Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav havaları görüyorsunuz. üstelik ramazan da... hatırladığım kadarıyla piknik gündüz yapılan bir şeydi... yani ramazan günü çekilmez gibime geliyor. iftar yemeği daha iyi bir fikir sanırım.

hafta içi mi, hafta sonu mu konusu var. ne dersiniz arkadaşlar?
    Evet,ancak ramazandan sonra olabilir.
    Yaz geçti bir gezi vb buluşma yapamadık ,lakin daha pastırma sıcakları var.

Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakikaten bir piknik yapında bende tanışayım artık sizlerle
    Cumartesi öğleden sonra ve pazar günü hava açacak.
    Hiç değilse bir park vb yerde buluşup görüşebilir

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sizden fikir almak istiyorum ehliyet için....Bursa da a2 sınıfı ehliyet veren sürücü kursu ve fiyat hakkında beni aydınlatırmısınız?ben 300ytl+205ytl masraf bir fiyat aldım kısaca 505ytl'ye bana mal olacak bu ehliyet...Sizin de fikirlerinizi almak isterim.Bursada a2 sınıfı ehliyet nerden kaça alınır...
    Zannedersem Özkansava arkadaşımız yeni ehliyet aldı özelden bir ulaş istersen.Birde İst.Gelişim sürücü kursu var onada danışabilirsin.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sizden fikir almak istiyorum ehliyet için....Bursa da a2 sınıfı ehliyet veren sürücü kursu ve fiyat hakkında beni aydınlatırmısınız?ben 300ytl+205ytl masraf bir fiyat aldım kısaca 505ytl'ye bana mal olacak bu ehliyet...Sizin de fikirlerinizi almak isterim.Bursada a2 sınıfı ehliyet nerden kaça alınır...
    arkadasım b sınıfı ehliyetin oldugunu varsayarak konusuyorum ben hala kursdayım sana ayrıntılı anlatayım...

160 ytl kurs ücreti (kurs ismi vermiyorum sana ama mail adresini vereyim ordan ayrıntılı bilgi al huseyineroz@hotmail.com)
    40 ytl sağlık raporu (en ucuz hayat hastanesinde)
    30 ytl yazılı sınav parası
    25 ytl direksiyon sınav parası
    80 ytl trafikte harcanan para
    15 ytl senin yapacagın masraf (resim+savcılık temiz kağıdı+ fotokopiler ve ikametkaf kagıdı )

toplamda 350 ytl ye sana nur topu gibi a2 ehliyeti
    hayırlı olsun
    bide bolca sabır çünkü kurs bitmek bilmiyor...

arkadaslar havanın güzel olduğu bir gunde nerde ve nasıl olursa olsun buluşmak isterim...

V&B
    dostum motor artık calısmamak için cok diretiyor yarın mutlaka servise götürmem lazım
    servisin yerini tarif eder misin hangi servis bu...

amma uzun oldu be

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bir tüyo da benden.B yoksa ikisini birden gir B+A2 diye az bir farkla kurtarırsın
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    ultraukala;
    150 ytl kurs ücreti (ücreti peşin verdim)
    40 ytl sağlık raporu (Konur hastanesinden aldım)
    55 ytl sınav ücreti
    85 ytl trafik
    Birde savcılık,ikametgah v.s. masraflar.Sana verilen ücretler fazla.
    Bilhassa kurs ücretine dikkat et.Bu konuda kesinlikle söyledikleri rakamlar fazla indirmelisin.Bana 350 demişlerdi ben 150 ye indirdim.İstersen msnime kayıt ol yardımcı olurum.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    CEM abim valla bence dediğin gibi şimdilik iftar muhabbeti güsel olur hafta içi olursa önümüzdeki hafta bence.Piknikte olur ama bayramdan sonra ancak sucuk mangal falan vs.olabilir ama arabalarla tabi dağ yolunda neyse hayırlısı bakalım HAYIRLI GÜNLER CUMANIZ MÜBAREK OLSUN .

KONTGERİLLA kardeş yeri sölüyeyim falcon işmerkezini biliyon onun önündeki otoparkçı arkadaşlara sor gösteri versinler sana çok basit hemen 100 mt ileride zaten neyse orda KADRİ usta var garanti belgenle git istersen daha ii olur kadri ustaya derdini anlat o kesin ayarlar tamam .........

Motosikleti
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav havaları görüyorsunuz. üstelik ramazan da... hatırladığım kadarıyla piknik gündüz yapılan bir şeydi... yani ramazan günü çekilmez gibime geliyor. iftar yemeği daha iyi bir fikir sanırım.

hafta içi mi, hafta sonu mu konusu var. ne dersiniz arkadaşlar?
    Ya Cem abi sen yakında vaaz da verirsin.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

punkermanmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak olacak
    Alıntı punkermanmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunaydın bursa !!! oncelıkle herkeze ıyı calısma gunlerı dılerım . ya arkadaslar tvs dıye bı marka (zannedersem hındıstan olsa gerek ) var . turkıyede de varmıs .bu nasıl bı motor? bursada kullanan veya ınceleyen var mı ?? valla kafam takıldı bu motora . eger bılgısı olan varsa bı bılgı verırse sevınırım .sımdıden tesekkurler /saygılar .bu arada ralf senınde korumaların ve kornan hayırlı olsun ,kazasız surusler .ayrıca ralf bu arkadakı denırde koruma vazıfesımı goruyo ??cok havalı durmus
    arkadslar hayırlı cumalar.herkese ıyı ıs gunlerı dılıyorum .ya walla benım su soruma cevap veren olursa sevınıcem .daha dogrueu bu motor turkıyeye geldı mı ?

Motosikleti
    arkadslar hayırlı cumalar.herkese ıyı ıs gunlerı dılıyorum .ya walla benım su soruma cevap veren olursa sevınıcem .daha dogrueu bu motor turkıyeye geldı mı ?
    kardeş merhaba senin bu dediğin markayı TVS di galiba yabancı gelmiyo ama hatırlıyamıyorum ama bulunan bi marka değil.BURSADA HİÇ BAİLİĞİNİ GÖRMEDİM .

Motosikleti
    Alıntı V&B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş merhaba senin bu dediğin markayı TVS di galiba yabancı gelmiyo ama hatırlıyamıyorum ama bulunan bi marka değil.BURSADA HİÇ BAİLİĞİNİ GÖRMEDİM .
    Ben bırak görmeyi bu markayı duymadım bile Volkan.

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659

Tvs

gunaydın bursa !!! oncelıkle herkeze ıyı calısma gunlerı dılerım . ya arkadaslar tvs dıye bı marka (zannedersem hındıstan olsa gerek ) var . turkıyede de varmıs .bu nasıl bı motor? bursada kullanan veya ınceleyen var mı ?? valla kafam takıldı bu motora . eger bılgısı olan varsa bı bılgı verırse sevınırım .sımdıden tesekkurler /saygılar .bu arada ralf senınde korumaların ve kornan hayırlı olsun ,kazasız surusler .ayrıca ralf bu arkadakı denırde koruma vazıfesımı goruyo ??cok havalı durmus
    Hint markası, kalitesi çoğu Çin markasından biraz daha iyi. TVS yi Bursada Kardeşler motosiklet ve Racingroom da bulabilirsin. (Yalova yolu üzerinde, PTT nin ilerisinde karşı sırasında)

Firmanın sitesi: http://www.tvsturkiye.com/

Not: Evet, arka demirde yolcu peglerini ve kaportayı koruyor.

levent abim hayırlı uğurlu olsun artık motorunu bi yerde bırakırken için daha rahat olur her halde ii olmuş orj.parça kullanmışsın şıkta durmuş senin motorda bi eksik daha var EGSOZ şöle TIGER EGSOZ bitane belki biraz kafanı ....... ama olsun keyifi orda zatenya dipledinmi canavar valla
    Sağol Volkan makineyi sana satıcam ya süslüyorum. Bursada bi firma Hyosung a uygun krom kaplı spor egsoz üretmiş iki gündür servise gittiğimde takalım 10 dk dolaş beğenmezsen sökeriz diyolar. Bi deneyeyim bakalım

Motosikleti
    olacak olacak
    http://www.tvsturkiye.com arkadslar adress bu.Bursada da bayiler var diye gosteriyo sitede. Makine fena durmuyo walla ama ne zaman gelecek ben de bilmiyorum .Ama takip etmeye calısıyorum

Motosikleti
    Valla bu apache modeli fena gözükmüyor.Firmada fena değil.Ama yinede acele etmemek lazım kullanan birilerini bulmak lazım bence.Birde motorun dizaynı hoşuma gitti.Fiyatta iyiymiş bu arada.

Motosikleti
    olacak olacak
    yardım ve caplar ıcı tesekkur ederim en kısa zamanda gıdıp gorecegım ve ızlenımlerımı yazacağım !! sagolun

Motosikleti
    yardım ve caplar ıcı tesekkur ederim en kısa zamanda gıdıp gorecegım ve ızlenımlerımı yazacağım !! sagolun
    Bekliyoruz kardeş.

Motosikleti
    dominar400ug
    mübarek yağmur ne yağdı be...

ben cok mu inatçıyıim acaba bu yagmur altında servise gittim birazda aradım tabe . yagmur var diye kapıları bile kapatmıs adamlar...

tam tedaş ın orda, yolda rahat 15-20 santim su vardi. motor kalmadı ama yanımdan gecen arac sağolsun komple iç dış yıkama yaptı beni

servise verdik ordan da heykele cıktım işim vardı keşke serviste bırakmasaydım kaskımı da yanıma alsaydım yada şemsiye almayı aklıma getirseydim

hani derlerya donuma kadar ıslandım aynen öle eksiği yok fazlası var

hasta olmayız insallah..
    yağmurluk almak sart oldu

keyifli sürüşler

Motosikleti
    Valla ben hazırlıklıyım.Yağmurluğum var.

Motosikleti
    dominar400ug
    servis periyodik bakım için 50 ytl + işcilik istedi benim istediğim ayrıntılarla heralde 100ytl olur biras pahalı diilmi?
    yağ,buji , genel kontroller vs için konusuyorum

Motosikleti
    Alıntı Ralf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hint markası, kalitesi çoğu Çin markasından biraz daha iyi. TVS yi Bursada Kardeşler motosiklet ve Racingroom da bulabilirsin. (Yalova yolu üzerinde, PTT nin ilerisinde karşı sırasında)

Firmanın sitesi: http://www.tvsturkiye.com/

Not: Evet, arka demirde yolcu peglerini ve kaportayı koruyor.

Sağol Volkan makineyi sana satıcam ya süslüyorum. Bursada bi firma Hyosung a uygun krom kaplı spor egsoz üretmiş iki gündür servise gittiğimde takalım 10 dk dolaş beğenmezsen sökeriz diyolar. Bi deneyeyim bakalım
    abim sakın benden başkasına verme motoru he bide o egsozuda taktırı ver neyse ayarlarız aramızda .

bide bu tvs fena değilmiş hakikaten duruşu falan güsel fiyatta fena değil,gerçi o fiyatlara ybr falanda bulunur ama 125 lik falan duruşu falan çok çok ii aletin saol levent abim paylaşım için

Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis periyodik bakım için 50 ytl + işcilik istedi benim istediğim ayrıntılarla heralde 100ytl olur biras pahalı diilmi?
    yağ,buji , genel kontroller vs için konusuyorum
    benim tarif ettiğim yeremi gittin abi bilmiyorum ama bende 100 ytl gibi bi parayı gözden çıkardım bisikleti götürüyon adam 10 ytl ye lastik yapıyo beyaaa olsun o kadar neyse fiyat fazla gelebilir ama önemli olan yapılan işçilik abi benim dediğim yere gittiysen aklında soru işareti kalmasın rahat ol işim erbabıdır o kadir usta sağlam adadır.

Motosikleti
    dominar400ug
    benim tarif ettiğim yeremi gittin abi bilmiyorum ama bende 100 ytl gibi bi parayı gözden çıkardım bisikleti götürüyon adam 10 ytl ye lastik yapıyo beyaaa olsun o kadar neyse fiyat fazla gelebilir ama önemli olan yapılan işçilik abi benim dediğim yere gittiysen aklında soru işareti kalmasın rahat ol işim erbabıdır o kadir usta sağlam adadır.
    falkon iş merkezini gectim arada bi tane servis buldum. muhsin isimli biri ile muhatap oldum. adam öyle pek sıcak davranmadı ama bakalım motor nasıl olacak aksam 5 de gel al dedi ben yarın gidip alacam...

Motosikleti
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    falkon iş merkezini gectim arada bi tane servis buldum. muhsin isimli biri ile muhatap oldum. adam öyle pek sıcak davranmadı ama bakalım motor nasıl olacak aksam 5 de gel al dedi ben yarın gidip alacam...
    muhsin dediğin eleman yni olmalı tanımıyom ben onu neyse zaten ya ramazan ( dişlek bişi ) yada kadri usta yapar rahat ol ikiside ii dir o servis bursadaki ilk servis o açıdan parçalar genelde mevcut fiyatta çok pahalı değil ortalam fiyat vermişlerdir.neyse hayırlısı yarın bi olsunda bakalım memnun kalacakmısın servisten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler