Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizimkisi delilik oldu gece 11.30 da karar verdik iğneadaya gitmeye hamzabey kahvesinde oturuyorduk arkadaşın biri gidelim deyince hadi dedik yola cıkalım ama güzellik suyuna gelınce delırdıgımızı anladık ve geri döndük karanlık ve soğuk bizi geri döndürdü Şimdi olsa asla gitmezdim heralde uykulu şekilde motosiklet üzerinde durmak çok zor oluyo
    delirdiginiz erken anlamisiniz yoksa o yollarda perisan olurdunuz
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten sende öyle birine benziyon eeyanındakilerde senden farklıdeğildiryani dime:D
    wayyy racer salih,sen yasiyonmu hala la .en son o racer yuzunden ruh ve sinir hastaliklari hastahanesine kaldirildigini duymustum,hala satamadinmi o mereti.Sana bi kibrit vermistim hatirliyomusun,sende bunu ne yapcan demistin,bende yakip depo icine atacan diye.yine soyluyorum simdi uzaktayim ama biradere soyleyim sana 1 kutu kibrit alsin,yapacagini biliyosun
    sakin kizma,bunlar sadece hosgeldin sakalari
    Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim kararlar aniden oluşuyo arkadaşım bir kişi bişey derse hemen o an yapıyoruz sonra pişman olsakta Zaten gitmek istemesende gidiyosun arkadaş satmak olmuyo bizde ne olursa beraber yapıyoruz
    ayni biz janim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    29 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek olan kortej çok anlamlı olucaktır diye düşünüyorum.orada yazılmış "haydi İzmir size yakışmıyo" falan çok yanlış.Haydi Türkiye tüm MT il grupları aynı gün tek kalp olalım
    Bence her şehrimizde aynı gün tüm motosiklet tutkunlarını kortej içinde bulundurmak en güzeli olacaktır.Bu olay sadece İstanbul ve İzmir'de tıkanıp kalmamalı.Her fırsatta yakınmasını biliyoruz:
    -Bizleri farkedin artık!" diye.
    Eğer ki bu kortej olayını tüm şehirlerimizde aynı gün içerisinde yaparsak; artık bizlerin serseri motorcular olmadığımızı da anlarlar...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek olan kortej çok anlamlı olucaktır diye düşünüyorum.orada yazılmış "haydi İzmir size yakışmıyo" falan çok yanlış.Haydi Türkiye tüm MT il grupları aynı gün tek kalp olalım
    Bence her şehrimizde aynı gün tüm motosiklet tutkunlarını kortej içinde bulundurmak en güzeli olacaktır.Bu olay sadece İstanbul ve İzmir'de tıkanıp kalmamalı.Her fırsatta yakınmasını biliyoruz:
    -Bizleri farkedin artık!" diye.
    Eğer ki bu kortej olayını tüm şehirlerimizde aynı gün içerisinde yaparsak; artık bizlerin serseri motorcular olmadığımızı da anlarlar...
    aynen dostum,bende katilmak isterdim ama su an uzaklardayim.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

azmışız yawww..ama bende moto yok napcez...neyse hadi topraklarım lüleburgazdan sezgin_sezer

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı megabyte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azmışız yawww..ama bende moto yok napcez...neyse hadi topraklarım lüleburgazdan sezgin_sezer
    kardesim hosgeldin,yaza nice geziler dileklerimle

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırklareli MT uyumakla meşgul sanırım.. olsun bende tek başıma takılırım ne olcakkkk
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırklareli MT uyumakla meşgul sanırım.. olsun bende tek başıma takılırım ne olcakkkk
    nick degisikligine gitmisin,buda iimis

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nick degisikligine gitmisin,buda iimis
    Diğeri ile acaleden üye olmuştum ilan msnimin adı o tabi şimdi bunu kullanmaya başladımama ExTReMa ve RePLiCa benım yıllardır nette kullandıgım nıcklerdır
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yaw, yine kaldik 2 kisi burda,
    kirklarelinde bu kadar motor var,ama kirklareli mt'de sadece 2 kisi var .olcak is degil :S

Kırklareli aloooo kimse yok mu.........?????????????

bu tur dopingli motorlar icin normaldir,ama aslinda biraz erken oldu.anlaycagin bu patlamayi bekliyoduk.sebebi ise bu motor 500 cc ve yanma odasi cok ufak.cok yuksek basinc altinda patlatiyo benzini.performans veriyo ama motoru cabuk yiyo.sen tahmin et iste,son vitesinde debriyaj ile oynamadan kafa dikiyo. motor yuksek basincta calistigi icin kolada cok kuvvet biniyo.acemi biride binip dusuk devirde kullandimi boyle oluyo.biz en azindan silindiri kurtardigimiza seviniyoz
    Bak sana demiştim hiç krank kırmamıştım diye
    Fazla merak iyi değilmiş benimde başıma geldi işte

Buyur link burda

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...arisi-var.html
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    ben geldim:D selamlar.......

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Fuar için planı olan yokmu ?
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    xcity 250 cc yamaha
    merhabalar Bende KIRKLARELİ'liyim.İstanbul'da ikamet ediyorum. şimdilik 125 lik ybr biniyorum.Mesajlarınızı bekliyorum.

Alıntı orhan ORDU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar Bende KIRKLARELİ'liyim.İstanbul'da ikamet ediyorum. şimdilik 125 lik ybr biniyorum.Mesajlarınızı bekliyorum.
    Sende aramıza hoşgeldin arkadaşım.. Paylaşımcı olmanı temenni ediyorum..
    İsim nedir bu arada yaş kaç?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross

Slm Dostum Ben Kirklarelinden Hakan

Slm Dostum Ben Kirklarelinden Hakan Motorcu Hem Servis Hemde Bayiyim Motr Satişi Ve Tamirini Yapiyorum Motor Alcaksan Bana Uğramani Tavsiye Ederim Büyük Yamaha Dört Silindirli Motorum Var Görmüşündür Umarim Buyur Gel Motor Var Bende Grşrz Bye

Sonunda rs50 bitti ufak tefek şeyler kaldı eksoz v.b.

eee gezi falan yok mu
    Uyanın kırklareli m.t. grubu
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    motor guzel gozukuyo,turkiyede 1 tur verirsin artik
    kirklareli mt uykuda galiba,galiba tekirdag mt ile ortak calismak gerekecek

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    motor guzel gozukuyo,turkiyede 1 tur verirsin artik
    kirklareli mt uykuda galiba,galiba tekirdag mt ile ortak calismak gerekecek
    kırklareli mt uykuda değil askerde bende burda kaldım bi başıma önce samet sonra serbülent ve metin ee başka varmı (başka derken benim bulunduğum yerde)pis pomak:D

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    kırklareli mt uykuda değil askerde bende burda kaldım bi başıma önce samet sonra serbülent ve metin ee başka varmı (başka derken benim bulunduğum yerde)pis pomak:D
    sametin gittigini biliyomda metin ve serbulentin gittigini yeni ogrendim,hayirli teskereler dileyim bari.
    samet neler yapio ?ariyomu arada ?
    ayrica serbulentin gitmesine uzuldum,daha 2. randevu vardi onla.bi aksam beni kaybotmaya calismisti arkasinda,en son mehmet akiften hastahaneye dogru besyol onunde 120 ile gecmistik.ekememisti beni. 2. defa ben once olcaktim ve onu ekmeye caliscaktim.desene erteleycez muhabbeti

Aynen bende senin gibiyim..
    Arkadaşların hepsi askerde tek kaldım burada yapıcak bişeyim yok sıkıntıdan patladım ya
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler