Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2011 Honda SW-T600

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Honda nın yeni superscooter modeli SW-T600 modeli teknolojisi, yüksek kapasitesi, konforu ve tasarımı ile ön plana çıkıyor. 16 litrelik yakıt tankına sahip araç CVT şanzıman sistemine, 247 kg kuru ağırlığa (opsiyonel ABS paketi alınırsa 3 kg daha ekleniyor bu ağırlığa) sahip.

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynağı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Summer Work Travel 600

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Eh artık gelsin Türkiye'ye lütfen.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    260 kg
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Süper valla hemen alalım
    www.Motosiklet.net

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Bune be abi. Çok ağır. Scooterin amacı bence şehir içinde kıvraklık ve kolay hareket kabiliyeti. Birde ben oturucam 300 kilo ile ne kadar kıvrak olabilir ki insan. Şehir içi için alınabilecek bir motor değil. Ancak her türlü uzun yol gideri var Gittikçe gidesi gelir insanın bunla

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bune be abi. Çok ağır. Scooterin amacı bence şehir içinde kıvraklık ve kolay hareket kabiliyeti. Birde ben oturucam 300 kilo ile ne kadar kıvrak olabilir ki insan. Şehir içi için alınabilecek bir motor değil. Ancak her türlü uzun yol gideri var Gittikçe gidesi gelir insanın bunla
    Kim demiş scooterın amacı bu diye?

İmkanlar dahilinde keinlikle alınacak bir modele benziyor..Debriyajdır, zincirdir, rüzgardır, tozdur topraktır diye düşünmeden, fazla yorulmadan en uzak yerler bile rahat rhat gider insan bununla..Miss.

Motosikleti
    suzuki burgman AN 400 k6
    fuarda canlı olarak üzerine bindim (nasıl yani ?) çok güzel makina koltuğu bile çok rahat kesinlikle alınası bir motor fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 17 000 civarıydı
    ne toyotası lan benim babam adam gibi adam:salut:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Honda yine yapmış yapacağını.Tmaxın fiyatı 29.000.Bunun fiyatı 18.000.Fiyat/performans oranı süper.Ama alacak olanlar kaçırmasın derim.Hondanın taktiği ilk çıkan motora az fiyat koyup sonradan artırıyolar.Yeni kasa transalp da ilk çıktığında 18 bin civarıydı sonra 20 binin üzerine fırlamıştı.Şu iş güç meselesi olmasa kaçırmazdım ama kafam çok karışık.Kredi mi çeksem napsam?

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bu sene honda'dan güzel hamleler görüyoruz. cbr 250'yi kafama koymuştum, şimdi 18.000'e silverwing ciddi ciddi düşündürüyor. eski sw de aynı fiyataydı ama tasarımı eskimişti.

bi de şöyle küçük motorlu, uygun fiyatlı transalp çıkarsalar, ne güzel olur ama...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    hayvanat bir scooter 260 kg?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Şu anda motor hacmine ve diğer teknik özelliklerine göre Türkiyede satılan en uygun fiyatlı motor. Bence de bu fiyatta kalmaz.

Motosikleti
    Aprillia Atlantic 500
    1953 ist.doğmluyum, İlk motor serüvenime ilk okul yıllarında yarım hp.Jawa Stadion mopetle başladım 1970 yılında 2 nci el İSO marka italyan yapımı bir scooter'i 2 yıl kullandım. 1986 yılında Heinkel Tuorist 1.75 lik yine bir scooter aldım 1959 model o dönem bu gibi motorlar gümrük satışı ile elde edilebiliyordu bende artırma ile bu scooter'imi severek aldım. O dönemde bu scooter 4 zamanlı 12 volt elden 4 vites hava soğutmalı ve marşlı hala hazırda bu motorum bende muhafaza altındadır. 1994 yılında pıacıo Vespa px 200 model bir scooter aldım ardından 1999 model yine pıacio Hexagon 200 satın aldım. 2004 yılında lütfü kırdar'da o sene fuardan Aprilia Atlantic 500 maxi scooter alarak bu seneye kadar sorunsuz bir şekilde kullandım hala motorum 52.000 de olup bendedir.2008 yılında CNR fuarında değişiklik olsun diye beğenerek YAMAHA 600 dragstar aldım. birde üstüne üstlük bayağı bir bedel ödeyerek tüm aksesuarlarını Gıvi ve Kappa marka olarak tamamladım. 800 km.yol yaptım akabinde aynı sene sahibinden com'a ilan vererek satılığa çıkarttım tam iki sene ilanım aktif olduğu halde arayan soran dahi olmadı Hatta bu yeni 0 motorumu trafikten çekip hurdaya ayırmayı dahi düşündüm daha sonra satın aldığım firma aracılığı ile yarı fiyatının altında bir bedelle sattım Allah'ıma şükürler olsun kurtuldum yaptığım en büyük hataydı bu sene kurulan 2011 motosiklet fuarında SYM motorun 400-600 cc scooter'i geleceğini söylemişlerdi yakından görmek ve incelemek istemiştim, seramik pistonlu bir motor gelişmiş bir teknolojiydi getirmemiş olduklarından dolayı vazgeçtim Fuarda birtek motorun cazibesi beni etkiledi evet etkileyen HONDA motorun gerçekten tasarımıyla aırdınomic tasarımıyla muhteşem SW-T600 ABS modeli ( Silver Wing ) Düşünmeden kararımı vererek satın aldım lakin fuar'da bulunan Renk az sayıda olduğundan Mart ayı sonlarında teslim alacağım. Emsalleri ile teknik özelliklerini araştırdığımda + ların olduğunu söyliyebilirim. Tüm motor sever Dost_Arkadaş ve kardeşlerime hayırlı ve huzurlu yolculuklar dilerim.

H.Hüsnü Şahin - İstanbul

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    merhaba
    kullanan arkadaşlar varsa Honda SW-T600 bilgi ve tecrubelerini alabiliriz
    iyi günler
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

SW T-600 ü Kullanan arkadaşların memnun kalmadığı kesin gibi forumlarda bir yorum göremiyoruz .Araştırdığım kadarı ile yakıt sıkıntısı çekiliyor,böyle giderse yoğun olan talep yerini durgunluğa bırakacak,ayrıca ilk gelen 2011 modeller hemen hemen hepsi satılık ilanında anlamış değilim .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    260 kiloluk büyük hacimli motor ayrıca otomatik şanzuman ne bekliyordunuz 3 litre benzinmi yakmasını o motor 6.5 litrenin altında yakıyorsa sünnet olurum

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    bailere sordum hiç kimsenin elinde yok siparişle getirtiyorlar ilginç
    hiçmi kullanan yok bu forumda biraz bilgi alsak nasılbır makina diye yakıtı nasıl sürüşü nasıldiye
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

Sanırım sattıktan sonra açık yüreklilikle görüşlerini bildirecekler.Rica ediyoruz iyi de kötüde olsa yazında bizde an 400 mü sw 600 mü alacağımıza karar versek..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)