Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar merhaba

Şu anda Ankara nallıhandayım. Siteden COMTAN nickli Ramazan abimle oturuyoruz

Dedik ki napalım napalım gidelim Gölcük yapalım

Ordan Bolu'ya geçelim. Mt den arkadaşlar var tanıdık dedi. Su an anlatıyor zaten.

Sizlerle de tanışmak isteriz Bolu'ya gelmişken. Hem gezdirirsiniz bizi, hem tanışmış oluruz tabi Ramazan ayındayız. Müsait olur musunuz bilemem. Eğer müsait olursanız bize ulaşın arkadaşlar memnun oluruz

Ramazan 0545 545 1701 (ben)
    Ramazan 0543 540 7055 ( COMTAN )

Saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba

Şu anda Ankara nallıhandayım. Siteden COMTAN nickli Ramazan abimle oturuyoruz

Dedik ki napalım napalım gidelim Gölcük yapalım

Ordan Bolu'ya geçelim. Mt den arkadaşlar var tanıdık dedi. Su an anlatıyor zaten.

Sizlerle de tanışmak isteriz Bolu'ya gelmişken. Hem gezdirirsiniz bizi, hem tanışmış oluruz tabi Ramazan ayındayız. Müsait olur musunuz bilemem. Eğer müsait olursanız bize ulaşın arkadaşlar memnun oluruz

Ramazan 0545 545 1701 (ben)
    Ramazan 0543 540 7055 ( COMTAN )

Saygılarımla
    buyrun gelin bekleriz telefonuzu aldım bu gün ararım sizi.benimkide 0 542 517 47 54

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

iyi günler arkadaşlar
    Adapazarı poyrazlar festival yolcusu kimler var.

Motosikleti
    150 mr
    İyi günler. Bolu mt olarak nallahan dan gelen arkadaşlarımızı ağırladık. İnşallah memnun kalmışlardır.

COMTAN ve silverselçuk bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    Saygıdeğer abilerim, kardeşlerim

Herşey çok güzeldi mükemmel insanlar ile beraber muhabbet sohbet etmek çok sevindiriciydi. Bolu Mt olarak bizi en iyi sekilde ağırladınız memnun olduk demek az bile kalır

Sağlıcakla kalın

Saygılarımla
    kanlıcalı ve Unique693 bunu beğendiler.

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    kanlıcalı mustafa abim eline emeğine sağlık herşey çok güzeldi.sizinle tanışmak çok gurur verici burdan buluşmaya katılan tüm bolu mt dostlarıma tek tek saygı ve selamlarımı sunarım tekrar görüşmek üzere telofonum yukarıda yazıyor herdaim arayabilirsiniz. sağlıcakla kalın...
    Unique693 bunu beğendi.

Motosikleti
    150 mr
    Saygıdeğer abilerim, kardeşlerim

Herşey çok güzeldi mükemmel insanlar ile beraber muhabbet sohbet etmek çok sevindiriciydi. Bolu Mt olarak bizi en iyi sekilde ağırladınız memnun olduk demek az bile kalır

Sağlıcakla kalın

Saygılarımla
    bizlerde sizleri tanımaktan mutluluk duyduk tekrar görüşmek üzere

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Biz teşekkür ederiz.Sizin gibi güzel insanlarla tanıştığımıza sevindik.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r46qw.jpg[/QUOTE]

Mustafa abi şimdi soruyorum beni neden yarıdan aldın?
    Beni niye yok saydın ?
    Tamam mondialim olabilir, o motor değilmi? CBR 600f in yanında simitçi kalmış olabilirim,nolmuş yani
    Neyse...Bari bu fotoyu koymasaydın abi içime oturdu vallaha...Allahtan yüzüm bellideğil

Bu arada Nallıhandan gelen arkadaşlarada bir teşekkürde ben edeyim...Sayelerinde ramazanda yol yaptık...Güzel vakit geçirdik ,yine bekleriz...
    Mudurnu yolunun berbatlığınıda burdan arkadaşlara bildireyim...Kimse mudurnuya gitmesin en azından şimdilik...Tecrübesi yapıldı...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    150 mr
    iyi günler
    Adapazarı poyrazlar motosiklet festivaline kimler gidiyor arkadaşlar...Şu anda nasip olursa üç kişi varız. gelemeyenleri günü birlik bekleriz.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r46qw.jpg

Beni niye yok saydın ?
    Tamam mondialim olabilir, o motor değilmi? CBR 600f in yanında simitçi kalmış olabilirim,nolmuş yani
    Neyse...Bari bu fotoyu koymasaydın abi içime oturdu vallaha...Allahtan yüzüm bellideğil

Bu arada Nallıhandan gelen arkadaşlarada bir teşekkürde ben edeyim...Sayelerinde ramazanda yol yaptık...Güzel vakit geçirdik ,yine bekleriz...
    Mudurnu yolunun berbatlığınıda burdan arkadaşlara bildireyim...Kimse mudurnuya gitmesin en azından şimdilik...Tecrübesi yapıldı...
    Valla yol iğrençti abi dediğin gibi.

Poyrazlara baktım 140 km falan ben günübirlik gidebilirim tabi o zamana birşey çıkmazsa.
    HONDA

Motosikleti
    150 mr
    Okan günübirlik geleceklerde var .biz cuma akşamı düşünüyoruz .önden gidenler ev sahipliği yapar .Karasu yolunda Adapazarı na 7 km filan civarında .bu arada en mühimi yolda radar var. hemde 50 km yasağı olan yerde.Adapazarı poyrazlar arasında gelen arkadaşlar dikkatli olsun.

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan günübirlik geleceklerde var .biz cuma akşamı düşünüyoruz .önden gidenler ev sahipliği yapar .Karasu yolunda Adapazarı na 7 km filan civarında .bu arada en mühimi yolda radar var. hemde 50 km yasağı olan yerde.Adapazarı poyrazlar arasında gelen arkadaşlar dikkatli olsun.
    18 ınde gunubirlik gelebilirim.Bakalım haftaya kadar bir aksilik çıkmazsa.
    HONDA

Erkan şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    beyler trafik kontrol noktalarında sorun çıkartıyomu grup gezilerinde
    yoklamaya giriyomusunuz cezalar ağır grup gezilerine katılamıyorum motosiklet ehliyetim yok rodajım bitti uzun yol gidebilirim ama trafikten korkuyorum zamanım olup alamadım
    HONDA CB125E
    14 EJ 816 ERKAN ŞİMŞEK

Motosikleti
    150 mr
    Alıntı Erkan şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler trafik kontrol noktalarında sorun çıkartıyomu grup gezilerinde
    yoklamaya giriyomusunuz cezalar ağır grup gezilerine katılamıyorum motosiklet ehliyetim yok rodajım bitti uzun yol gidebilirim ama trafikten korkuyorum zamanım olup alamadım
    Ehliyetsizlik 1547 tl olması lazım eger motor kendi adınıza değilse motor sahibine de o kadar ceza var.biz çok defa yoklamaya girdik.Bizim gurupta herkez de ehliyet ruhsat muayyene kask ve kıyafet var.artı olarak grup kurallarına uyuyoruz yolda uymayanlar malesef diskalifiye oluyor guruptan.Şartların uyunca bekleriz.Arkadaşlarla sık sık bir araya geliyoruz.tanışmak istersen buyur gel .Grup arkadaşlarız hepsi birbirinde çok iyi harika insanlar.

kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Beni niye yok saydın ?

samet abi bi mudurnulu olarak bu yorumunu hiç beğenmedim :D derrmişim :D abi bak sen öyle dedin diye yolları yaptırdık yeni asfalt atıldı buyrun gelin :D eskisinden daha iyi yol :D
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.
    Alırsan HONDA pantolonda gider donda :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı kroscu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet abi bi mudurnulu olarak bu yorumunu hiç beğenmedim :D derrmişim :D abi bak sen öyle dedin diye yolları yaptırdık yeni asfalt atıldı buyrun gelin :D eskisinden daha iyi yol :D
    Yav bırak allah aşkına o yol ne öyle bizim yayla yolu o yoldan iyidir
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.
    HONDA

kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bırak allah aşkına o yol ne öyle bizim yayla yolu o yoldan iyidir
    okan abi bende o yüzden kros motor kullanıyorum ya hemen dağılıvermesin diye bizde şikayetçiyiz yoldan ama napalım :D
    Alırsan HONDA pantolonda gider donda :D

Erkan şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetsizlik 1547 tl olması lazım eger motor kendi adınıza değilse motor sahibine de o kadar ceza var.biz çok defa yoklamaya girdik.Bizim gurupta herkez de ehliyet ruhsat muayyene kask ve kıyafet var.artı olarak grup kurallarına uyuyoruz yolda uymayanlar malesef diskalifiye oluyor guruptan.Şartların uyunca bekleriz.Arkadaşlarla sık sık bir araya geliyoruz.tanışmak istersen buyur gel .Grup arkadaşlarız hepsi birbirinde çok iyi harika insanlar.
    teşekkürler kanlıcalı kardeşim inşallah en kısa zamanda ehliyetimi alacağım, verdiğin bilgi için çok sağolasın. ruhsat muayene sigorta plaka kask mont hepsi tamam tek ehliyet yok
    HONDA CB125E
    14 EJ 816 ERKAN ŞİMŞEK

Motosikleti
    PCX 125
    Abilerim, arkadaşlarım merhaba

Tekirdağ dan misafir geliyor size yine..sizinle mutlaka tanışmasını söyledim..muhtemelen orda kalıp ertesi gün samsun a devam edecek.. mustafa abicim, senin yerini tarif ediyorum..

Halil, 1993 doğumlu kardeşimiz. zeki çocuktur.. yaşından çok çok olgundur.. belirtmek isterim

mustafa bey yarın sizi arayacağım..

saygılarımla..
    macar_93 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Abilerim, arkadaşlarım merhaba

Tekirdağ dan misafir geliyor size yine..sizinle mutlaka tanışmasını söyledim..muhtemelen orda kalıp ertesi gün samsun a devam edecek.. mustafa abicim, senin yerini tarif ediyorum..

Halil, 1993 doğumlu kardeşimiz. zeki çocuktur.. yaşından çok çok olgundur.. belirtmek isterim

mustafa bey yarın sizi arayacağım..

saygılarımla..
    Ben Garip1701

adamlar beni üye ismimin altında Serengeti kaplanı yazıyor diye sildiler yahu

komik durum
    macar_93 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler