Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Alıntı psr10 adlı üyeden alıntı
    valla balıkesır gorunce hemen tıkladım balıkesırlı arkadasları gormek cok guzel oldu ben cbr ı olan arkadası tanıyorum daha oncede gordum motorunu .. yaz gelıyo yıne dısarı cıkmaya baslarız carsıda falan cok denk gelırız ben yenı motor aldım mutlaka gorursunuz ısmım yiğit gorunce hemen durdurun hatırlatın motordan tanırsınız yoncadakı ramzey bayıyıınden alacagım aynı cbr 125 benzıyor tanısmak ısterım bız zaten bır kac arkadasız yazları her haftasonu sahıle kacıyoruz motorlarla bu sene allah nasıp ederse bır canakkale flan da dusunuyoruz havalar ıyı gıderse .. valla hemsolar alorak hep beraber gıtmek ısterım
    arkadaşlar müsait olduğunuz bi para günü veya herhangi bir akşam toplanmaya ne dersiniz?
    Ybr
    10 xx xxx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FeRHaT___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey QM125T-10D
    s.a beyler ben blk/akcaydan alırmısınız aranıza...bende motor resimdeki war..
    QM125T-10D...cok sugar.kırmızısı tabi:Drmz

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    yaza kesin geliyorum akçay a
    Ybr
    10 xx xxx

FeRHaT___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey QM125T-10D
    gel ya bekleriz...isim ne senin bu arada
    QM125T-10D...cok sugar.kırmızısı tabi:Drmz

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    selçuk balıkesir merkezden
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    dünkü gezimizde 3 ybr 1 150 kn akçay ve değirmen boğazı yaptık değirmen boğazında yer olmadığı için edremit yolunda biyerde mangal yaptık baya keyifli geçti fotoğrafları koyarım yakında
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    gezi dönüşü motosikletleri yıkadıktan sonra
    Ybr
    10 xx xxx

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Selam
    İstanbul'da yaşıyorum ama Burhaniyeli'yim. Ayda bir geliyorum Burhaniye'ye. Belki görüşebiliriz, memnun olurum.
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    NS300 Forza
    Merhaba arkadaşlar. İstanbulda Üniversite son ögrencisiyim. Balıkesirliyim. Motorumu yeni aldım daha. Part time olarak bir yazılım firmasında çalışıyorum. Motoruda iş ve okul arasında kullanmak niyetim şimdilik. Bu istanbul trafiği malum bezdiriyor insanı.Ötv ye yakalanmamak için acele ettim ama ne fayda enselendik son anda. 3,5 ay oldu balıkesirden geleli baya özledim. İş ve okul son dönemi aşırı şekilde yogun geçiyor işte. Neyse mezun olacaz inşallah 1,5 ay sonra.Herkese kazasız günler.

alikara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500 vardı bir zamanlar...
    Hoşgeldin. Ben de senin gibi üniversite için gelmiştim ama mezun olalı 3 yıl oluyor, kaldık burada. Eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa özelden mesaj atarsan sevinirim. Gurbette hemşolarla birlik içinde olmak gerek
    Bu arada hangi ilçe? Ben Burhaniye.
    Küçük insanların büyük gölgelerinin olduğu bir ülkede güneş batmak üzeredir. (Çin atasözü)

Motosikleti
    NS300 Forza
    Alıntı alikara adlı üyeden alıntı
    Hoşgeldin. Ben de senin gibi üniversite için gelmiştim ama mezun olalı 3 yıl oluyor, kaldık burada. Eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa özelden mesaj atarsan sevinirim. Gurbette hemşolarla birlik içinde olmak gerek
    Bu arada hangi ilçe? Ben Burhaniye.

Arkadasım tesekkür ederim.Sagolasın.Ben Balıkesir merkezde oturuyorum. Görüşmek üzere diyelim.

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    bende Aygören doğumlu Ankara'da ikamet etmekteyim

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    pazar günkü ayvalık gezisi çok güzeldi yakında bi daha gezi düzenleyeceğiz katılmak isteyen arkadaşlar olursa haber versin plan yapalım

balıkesir de o kadar çok motosiklet kullanan insan var ama internetle alakası olan kişi sayısı %1 i geçmiyor
    Ybr
    10 xx xxx

adali84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.ben de balıkesirin marmara adası ilçesindenim.bilmem bilen varmı ama merak ednler googleden araştırabilir.tatil yeri inşallah gelirseniz yazın bekleriz.ne güzel bütün balıkesirliller burda.bandırma bize yakın.ayrıca yazın ben ordaydım satrsailor seni tanımak isterim.bi de gönen i bilirim.gelmiştim oraya çok güzel bi yer.tekrardan herkese merhaba.hoşçakalın.

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok

tanışma bende varım

fatih ben istanbuldan. balıkesirliyim bende. sizleri burada görmek güzel. proleterarkadaşım motor aldım diye yazmışsın seni sonra burada buldum. kaça aldın motoru nereden aldın. karahallılar bayi olmuş balıkesirde. ben ötv den sonra sordum istanbuldaki dağıtıcıya göre pahalı bi fiyat söledi. ben comet ile ilgileniyorum ama.
    selam

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Merhaba arkadaşlar,
    Hazır Akçay filan yapmışken, İzmir'e kadar da uzanıverseydiniz keşke...

emre kahveci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa style 2001
    proleter merhaba ben emre gökceyazıdan.genelde her aksam balıkesire geliyorumve karahallılarda bakıyordum her aksam motora bir gun baktım goremedim ertesi gu senin orada gordum bayagı bır baktım karsıdan cok dikkat cekıcı. bende 650 r alacagım kısa bir zaman içinde. balıkesirde bir tane daha var seninkinden bilmiyorum tanıstınızmı. adı başan cengiz topelde melissa internet kafe işletiyor.kafamda bir kac soru işareti var onlara cevap bulmam gerekiyor ondan sonra hemen gidip alacagım. neyse musait oldugum bir gunde ugrarım yanına tanısırız tabi rahatsız etmıs olmazsam.
    jawa 350 style

PrOleTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Arkadaşlar işlerimin yoğunluğundan ve internete sadece gündüzleri girebildiğimden yeni yazabiliyorum.

Hayatımhepyek,kardesim burda gt 250r ın fiyatı www.globalmotor.com daki fiyatlarla aynı detaylı oran bakabilirsin.

emre kahveci kardeş buyur gel beklerim tanısırız.
    Poyraz dan dolayı sanırım bu aralar organizasyon pek olmuyor havalar mayıs 15 den sonra düzelecekmis diyorlar umarım güzel bi organizasyonda bende olurum.Selamlar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    proleter yakında kaz dağlarına doğru gezi düzenleyeceğiz katılmak istermisin?
    Ybr
    10 xx xxx

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler