Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Honda Maxiscotter (PCX)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben bu hondayı anlamadım pcx getirebiliyor ama bizim motorları getiremiyor nasıl iştir bu ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    dostum rahatla 12 hazirandan sonra gelir motorlar.. haftaya gelicek denen modellerin hepsi burada olur.. ama yanında neyi olur motorun onu bilmem.. ötv veya zam..

Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,kazasız belasız kardeşim.Standartın altında yakıt tüketiğini Hondanin mühendisleri açıklmıştı.100 km gibi hıza rahat ulaştıysan 125 lik scooterda gayet iyi ki rodajda olduğun için sıkıştırmadığından bahsetmiştin.Renk ne aldın?Şahsi fikrim futuristik bir motor.Yakıt tüketimini rodajda olsan bile bildirirsen sevinirim.
    Renk , herkez renk olarak beyazi sevmesede bence pcx ime cok yakisdi ve
    depoyu bitirdigimde benzin sarfiyati sonucunu mutlaka sizlerle paylasicam.Tesekkurler..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kimse pcx'i 125 cc diye küçümsemesin bence.Görünüş zaten 10 üzerinden 10 bence.Fiyatta çok iyi.Göstergelere aşık oldum

http://www.youtube.com/watch?v=83MeW...eature=related

0-100 km hızlanması 14. sn imiş

Alıntı kemalozgen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Renk , herkez renk olarak beyazi sevmesede bence pcx ime cok yakisdi ve
    depoyu bitirdigimde benzin sarfiyati sonucunu mutlaka sizlerle paylasicam.Tesekkurler..
    Ben seviyorum yanlız değilsin.. Bende sana keşke beyaz almış olsan dicektim kalbim temizmiş. Bekliyor olucağız...

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    HONDA PCX yakıt tüketimini merak edenler için;

Bir Amerikan sitesinden edindiğim resmi bilgiye göre bir galon ile 110 mil.

3,785 litre = ABD galonu

110 mil X 1.609 km = 177 km.

3,785 litre/1,77 = 2,14 litre 100 kilometrede yaklaşık olarak harcadığı benzin.

(4,17 X 2,14) / 100 = 1 kilometrede yaklaşık 9 kuruş (bugünün benzin fiyatı ile)

Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,kazasız belasız kardeşim.Standartın altında yakıt tüketiğini Hondanin mühendisleri açıklmıştı.100 km gibi hıza rahat ulaştıysan 125 lik scooterda gayet iyi ki rodajda olduğun için sıkıştırmadığından bahsetmiştin.Renk ne aldın?Şahsi fikrim futuristik bir motor.Yakıt tüketimini rodajda olsan bile bildirirsen sevinirim.
    Toplamda (4 ayri zamanda)22 litre yaklasik 93 tl lik benzin aldim ve cogunlukla sehir disi yolyaparak 70 ve 100 km arasi surat ile 945 km yol yaptim. Dogru , makinam rodajda
    ama litrede ortalama 43 km yol yapmasi bana biraz az geldi,parasi dokunmuyor ama Amerikan reklamlarindada youtube den izledigim kadari ile 1 litre ile 50 km yapmasi lazim,heralde rodajdan sonra olur.olmasada onemli degil litrede 43 km
    bile iyi sayilir bence.
    Teskkurler arkadaslar

Motosikleti
    KTM 505SX-505SXF-125DUKE
    yılın en iyi çıkış yapan iki 125inden birisi.

4 kere benzin aldim toplamda 22 litre 93 tl lik. 945 km yol yaptim.litrede 43 km yol oluyor.
    rodaj sonrasi daha iyi olur tahmini.Beyaz pcx imden memnunum.

Arkadaşlar ben 1 aydır Kullanıyorum...Pcx gri var bende.. Bana göre Süper birşey.. artıları çok.. seçiciyim ben eger bir motorda artılardan çok eksiler varsa almam.. ama şayet artılar çok ise yerimde durmam... çok güzel özellikleri var.. Merak ettiklerinizi söyleyeyim.. Su sogutmalıdır.. Radyatörü bilindigi gibi önde degil.. Eksozun yanındadır..! suyunu koltuk alından doldurabiliyoruz.. oto MOTOR start stop var Işıklarda durdugunuzda 3 saniye sonra motoru durduruyor marş yapmadan gaza basıp gidiyorsunuz... isterseniz 1 tuşla bunu iptal edebiliyorsunuz..Birde Marş motoru yok bunda elektrikli gibi sessiz çalışıyor marşı aküye bağlı degil marş siz yolda giderken elektriği bir yere topluyor ve o elektrikle çalışıyor akü bittiğinde yolda kalma derdiniz asla yok...! akü bitti motor bitti derdi yok ..! Çekişi Mükkemmell Orjinallerde bilindigi gibi tekerle kayar ama bunda tekerler muhteşem tutuyor... depo kapagı ve koltukaltı bagazı çift yönlü tuşla açılıyor bir yer bagaj bir yer depo...Motor yokuşta fln Olagan üstü bu akdar verim alacagımı beklemiyordum.. he diyeceksinizki hiçmi eksiği yok.. Varrr Motorun Hızı 110 a kadar.. 110 da kesiciye takılıyor ama bunuda aşanlar var J costa varyatör takan arkadaşlar 125 130 yapanlar var ... artıları çok eksileri nerdeyse yok denecek kadar az işte böyle.. Alacak arkadaşlara yardımcı olduysam ne mutlu bana... alanlara şimdiden hayırlı ugurlu olsun...!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)