Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

kardeşim güray (kanki 10).Çok isterdim ama maalesef.Dün sabah 7 den gece ) kadar balıkesirdeydim.Sınava irdin daha sonra Necati Adil abi yi aradım gelip aldılar beni.baya bi gezdik motolarla Balıkesirde.! kaç arkadaşla tanıştık.Ama onlar cumartesi buraya bi gezi yapabilirle istersen sen onlarla bağlantıya geç 10 da gelmek istedim ama 12 de birliğe teslim olmam lazımk.Adil abinin tel:0266 2464268

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı deathalone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ayvalık tarafına gelen olursa banada haber versın ben ayvalıktayım 05543107345
    ayvalığın yerlisimisin arkadaşım sen irtibatı sağlayalım.... yaza az kaldı 5 haziranda oradayım en geç...

Motosikleti
    SYM JOYRİDE 200
    Selam Güzel Memleketimin Güzel İnsanları.Hayırlı Günler Herkese.

Motosikleti
    mondial zat150
    merhaba cubnamen adıl abı ile tanış hatta siteye de üye oldum hafta sonu balıkesir ilçelere ve dışlarına geziler düzenlenıyor,katılmaya çalışıyorum.çok zevklı ve eğlencelı oluyo kalabıl bir motor gurubu oldu her geçen gun bir kaç kişi daha katılıyo.senınlede tanışmak isterım.
    teşekkurler..

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    balıkesir festivaline gelen var mı
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    bisan cup100 ama hayalin 600cc honda
    arkadaşlar bensiz
    olmaz ama

arkadaşlar bende geldimm inşh daha çookk görüşürüzzz
    ::pokey:::♥♥♥ Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?Kesilir, belki, fakat çekmeye gelmez boyunum M.A.ERSOY ♥♥♥ஐ®

Motosikleti
    1996 model honda falcon 250 dominatör
    Arkadaşalar Erdek Ten çok Selamlar.tüm Motorcu Arkadaşalara Kazasız Belasız Sürüşler Diliyorum.ben De Bu Motor Işine Eskiden Beri Meraklıydım Ama Henüz Bu Hobimi Gerçekleştirme Işini Başaramadım...ama Yakında Inşallah.ayrıca Bu Siteden Baya Bir Istifade Ettim.yapanların Ellerine Sağlık.şimdi Fırsat Bulduğum Da Mutlaka Gezınıyorum Burada.tekrar Tüm Motorculara Selamlar Erdek Ten...
    SEYFETTİN SARI-ORDU ÜNYE'Lİ---BALIKESİR ERDEK'TE YAŞIYOR---(TA3CT)-MOTORU SKYGO SG200GY....

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar birkaç gün içinde motosikletimle balıkesire geleceğim ayvalık filan deniz kenarındaki yerleri gezeceğim sanırım bütün tatil yöreleri birbirine yakın bana tavsiye edebileceğiniz çadır kurabilileceğim camping alanı varmı acaba 10 gün kadar kalacağım balıkesir bölgesinde tavsiyelerinizi bekliyorum

Selam Balikesir mt...

Bandirma'dan kimse yokmu?

Yaz tatiline buyuk bi ihtimal Bandirma'ya gelecegim...

Saglicakla kalin
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar birkaç gün içinde motosikletimle balıkesire geleceğim ayvalık filan deniz kenarındaki yerleri gezeceğim sanırım bütün tatil yöreleri birbirine yakın bana tavsiye edebileceğiniz çadır kurabilileceğim camping alanı varmı acaba 10 gün kadar kalacağım balıkesir bölgesinde tavsiyelerinizi bekliyorum
    ooo yaz yaklaşınca Balıkesir topigi canlanmaya baslamis...

Ayvalık a gidecekseniz,- sarımsaklı sahilde marine otel var, ordan OkaN abiyi bulun mutlaka yardimci olur

camp alanı olarakta Camlıkta vosvos camping var... gayet guzel bi yerdir...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo yaz yaklaşınca Balıkesir topigi canlanmaya baslamis...

Ayvalık a gidecekseniz,- sarımsaklı sahilde marine otel var, ordan OkaN abiyi bulun mutlaka yardimci olur

camp alanı olarakta Camlıkta vosvos camping var... gayet guzel bi yerdir...
    evet kendimde zaten alanyada çalışıyorum turizmciyim bizim mekanda tadilat var o yüzden 1 ay geç açılacak hep balıkesir yöresini merak etmişimdir fırsattan istifade ederek gezmeyi istiyorum otelsiz bir tatil yapmak amacım bu yüzden güzel bir camping alanı bularak günübirlik gezi dönüşlerinde geceyi orada geçirmek cevabın için teşekkürler..

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalık cunda adasında ada camping e gidebilirsiniz yada burhaniyeye gelin örende çadır kampa
    özkan

eserkaradeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biz balıkesir merkezden regalciler ayvalık toplatımız var istanbullular dahil 26 27 28 29 tarihlerinde ayvalık cunda adasın da saygılar 5347332517

selamlar msn eserkaradeli@hotmail.com

uwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf-150
    Arkadaslar Selam. Yarın Motosikletimle Çanakkaleden Burhanıyeye gelmek ıstıyorum Havranda ,Edremitte gorusebılecegım arkadas varmı acaba?? 2 dakıka ugrayıp tanısmak ısterım.

'' sanırım pek topigi takip eden yok. Neyse Ben gezimi yaptım tekrar döndüm çanakkaleye''
    Asla Birilerinin Umudunu Kırma,
    Belki Sahip Olduğu Tek Şey O'dur

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX

Balıkesir - Bandırma Mz sahipleri buluşalım.

Selam ben Bandırma'dan B.Civan Süzen. Mz ciler Jawa ve Planet sahipleri nerdesiniz? Memleketin en güzel ili Balıkesirli hemşerilerim sizlerle buluşup hoş sohbet etmek isterim. Bandırmaya Erdeğe gelecek kardeşlerimiz bana uğramadan gitmeyin, bir çayımı acı kahvemi için. Mz ile ilgili her türlü sorunlarınızı da paylaşalım.Saygılarımla.

Balıkesirli arkadaşlar bandırmaya yolu düşen kardeşlerimiz dutliman sahilyenice turu 31 mayıs 2008 saat 11:00 da eski garaj önünden başlayacaktır. Bekleriz.

fuschenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım.. gorev gereği d.bakırda bulunsamda donuste motor ile gelmeyi dusunuyorum..sızlerle tanısmak isterim...

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub

selam mıllet

selam balıkesırın cılgın motorcuları bu ne boyle yaw topık olmus hadı ben askerdeyım fazla gıremıyorum sıvıl hayattakıler nıye gırmıyor canlandırın su topıgı bıraz OOOOOOOOOOOFFFFFFFOOFFFFFF JAWA MI OZLEDIM YAW
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX

Bandırmalılara Çağrı

Güzel şehrimizin motor tutkunlarına hitap edecek bir gezi tertiplense hem dostluk hem kaynaşma adına güzel bir beraberlik olurdu. Sevgili Bandırmalı motor severler konuya ilişkin düşüncelerinizi yazarsanız kısa sürede toparlanır ve bir tarih kararlaştırıp bu geziyi organize edebiliriz. MZ ETZ 301

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    hayırlı olsun bandırma MT.çok sık olarak akraba ziyaretine geliyorum bandırmaya.kimler var bakalım bandırmalı
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Kütahya MT den ayrılıp İzmir ve Balıkesir MT ye transfer oldum=)) yakında yeni motorumla güzel organizelerde görüşmek üzere
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler