Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.conrad-uk.com/ce/en/produ...1774.ASTPCEN24
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu2147.html

Bu ne ya biri 13 tl diğeri 39 tl 1-3 lanet olsun adamlar hem 3 katımız kazanıyorlar hemde 3'te 1'i fiyatına alıyorlar bizi kısaca 9'a katlıyorlar
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.conrad-uk.com/ce/en/produ...1774.ASTPCEN24
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu2147.html

Bu ne ya biri 13 tl diğeri 39 tl 1-3 lanet olsun adamlar hem 3 katımız kazanıyorlar hemde 3'te 1'i fiyatına alıyorlar bizi kısaca 9'a katlıyorlar
    hacı gavurunki 20 tl ye geliyo...3 katı değil canını sıkma..1,5 katı
    euro deel pound yazmış adam...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93394017/detay şöyle bir motor için "17.000" nasıl bir fiyattır? Çok mu istiyor? Bunların piyasa nedir nasıldır?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02515484/detay bu motor daha uygun gibi geldi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93394017/detay şöyle bir motor için "17.000" nasıl bir fiyattır? Çok mu istiyor? Bunların piyasa nedir nasıldır?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02515484/detay bu motor daha uygun gibi geldi.
    evet ikincisi dolu dolu...sen enduro touring mi bakıyosun..?

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Aynen 2 seçeneğim var artık kararlaştırdım. Metin Usta'yla uzun uzun konuştuktan sonra Africa Twin'den vazgeçtim çünkü çoğunun motorunun sıfırlanması gerekiyormuş. Neyse, 1. seçenek ya ilk göz ağrım shadowumu satmadan şöyle güzel bi Varadero yapmak ya da 2. seçenek olan shadowumu satmak(çok zor gibi ) BMW R1200GS(pek istemiyorum gereksiz pahalı) yada KTM 990 Adventure(baya beğeniyorum) yada Yamaha XTZ 1200 Super Tenere. Ama orda bu motorları kullanan abiler vardı 45-55 arasındalar EMOK üyeleri dedikleri bu motorlar son nokta bırakta biz kullanalım bunları bir sürü motor var piyasada git dene hepsini bizim yaşlara gelirsen alırsın. E tabi bende de bir cahillik var bu konularda o yüzden sürekli şu motor yok bu motor olsun diyorum yani bilgi toplamaya çalışıyorum en mantıklısı Varadero motor aslında güç olarak kalite olarak baya iyi övgüler alıyor o yüzden gidipte http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95802435/detay 2 katı para ödemek de istemiyorum. Düşürünce çok ağlarım orası kesin. O yüzden önümüzdeki sezon sonuna kadar sizlere daha çoook böyle sorular soracağım. Bülent'e bakın nasılda sakinleşti adamın kafa "high" oldu . Geçen Selçuk'un yorumdan sonra KM'de basit hesap yapmaya başladım yarış motorları için yıllık 8.000km gezi motorları için yıllık 12.000km(en az) hesaplamaya başladım o yüzden önümüzdeki sene şöyle 50.000-75.000 km arası Varadero'yu 15-16bine bulabilirsem almayı planlıyorum. Görüşleriniz nedir? Sevgiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Aynen 2 seçeneğim var artık kararlaştırdım. Metin Usta'yla uzun uzun konuştuktan sonra Africa Twin'den vazgeçtim çünkü çoğunun motorunun sıfırlanması gerekiyormuş. Neyse, 1. seçenek ya ilk göz ağrım shadowumu satmadan şöyle güzel bi Varadero yapmak ya da 2. seçenek olan shadowumu satmak(çok zor gibi ) BMW R1200GS(pek istemiyorum gereksiz pahalı) yada KTM 990 Adventure(baya beğeniyorum) yada Yamaha XTZ 1200 Super Tenere. Ama orda bu motorları kullanan abiler vardı 45-55 arasındalar EMOK üyeleri dedikleri bu motorlar son nokta bırakta biz kullanalım bunları bir sürü motor var piyasada git dene hepsini bizim yaşlara gelirsen alırsın. E tabi bende de bir cahillik var bu konularda o yüzden sürekli şu motor yok bu motor olsun diyorum yani bilgi toplamaya çalışıyorum en mantıklısı Varadero motor aslında güç olarak kalite olarak baya iyi övgüler alıyor o yüzden gidipte http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95802435/detay 2 katı para ödemek de istemiyorum. Düşürünce çok ağlarım orası kesin. O yüzden önümüzdeki sezon sonuna kadar sizlere daha çoook böyle sorular soracağım. Bülent'e bakın nasılda sakinleşti adamın kafa "high" oldu . Geçen Selçuk'un yorumdan sonra KM'de basit hesap yapmaya başladım yarış motorları için yıllık 8.000km gezi motorları için yıllık 12.000km(en az) hesaplamaya başladım o yüzden önümüzdeki sene şöyle 50.000-75.000 km arası Varadero'yu 15-16bine bulabilirsem almayı planlıyorum. Görüşleriniz nedir? Sevgiler.
    neden öyle yüksek cc bakıyosun anlam veremedim açıkçası...dl 650 de çok güzel işini görür düşüncesindeyim...ya da çift silindirli f650 gs 2008 model olanlardan...nc700x de güzel bi seçenek hem de yeni...
    bir de her bir motoru satmadan neden diğerini alıyosun, bu düşüncelerine ve her ne kadar az da olsa seni tanıdığıma göre cruiser, chopper yaşam felsefesinde bir insan da değilsin...
    Wozy bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    anladığıma göre büyük bir makine istiyorsun.
    bahsettiğin motorların hepsi de kendini ispatlamış, türünün zirvesindeki motorlar.
    burada seçim yapabilmek için devreye zevkler ve ihtiyaçlar giriyor.
    zevkinin ve ihtiyacının daha belirginleşmesi için bir süre daha bekleyebilirsin.
    hayırlısı olsun.
    Wozy bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Metin Usta'nın dükkanda bu dediklerin yan yana duruyordu. nc700x'ede Efe Honda'da baktım pek sevmedim Varaderonun yanında oyuncak gibi duruyordu. Diğerlerinide ben sevemedim BMW zaten hiç yaklaşmak istemiyorum. Evet biraz büyük cc istiyorum çünkü asıl istediğim tatillerde alıp kız arkadaşımı çadırı tas tarağı yüklenip haftasonu gezileri ya da yazları bu tür geziler yapmak. Varadero 94 Hp torkta iyi Transalp ise 53 Hp çok büyük fark var e tabi ne yalan söyliyim Varaderonun görünüşünü zaten beyeniyordum ama kendisini görüp üstüne çıktığımda amanin dedim ayaklarda yere tam bastı offffff dadından yenmez artık problem beklemesi abimin düğün geçti ama haziranda Allah kısmet ederse yaza da ablamın düğün olacak malüm masrafım olacak yoksa şimdi gidip almak istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:05 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettiğin motorların hepsi de kendini ispatlamış, türünün zirvesindeki motorlar.
    zevkinin ve ihtiyacının daha belirginleşmesi için bir süre daha bekleyebilirsin.
    hayırlısı olsun.
    Sende çok Kral adamsın Fatih abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden öyle yüksek cc bakıyosun anlam veremedim açıkçası...dl 650 de çok güzel işini görür düşüncesindeyim...ya da çift silindirli f650 gs 2008 model olanlardan...nc700x de güzel bi seçenek hem de yeni...
    bir de her bir motoru satmadan neden diğerini alıyosun, bu düşüncelerine ve her ne kadar az da olsa seni tanıdığıma göre cruiser, chopper yaşam felsefesinde bir insan da değilsin...
    Yok kesinlikle değilim ama gidipte o paraları veremem 2008 F650GS 24.000 tl çok büyük para bence http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06091103/detay Shadowuda tutmak istiyorum 3-5 yıl daha binerim. 650cc'lerle aralarında 3-4 bin var. Bu para evet az değil ama o kadar çok fark yapıyorki ikisini bi yan yana görebilsen anlardın demek istediğimi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    hayırlısı olsun.
    Bir TDM tavsiyesi beklerdim ammaa... Demek ki artık "millet almasın, bir bende olsun" felsefesine bürünmüşsün

@wozy Bence gayet mantıklı düşünüyorsun. Ama shadow'u satamanı öneririm. Daha doğrusu öneri değil de öylesi daha mantıklı olur gibi. Varadero gibi bir alet alıp da sadece uzun yollarda binmek olmaz. Sık sık gezmek istersin, hem de yeni motor.. Ozaman da Shadow boş boş yatacaktır. Tabi Shadow'u hatrı sayılır bir fiyattan satabileceğini düşünerek yazıyorum. Çok para etmez diyorsan kalabilir tabi, o senin bileceğin iş.
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir TDM tavsiyesi beklerdim ammaa... Demek ki artık "millet almasın, bir bende olsun" felsefesine bürünmüşsün

@wozy Bence gayet mantıklı düşünüyorsun. Ama shadow'u satamanı öneririm. Daha doğrusu öneri değil de öylesi daha mantıklı olur gibi. Varadero gibi bir alet alıp da sadece uzun yollarda binmek olmaz. Sık sık gezmek istersin, hem de yeni motor.. Ozaman da Shadow boş boş yatacaktır. Tabi Shadow'u hatrı sayılır bir fiyattan satabileceğini düşünerek yazıyorum. Çok para etmez diyorsan kalabilir tabi, o senin bileceğin iş.
    Shadowu bilemiyorum çok seviyorum her shadowu değil benim shadoumu ilk motorum biiraz yol yapayım şöle 12.000 deyken aldım şimdi 17.500 de yani daha bi 30-40binimiz var beraber hem arkada artçı hatunlarla ilk fren gaz muhabbetlerimi yaptım onunla satamam yani kalır oda hem tek çocuk sevmiyorum ben kardeş lazım. TDM 900'lere baktım tabiki ama TDM'ler daha çok yola uygun diye yazmış yabancı sitelerde. Hiç görmedim kullanmadımda ama tipi hoşuma gitmedi
    @Redmoon

Sırttaki o pofidiklik amanin en çok onu özledim bu motoru kötü emellerimden dolayı araç yapmaz değilmi hala hobi olarak kalır kalabilir bence

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Shadowu bilemiyorum çok seviyorum her shadowu değil benim shadoumu ilk motorum biiraz yol yapayım şöle 12.000 deyken aldım şimdi 17.500 de yani daha bi 30-40binimiz var beraber hem arkada artçı hatunlarla ilk fren gaz muhabbetlerimi yaptım onunla satamam yani kalır oda hem tek çocuk sevmiyorum ben kardeş lazım. TDM 900'lere baktım tabiki ama TDM'ler daha çok yola uygun diye yazmış yabancı sitelerde. Hiç görmedim kullanmadımda ama tipi hoşuma gitmedi
    @Redmoon
    http://www.duhaime.org/Portals/duhai...torcycle_2.jpg
    Sırttaki o pofidiklik amanin en çok onu özledim bu motoru kötü emellerimden dolayı araç yapmaz değilmi hala hobi olarak kalır kalabilir bence
    ozan seni hüseyin başgana havale ediyorum adam motorsuz olaraktan senden kat be kat iyisni yaptı hani hepimizde şahidiz onun için koskoca motoru tutmam yani
    ANGARAJ

Motosikleti
    xt 600
    pek değiştiresim de yok amma voleyi vurursam er-6 ya da dl1000 almayacağımdan emin olabilirsiniz.
    istatistinklere göre ankara'da 12 kişiye bir manifoltlu şahin, 8 kişiye bir er-6 N düşüyor imiş.
    çok ayağa düştü azizim çook
    umurcan ve _Boreas_ bunu beğendiler.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    pek değiştiresim de yok amma voleyi vurursam er-6 ya da dl1000 almayacağımdan emin olabilirsiniz.
    istatistinklere göre ankara'da 12 kişiye bir manifoltlu şahin, 8 kişiye bir er-6 N düşüyor imiş.
    çok ayağa düştü azizim çook
    Şu ER6 konusunda bende şikayetçiyim Kimse almaz bir tek bizde olur dedik, şeklimiz olur dedik herkes almaya kalktı kardeşim, durduramıyoruz.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Dur la şu ankaradakinide ben alayım madem..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Dur şu honda da çift silindirlileri iyice dayasın da orta sınıfa, ER6 lar yavaştan kaybolmaya başlar.

Asya noldu asya!!!
    #sürenadam

Motosikleti
    250 cc custom
    Bigün herkes endülücü olacak dediniz MCT'ye renthal köprülü gidon aldım
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    Dur şu honda da çift silindirlileri iyice dayasın da orta sınıfa, ER6 lar yavaştan kaybolmaya başlar.

Asya noldu asya!!!
    son aldığım bilgiye göre asya dostlar tavernasında şarkı söylüyormuş
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda vfr800
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor gelmeden 2-3 dk önce sesi geliyor cama balkona çıkıyorum benzersiz bir sesi var bütün tokiyi inletiyor. Komşum olur ama henüz tanışmadık. Ben hastasıyım ama eminim sesten rahatsız olanlarda oluyordur
    yahu uzun süredir girmiyodum foruma demek benim motorun sesi taa foruma kadar gelmiş :D neyse ilanı koyuyorum hala satıp satmama arasında biyerdeyim karar veremedim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44240221/detay

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ulen ben yıllardır ER6 hasretiyle yanıp tutuşuyodum da aldım, size noluyo len Valla ben memnunum dedim dedim nazar değdirdiniz alete, bugün benzin aldım, 7 litreye yakın yakmışım anasını satayım, sanırım kış koşulları yakıt üzerinde etkisini gösteriyor. Ulen bu alete az yakıyo diyolardı, kesin oynadınız, bozdunuz, kıskanç motorlu serseriler sizi Havada çok soğuk yaw, eve gelirken üşüyorum artık.

O Ankaradakini iyiki beklememişim, yoksa daha çok para bayılıp onu alırdım, o da bütçeyi kötü etkilerdi Her işte bir hayır varmış
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen ben yıllardır ER6 hasretiyle yanıp tutuşuyodum da aldım, size noluyo len Valla ben memnunum dedim dedim nazar değdirdiniz alete, bugün benzin aldım, 7 litreye yakın yakmışım anasını satayım, sanırım kış koşulları yakıt üzerinde etkisini gösteriyor. Ulen bu alete az yakıyo diyolardı, kesin oynadınız, bozdunuz, kıskanç motorlu serseriler sizi Havada çok soğuk yaw, eve gelirken üşüyorum artık.

O Ankaradakini iyiki beklememişim, yoksa daha çok para bayılıp onu alırdım, o da bütçeyi kötü etkilerdi Her işte bir hayır varmış
    dominos pizza da kompile er-6'ya dönecekmiş diyollar la
    makseli, _Boreas_, karapara ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler