Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Valla bu poyrazlar festivali işi baya bi iyi geldi...Motivasyonumuzu üst seviyelere çıkardı...Sardı bağladı
    Ayrıca da dehşet tecrübe oldu tabi kendim için söylüyorum...Eğer bi festival varsa arkadaşlar kesinlikle son gün yola çıkmayın,çıkabiliyosanız cumartesi erken saatlerde yola çıkın ki festivali
    yaşayabilin...Bu son gezide katkılarından dolayı Bolu Mt nin sayın üyelerine ayrıca taaaa Nallıhandan kalkıp gelen ramazan arkadaşıma teşekkür ediyorum...
    COMTAN, Unique693 ve macar_93 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Gönül gelmek isterdi ama nasip değilmiş.Resimlerden güzel geçtiği belli oluyor
    kroscu14 bunu beğendi.

kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    iyi akşamlar bolu mt motoruma gaz kesici ( devir kesici ) takmayı düşünüyorum ama nasıl bişey nasıl yapılır hiç bi bilgim yok bi yardımcı olsanız hani :D

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr
    İyi günler
    Güzel geçen Adapazarı motosiklet festivalinden sonra Safranbolu gezisine hazırmıyız Pazar günü saat 9.30 Shell kuruçay benzin istastayonu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:27 ----------

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönül gelmek isterdi ama nasip değilmiş.Resimlerden güzel geçtiği belli oluyor
    Okan gelseydin iyi olurdu Samet festivali ucundan da olsa yakaladı.Her şey çok güzeldi. Resimleri yükleyecek bulamadıgım için yükleyemedim.

Motosikleti
    KLE 500
    Mustafa abi bu Safranbolu gezisi nerden çıktı ? Alemsin vallaha
    Bu arada ben sana resimler konusunda yardımcı olacam ...Muhtemel bu akşam mekana gelirim...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    selamlar..nasılsınız iyi misiniz ?

arkadaşlar sizlere bi sorum olacak.. Bolu nun patatesi varmış meşhur..lezzetliymiş. nasıl alabilirim? hafta sonu buludan geçme ihtimalim var iş gereği
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KLE 500
    A.S Ramazan ...İyiyiz çok şükür ...
    Patatesimiz hakkaten iyidir ...Şuanda terlalardan daha yeni çıkıyor...Enfes yani...Sarı patatestir hae...
    Patatesin hazır sen ne zaman gelirsin onu söyle yeter...Ayarlarız kardeşim...

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.S Ramazan ...İyiyiz çok şükür ...
    Patatesimiz hakkaten iyidir ...Şuanda terlalardan daha yeni çıkıyor...Enfes yani...Sarı patatestir hae...
    Patatesin hazır sen ne zaman gelirsin onu söyle yeter...Ayarlarız kardeşim...
    eyvallah saol. merak ettim şimdi. ben gelirken akyazıdan nallıhana geçecem. ordan ankaraya gidecem aslında. nallıhana da uğramak lazım gitmişken ordan nasıl alırız bilmiyorum. eğer yardımcı olursanız konuşuruz geldiğimde o zaman. görüşmek üzere.
    birGarip..

Motosikleti
    150 mr
    Mustafa abi bu Safranbolu gezisi nerden çıktı ? Alemsin vallaha
    Bu arada ben sana resimler konusunda yardımcı olacam ...Muhtemel bu akşam mekana gelirim...
    Resimler konusunda yardımın olursa memnun olurum.Safranbolu gezisi Hilmi gelemediğinden iptal oldu en kısa sürede gitmek üzere.hafta arası diğer arkadaşlar da gelemeyeceği için başka bir hafta sunu . geniş bilgiyi akşam çay içerken veririm.

Motosikleti
    KLE 500
    TÜM BOLU MT ÜYELERİ İÇİN UZAKYOL SEZON KAPANIŞI GEZİMİZİ YAPIYORUZ...
    Şuanda proje aşamasında olsada Bolu-Kıbrıscık-Beypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Bolu güzergahı izlenerek toplam 267 km yapılmasını planladığım gezimizi,
    Hava şartları elverirse 8 Eylül pazar günü yapalım diyorum...Uzun bir süreden beri herkesin aklında olan ve buluşmalarımızda konuştuğumuz bu projeyi de
    böylelikle hayata geçirmiş oluruz...Görüş ve önerilerinizi bekliyorum...Bu görüş ve öeriler görede bir katılımcı listesi açıyorum...Siftah benden olsun...
    Garip ve COMTAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    PCX 125
    6 eylül akşamı motorla nallıhana yola çıkacağım. 8 eylülde nallıhandan tekirdağa yola çıkacağım. eğer ki erken geçerseniz orda olursam geçerken bizim bahçede çay molası verirsiniz. sonra siz devam eder, ben de tekirdağa yola çıkarım.

ama nallıhana sonra varırsınız galiba. bekleyemeyebilirim.malum Yolum uzun... 410 km.. inanın bu km koymuyor ama o istanbul trafiği beni mahvediyor.

Samet abicim bu arada pattis işini çözdüm. dün dönerken mudurnudan aldım. attım bagaja
    birGarip..

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    TÜM BOLU MT ÜYELERİ İÇİN UZAKYOL SEZON KAPANIŞI GEZİMİZİ YAPIYORUZ...
    Şuanda proje aşamasında olsada Bolu-Kıbrıscık-Beypazarı-Nallıhan-Mudurnu-Bolu güzergahı izlenerek toplam 267 km yapılmasını planladığım gezimizi,
    Hava şartları elverirse 8 Eylül pazar günü yapalım diyorum...Uzun bir süreden beri herkesin aklında olan ve buluşmalarımızda konuştuğumuz bu projeyi de
    böylelikle hayata geçirmiş oluruz...Görüş ve önerilerinizi bekliyorum...Bu görüş ve öeriler görede bir katılımcı listesi açıyorum...Siftah benden olsun...
    samet bi aksilik çıkmazsa benide yaz nasıl olsa katılım yaparım bir yerden

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 eylül akşamı motorla nallıhana yola çıkacağım. 8 eylülde nallıhandan tekirdağa yola çıkacağım. eğer ki erken geçerseniz orda olursam geçerken bizim bahçede çay molası verirsiniz. sonra siz devam eder, ben de tekirdağa yola çıkarım.

ama nallıhana sonra varırsınız galiba. bekleyemeyebilirim.malum Yolum uzun... 410 km.. inanın bu km koymuyor ama o istanbul trafiği beni mahvediyor.

Samet abicim bu arada pattis işini çözdüm. dün dönerken mudurnudan aldım. attım bagaja
    yav arkadaş ne ara geldin gittin ben pazar günü nöbetçiydim burda boş boş takıldık bi sohbet eder çay içerdik neyse sen hayırlısıyla gelde görüşürüz inşallah
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samet bi aksilik çıkmazsa benide yaz nasıl olsa katılım yaparım bir yerden

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

yav arkadaş ne ara geldin gittin ben pazar günü nöbetçiydim burda boş boş takıldık bi sohbet eder çay içerdik neyse sen hayırlısıyla gelde görüşürüz inşallah
    abicim hiç zamanım yoktu. iş için şirket aracıyla geldim. cumartesi sabah ankaraya gittik,akşam geç döndük. pazar kalk kahvaltı yap hemen yola çıktık . inan hiç zaman yoktu.. yoksa ayıpsın.
    COMTAN bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ramazan içimden bir ses galiba denk gelemeyeceğiz diyor ...İnşallah yanılırım ancak yol dediğin gibi uzun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Bu arada Patates işini hallettiğine sevindim,kusura bakmazsın inşallah...

[QUOTE=COMTAN;3137159]samet bi aksilik çıkmazsa benide yaz nasıl olsa katılım yaparım bir yerden

Ramazan sen zaten listedesin ayrıcada telefonla bilgilendiririm seni...daha vakit var...
    COMTAN ve Garip bunu beğendiler.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Samet +1 benide ekle

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    SELAMLAR DOSTLAR ARTIK ARANIZDAYIM BENDE ...
    MERKEZ BAHÇELİEVLER..
    Bolu'lu Lynx ve Mustafa ÖZEN bunu beğendiler.
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı MT MESUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERKEZ BAHÇELİEVLER..

Mesut hoşgeldin. Üyeliğin hayırlı olsun. İyi formlar
    MT MESUT bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı MT MESUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERKEZ BAHÇELİEVLER..
    Aleyküm selam Mesut hoşgeldin...Takipte kal...Listedesin...
    MT MESUT bunu beğendi.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ

Motosikleti
    150 mr
    Eskişehir Yolcusu kalmasın. hazırlıklar tamam mı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler