Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 250
    şimdi kimler geliyor kimler gelmiyor görelim bakim
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gelemiyorum o sattlerde sınavım var

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Saat 19:00' da ÖZDİLEK' teyiz......
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sele konusunda takıldım kaldım artık motora civata bile sıkamıyorum, bi el atsana

Polemik değilde Kelebkleri de düşünerekten perşembe yani yarın akşam ( saatini siz seçin ben 6 dan sonra oradayım ) ÖZDİLEK e bekliyorum. Sen artık yengemden nasıl izin alırsın, yoksam kış deyip arabayla mı gelirsin bilemiyeceğim

Orhanım Reizim bırak onu bunu da pazar günü iki damla yağmur görüp geziyi nasıl iptal ettiğizini anlatsana, çok güzel bir anı oldu oldu Bu arada yarın için irtibat kuralım, ben ibrahim ve sertaç a da haber vericem...

Nurhanım be mesajı bitirirken klavye başında kalın demişsin de ,,, yanlış hatırlamıyorsam eğer bir ara yenge döver diyerekten bilgisayarın yanına bile yaklaşmıyordun ?? Acebaaa ben mi yanlış hatırlıyorum ???

Nerdesin lem sen. nasır tutsun çatlasın emi bi yerlerin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Mustafa,Ahmet,Nurhan ortak biyerde buluşalımmı sonuçta güzergahımız aynı yoksa yektenmi gideceksiniz gerçi geç yazdım ama hiç yazmamaktan iyidir

18:45 te esentepe kavşagını geçince ilk benzinlik hepimizin ortası gibi ok. gelirim diyen varsa yazsın yola çıkmadan bakarız cvp yoksa herkes yoluna

Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    REİS!, a.banus

yakalndın Ahmet gelmezsen yandın sen

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa,Ahmet,Nurhan ortak biyerde buluşalımmı sonuçta güzergahımız aynı yoksa yektenmi gideceksiniz gerçi geç yazdım ama hiç yazmamaktan iyidir

18:45 te esentepe kavşagını geçince ilk benzinlik hepimizin ortası gibi ok. gelirim diyen varsa yazsın yola çıkmadan bakarız cvp yoksa herkes yoluna

Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    REİS!, a.banus

yakalndın Ahmet gelmezsen yandın sen
    nerdesin şu anda mesajı yeni okudumkusura bakma birazdanbendeçıkıcam ama özdilekte neredesiniz

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -aman hava kötü bu havada gezilir mi diyen kelebek motorcularımızı
    -yok benim evraklarım yok diyen sorumsuz arkadaşlarımızı
    -yok benim karım ve oğlum var diyen kılıbık motorcularımızı (bu arada baya bir gaza getirmişim kendimi)
    -yok benim uykum var diyen tembel motorcularımızı bir görelim bakalım

Arkadaşlar , yahu kimdir şu organizatör. Bir tarih ve saat söylesin yeter...
    Hadiyin artık yaza az kaldı , kondisyon toparlayalım.
    kardeş, saydığın maddelerden hangisi seni anlatıyor? dün akşam çok merak ettik

şaka bir yana, hakkaten dün akşam meraklandık, haldun baya bi telefon etti ama ulaşamadık. ters bi durum yoktur inşaallah.

selamlar.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim oralarda bir laf var , bildin mi?
    Geçmişe mazi , Haldun'a gazi...
    Yavrum ben kilometre taşları sayıyorum, yoksa sen hala gemlik sahilde çakıl taşları ile mi oynuyorsun?

Nağme yapmayı bırak ta yola çık. Senin gibi motorcuları nette değil yolda görmek isteriz.
    bunları görmemiş olmayı yeğlerdim dünkü manzara karşısında
    motorla olmasa bile arabaylada olsa arkadaşlarımız gelmişti...
    hani kesinleşmemiş olanlar bile geldi yani...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    arkadaşlar, önümüzdeki salı günü (3Mart) B Rh (+) kan lazım, yardımcı olabilecekler var mı?

selamlar.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    BURSA'da hava sıcaklığı sıfır dereceye yakın yağmurla karışık kar var önceden alınan karar Özdilekte toplanılacak. BURSA MT'nin bildiğim kadarıyla tek askeri M@mi arkadaşımız için.

Hava olayından dolayı az katılım olur diye düşünmüştüm ama M@mi sevgisi fazla bir çok arkadaşımız o havada motosikletiyle ordaydı özellikle GEMLİK'ten katılan arkadaşları tebrik ederim.
    Cakabeyin esprileri arkadaşların samimi sohbetleri güzel saatler geçirdik orada olan veya gönlü bizlerle olan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

M@Mİ kardeşimizede hayırlı tezkereler ALLAH yar ve yardımcın olsun
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, M@Mİ ye de hayırlı tezkereler...

Yok dayanamıyacağım; Nurhan - Özgür hadi gelmediniz anlarım, hava şartları dizi keyfi ya da başka türlü mazeretler, onlara en ufak bir lafım yok... Yokta benim lafım sadece cebinizde taşıdığınız o cep telefonlarına, bırak geziyi toplanmayı makarayı, oradan sizleri defalarca aradım, aradım ki hava kötü yola çıkıpta başınıza bir hal mi geldi diye. Ama tenezzül edipte o cep telefonlarınıza genelde insanların cebinde oluyor bu meret... bi cevap bile vermediniz.

Hepinize teşekkür ediyorum,

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Benim için herşeye katlanıp gelen, ve gelmek isteyipte bazı nedenlerden dolayı gelemeyen ve gemlikten o hava şartlarında geçte olsa katılan iki abime ve tüm arkadaşlara içten teşekkürlerimi sunuyorum... insanın sevildiğini bilmesi güzel... iyiki varsınız... bir süre forumdan uzak kalabilirim yerime alışana kadar... idare edin yokluğumu hissettirmeyin

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş, saydığın maddelerden hangisi seni anlatıyor? dün akşam çok merak ettik

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, M@Mİ ye de hayırlı tezkereler...

Yok dayanamıyacağım; Nurhan - Özgür hadi gelmediniz anlarım, hava şartları dizi keyfi ya da başka türlü mazeretler, onlara en ufak bir lafım yok... Yokta benim lafım sadece cebinizde taşıdığınız o cep telefonlarına, bırak geziyi toplanmayı makarayı, oradan sizleri defalarca aradım, aradım ki hava kötü yola çıkıpta başınıza bir hal mi geldi diye. Ama tenezzül edipte o cep telefonlarınıza genelde insanların cebinde oluyor bu meret... bi cevap bile vermediniz.

Hepinize teşekkür ediyorum,
    Abi neden anlamıyosun adam açıp nasıl desin hanım salmıyo diye

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için herşeye katlanıp gelen, ve gelmek isteyipte bazı nedenlerden dolayı gelemeyen ve gemlikten o hava şartlarında geçte olsa katılan iki abime ve tüm arkadaşlara içten teşekkürlerimi sunuyorum... insanın sevildiğini bilmesi güzel... iyiki varsınız... bir süre forumdan uzak kalabilirim yerime alışana kadar... idare edin yokluğumu hissettirmeyin
    Hayırlı teskereler Muhammet Allah'a emanet ol sen gelene kadar anca kelebekler uçmayı öğrenir

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Hayırlı teskereler Muhammet Allah'a emanet ol sen gelene kadar anca kelebekler uçmayı öğrenir [/QUOTE]

offf çok ağır oldu bu...

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, önümüzdeki salı günü (3Mart) B Rh (+) kan lazım, yardımcı olabilecekler var mı?

eğer bulamıyacak gibi olursan çok acilse ben veririm yada buluruz o kanı

selamlar.

hayırlı teskereler sanada muhammet allah hayırlısıyla bitirmeni nasip etsin

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Kelebekliği asla kabul etmem haaa,niye gocundum bilmem ama her gün motor tepesindeyim

Bu arada inanın benim akşam acayip kanım kaynıyordu ama kısmet değilmiş,İbrahim Abi'nin eşiylede tanışamadım abi keşke söyleseydin bunu.

Mami söylediğim her şey içimden geldiği için söylenmiştir emin ol,hatalar ve kusurlar insanları sevmeme asla engel olamaz.Allah'a hayırlı bir kul vatana hayırlı bir evlat olman ve tez zamanda dönmen dileğiyle...

Bu arada Yaşar'ı tebrik ediyorum ayırım yapmadan tüm grubu toparlama ve karşılıksız yardımlaşma iyi hallerini umarım kaybetmez.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Mami hayırlısıyla git gel

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    keeway sl150
    mami gelemedim kusura kalma sen gelince tanışırız elbet hayırlısıyla git gel. gelememe sebebim kelebeklikden değil hanım rahatsızdı kusura bakma.

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Yaşar'ı tebrik ediyorum ayırım yapmadan tüm grubu toparlama ve karşılıksız yardımlaşma iyi hallerini umarım kaybetmez.
    tşk. ederim hocam.Herkesin gayretleri ile oluyor.Hepimiz birimiz,birimiz hepimiz için Bu arada kelebek lafımız size değil hocam arkadaş kendisini biliyorAdı lazım değil baş harfi ''N'' bölemiydi bu şarkı
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami gelemedim kusura kalma sen gelince tanışırız elbet hayırlısıyla git gel. gelememe sebebim kelebeklikden değil hanım rahatsızdı kusura bakma.
    Geçmiş olsun abi umarım ciddi bir rahatsızlığı yoktur yengenin

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    hayırlı tezkereler Muhammed..

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı teskereler sanada muhammet allah hayırlısıyla bitirmeni nasip etsin
    Aleykümselam Ahmet, senin tel. alayım. ne olur ne olmaz. 2 kişi var ama belki senide ararım.
    benim ki 0535 312 60 66

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler