Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Honda Cbr 1000 RR Motorum 06.07.2014 Gece Çalınmıştır 07 FYU 37

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mertrocker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abicim CBR 1000 RR motorun var, neden kapalı otoparka bırakmıyorsun? İçim gitti be. Geçmiş olsun , umarım bulursun..
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be 2 yıl olmuş motor çalınalı hiç bi ses çıkmadı
    kim bilir kaç ay,yıl hırsıza çalıştınız. ne koyar insana be.
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCG8V2OFsRDyxuCrAklq8aBg

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Geçmiş olsun...kağıthane bölgesinde görev yapıyorum inşallah bulabiliriz
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be 2 yıl olmuş motor çalınalı hiç bi ses çıkmadı
    Çıkma parça alındığı sürece bu işler bitmeyecek canımızı malımızı koruyacak bir ülkede değiliz vs vs
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah burdan para kazananların o kazandıkları paraların onlarca katını hastanelere ölürken harcamasını nasıp etsın.
    Acı çekerek ölsün diyorsun yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Alıntı Mertrocker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim CBR 1000 RR motorun var, neden kapalı otoparka bırakmıyorsun? İçim gitti be. Geçmiş olsun , umarım bulursun..
    otopark konusunda hata yaptım uzak olmasından dolayı bırakmadım. Tabi ki sonucu böyle işte kilitli de olsa alıp götürüyorlar.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim bilir kaç ay,yıl hırsıza çalıştınız. ne koyar insana be.
    evet emeklerimizi verdik hem maddi hem manevi bayağı bir zor zaman geçirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...kağıthane bölgesinde görev yapıyorum inşallah bulabiliriz
    2 sene oldu artık bulunur mu bilmem ama bulunması çok zor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

[QUOTE=Karalı;3963208]Çıkma parça alındığı sürece bu işler bitmeyecek canımızı malımızı koruyacak bir ülkede değiliz vs vs[/QUOT

malesef çıkma parça bir sektör olmuş alanda satanda sorgulamıyor. Bu düzen böyle gider ...[COLOR="Silver"]

alipasa85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2016 Kırmızı-Beyaz
    İnşallah en kısa zamanda bulunur, birkaç aydır oturduğum mahallede yukarıda fotoğrafları olan motor dikkatimi çekiyor, üzerinde kot-Tshirt gezen genç bir arkadaş var, kasksız ve PLAKASIZ dolanıyor, sizin motora da benzettim açıkçası...

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı alipasa85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa zamanda bulunur, birkaç aydır oturduğum mahallede yukarıda fotoğrafları olan motor dikkatimi çekiyor, üzerinde kot-Tshirt gezen genç bir arkadaş var, kasksız ve PLAKASIZ dolanıyor, sizin motora da benzettim açıkçası...

http://i.hizliresim.com/GzAjV6.jpg

http://i.hizliresim.com/y4akQy.jpg
    motoruma benziyor ama detaylarına baktım farklılıklar var değiştirilmiş olabilir en isabetli olanı şaşe numarasının eşleşmesi tabi silinmemişse (benimki si sadece temenni)
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Usta benim motoru alırken görsen adamı elini kollunu sallıya sallıya geliyor kameraya bakarak adamın fizik ve boyu belli kaskı var kafasında kameraya güvenme derim ben..geçen ayın 10 unda çalındı 1 aydır tık yok

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı bkbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta benim motoru alırken görsen adamı elini kollunu sallıya sallıya geliyor kameraya bakarak adamın fizik ve boyu belli kaskı var kafasında kameraya güvenme derim ben..geçen ayın 10 unda çalındı 1 aydır tık yok
    Kamera sadece olayın arkasından izlediğin bi iç oturması sanada geçmiş olsun zor bi durum

1. Olasılığı düşünmek daha kolay geliyor ama malesef şerefsizler 2.olasılığı çoktan yapmış olabilirşer usta bu çalıntı olayları bunkadar ciddi bir rakama ulaşmışken polisin bizle dalga geçmesi içler acısı valla 1 aydır tık yok. Kimsede birşey yapma eğiliminde değil...

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı bkbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Olasılığı düşünmek daha kolay geliyor ama malesef şerefsizler 2.olasılığı çoktan yapmış olabilirşer usta bu çalıntı olayları bunkadar ciddi bir rakama ulaşmışken polisin bizle dalga geçmesi içler acısı valla 1 aydır tık yok. Kimsede birşey yapma eğiliminde değil...
    Pazar günü eylem yapılacak bende yeni gördüm
    https://www.facebook.com/groups/1567885440172035/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/cali...uyurulari.html en son yazılana gidersen detayları orada da var

Merhaba arkadaşlar; bu pazar günü saat:14.00'te Çağlayan Adliyesi'nde Show Tv ana haberde yayınlanmak üzere TOPLU MAĞDURIYETIMIZ için röportajımız vardır.
    Sizler ve yanınızda da destek olacak insanlarla gücümüzü gösterelim. Bu iş bireysel sonuç vermez. Iki avukatla görüştüm olayı kalabalık halde medyaya taşıyın dediler. Daha sonra baro ile görüşeceğim. Herkese selamlar. Birlik olalim.

https://www.facebook.com/groups/1567885440172035/

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)