Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Valla ben ankara caddesinin altında vişne caddesi var orda gördüm. Birde cumhuriyet caddesinde ve setbaşı ile sönmezin arasında durduruyolar kaçmaya kalmayın sakın allarındaki motorlar 1100 rr makinaya kafa tutacak şekilde anında yakalarlar.
    Motorsiklete ehliyetsiz ve korumasız kesinlikle binmiyelim. Kurallara uyalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar,
    SEFLEK'in dediği doğru( bu arada hoş geldin, sefalar getirdin ). Neden tanışmıyoruz ( yada millet birbirini tanıyor ama seflek ile benim haberim yok)? Benim adım da Metin, 38 yaşındayım. Omuzumu bir trafik kazasında kırdım. Yeni motorcuyum ama sanırım vazgeçeceğim..

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    İstanbul Motor Fuarı'ndan - 1

İstanbul Motor Fuarı'ndan - 2

Geçmiş olsun metin67! ben de ayağımı kırmıştım motor kazasında. zaten bir yerin kırılmadan motorcu olunmaz. darısı diğer arkadaşların başına! (allah korusun. sadece şaka yapıyorum) herkese kazasız belasız günler inşallah!
    Şu tanışma işini de bir gün ve yer belirleyip yüzyüze yapsak diyorum?

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    arkadaşlar bursa oto ve moto fuarı biletlerini altıparmak majestic motoprdan alabilirsiniz

ücretsizdir sınırlı sayıda olabilir
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC

Bursa oto moto fuarı

Arkadaşlar ben bugün fuarın açılışına gittim. Geçen hafta İstanbul'dakine de gitmiştim. Herhalde ondan olacak, Bursa'daki pek sönük ve tatsız geldi bana.

Motor standlarında Gazcılar (Çelik) Motor ve Jinlun'un standları göz doldurucuydu. Gazcılar motorda çok ilginç ve değişik (atv'den tut, 3 tekerlekli üzeri camla kapalı motorlara kadar...) modeller vardı. Jinlun da gerçekten bir marka oluşturmuş. Motorlardaki aksesuarlar çok hoş. (Bir de hostesler ) Fuar biletlerini bu iki firmadan da edinebilirsiniz. Diğerleri usulden gelmiş gibi göründü bana. BMW bile bir tek modeliyle katılmış. İyi markaları göremedim desem yeridir.

Otomobil firmaları da benzer durumdaydı. Yalnız Audi'nin standı görülmeye değer gibi...

ewet seflek arkadaşım sana katılıyorum audi standı görmeye değerdi.Motr standları olarakta çin modelleri revaçtaydı ama jinlun we çelik motor standları güzeldi

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    fuarda en cok ilgimi ceken komik olan durum suydu x markalar bizim urunlerimiz cin degil tayvan malıdır diye bi imaj olusturmaya baslamıs...
    hatta motorların camına made in taiwan filanda yazmıslar...

bende tuttum bi çıtırından hostes nedir dedim bu bu cin tayvan olayı basladı anlatmaya kendince tabi konu hakkında bise bildiğinden değil sadece sorularını yanıtlamak maksatlı. kız anlattı anlattı ve sonunda dedimki

simdi cinli de tayvanlıda korelide allahın birer kulu değilmi? ne diye birbirini kotuluyorsun? adamların ellerinden o kadar geliyor dememle kızcagızın suratı renk degistirdi aynen dumur olayı yani...

hadi kalın saglıcakla...

Bursa'lı motorcular,
    Bir buluşup tanışalım dedik kimseden ses çıkmadı....Vazgeçeceğim dediğimden sanırım...

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    bende Bursa'danım , öğrenciyim 20 yaşındayım ,Adım Ata Can , görüşmek üzere ..
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    yaw ben buluşmaya gelirdim ama iş sebebiylen konyadayım ama bu buluşmalar pek eylenceli oluyo tavsiye ederim
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Hoşgeldin Atacan ,

cemo_brs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxx
    atacan nerde öğrencisin sen yav veterinerlik falan mı
    gözünüzden gelen yaşlar ömür boyu rüzgar kaynaklı olsun inşallah

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba tum bursalilar;
    ben Bülent, ne yazikki sadece yazlari bursadayim, egitimim nedeni ile diger zamanlarda edirnede bulunuyorum, yazin gorusmek uzere.....sevgiler

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    Alıntı cemo_brs adlı üyeden alıntı
    atacan nerde öğrencisin sen yav veterinerlik falan mı
    Şuan Karacabey de Hayvan sağlığı üzerine eğitim alıyorum , seneye inşallah veteriner fakültesine geçeceğim ,

görüşmek üzere..
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC

Nazara geldim galiba... :)

MZ 250, BMW f650, WUXI 150, HYOSUNG 250... çeşit çeşit motor kullandım, sonunda DADYW 250 aldım. benim motorum buymuş dedim. Nikelajlar, oturuş, görünüm, ... gerçekten sevidim bu şoparı!

Ofisimin önüne bırakıp yoldan gelen geçenin motorumun başında durup uzun uzun incelemesini seyretmek de ayrı bir keyif veriyor. Hatta lambada durduğumda ist. plakalı bir araçtan güzel bir kızın kaç cc diye sorması da bu yaşta hoş oluyor. Motora binersen hakkımı helal etmem diyen anam bile motorumu beğendi. 74 yaşındaki babam arkaya binip benimle tur attı...

Lakin nazar değdi sanırım! Dün Kumyaka'dan gelirken (ki arkadaşım Levent'le bu tür motor gezileri sıkça tekrarlarız) arızalandı. Şimdi serviste. İnşallah basit bir şeydir.

Bu arada Atacanvet ve Bulosele'ye de hoş geldin diyorum.

Metin kardeşim, seni unutmadım. Bu hafta kısmetse Buttim'e uğrayacağım. Tanışırız, görüşürüz.

Bütün arkadaşlara çağrımı tekrarlıyorum. Biryerlerde buluşalım, görüşelim diyorum. Hatta şöyle yapalım; herkes nerelerde takıldığını yazsın da, birbirimizi böylelikle buluruz belki. Örneğin Levent bey ve ben sıklıkla akşamları Mahfel'de bir şeyler içeriz. Ctsi ve Pazar mutlaka bir Mudanya ve hatta Kumyaka'mız vardır. Bazen de Yenişehir-İznik filan...

Hepinize sevgiler... CEM

gdarcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF1000R Thunderace
    Arkadaşlar Merhaba;

Ben Göksel, yaşım yirmiyedi. 17.03.2006 tarihinden itibaren motosiklet sahibiyim. İnsanlara ilginç geliyor ama ilk defa vitesli motor kullanma deneyimim de aynı tarihte başlamıştır. Hatta daha bi ilginci 1000cc 145hp bir motosikletle olaya başladım. 1 ayı geçti ve Allah'a şükür söylenenin aksine hiç düşmedim, ve de yan yatırmadım. İnşallah düşmeyeceğim de. İlk motora bindiğim andan itibaren ilk saatlerde yaşadığım birkaç deneyimi anlatayım.

1- Debriyaji kalkışta yada vites değiştirirken mutlaka yavaş bırakmak lazım. İstanbul'dan motoru getirirken feribottan indikten sonra Yalova çıkışında 2'den 3'e takarken pati çekti. Çok tırstım, bi de Cuma akşamıydı ki resmen Allah korudu.

2. Ön freni bisikletin arka frenini sıkar gibi sert asılmamak lazım. Neyse ki her ikisine de (sağ ayak sağ el koordinasyonu) alıştım.

3. Virajlara gerekirse debriyajı asılıp girmekte fayda var, henüz bu konuda bi tehlike atlatmadım. Eski bir motorcunun tavsiyesidir. Görüldüğü üzere tehlike atlatmamış bulunmaktayım.
    ---
    Konu değiştiriyorum.

Motosiklete başladığım ilk yada ikinci hafta içinde Kükürtlü cd.'de iki kişinin motosiklet kazasında vefat ettiği haberi, üçüncü hafta da Dikkaldırım-Beşevler arasında Carrefour arkasında bir kişinin aynı şekilde vefat ettiği haberini aldım. Bu kazaların ardından polis denetimleri arttı zannedersem. Kendin de bizzat polislere yakalanmışlığım var, fakat efendiliğim sayesinde ceza yemeden yırttım (B sınıfı ehliyetim var sadece). Rüşvet kabul etmedikleri kesinlikle doğru. Kaskım takılı idi, kesinlikle ve kesinlikle efendi olmak gerekiyor bu gibi durumlarda.

Arkadaşlar, bu motosiklet denen icadı taşıt sürücüleri iplemiyor, taşıttan saymıyor. Lütfen herkes çok dikkatli olsun, kasklarını ve varsa korumalıklarını vs. taksın. Önünüzde araç varken (pzvnklr direksiyonu önünüze kırabilir), kavşaklardan geçerken (yol hakkının motosikletli kazazedede olmasına rağmen oç. araç sürücüsü kavşaktan çıkıp yandan giriyor ve arkadaşın ayağı kopuyor) kesinlikle sürat yapmayın. Lütfen maksimum dikkatli ve tedbirli olalım. Bu iş zevk işi, gönül işi. Hüsrana dönüştürmeyelim. Küçük kırıklarla kaza geçiren arkadaşlara geçmiş olsun, vefat edenlerin ailelelerine de baş sağlığı dileklerimi buradan iletmek istiyorum.

...bu arada bir Web Hosting firmasında teknik departmanda çalışmaktayım. Cumartesi günleri 15.00'dan itibaren ve Pazar günleri her türlü gezi vs. etkinliklere katılabilirim. Mutlaka beni de çağırın. Ayrıca internet'le, ilgili her türlü ücretsiz destekte bulunabilirim (tabii ki motosiklet.net üyesi veya motosiklet sahibi iseniz ). Hatta dağ başında motosikletiniz bozulur, lastiğiniz patlar vs. gibi durumlarda yolda kalırsanız yardımınıza mutlaka koşarım. 05335469655. Göksel olarak mutlaka kaydedin ve Mahfel'de çay içmek dahil her türlü etkinliğe beni de çağırın lütfen.

Tanıştığımıza memnun oldum...
    Bu arada motosikletim Kırmızı-Gri '99 Yamaha YZF1000R Thunderace, plakam 16 R 8007.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    İznikten buraya üye olan varmı. orda yazlığımız var. üye olan varsa bir haber versin

Günaydın arkadaşlar,
    4-5 gün işlerden dolayı foruma giremeyince Bursa hareketlenmiş. Çok sevindim.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Metin kardeşim, sana katılıyorum. Senin Buttim bu işe uygun mesela. Hangi günse öğleden sonra toplanalım. Eh, yüzünde gözün var, çayları söylersin artık.

Motosikleti
    tiger 250
    hişşşştttttttttt alo noluo burda
    ben bursanın kralı
    benden habersiz toplantımı olurmuş hişşşşt
    hehehehehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler