Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Yamaha YZF-R25 sonunda sahneye çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sebzelicorba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ezik, senin eşek cıbırın, anca rüyanda görürsün..." Bunları ortada hiçbir şey yokken, durduk yere tanımadığı bir insana yazdı. Halbuki ben kimseye sataşmamıştım. Kaşındı, ben de kaşıdım. Sen de lütfen yazıları oku, biraz objektif ol. Niye gereyim ortalığı. Hakedene hakettiği gibi davrandım sadece.
    Doğru söylediğin bi konu için "yalancısın" deseler sen de susmazsın.
    Her neyse, derdimin çok hız yapmak değil de iftiradan sıyrılmak olduğunu anlamalıydın.
    Ama senin cibirin da simdi Allah icin esek cibirin R25 verilerine gore sen 175 mi yapiyosun? Inceleme videolarinda izledigime gore R25le en acemisi bile 165 yapiyor. Simdi ben de son hiz lafi yapmak istemiyorum zaten yapacak olursam kendi motorum 235 goruyo da. Yani, bunlari konusmanin anlami yok, son hiz salatasi yapmanin da anlami yok. Hic bos muhabbet yapmayalim.

Yok o bu kadar goruyo da Honda su kadar goruyo. Son hiz, dumduz yolda pistte drag yarisina gider katilirsin boyunun olcusu nedir gorursun. Yoksa sehirici trafiginde bende 400luk xmax vardi 250liklerle, cbr 1000 rrlarla ayni gidiyodum. Neyi anlatican bana, buradaki diger 250lik R25 meraklilarina? R25 sizin honda cibirlari sekil yonunden de, performans yonunden de, ustune de fiyat yonunden yalayip yutacak anla iste.

PS: Honda motorlari da hic sevmiyorum lan valla billa. Ya italyan ya Yamaha bi bende mi var bilmiyorum ama motorum Yamaha olmayacaksa italyan olacak.
    150_zat_ank, dyavol-77 ve nemesis-83 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Aralarındaki güç farkına bakarsak R25, CBR250R'den teorik olarak yaklaşık %10 daha hızlı gidebilir. Bunu kafamdan sallamadım, isteyene detayını yazarım. Ona göre hesaplayın artık. Son hız tartışmalarını çok abartmaya gerek yok. Karşıdan 10 km hızla rüzgar esse, motor en az 10 km daha az sürat yapar, 20 km ile esse daha da az yapar. Ayrıca yokuş faktörü de var. Bizim millet bayılıyor yokuş aşağı kaç yaptığını söylemeye. Ben de bisikletle salsam kimbilir kaç yapabilirim, hem de hiç pedala basmadan. Dolayısıyla iki motor aynı koşullarda yanyana gitmedikten sonra bu tartışmaların hepsi boş...

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama senin cibirin da simdi Allah icin esek cibirin R25 verilerine gore sen 175 mi yapiyosun? Inceleme videolarinda izledigime gore R25le en acemisi bile 165 yapiyor. Simdi ben de son hiz lafi yapmak istemiyorum zaten yapacak olursam kendi motorum 235 goruyo da. Yani, bunlari konusmanin anlami yok, son hiz salatasi yapmanin da anlami yok. Hic bos muhabbet yapmayalim.

Yok o bu kadar goruyo da Honda su kadar goruyo. Son hiz, dumduz yolda pistte drag yarisina gider katilirsin boyunun olcusu nedir gorursun. Yoksa sehirici trafiginde bende 400luk xmax vardi 250liklerle, cbr 1000 rrlarla ayni gidiyodum. Neyi anlatican bana, buradaki diger 250lik R25 meraklilarina? R25 sizin honda cibirlari sekil yonunden de, performans yonunden de, ustune de fiyat yonunden yalayip yutacak anla iste.

PS: Honda motorlari da hic sevmiyorum lan valla billa. Ya italyan ya Yamaha bi bende mi var bilmiyorum ama motorum Yamaha olmayacaksa italyan olacak.

Hocam kırmızı ile belirttiğim yeri anlamadım ben nasıl 1000rr la aynı gidiyordun merak ettim ??
    Hem honda hemde yamaha kullanıcısıyım iki markanında kendine göre artıları var eksileri var, Bence belirli bir kullanıcısı kitlesi olan markalar hakkında kötü yorumlar yapmak doğru değil..
    OnurTr, dyavol-77 ve Lev3562 bunu beğendiler.

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kibarca nasıl söylenir bilmiyorum ama algında problem var sanırım. Yazılan şeylerin anafikrini anlamamakta neden bu kadar zorluk çekiyorsunuz Yahu eşekse eşek, ben cbr için "en iyi motor" falan mı dedim? Honda sevmeyen adam honda'ya çamur atar bunu biliyoruz zaten de, ben bambaşka bir şey anlatmaya çalışıyorum siz bambaşka bir şey anlıyorsunuz. Yemişim hızını, torkunu. R-25'le kıyaslama yapmıyorum allah aşkına açın şu antenleri de anlayın. Sadece bana "sen yalan söylüyorsun, sallıyorsun, eziksin 175 yapamaz o motor" diye bir sataşma geldi. Ben de 175yapılan videoları, hendimin de 169 yaptığım videomu gösterdim. Buna karşılık da "eheh ama onlar yanlış gösteriyor rüzgar vardır, kesin ip var amk" minvalinde cevap geldi.
    Şimdi kalkıp " r-25le zaten kıyaslayamazsın ki" gibi bir cevap vermenden korkuyorum gerçekten. Bunu da yazarsanız şaşırmam.

Ben diyorum ki 175 öyle aman aman, ulaşılamaz bir hız değil. Yaptım kardeşim, ister inansın ister inanmasın, o hızı yaptım.Zaten videoda da gösterdim. Bunda şaşılacak bir şey yok. 190 demiyorum ki 175 diyorum. Herkes yapıyor cbr250'yle bunu. Bunu ben süperim anlamında da söylemiyorum.
    xmax'inle 235 yap, istersen hayabusa'yı geç. 1000RR'lar seni geçemiyormuş ne güzel. Şimdi sana yalan söylüyorsun desem ne hissedersin. Ya da scooter kullanmaya devam et, cbr'a laf ediyosun ama biz sukutere motosiklet demiyoruz desem. Bu tartışma uzar gider. Konuyu da skibb bıraktık yani.

Neyse r-25 iyi motor gibi duruyor. Gelsin de cbr'ı geçsin. Bayram etsin honda düşmanları. Biz de kurtulalım şu tatavadan. Bütün motosiklet eğitmenlerim "çok doğru karar vermişsin, sorunsuz bir motosiklet almışsın" diyor. Burdaki arkadaşlar da "eheh ama o eşek" diyor. Birinin binlerce lira para verip, emek harcayıp aldığı motosiklet için böyle kelimeler kullanmak bi motorcuya yakışmıyor açıkçası. Herkesin motoru kendi için güzeldir. Birinin kullandığı motor için de "eşek o, çok dandik motosiklet" diyen adam benim gözümde orjinal apaçidir. Onu sevmiş onu almış, senin motorunu beğenmemiş almamış. Ya da parası buna yetmiş, bu tavsiye edilmiş. Daha sayabileceğim onlarca sebepten dolayı o motoru seçmiş. Sen ne diye "o motor kötü" diyorsun ki.
    Birinin dinlediği müziği "o kötü müzik" demek gibi bir şey. Sarıyı seven adama "ulan sarı sevilir mi yeşil varken" demekle aynı şey.
    Nasıl anlatayım daha.
    Hadi bir anlamayan daha bekliyorum.

Boş muhabbetler arkadaşlar önemli olan R25 türkiye'de kaç paradan satılacağı dır. Cbr 500 gibi olmadık bir fiyattan satılır ise ölü doğmuş demektir. Gerisi boş

Ninja 250. 170

Cbr 250. 165

R25. 175.

Olay bu düz yol performansı.
    mete_han bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sebzeliçorba kardeşim cbr250 gayet güzel motor eğer canını sıkma bende şubatta r25 bütçeme fazla gelirse bende cbr250 almayı düşünüyorum.Ya da belki düşük ihtimal inazuma.Ninjada düşündüm ama parçası pahalı imiş.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

olayı hortlakmak gibi olacak ama yılbaşı sonrası fiyatlar hemen hemen belli olur denmişti kimsenin en ufak bir bilgisi yok mu hala

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı kutsalkutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olayı hortlakmak gibi olacak ama yılbaşı sonrası fiyatlar hemen hemen belli olur denmişti kimsenin en ufak bir bilgisi yok mu hala
    14.500 lira'cık...
    The Power of The Dreams.

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.500 lira'cık...
    Bu bilgiyi nereden edindin?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş muhabbetler arkadaşlar önemli olan R25 türkiye'de kaç paradan satılacağı dır. Cbr 500 gibi olmadık bir fiyattan satılır ise ölü doğmuş demektir. Gerisi boş

Ninja 250. 170

Cbr 250. 165

R25. 175.

Olay bu düz yol performansı.

ilk defa sana hak veriyorum....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Ne zaman tam belli olacak bu motorun fiyatı ya

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    o değil de yamahanın sitesinde supersport hiçbir motorun fiyatı yazmıyo.
    http://www.yamaha-motor.eu/tr/ adresinden giriyorum, başka nereden görebilirim?

orcunberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne zaman satışı başlıcak ve fiyat ı ne olucak

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Şubat moto fuarında çıkıcak büyük ihtimal sipariş alırlar orda fiyat konusuna gelince 2014 ninja 300 15.500 e satılıyor suan sıfır ben gidipte bu yamaha yzfr25 e 14 bin vermem şahsen 13 olursa belki alınabilir

Lansman fiyatı 13.500, hayırlı uğurlı olsun.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Umarım temmuza kadar bu fiyat değişmez.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    O motorların teknik verilerine girdiğinde fiyat da çıkıyor kardeş

MT 125 ve YZF R125 de olduğu gibi bu motor da yok satacak. Fiyat lansman fiyatı ve sadece kapora verenler için geçerli bir fiyat. Ön siparişler bir kaç haftaya dolar zaten. Düşünenler bu fırsatı kaçırmamalı bence.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    yamaha son zamanlarda ne kadar doğru makineler yapmaya başladı ya. helal olsun.

Darth Maul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 TVS Apache > 2015 Kymco Xciting 250Ri
    sizin abartılı fiyat tahminlerinizden sonra (hondacılar bilerek mi yapıyor acaba?) bende ninja 250sl almayı düşünüyorudum 12.000tl'ye ama bu motoru gördükten sonra 1.500 farkı hakediyor diye düşünüyorum. Ama kırmızı renginin türkiye'ye gelmemesi büyük bir hata zira, biz türkler kırmızıya bayılırız aslında şuan almayı düşünüyorum ama fuarı bekliyeceğim belki fuar lansmanı olur belli mi olur?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler