Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    usame_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    hadi ya :/ güney şelalesi uşağa da yakın aslında keşke daha önce yazsaydım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı usame_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya :/ güney şelalesi uşağa da yakın aslında keşke daha önce yazsaydım
    Vallahi ben de şu aralar eli ayağı çektim Temmuza kadar son gezim diye çıktım yola malum Kpss var ondan sonra dahil olcam gezilere.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    ne oldu bizim t-shirt işi arkadaşlar var mı bir haber ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    kış geldi artık kazak bastırırız
    Denizlee bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu bizim t-shirt işi arkadaşlar var mı bir haber ?
    Pazartesi günü fiyat alıyoruz son 3 modele abi

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kış geldi artık kazak bastırırız
    Valla aynen kardeşim bu yağmurlar nedir ya geziden beridir motor kirli duruyor yağmurdan yıkamadım
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    uygun fiyatlı motosiklet gözlüğü nereden buluruz

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    günaydın millet,
    çalışanlara hayırlı işler
    okuyanlara iyi dersler
    dinlenenlere iyi istirahatler

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın millet,
    çalışanlara hayırlı işler
    okuyanlara iyi dersler
    dinlenenlere iyi istirahatler
    Sağolasın abi ben çalışanlar bölümündeyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    24-25-26-27 mayıs

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    uygun fiyatlı motosiklet gözlüğü nereden buluruz
    Vallahi herhangi bi bilgim yok ya nerden bulunur bilemiyorum.

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    24-25-26-27 mayıs.2.uluslararası izmir motosiklet festivali.kimler gitmeyi düşünüyor.ben cuma(25 inde) günü bir aksilik olmazsa yola çıkacağım.gidecekler var mı? en azından orda görüşebiliriz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    ben de gidicem.denk gelirsek beraber gidebiliriz
    işden izin alabilirsem cumartesi gider bir gece çadır kurar pazar döneriz.
    hiç olmadı günübirlik gene giderim.
    festivali kaçırmamak için motor delisi olmak lazım

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24-25-26-27 mayıs.2.uluslararası izmir motosiklet festivali.kimler gitmeyi düşünüyor.ben cuma(25 inde) günü bir aksilik olmazsa yola çıkacağım.gidecekler var mı? en azından orda görüşebiliriz...
    Malesef ben gidemiyorum Temmuzdan sonraki festivallere katılcam artık. Size iyi eğlenceler

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

ben de gidicem.denk gelirsek beraber gidebiliriz
    işden izin alabilirsem cumartesi gider bir gece çadır kurar pazar döneriz.
    hiç olmadı günübirlik gene giderim.
    festivali kaçırmamak için motor delisi olmak lazım
    http://desmond.imageshack.us/Himg140...pg&res=landing
    İyi eğlenceler

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    06.05.2012

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

Evet arkadaşlar facedeki ve buradaki tişört oylamalarının sonucunu düzenledik. 4 tane tişört son oylamaya kaldı. Arkadaşlar bu tişörtlerle ilgili fiyatları aldıktan sonra buradan son oylama yapacağız. Çünkü tişörtün maliyetine bakarak fikrini değiştirebilecek arkadaşlar olabilir. Buradaki amacımız tişörtün maliyeti çok çıkarsa sizlerden gelebilecek tepkiyi önlemek. Sizde tahmin edebilirsiniz ki son tasarımlardaki boydan resimli tişörtlerin maliyetleri yüksek olacaktır. Bu nedenle en çok oyu almış 4 tişörtü ayırdık ve hepsini firmadan maliyetlerini öğrenip son bir oylamaya sokacağız.

Arkadaşlar 111. sayfadan itibaren ve faceden devam eden oylamalarda en çok oy almış tişörtleri açıklıyorum

Model 4
    http://img138.imageshack.us/img138/1...tmumtazd4w.jpg

Model 4'e oy verenler:sey47, MKD, Süleyman Deniz, Savagate, Black_Ice, Tekteker_Ramco, Sadeceo toplamda 7 oy

Model 14
    http://img713.imageshack.us/img713/9...tmumtazd4w.jpg

Model 14'e oy verenler:MKD, Mehmetmumtaz, Zongoku, Sadeceo, Cardoso toplamda 5 oy

Model 15
    http://img232.imageshack.us/img232/8...tmumtazd4w.jpg

Model 15'e oy verenler:Tekteker_Ramco, Mehmetmumtaz, Zongoku, Alper55, Yüce123, Mustanoğlu, Soccer, Relaxis, Süleyman Deniz, Sadeceo, Black_Ice, Ali Kara toplamda 12 oy vay vay vay diyorumm

Model 19
    http://img823.imageshack.us/img823/9...etmumtazd4.jpg

Model 19'a oy verenler:Mkd, Zongoku, Süleyman Deniz, Bayram Medine Öztürk, Cadoso toplamda 5 oy

Evet arkadaşlar durum bu şekilde. Biz en yakın zamanda fiyatları öğrenip gerekli bilgilendirmeleri yapıp son oylamaya sunacağız. Saygılar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere tişört modellerinde yaptığımız oylama sonucu son 4 model kalmıştı. Bununla ilgili bugün Hilmi (Cardoso) kardeşimiz fiyat aldığını belirtti. Tişörtlerin hepsi için fiyatın 15 Tl olduğunu belirtti. Bunun dışında kendisinden herhangi bi bilgi alamadık nete girmediğinden. Cumartesi günü buluşmada bu işi detaylı konuşup gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Nasip olursa önümüzdeki hafta son oylamayı bitirip sezonda tişörtlerimizle güzel geziler yapmayı planlıyoruz. Bilginize

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3338144/detay/ Bu Motoru Bilen Varmı Yada Forumdanmı arkadas ?
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Bayram , Hilmi arkadaşımız ile konuşabilirsen de ki , oylamanın sonunda tek bir t-shirt belirlense bile diğer t-shirt'lerden bastırmak isteyenler olursa onları da aynı fiyattan basar mıymış? maksat çeşit olsun elimizde , malum ortak karara saygı duyacağız ama beğenimiz olan başka bir t-shirt te basılabilecekse aynı fiyata değerlendirmek işimize gelir , değil mi ?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3338144/detay/ Bu Motoru Bilen Varmı Yada Forumdanmı arkadas ?
    Tavasdaysa merkezden bilen zor olur

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

Bayram , Hilmi arkadaşımız ile konuşabilirsen de ki , oylamanın sonunda tek bir t-shirt belirlense bile diğer t-shirt'lerden bastırmak isteyenler olursa onları da aynı fiyattan basar mıymış? maksat çeşit olsun elimizde , malum ortak karara saygı duyacağız ama beğenimiz olan başka bir t-shirt te basılabilecekse aynı fiyata değerlendirmek işimize gelir , değil mi ?
    Tamam abi Cumartesi konuşcaz detaylı hepsini zaten 15 Tl değilmiş hepsi yazdığım gibi tam anlayamamıştım zaten. Cumartesi haberleşiriz abi

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    ben araştırdım büyük olarak yapamıyorlar ama küçük baskılardan yaptıracam diyorsan 27 -34 lira arası yapıyorlar önlü arkalı
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    hangısınden yapacaksak benıde ekleyın su aralar ıslerım yoğun gelemeye bılırım sımdıden haber vereyım dedım

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar Cumartesi günü toplantıda detaylı konuşcaz inşallah. Boydan büyük desenliler 45 Tl tutuyor sanırım. Daha tam net bir bilgi alamadık Hilmiden hafta sonu detaylı konuşcaz. Fakat fiyat olarak uygun olanları küçük desenliler olcak gibi arkadaşlar onlardan yaptırmak herkes için daha uygun olcak sanırım. Benim düşüncem 45 Tl çok. Cumartesi gece buradan net bir bilgi yazarız arkadaşlar.

Motosikleti
    şu resimleri bir jpeg formatında atsanız ben yaptıracağım da internetten kaç paraya mal olacağı önemli değil benim için ,

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

45 TL bana uyar , bir tane bile olsa basabiliyorlarsa ben alırım , bunu da bir sorabilirseniz çok iyi olur benim için...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler