Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

2011 KTM 125 Duke

Motovento
    REKLAM ALANI

fiyat bekleyen arkadaşlar gözünüz aydın. ktm duke 125 in fiyatı belli oldu. o kadar beklenilen gibi yüksek rakamlar değil. ktm'in üretim yapmakta olduğu hindistan'daki fiyatı 65.000 rupi. o da 1500-1600 dolar gibi bir rakam oluyor. google da arattığınız zaman fiyatı zaten çıkıyor. aynı fabrikada kawasaki ninja 250 nin fiyatı da 70.000 rupi. o da yine aşşağı yukarı 1500-1600 dolar gibi. distribütörlerden 8000-9000 tl gibi fiyat beklemek onları sadece şımartmak gibi. adamlarda o zaman fiyatta uçmakta haklı oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    Alıntı motorcu00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat bekleyen arkadaşlar gözünüz aydın. ktm duke 125 in fiyatı belli oldu. o kadar beklenilen gibi yüksek rakamlar değil. ktm'in üretim yapmakta olduğu hindistan'daki fiyatı 65.000 rupi. o da 1500-1600 dolar gibi bir rakam oluyor. google da arattığınız zaman fiyatı zaten çıkıyor. aynı fabrikada kawasaki ninja 250 nin fiyatı da 70.000 rupi. o da yine aşşağı yukarı 1500-1600 dolar gibi. distribütörlerden 8000-9000 tl gibi fiyat beklemek onları sadece şımartmak gibi. adamlarda o zaman fiyatta uçmakta haklı oluyor.
    dostum 8bin 9bin nasıl beklenildiği gibi yüksek degil.. 9bin yüksek bi fiyat.. gerci ninja burada 11bine gittiğinden ucuz gibi gözüksede fiyatlar yüksek.. ayrıca suan euro nun 2.2 seviyesinden olması fiyatları iyice yukarı cekiyor.. eger bide euro bu kadar yüksekken tl fiyatı olarak sabitlerse distribütör, cok fena söverim..

Motosikleti
    Yamaha mt-03/ Piaggio Beverly 250 ve 500
    5 nisan oldu gelmedi mi hala motor, 2 nisan gibi gelecekti???

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    çok güzel bir motor, 125 cc de şu an en ilgi çekici model bu bence. güncel fiyat bellimi acaba? benim tahminim 7 il 8 bin arası olur fiyat...

Motosikleti
    Ninja 250r '12
    arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.

KTM duke 125 modeli için ankara bayisi ile telefonda görüştüm. Bu modelin ellerine 15 haziran gibi ulaşmış olacağını beklediklerini söylediler Fiyat olarak 4.000 € cıvarlarında bir rakamdan bahsettiler. safkan bir avusturya malı için değer bir rakam mıdır sizce ?

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Alıntı breath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

KTM duke 125 modeli için ankara bayisi ile telefonda görüştüm. Bu modelin ellerine 15 haziran gibi ulaşmış olacağını beklediklerini söylediler Fiyat olarak 4.000 € cıvarlarında bir rakamdan bahsettiler. safkan bir avusturya malı için değer bir rakam mıdır sizce ?
    8binlara kesinlikle verilmez buna ama hastası verir tabikide 6bin olsaydı düşünürdüm bende..

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11

keşke safkan avusturya malı olsa .

Motosikleti
    meraklısı için çokta pahalı değil bence. sonuç olarak 250 lik bir hyo parası. motoru sadece 125 olarak değerlendirmeyin. bazı sürücüler prestijede önem veririr.

örneğin 125 lik bir vespa 7-8 bin lira civarı ama çok kullanan var. ktm kulanmanın tadı ayrıdır. düşünsenize 250 lik bir hyo ve bu motor yanyana, siz hangisine bakardınız yada hangisi daha çok ilginizi çekerdi? açıkcası benim ktm çekerdi. parça kalitesi, yeni teknoloji olması ve özel bir motor olması nedeniyle bence çokta pahalı değil.

unutmayalım; kaliteli bir şey sahibi olmak için bir bedel ödemek gerekir. bu motora sahip olmak içinde 8800 lirayı ödemek zorundasınız. ama ben ybr ye, cbf e binecem yarı paramda cebimde kalsın derseniz oda sizin bileceğiniz iş ama bu motoru emsallerinden ayrı tutmak lazım bence...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:28 ----------

bu arada fiyt çok diyen arkadaşlar için küçük bir araştırma yaptım. birbirine yakın katagorideki 3 motorun fiyatlarını araştırdım.

derbi terra 125 = 4200 euro
    yamaha xt 125 = 6500 tl ( 2007 model)
    ktm duke 125 = 4000 euro

Motosikleti
    Ninja 250r '12
    Alıntı cemsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke safkan avusturya malı olsa .
    Yetkili satıcı fabrikasının sadece Avusturya'da olduğunu söyledi.

Kullanılan malzeme kaliteli gibi gözüküyor. Brembo diskler, WP amortisörler, metzeller lastikler v.s. Ayrıca üzerindeki motor 125cc için çok başarılı gibi gözüküyor.

Bu motoru merak etmeye başladım doğrusu. Haziranı bekleyeceğim. Fiyat ve kendisinde hayal kırıklığı yaşamazsam tercihimdir.

Motosikleti
    Ninja 250r '12
    http://www.youtube.com/watch?v=Q34_A...mbedded#at=117

Arkadaşlar motorsikletin bulabildiğim en ayrıntılı tanıtım videosu.

