Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Sato8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka elin boş gelirsen hiç gelme. daha hiç smirnouf içmedim bi 35 lik getir bari çok kalite diyolar bakalım nası bi de getirebilirsen sarışın bişiler getir ordan. anladın sen onu.
    vodka dert degil.eskisi gibi rahat degil kapilar,artik biraz siki .ama 1-2 siseden bisey olmaz tahminim.
    sarisin meselesine gelirsek, oraya getirirsem adim pazarlamaciya cikarbuda hic iyi olmaz.ama olurda buraya gelirsen her yollu dagitiriz ortami
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    bende lüleburgazdanımbenide görün...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı _cns_monero_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman hosgeldin,ben su an turkiyede degilim,yaza geliyom,o zaman bol bol gezcez kirklareli Mt olarak,bolca gezi dileklerimle
    haa belirteyim,ailem pinarhisarda yasiyo
    @Sato
    cocugum yaw,burasi eskiden hep 1. sayfada ilk 5 arasinda olurdu,simdi cok geriledik,burda her turlu geyik donerdi simdi yok. su ise bi el atalim.hatta komsu Mt'lerden misafir kullanici transfer edelim, nasil fikir ???
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Arkadaşlar nasılsınız ? Ben 1 haftadır istanbuldaydım. Bu hafta sonu buradayım Pazartesi yine gideceğim. Malum iş...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Alıntı _cns_monero_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni görüp ne yapayım kız seni belediye görsün Akraba falan demem ona göre bak..

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasılsınız ? Ben 1 haftadır istanbuldaydım. Bu hafta sonu buradayım Pazartesi yine gideceğim. Malum iş...
    kirklareli mt durgun,suskun,bitkin. ben dertli,caresiz ve bezgin . ulen sikintidan artik siir yazmaya baslaycam, Ural'i modifiye edecez diye dagittik toplayamadik.dun aci haber geldi Cz 500 piston ve kol kirmis,uzerine blogu catlatmis.bugun koca gun tamiriyle ugrastik.en az 1 hafta piston bekleycez.ne zaman toplancagi kayip.anlaycaginiz motorsuzum bir sure.tamda yagmur yagmisti ve deli gibi kros atesiyle yanarken.

iste dagilmis piston ve kol

motor 2 parca elimde ve arkada bizim makina

o kol nasil kopmus anlamadim

Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni görüp ne yapayım kız seni belediye görsün Akraba falan demem ona göre bak..
    aile boyu kirklareli mt

Motosikleti
    Ağa nasıl becerdiniz bu işi anlamadım. O kol nasıl kırılır öyle ya ikinci kez görüyorum kırık bir krank benimde dana önce başıma gelmişti gilera gfr krank kırmıştı ama ben 14.000 devire dayarken olmuştu sizde bayağı bir zorladını heralde.. Blokta fazla sorun yok gördüğüm kadarıyla inşallah en kısa zamanda canlandırırsın canavarı.. Geçmiş olsun..

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Ağa nasıl becerdiniz bu işi anlamadım. O kol nasıl kırılır öyle ya ikinci kez görüyorum kırık bir krank benimde dana önce başıma gelmişti gilera gfr krank kırmıştı ama ben 14.000 devire dayarken olmuştu sizde bayağı bir zorladını heralde.. Blokta fazla sorun yok gördüğüm kadarıyla inşallah en kısa zamanda canlandırırsın canavarı.. Geçmiş olsun..
    bu tur dopingli motorlar icin normaldir,ama aslinda biraz erken oldu.anlaycagin bu patlamayi bekliyoduk.sebebi ise bu motor 500 cc ve yanma odasi cok ufak.cok yuksek basinc altinda patlatiyo benzini.performans veriyo ama motoru cabuk yiyo.sen tahmin et iste,son vitesinde debriyaj ile oynamadan kafa dikiyo. motor yuksek basincta calistigi icin kolada cok kuvvet biniyo.acemi biride binip dusuk devirde kullandimi boyle oluyo.biz en azindan silindiri kurtardigimiza seviniyoz

Motosikleti
    Bu arada oradan güzel motor getirebilirmisin smirnouf bana sadece motor gerekiyo şase olmayacak bende elimdeki şaseleri piyasaya sürücem

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    mesela ne gibi motorlar,ben kendime sahsen 250 cc veya 500 cc cz marka motor kismi getircem,ona uydurma bi japon kross kasasi,sonra yola dewam
    bendeki kasalari degerlendiririm demissin,sende simdi cross kasasida vardir ??

Motosikleti
    Honda hd 80 kasası var elimde yamaha mbk ms-1 kasası var rx 115 ile aynı ayrıca aprilia rs ten saha guclu 2 zamanlı motor varsa onu da koyabilirim kasaya ama zincir sol tarafta olmalı aprilia için.. Honda hd80 in kasası profosyonele yakındır.. Ayrıca tam kros istiyosan birisinde yamaha dtr 125 kasası da var

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Honda hd 80 kasası var elimde yamaha mbk ms-1 kasası var rx 115 ile aynı ayrıca aprilia rs ten saha guclu 2 zamanlı motor varsa onu da koyabilirim kasaya ama zincir sol tarafta olmalı aprilia için.. Honda hd80 in kasası profosyonele yakındır.. Ayrıca tam kros istiyosan birisinde yamaha dtr 125 kasası da var
    yamaha dtr kasasi guzelmis ama kasasi 250 cc yuksek basincta calisan ve dolayisiyla vurmasi cok olan bi motoru kaldirabilirmi bilmem.sana bi zahmet su dtr kasasinin fiyatini sorsana lutfen.
    diger motorlar icin benim baskent chisinau'a gitmem lazim.buda simdi mumkun degil.evde trafik kazasi yapan arkadaslarla ilgileniyoz.onlari birakip 2-3 gun ortadan kaybolmam hos olmaz

Bende geldim kırklardayım yuzuak11@hotmail.com ekleyin

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı sky_gilera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geldim kırklardayım yuzuak11@hotmail.com ekleyin
    hosgeldin dostum,msn'i ekledim
    benimki sinanerel@hotmail.com
    gorusuruz

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    hosgeldin dostum.kirklareli mt'yi eski haline dondurelim artik.arada girinde kirklareli mt'yi 3. safyalardan toplamayalim
    ayrica tum islam aleminin bayramini kutlarim

Motosikleti
    Saat 4.55 ve ben eve yeni geldim.. Bugün deli gibi gezdik önce tekirdağa arkasından edirne ve en son olarak iğneadaya gidicektik ama güzellik suyunun ordan döndük ve artık evdeyim Neyse arkadaşlar değişik bir bayram oldu. Bende herkezin bayramını kutlarım bayramınız mübarek olsun...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Saat 4.55 ve ben eve yeni geldim.. Bugün deli gibi gezdik önce tekirdağa arkasından edirne ve en son olarak iğneadaya gidicektik ama güzellik suyunun ordan döndük ve artık evdeyim Neyse arkadaşlar değişik bir bayram oldu. Bende herkezin bayramını kutlarım bayramınız mübarek olsun...
    iyi gezmisiniz ama bence soguga dikkat etmen gerekirdi.ogrendigim kadariyla sogukmus orasi.ayrica herkes igneadaya yazin gider,siz kis gelmis adaya gidiyonuz

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi gezmisiniz ama bence soguga dikkat etmen gerekirdi.ogrendigim kadariyla sogukmus orasi.ayrica herkes igneadaya yazin gider,siz kis gelmis adaya gidiyonuz
    Bizimkisi delilik oldu gece 11.30 da karar verdik iğneadaya gitmeye hamzabey kahvesinde oturuyorduk arkadaşın biri gidelim deyince hadi dedik yola cıkalım ama güzellik suyuna gelınce delırdıgımızı anladık ve geri döndük karanlık ve soğuk bizi geri döndürdü Şimdi olsa asla gitmezdim heralde uykulu şekilde motosiklet üzerinde durmak çok zor oluyo

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Bizimkisi delilik oldu gece 11.30 da karar verdik iğneadaya gitmeye hamzabey kahvesinde oturuyorduk arkadaşın biri gidelim deyince hadi dedik yola cıkalım ama güzellik suyuna gelınce delırdıgımızı anladık ve geri döndük karanlık ve soğuk bizi geri döndürdü Şimdi olsa asla gitmezdim heralde uykulu şekilde motosiklet üzerinde durmak çok zor oluyo
    zaten sende öyle birine benziyon eeyanındakilerde senden farklıdeğildiryani dime:D

Motosikleti
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten sende öyle birine benziyon eeyanındakilerde senden farklıdeğildiryani dime:D
    Bizim kararlar aniden oluşuyo arkadaşım bir kişi bişey derse hemen o an yapıyoruz sonra pişman olsakta Zaten gitmek istemesende gidiyosun arkadaş satmak olmuyo bizde ne olursa beraber yapıyoruz

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler