi bekliyor sicak yaz günü şort atlet var üzerinde..Arkadasi travesti zannedip araçla yanina gelip ilişki teklif eden-ler olmuş o arada.Özellikle görüntü insana herşeyi düşündürebilir,ava çikan av zanneder,motoru calinan calinti zanneder.Şüphelenipte duyarsız olması çok daha kötü değilmi?

Motosikleti
    2014 ybr esd
    hırsızlar motor çalmadan önce hep bu foruma gelip nerde ne var diye araştırma yapıp,yeri tesbit edip mi icraatini gerçekleştiriyor?anlamadım gitti?konuyu açan arkadaş,sana çok teşekkür ederim.bu dikkatli,duyarlı ve özenli tutumundan dolayı...

Cumali ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Baba sen bize bir kaç motor ifşa etsene çalalım. Saçmalığa bak görende bugatti veyron sanacak motoru ifşa etmişler Allahım sen akıl fikir ver :D

Arkadaşlar konuyu ben actım mesajlarıda yeni gördüm.bazı insanların kalbi gerçekten taşa dönmüş ama biz böyle taş kalplilere rağmen iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğiz hatta bundan sonra plakasız ve çalıntı görünümlü tüm motosikletleri ekiplere bildireceğim.ayrıca arkadaş çok pis sövermiş falan filan böyle atarlı yorumlar yapacaksa bende anladığı dilden konuşup hiç duymadığı küfürleri ögrenmesinde yardımcı olabilirim.ötede oyna ayzek bi gün motorun çalınırsa yana döne internette motorunu ararsan o zaman anlarsın böyle durumları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)