Motosikleti
    sunucunun dediğine göre hedef kitle 14 ile 20 yas arasıymıs.. peki bu fransızlar kac yasında a ehliyeti alıyor?? heralde ben yanlış anladım..

Motosikleti
    ducati monster 696'11
    Yetkili satıcı fabrikasının sadece Avusturya'da olduğunu söyledi.

Kullanılan malzeme kaliteli gibi gözüküyor. Brembo diskler, WP amortisörler, metzeller lastikler v.s. Ayrıca üzerindeki motor 125cc için çok başarılı gibi gözüküyor.

Bu motoru merak etmeye başladım doğrusu. Haziranı bekleyeceğim. Fiyat ve kendisinde hayal kırıklığı yaşamazsam tercihimdir.
    yetkisiz satıcıymış o biraz . hindistan ı unutmuş olmalı.

Motosikleti
    yetkisiz satıcıymış o biraz . hindistan ı unutmuş olmalı.
    bu biraz çamur at izi kalsın olmuş.

avatarınızın altında yamaha xt 125 supermoto kullandığınızı gördüm ve doğal olarak kendi motorunuzun muadili hatta bana göre dahada iyisi olduğu için agresif bir tutum içindesiniz. motorun hindistan yada çin malı falan olduğunumu düşünüyorsunuz? ve bu motorda beğenmediğiniz şey nedir?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Markası KTM olduktan sonra üretim yerinin bir önemi yok.

Motosikleti
    motor ister hindistanda ister çinde üretilsin üstünde ktm amblemi varsa bu KTM in standartlarına göre üretildiği anlamına gelir ki nerede üretildiğinin bi anlamı yoktur.. gerçi böyle bi söylemin nedeni klasik olarak çinde ya da hindistanda üretilen herşeyin dandik olması görüşünün ülkemizde yaygın olasından kaynaklanıyor.. ve bu görüşte içinde bir çok hata barındırıyor..

şuan motorun tl fiyatı eurodan dolayı yüksek.. eger euro biraz düşerse motor 8bin TL ye kadar inebilir.. işte o zaman o kadar beklediğime değer.. kim istemez bi turuncu diyerekte artık getirinde motoru görelim..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende biraz araştırdım bu moto daki teknoloji 125 cc hiç bir motor da yok sanırım benim için öncelik dohc motor teknolojisi olduğundan dolayı gerçek anlamda ktm nin her sınıfa ne kadar önem verdiğini görmekteyim başka ünlü japon markaları bu teknolojiyi yüksek hacimli motorlarda kullanıyorlar yani küçükler onlar için pek önemli değil böyle satış politikası olan markalarla fazla işim olmaz eğer fiyat 5000 tl civarında olursa gerçekten alıpta kullanılacak bir makina benim için
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende biraz araştırdım bu moto daki teknoloji 125 cc hiç bir motor da yok sanırım benim için öncelik dohc motor teknolojisi olduğundan dolayı gerçek anlamda ktm nin her sınıfa ne kadar önem verdiğini görmekteyim başka ünlü japon markaları bu teknolojiyi yüksek hacimli motorlarda kullanıyorlar yani küçükler onlar için pek önemli değil böyle satış politikası olan markalarla fazla işim olmaz eğer fiyat 5000 tl civarında olursa gerçekten alıpta kullanılacak bir makina benim için

dostum 5000 olması hayal olur, 8000 den aşşağıya bu moto satılmaz...

Motosikleti
    ducati monster 696'11
    daha önce koyulduysa affola. nasıl güzel bir şeydir bu. 1. eli bizi aşar gerçi 2.eli beklicez
    http://www.youtube.com/watch?v=LrU9RlCRBoI
    @twona
    bir önceki sayfadan kendimden alıntı yaptım.ayrıca neden dandik diyelim ki hindistan diye yanlış anlaşılma olmuş. ayrıca ve ayrıca tabiki benim xt125 ten 2 gömlek üstün bir motor.eksik bilgi olmasın diye söylemiştim . safkan avusturya demek var, ktm standartlarında hindistan üretimi demek var. bir yetkili satıcı bu konuda doğru bilgi veremeyecekse ben ktm i değil yetkili satıcıyı sorgularım dostlar. yanlış mıyım?

ve eklemeyi unuttum, facebook kullananlar mutlaka sayfasını beğensinler, nerdeyse her gün yeni fotosunu koyuyorlar.

Motosikleti
    @twona
    bir önceki sayfadan kendimden alıntı yaptım.ayrıca neden dandik diyelim ki hindistan diye yanlış anlaşılma olmuş. ayrıca ve ayrıca tabiki benim xt125 ten 2 gömlek üstün bir motor.eksik bilgi olmasın diye söylemiştim . safkan avusturya demek var, ktm standartlarında hindistan üretimi demek var. bir yetkili satıcı bu konuda doğru bilgi veremeyecekse ben ktm i değil yetkili satıcıyı sorgularım dostlar. yanlış mıyım?

ve eklemeyi unuttum, facebook kullananlar mutlaka sayfasını beğensinler, nerdeyse her gün yeni fotosunu koyuyorlar.
    yanlış anlama olduysa kusura bakma, bu sitede birçok kişide sahip olamadığı yada başka markalara karşı karalama var. yine öyle bir durum olduğunu sanmışım o yüzden tepki göstermişim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyah renginin fren diskleri, elcik korumaları gibi artıları var ama ben ayna göremedim.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)