Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar,
    Bursa daki bir deri terzisi ile ilgili topic'in adresi....
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13218
    ben yazdım..

Fark etmeyen bir hemşehrimiz olursa diye de burada da hatırlatayım dedim. ( Şimdiden yazayım terziden komisyon filan almıyorum )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Arkadaşlar mavi ybr mustafa arkadaşımız kaza yapmıştır. Devlet hastahanesi kat1 no16 da yatmaktadır. Bugün öğlende ameliyat olcak bacağına platin takılacakmış. Bursa'dan arkadaşları ziyarete bekleriz saat 7 8 arası devlet Hastahanesinde
    Motorsiklete ehliyetsiz ve korumasız kesinlikle binmiyelim. Kurallara uyalım.

copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    1 temmuzda ehliyet almak isteyenler toplanalım, beraber alalım aynı yerden. sağlam bi indirim yaptırabiliriz.

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    bende varım bende

Hoşgeldin MNY46,
    Bursa'lılar, hani Buttim'deki ofise çay içmeye geliyordunuz? Noldu beyler?
    Kaçıncı demliği hazırladık gelen giden yok
    Hanımlar mı izin vermiyor?

frezeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM gts 250İ evo
    METİN67 ben buttime sık sık gelirim garajdaki o tozlu makine seninmiydi yoksa yazık abi yatırma o motoru buttimde otomasyondaki çocuklar benim arkadaş sürekli gelirim oraya ayrıca dayı oğluda orda tekstilci tanırsın belki Kadri SEVİNÇ bi ara uğrarım artık yanına

stranqer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 100cc

Selam arkadaşlar..

Yeni ye yer açın ben özkan... 1 senedir honda beat ile gezinip duruyorum ama maddiyattan değiştiremedim o da olur kısmetse. sizlerle tanışmak güzel olur...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    valla ben ehliyete yazıldım bile sizde gelin hem banada yardımcı olursunuz
    450 Ytl'ye anlaştm kursla ama ben tamam diyene kadar direksiyon dersini bırakmiyacağımızın sözünü verdi bana o yüzden bi 80 mlyon fark verdim Normalde 350 ytl'ye alırsınız (herşey dahil trafik sağlık sınav parası vs...)

Ya arkadaşlar birde yardımınızı beklediğim bir konu var... Haziranın 15'i gibi bende sıfır bi CBR125rr alıcam. Bursada bildiğiniz bir bayi varmı Bende araştırmaya yeni başladım. Ayrıca kask mont eldiven vs. gibi korumalarıda alıcam bana tavsiye ettiğiniz yerlerin adreslerini verirseniz çok sevinicem. Metin abi senin çevren geniştir bi yardım et şu kardeşinede en kısa sürede bende katılayım aranıza
    Okan ACAR

stranqer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 100cc
    Carcharoth dostum honda cbr 125rr alacaksan duran kardeşlerden başka yok sanırım

copyrider burda isen şu ehliyet işini konuşabiliriz

Motosikleti
    honda cbr 600f
    valla ehliyet işini düşüneneler bir an evvel haber versin.hemen bi kurs bulalım. yada yakın zamanda ucuza alan biri varsa biz de ordan alalım. ne kadar çok kişi olursak o kadar indirim yaptırırız.isteyenler bana özel mesaj atsın

ben burdayım stranger

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar, haziran ve temmuz aylarinda bursada olacagim, o zaman ben de gorusmek isterim sizlerle...

honda

Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı
    valla ben ehliyete yazıldım bile sizde gelin hem banada yardımcı olursunuz
    450 Ytl'ye anlaştm kursla ama ben tamam diyene kadar direksiyon dersini bırakmiyacağımızın sözünü verdi bana o yüzden bi 80 mlyon fark verdim Normalde 350 ytl'ye alırsınız (herşey dahil trafik sağlık sınav parası vs...)

Ya arkadaşlar birde yardımınızı beklediğim bir konu var... Haziranın 15'i gibi bende sıfır bi CBR125rr alıcam. Bursada bildiğiniz bir bayi varmı Bende araştırmaya yeni başladım. Ayrıca kask mont eldiven vs. gibi korumalarıda alıcam bana tavsiye ettiğiniz yerlerin adreslerini verirseniz çok sevinicem. Metin abi senin çevren geniştir bi yardım et şu kardeşinede en kısa sürede bende katılayım aranıza
    Stranger'in de dediği gibi Duran Kardeşlerden başka alternatifin yok Bursa da dostum. Ama illaki sıfır demezsen, araştıralım tabii.. Mont için yukarılarda bir yerlerde terzi adresim var. Kask vs ise heryerde var, zevk işi malum. Şimdiden güle güle kullan

Motosikleti
    honda cbr 600f
    ehliyet almak isteyen yok mu hiç? ya da herkesin ehliyeti var da bi tek bende mi yok??

anaconda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    euro kangda 125t4
    slm dostlar bende bursa danım byy ya ben siteye resim koymayı bilmiyorum kim yardımcı olacak bana

Anaconda hoşgeldin,

emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Anaconda hoşgeldin aramıza.
    Motorsiklete ehliyetsiz ve korumasız kesinlikle binmiyelim. Kurallara uyalım.

Başta Seflek olmak üzere tüm Bursalı motorcular, bu akşam motovirüs ten arkadaşlar, Altıparmak Jinlun Cafe de 18.30 da buluşuyorlar. Gidebileceklerin haberi olsun...
    Bilginize

anaconda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    euro kangda 125t4
    şimdi ben bursa mt de miyim group mu bu nasıl oluyor kim açıklıcak bana

Bursa MT

Alıntı anaconda adlı üyeden alıntı
    şimdi ben bursa mt de miyim group mu bu nasıl oluyor kim açıklıcak bana
    Dostum,
    Sen MT'nin Bursa forumundasın. Yani Bursa'dan MT üyesi arkadaşların açtığı Bursa topicindesin...
    Hoşgeldin aramıza.

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    metin sen daha ziyade bu sitedesin sanırım. o zaman ben de... (sen neredeysen ben de oradayım hesabı)
    yokluğumda neler yaptınız bakiim?
    abi işin doğrusu bu siteye bir süredir girmemiştim. bir de, şu müvekkiller hayatımı altüst ediyor.
    Ulan sabah 04:00'de görevli memura mukavemet edeceksin, bana mı sordun? sormasa da o saatte bilmem ne ilçesinin jandarma karakolunda adam avukatımı isterim diye tutturuyor. hadi kalk sıcacık yatağından git ifade ver, sabah da savcılık, mahkeme filan...
    bu dramatik mazeretlerimi de kabul etmezse metin için yeni bir şeyler bulmam gerek!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler