Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yamaha TZR50 Büyük İhtimalle Yakında Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI

250 lik japon istiyoruz, tamam hyosung da fena değil ama şöyle daha bol grenajlı bişey olsa çok satar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    yok abi 5 cc olsa bile binerim nede olsa yamaha
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi 5 cc olsa bile binerim nede olsa yamaha
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupadaki motor fiyatlarını Türkiye için değerlendiriken neden hep ordaki bayi fiyatının üstüne burda kdv, ötv falan hesaplanıyor hiç anlamıyorum. Türkiyeye avrupadaki bayilerden satın alınıp ithal edilmiyor ki bunlar. Bence en mantıklısı hem Türkiyede hem orda olan bi modelin fiyatını baz alarak tahmin yürütmek daha mantıklı olur. Mesela YBR125 in Fransa fiyatı 2285€. Aynı mantıkla hesaplarsak Türkiye fiyatının 5000YTL nin üzerinde olması lazım. Ama Türkiye fiyatı 3299YTL ( yaklaşık 1725€ ). O yüzden fiyatı bilinen bi modelle kıyaslayarak hesaplamak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. TZR50 nin Fransa satış fiyatı 2989€. YBR125 in fiyatıyla oranlarsak Türkiye fiyatı yaklaşık 4315 YTL. çıkıyor.
    ... ...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupadaki motor fiyatlarını Türkiye için değerlendiriken neden hep ordaki bayi fiyatının üstüne burda kdv, ötv falan hesaplanıyor hiç anlamıyorum. Türkiyeye avrupadaki bayilerden satın alınıp ithal edilmiyor ki bunlar. Bence en mantıklısı hem Türkiyede hem orda olan bi modelin fiyatını baz alarak tahmin yürütmek daha mantıklı olur. Mesela YBR125 in Fransa fiyatı 2285€. Aynı mantıkla hesaplarsak Türkiye fiyatının 5000YTL nin üzerinde olması lazım. Ama Türkiye fiyatı 3299YTL ( yaklaşık 1725€ ). O yüzden fiyatı bilinen bi modelle kıyaslayarak hesaplamak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. TZR50 nin Fransa satış fiyatı 2989€. YBR125 in fiyatıyla oranlarsak Türkiye fiyatı yaklaşık 4315 YTL. çıkıyor.
    4315 YTL yuhh diyorum 50cc getirirse yamaha kimse minnet etmez (cocuklara yonelikse hani başlangıc süpershot modeli ya)
    Türkiye'de bunu kimse almaz sırf hısrından dolayı düşünürsenizadam bunu alcak cin malları nanik yaparak sollucaklar bu adamı

125cc modelini getirirsinler bari cbr125'le kapışsın tahminim 125 modeli getirse yamaha ybr125- cg gibi olur cbr125'ten daha düşük olur fiyatı

olmazmı yoksa

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    yamaha olsun çamurdan olsun başka ne denir 50 cc bi motor için bence mükemmel tasarım
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı mert ybr 125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha olsun çamurdan olsun başka ne denir 50 cc bi motor için bence mükemmel tasarım
    zaten sadece tasarımı güzel. fakat müzeye kaldırmayacağımıza göre bu fiyata bu performans çok az. 2500 euro avrupa fiyatıymış.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor bence tasarım harikası, 125'lik olsa, fiyat da cbr125 ile fazla farklı olmasa, düşünmeden havada kaparımmm

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    acayip hayalkırrıklığına uradım 50 yi 150 okudum ve resimleri görünce şok olmuşdum ama gereksizmiş bu arada cbr125 den daha kalın lastik boyutları amantanrım tzr125 http://video.google.com/videoplay?do...14542451&q=tzr
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim zat'a takas ederlerse alırım

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyeti olmayanlar bundan alsın nasıl olsa 50cc yalnız Türkiye'de polis nolursa olsun bu nasıl 50cc der basar cezayı

Muhahaha.Doğru söylüyorsun
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    herşey iyi güzelde bu motor 125 lik ile piyasaya girerse herkezin altında birer yamaha tzr olucak ve bence kullanıcısı için bu çok hoş bi durum olmasa gerek!! şahsen bende 125lik olanını alırım ama düşünsenize 100metrede bi siizn motorun aynısından görüceksiniz :9
    Bacoman

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    ne 50 lik makine cok komıkya kım alırya bilmiyom görünüş sper ama bılırsınız görğüntü değilde içrahat önemli ,allah akıl fıkırversin bunlara honda cbr 125 daha iyi enazından 250 lik olsa pazarı yüksek olur geciş makınası dıye alınır ama 50 lık makınaya para verecek enayı zor bulurla benim görüşüm tabıkı bide yamaha hahah

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    çok hoş bir motor ama bunun 50cc olması çok saçma bir durum yeterince tatminkar değil bence
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

poş@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racing
    50 cc çok az yaa, en az bi 125 olsaydı keşke...

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Bu başlığı Yamaha ithalat sorumlusuda (yada artık ne ise) okuyor. Öyle kötüledikki sayemizde getirilmeyeceği kesinleşecek

denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    Alıntı memin1857 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı Yamaha ithalat sorumlusuda (yada artık ne ise) okuyor. Öyle kötüledikki sayemizde getirilmeyeceği kesinleşecek
    vallahi genelde soylenenler tutuyor burada derbiler satmayacak denmisti sonra fiyat dusurduler satmayinca.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşlar bu motorun 125'lik versyonu anlayabildiğim kadarıyla üretilmemiş bu sene.Bu durumda gelecek olan motor 50cc olacak ve kimse almayacak ... ne iştir anlamadım.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Ya böyle makinaların 250 - 400 gibi böyle ara cc leri olsa yaa. Ama yamaha 50 cc yapmış adam.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güc kuvvet tasarım hepsi mevcut.hersey yamaha da var.ama daha ucuz yedek parça olması lazaım.herseye ragmen yamahaya binilir

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    ben bu motoru alırım sonra da gider bi 100lük silindir alırım 19,19 karburatör dişlileri felan oynarım mobilletler yaptığımızgibi önceleri modifiye ederim makinayı siz görün sonra muhahahaha

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler