Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 1000 RR Motorum 06.07.2014 Gece Çalınmıştır 07 FYU 37

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Allah yardımcınız olsun cok zor bir durum.

Bazı arkadaşlar ön yargıyla sert tepkiler verebilir moralinizi bozmayın.

Ateş düştügü yeri yakar.

Olan olmuş artık tek yapmamız gereken gözlerimizi 4 acıp motoru gördügümüzde polise bildirmemiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcınız olsun cok zor bir durum.

Bazı arkadaşlar ön yargıyla sert tepkiler verebilir moralinizi bozmayın.

Ateş düştügü yeri yakar.

Olan olmuş artık tek yapmamız gereken gözlerimizi 4 acıp motoru gördügümüzde polise bildirmemiz.
    ne güzel anlatmışsın olayı hem beni hemde yorum yapan kardeşlerimi insanın başına gelince anlıyor herşeyi buda bana bir tecrübe oldu acı ama olsun canım sağolsun
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    GÜNCEL İLAN !!!

kanalceyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Yok mu bir gelişme?

öyle bi motorum olsa motor takip sisteminden taktırım 840tl ama büyük bi masraftan kurtarırdı nerde oldunu görürdün hemde akü sökülse bile 32 saat çalışır

Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Kağıthane ve çevresinde yıllarım geçti gerçekten gültepede doğma büymeyim son 4 senedir ortaköyde yaşıyorum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Hırsızlık, uyuşturucu, örgütlenme ne varsa kuştepe, seyrantepe, kağıthane, çeliktepe, sanayi mahallesi bu semtler etrafında toplanmış haldedir. Her türlü pisliğin içine girdim, hayatları, ortamları gördüm ( girmekten kastım tanıklık ettim şahit oldum ) Eğer buralarda ve çevresinde oturuyorsanız aracınız varsa otoparka eviniz varsa en tanındık alarm sistemine emanet edin, Çocuğunuz varsa mümkünse taşının. Çok geçmiş olsun arkadaşım gözüm yollarda olacak eğer paran varsa motora ödül parası koy çevrene yay bulana yada getirene verilecektir diye. Polisten zaten hayır yok paraya tapanlardan hayır gelir.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    yanlış anlama ama o motoru çömezler çaldıysa bir yere gömmüştür sonuçta 4 silindir
    şerefsizlerin doğurdukları çaldıysada parçalara ayırmıştır.

ama aklımda bu motordan gördüğüm zaman direk burdayım.
    Geçmiş olsun.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    Dostum bizim forumda tesaduf denk geldim su ilandaki resimlere bi baksana dukkanin onunde senin motorun benzeri var
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...io=10&rnd=2129
    ins. Senin motorundur

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    arkadaşlar motor hale firardadır. bulana zaten bir ödül koymuştum motorun iskeleti gelmediği sürece 3000 tl ödül vereceğim . bilginize

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    slm birlik olmaya varım benimde 2 ay önce cbf150 çalındı kagıthane idareden birlik olalım ama polisden medet ummuyorum çünkü adalet denilen bir şey kalmamış adamların umrunda bile değil isteseler elleriyle koymuş gibi bulurlar adamlara kamera görüntüsü götürüyorsun bakmaya telesül etmiyorlar şere,,,,,,,, birlik olup bu hırsızların kökünü kazımak lazım ben geceleri arabayla nöbete çıkıyorum şerefsiz leri motor götürürken görsem yapacağımı biliyorum burada herşeyi konuşmakta iyi değil o şerefsizler burayı takıp edip niyetimizi öğreniyorlar

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm birlik olmaya varım benimde 2 ay önce cbf150 çalındı kagıthane idareden birlik olalım ama polisden medet ummuyorum çünkü adalet denilen bir şey kalmamış adamların umrunda bile değil isteseler elleriyle koymuş gibi bulurlar adamlara kamera görüntüsü götürüyorsun bakmaya telesül etmiyorlar şere,,,,,,,, birlik olup bu hırsızların kökünü kazımak lazım ben geceleri arabayla nöbete çıkıyorum şerefsiz leri motor götürürken görsem yapacağımı biliyorum burada herşeyi konuşmakta iyi değil o şerefsizler burayı takıp edip niyetimizi öğreniyorlar
    öncelikle sanada geçmiş olsun kardeşim diğer motoru çalınan arkadaşlarla gece gündüz gezip girmediğimiz bakmadığımız yer kalmadı ama malesef hiçbir ize dahi rastlamadık . ancak birisi çıkıp sizin motorunuzu bunlar çaldı demedikten sonra bulmak inan çok ama çok zor hırsızların insafına kaldık

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    polislere trafik cezası kesme kotası koyana kadar, bi ekip kurulsun polislerden oluşan ve bu adamların işi sadece hırsız yakalamak olsun başka hiçbir işe bakmasınlar.. (ekip kendi içerisinde bölümlere ayrılabilir tabi.. oto hırsızlığı,iş yeri,ev,motosiklet hırsızlığı gibi)

ve bu polisler gelen ihbara göre örnek veriyorum şubat ayında istanbulda 100 tane motor hırsızlığı ihbarı mı geldi? en az %10'unu bulmak zorunda olsunlar.. hani nası şu kadar ceza yazma mecburiyeti koyuyolarya devlet babanın kesesi doldun diye aynı hesap ve söylenen kotayı geçmeleri durumunda örnek veriyorum 100 ihbar'dan 70'ini buldular extra maaş alsınlar.

her ilçe kendi arasında suç düzeyini indirmeye ve yakalanan suçlu sayısını arttırmaya uğraşsın yıl sonunda bu sayılar toplanıp polisler (tabi iş aksamayacak şekilde) yaz tatiline gönderilebilir.

yapılıcak çok şey varda işte önce yapmak isticeksin.. ben bu şehirde suç işletmicem diyecek emniyet müdürü lazım. istanbul emniyet müdür selami altınok polis bile değil, siyasi bilimler mezunu. imam osurursa cemaat sıçar
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polislere trafik cezası kesme kotası koyana kadar, bi ekip kurulsun polislerden oluşan ve bu adamların işi sadece hırsız yakalamak olsun başka hiçbir işe bakmasınlar.. (ekip kendi içerisinde bölümlere ayrılabilir tabi.. oto hırsızlığı,iş yeri,ev,motosiklet hırsızlığı gibi)

ve bu polisler gelen ihbara göre örnek veriyorum şubat ayında istanbulda 100 tane motor hırsızlığı ihbarı mı geldi? en az %10'unu bulmak zorunda olsunlar.. hani nası şu kadar ceza yazma mecburiyeti koyuyolarya devlet babanın kesesi doldun diye aynı hesap ve söylenen kotayı geçmeleri durumunda örnek veriyorum 100 ihbar'dan 70'ini buldular extra maaş alsınlar.

her ilçe kendi arasında suç düzeyini indirmeye ve yakalanan suçlu sayısını arttırmaya uğraşsın yıl sonunda bu sayılar toplanıp polisler (tabi iş aksamayacak şekilde) yaz tatiline gönderilebilir.

yapılıcak çok şey varda işte önce yapmak isticeksin.. ben bu şehirde suç işletmicem diyecek emniyet müdürü lazım. istanbul emniyet müdür selami altınok polis bile değil, siyasi bilimler mezunu. imam osurursa cemaat sıçar
    ne güzel bi sistem olurdu çok ta iyi olurdu. şuanki sistem sırf götürmek üzere canı yananın yandığıyla kalıyor tüm motoru çalınanlara bir bardak su iç yasasını uyguluyorlar. bu ülke bu kadarmı aciz biz bu kadarmı sahipsiziz

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    bi bitmedi şu hırsız p*çler yaza fazer8 alıcam kasım-aralık gibi 1000cc supersport insan korkmuyor değil yaptığım demirden garajı injaat makasıyla 2 dakikada keserler hırsıza yöntem mi yok allah belalarınıda vermiyor.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bitmedi şu hırsız p*çler yaza fazer8 alıcam kasım-aralık gibi 1000cc supersport insan korkmuyor değil yaptığım demirden garajı injaat makasıyla 2 dakikada keserler hırsıza yöntem mi yok allah belalarınıda vermiyor.

İstanbuldaysan kaskosuz binme o motora.1500 ödersin senelik ama kafa rahatlığı paha biçilemez.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim adamların işini zorlaştırmak için şunu yap.

Ön disk alarmlı abus

Arka disk alarmlı abus

Direkt aküye bağlı kendi bataryası da olan motosiklet alarmı

Üçü de en az 120 şer desibel olmak üzere.

Şakülleri şaşar .

Ama yine de kasko yaptır. Şair sigorta.

brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Umarım en kısa zamanda bulursunuz

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Vay be 2 yıl olmuş motor çalınalı hiç bi ses çıkmadı

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be 2 yıl olmuş motor çalınalı hiç bi ses çıkmadı
    Allah burdan para kazananların o kazandıkları paraların onlarca katını hastanelere ölürken harcamasını nasıp etsın.
    SİYAH İNCİ bunu beğendi.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)