Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XVS 650
    Mesajı daha ayrıntılı yazmalıymışım sanırım siz böyle cevaplar verirseniz şekilci sanacak herkes beni.
    Yardımınız için sağolun bi kahramanlara bakayım üretim tarihini bulamadım 1 tane etiketi var ondada yazmıyor...kapkara giyinmek gibi bir niyetim yok ancak bu kask eski model balon gibi duruyor renkleride matlaşmış bu kaskla arkadaşı motora oturttum motordan soğudum öyle kötü görünüyor Podyuma çıkmasakta görüntümüze özen gösterelim kötümü olur ? Önce güvenlik tabiki. Siyah renk herzaman güzel durur ancak dediğiniz gibi gece sıkıntı olur. 1 haftadır internette bakınıyorum iyi marka dedikleri modeller satılıyor ancak herşeyin çakması olduğu gibi bunlarada güven olmayabilir Bu yüzden sordum siz nerden tedarik ediyorsunuz diye..Marka model şekil aramıyorum kazıklanmayacağım güvenilir satıcı bakıyorum. Epeyce bi zamandır motorun m si aklımdan geçmiyordu çok uzak kaldım. Bide usta tamirci önerebilirseniz çok memnun olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok siz yanlış anladınız,benim gözümün önüne bazı tipler geldi o yüzden öyle yazdım sizinle alakası yok.
    Kahramanlardaki dükkanlarda farklı markalarda kasklar vardır genelde. Motomax, hudson benim ilk baktıgım yerler.
    Bornovada bir sürü tamirci var şimdi birden fazlasıyla da samimiyiz burdan isim verip reklam yapmak dogru olmaz. Ben size bmüsait bir zamanda yerin adresini özeldengöndereyim. Mt izmirden bagımsız olarak hemen hemen her gün küçükparkta üni 2 deyiz. Gelirseniz bi selam verip oturun tanışmış oluruz

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı RDETA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajı daha ayrıntılı yazmalıymışım sanırım siz böyle cevaplar verirseniz şekilci sanacak herkes beni.
    Yardımınız için sağolun bi kahramanlara bakayım üretim tarihini bulamadım 1 tane etiketi var ondada yazmıyor...kapkara giyinmek gibi bir niyetim yok ancak bu kask eski model balon gibi duruyor renkleride matlaşmış bu kaskla arkadaşı motora oturttum motordan soğudum öyle kötü görünüyor Podyuma çıkmasakta görüntümüze özen gösterelim kötümü olur ? Önce güvenlik tabiki. Siyah renk herzaman güzel durur ancak dediğiniz gibi gece sıkıntı olur. 1 haftadır internette bakınıyorum iyi marka dedikleri modeller satılıyor ancak herşeyin çakması olduğu gibi bunlarada güven olmayabilir Bu yüzden sordum siz nerden tedarik ediyorsunuz diye..Marka model şekil aramıyorum kazıklanmayacağım güvenilir satıcı bakıyorum. Epeyce bi zamandır motorun m si aklımdan geçmiyordu çok uzak kaldım. Bide usta tamirci önerebilirseniz çok memnun olurum.
    kahramanlara bakın bir de böle kaliteli firmalar var mesela ben motosikletaksesuarları.com dan aldım kaskımı kaskta bi sorun oldu kullandığım halde değiştirdiler falan oldukça ilgililer fiyat olarakda uygun olabiliyor bazen. simsiyah giyinmek görüş açısından gerçekten sıkıntı olabilir ama tercih sizin tabi nasıl olsa görmeyecekler Batuhan kardeşim ve arkadaşlarımızdan uni 2 de hergün bulunanlar var buna ek olarak çok aksilik olmadıkca cumaları buluşmalarımız oluyor. buradan ve facebook grubumuzdan ilan edilir.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Arkadaşlar merhaba samimiyetinize güvenerek yazıyorum ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2006-honda-shadow-servis-bakimli-24000km-de-kazasiz-195916830/detay ilandaki motoru almayı düşünüyorum ancak Tekirdağ'da ikamet etmekteyim herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak adına motosikletten az biraz anlayan benim adıma motosikleti görüp bana bir ön fikir verecek arkadaş çıkar mı aramızdan?

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Denizli mt nin selami varimis...
    kemboo ve isamilx bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    RDETA
    Buraya linkliyorum alışveriş yapabilecegin yerleri.

imkan var ise .. yurt dışında tanıdıgın biri varsa tavsiye ederim.

http://www.fc-moto.de/en_IE?gclid=Cj...eIMaAqVH8P8HAQ

http://tr.aliexpress.com/

http://www.feyizoglu.com/

http://www.motosikletaksesuarlari.co...zTAaAh6H8P8HAQ

http://www.motomax.com.tr/

lastik seçiminide buradan yapabilirsin.

http://www.motolastik.com/

Denizli Mt'yede selamlar.
    Ucurtma
    Bu motor bana çok yakın mavişehir flamingo bloklarında sanırım shadow'dan fazla anlamam ama izmire gelebilirsen honda bayisine götürmek için Vaktim olursa eşlik ederim.

Anladıgım bildigim bir model olsa seve seve bakarım fakat shadow ne sürdüm ne araştırdım. Dragstar desen az buz yine bilirdik

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    aşkolsun beyler siz karaburundan dönerken otoban çıkışındaki ışıklarda el salladım size kimse iplemedi. vallaha aşkolsun ya. kırmızı enduro ardçılıydım gören olmuştur belki :D
    isamilx bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Izmir ödemişden olan var mi ?

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    çok teşekkür ederim ancak motor satılmış hayırlısı olsun diyelim

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ucurtma_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim ancak motor satılmış hayırlısı olsun diyelim
    dostum bu başlıkta toplantıya gidenler dışında kimse birbirine yardım etmez. dışardan kimseyi sevmezler :D survivor adası gibi :D
    bugüne kadar başlık altında kimse sallamadı beni :D sağolsun gören başka abilerimiz mesajla döndü onlara selam saygılarımı gönderiyorum :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu başlıkta toplantıya gidenler dışında kimse birbirine yardım etmez. dışardan kimseyi sevmezler :D survivor adası gibi :D
    bugüne kadar başlık altında kimse sallamadı beni :D sağolsun gören başka abilerimiz mesajla döndü onlara selam saygılarımı gönderiyorum :D
    sağolsun Cem kardeş yazmıştı, aslında hepimiz motosiklet üzerinde survivor yaşıyoruz ya (: bilgilendirmen için eyvallah :D

Motosikleti
    MT-25
    dostum bu baþlýkta toplantýya gidenler dýþýnda kimse birbirine yardým etmez. dýþardan kimseyi sevmezler :D survivor adasý gibi :D
    bugüne kadar baþlýk altýnda kimse sallamadý beni :D saðolsun gören baþka abilerimiz mesajla döndü onlara selam saygýlarýmý gönderiyorum :D
    Senden de Allah razı olsun telike
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bence bilmediginden dolayı yanlış düşünüyorsun Kimsenin birbirine yardım etmedigi yok facebook'tansa buranın daha canlı kalmasını bende isterdim fakat,,, bildirim gelmemesi daha hızlı soru cevap şekli oldugundan facebook üzerinden önermiş arkadaş iyi niyetinden.

Facebook grubunda izmir mt grubunu mt07 sanan kişiler dahi var yani siz yolda el salladıgınızda forumun mt'nin ne oldugunu anlamayabilirler büyük ihtimallede karaburun dönüşü arkadaşlar görmemişlerdir hepsi iyi insanlardır

İzmir mt sayısı facebookta 350 küsürlere dayandı bi gezi organisazyonunda nerdeyse 50 kişiye yakın sayılar çıkabiliyor . Herkesle tek tek ilgilenip tanışıp kaynaşamıyoruz.

Daha dogrusuda facebook'da gezi düzenlememeye karar verdik . Gezileri 1 kişi düzenlemiyor whatsap grubumuz var ve kafası esen haydi ben cıkıyorum diyor takılan takılıyor olay bu Arkadaşlar foruma yazmıyorlar evet tanımadıkları kişilerle yol yapmak istemiyor olabilirler çünkü 1-2 defa düşmeli ufak kazalar yaşandı haklılarda.

Toplantılara bu yüzden çagırıyoruz şayet bu işi hobi olarak ve gönülden yapıyoruz bi kazancımız bi gelirimiz üye başına aldıgımız bir maaşımız yok

Fazla degil 5-10 sayfa geriye giderseniz bunları tekrar tekrar yazdıgımı görebilirisiniz.

Forumu takip eden üye sayısıda 10 -20 kişidir maksimum ara ara izmir mt'ye girip gelen soruları cevaplamaya çalışlıyoruz Fakat buranın Facebook'a göre cansız kaldıgından bende biraz rahatsızım bunun sebebi ise burada daha bilinçli kullacılar bulmak mümkün. Facebook'dan her tel insan gelip çatabilir bunlarla karşılaştık . Artık daha sık takip edip gelen soruları kaçırmamaya çalışacagım
    isamilx bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bilmediginden dolayı yanlış düşünüyorsun Kimsenin birbirine yardım etmedigi yok facebook'tansa buranın daha canlı kalmasını bende isterdim fakat,,, bildirim gelmemesi daha hızlı soru cevap şekli oldugundan facebook üzerinden önermiş arkadaş iyi niyetinden.

Facebook grubunda izmir mt grubunu mt07 sanan kişiler dahi var yani siz yolda el salladıgınızda forumun mt'nin ne oldugunu anlamayabilirler büyük ihtimallede karaburun dönüşü arkadaşlar görmemişlerdir hepsi iyi insanlardır

İzmir mt sayısı facebookta 350 küsürlere dayandı bi gezi organisazyonunda nerdeyse 50 kişiye yakın sayılar çıkabiliyor . Herkesle tek tek ilgilenip tanışıp kaynaşamıyoruz.

Daha dogrusuda facebook'da gezi düzenlememeye karar verdik . Gezileri 1 kişi düzenlemiyor whatsap grubumuz var ve kafası esen haydi ben cıkıyorum diyor takılan takılıyor olay bu Arkadaşlar foruma yazmıyorlar evet tanımadıkları kişilerle yol yapmak istemiyor olabilirler çünkü 1-2 defa düşmeli ufak kazalar yaşandı haklılarda.

Toplantılara bu yüzden çagırıyoruz şayet bu işi hobi olarak ve gönülden yapıyoruz bi kazancımız bi gelirimiz üye başına aldıgımız bir maaşımız yok

Fazla degil 5-10 sayfa geriye giderseniz bunları tekrar tekrar yazdıgımı görebilirisiniz.

Forumu takip eden üye sayısıda 10 -20 kişidir maksimum ara ara izmir mt'ye girip gelen soruları cevaplamaya çalışlıyoruz Fakat buranın Facebook'a göre cansız kaldıgından bende biraz rahatsızım bunun sebebi ise burada daha bilinçli kullacılar bulmak mümkün. Facebook'dan her tel insan gelip çatabilir bunlarla karşılaştık . Artık daha sık takip edip gelen soruları kaçırmamaya çalışacagım
    cem hocam çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. insanın tek bir soru değil daha önce sayfalar önce de yazdığım şeyler özel mesajla attığım şeyler vardı. bir olay üzerine söylemiyorum yani facebook yönlendirmeniz için teşekkür ederim. orada bir dokun bin ah işit durumu mevcut. gerekli gereksiz onlarca cevap geliyor. hani "izmir motosiklet.net" olarak forumdan daha doğru cevabı alabileceğim için burada kalmaya özen gösteriyorum tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. dediğim gibi bir zamanlar almadığım cevaplar ve izmir mt içerisinden aldığım ters ve abuk cevaplar yüzünden böyle bir bakışım oldu. size karşı değil ama. illa ki dediğniz gibi insanlar da vardır haklısınız. saygılarımı sunarım iyi akşamlar

bu arada size sorayım:
    dün akşam 17:00 gibi otoban çıkışında inciraltı ışıklarında el salladığım motosikletli grup siz miydiniz? facebooktan karaburuna gittiğinizi gördüm olsa olsa onlardır dedim :D
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    cem hocam çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. insanın tek bir soru değil daha önce sayfalar önce de yazdığım şeyler özel mesajla attığım şeyler vardı. bir olay üzerine söylemiyorum yani facebook yönlendirmeniz için teşekkür ederim. orada bir dokun bin ah işit durumu mevcut. gerekli gereksiz onlarca cevap geliyor. hani "izmir motosiklet.net" olarak forumdan daha doğru cevabı alabileceğim için burada kalmaya özen gösteriyorum tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. dediğim gibi bir zamanlar almadığım cevaplar ve izmir mt içerisinden aldığım ters ve abuk cevaplar yüzünden böyle bir bakışım oldu. size karşı değil ama. illa ki dediğniz gibi insanlar da vardır haklısınız. saygılarımı sunarım iyi akşamlar

Görüşlerinizden çoguna katılıyorum eleştireler mutlaka olmalı bu sayede yanlış giden şeyler düzeltilebilir.

Sadece burada yazmanızıda anlıyorum bu durumda sadece ben degil hepimiz ortaklaşa birşeyler katarak burayı daha canlı tutabiliriz.
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırmızı pulsar üstünde tavuklu agvsi olan insan irisi biri varsa aralarında evet, motosiklet.net kullanıcıları olmaları muhtemel :D

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    şahsen facebooktan çok burayı takip ettiğim bir gerçek açıkçası ben de buranın sessizliğinden rahatsızım,
    bilmiyorum forum ortamında evet soru cevaplar daha yavaş ama daha samimi bir ortam var bence,

eski hale göre burayı canlandırmak için katkıda bulunmaya çalışıcam, uzun süredir toplantılara katılamıyorum iş yoğunluğu sebebiyle, dolayısıyla zamanla tanımadığım çok kişi birikmiştir eminim :D

önceleri neredeyse hergün birileri bişeyler karalardı mesela, neyse bol şekersiz hoş bir kahve eşliğinde dinlemeniz için güzel bir parça benden size afiyet olsun

https://soundcloud.com/urelio/eddie-vedder-society
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hafta ici toplantilariniza malesef katilamiyorum. Hafta sonu gezilere katilmak isterim. Fakat ben face kullanmadigim icin gezilerinizden haberdar pek olamiyorum.
    Sahsen muranin daha canli olmasini isterdim.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta ici toplantilariniza malesef katilamiyorum. Hafta sonu gezilere katilmak isterim. Fakat ben face kullanmadigim icin gezilerinizden haberdar pek olamiyorum.
    Sahsen muranin daha canli olmasini isterdim.
    2 mesaj yukarda halbuki açıklamıştım

Bu yüzden ilk toplantılarda tanışıp daha sonra whatsap grubuna ekleyip gezilere davet ediyoruz.

Bu aralar çok felaket sardım crosslara buda benden size gelsin içinizdeki Doga sevgisi kabarsın

8İNCİ DAKİKADAN SONRA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.

kene35 bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Face nin daha pratik hizli oldugunun farkindayim. Bir gezi olacagi zaman da burdan duyuru yapilmasi zor mu? Sonucta geziyi bir gun onceden planlamiyorsunuz deme?
    Ben sahsen her gun foruma girip izmr mt ye bakiyorum. Ama malesef izmir gibi buyuk bir sehrin grubu burada aktif degil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler