Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 150 yi bizzat kendim denedim.. [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün (artık dün) Sabah gazetesinde küçük bir haberi vardı CBF150'nin. Sanırım basına tanıtımı da yapılmış, ama Honda'nın sitesinde henüz satışa sunulmadığı ibaresi halen durmakta. Sanırım basına tanıtıldığına göre yakın zamanda satışa sunulacaktır. Ancak yanılmıyorsam Erapt söylemişti buradan 2007 modellerde devir sayacı da olacağını, benim yukarıda verdiğim linkte de devir sayaçlı bu alet. Ama bu ilk parti sayçsız. Honda sonradan bu aletleri çağırıp sayaç takacak mı? Yoksa bunları ucuza satıp 2007 modelleri sayaç v.s. gibi bazı aksesurlarla donatıp daha mı pahalıya satacak ben bunu merak ediyorum.
    Tip konusuna gelince. Ben normal şartlarda bu tip de bir motoru hayatta almam diyordum. Ama duygusallığı ve zevkleri bir yana bırakıp mantıklı düşünüce ilk motor olarak, ekonomik olarak ve Honda markası güvencesini de göz önüne alarak kış çıkışında (şimdiye kadar yaşadığım aksilikler gibi bir şey olmazsa) bu aleti almayı düşünüyorum. Tabii gidip yakından da görmek gerek. Ama yine de çok acımasız eleştirmemek lazım, ekonomikliğini göz önünde tutmak gerek. Bu arada Sabahın haberinde 100 km'de 2 lt yakıyor diye başlık vardı.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    2 lt benzinle 100 km yol yapıyor

HONDA Motosiklet, CBF ailesinin en yeni üyesi CBF 150'yi Türkiye'de satışa sundu. 100 km mesafeyi yaklaşık 2 lt. benzinle kat eden CBF 150, büyük sınıf motosiklet kullanmanın keyfini bu küçük yeni motoruyla motosiklet severlere sunuyor. Motosiklete yeni başlayanlar, sıkışık trafikte rahat hareket edebilmek isteyenler, işinde kullanmak isteyenlerin rahatlıkla

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/09/25/eko126.html
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    apache nin tipi daha güzel.bu çok tipsiz olmuş.apachedeki motor daha güçlü.sırf honda olduğu için alınır bu motor.cbf de bi yakıt ekonomisi var gördüğüm kadarıyla.şimdiden söylüyorum.APACHE CBF YE 10 BASAR
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

rup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mor VespaET4
    Alıntı aydınlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache nin tipi daha güzel.bu çok tipsiz olmuş.apachedeki motor daha güçlü.sırf honda olduğu için alınır bu motor.cbf de bi yakıt ekonomisi var gördüğüm kadarıyla.şimdiden söylüyorum.APACHE CBF YE 10 BASAR
    diosun ama bu işin satış sonrasıda var. yaygın servis agı ve parça sorunu yaşamama garantisi olan bi firma Honda ama TVS için bunu bu kadar rahat söyleyebilir miyiz? ayrıca bu linkte bir başka cbf150 testi var!
    http://www.ntvmsnbc.com/modules/habe...rch=&NewsType=

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Tamam sen Apaçi al..... Piyasaya çıkmayan bu ürünler hakkında nedir bu rekabet...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    yaw ne zaman satısa cıkacak bu alet arkadaslar arayan gorusen eden yokmu yaw walla bı soylesenıze ben bı turlu bulamadım. artık hondanın sıtesıne her gırdıgım de uru henuz satısa sunulmadı yazısı benı delı edıuyor
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

sonyeniceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 alacak ama parası yok Çine devam
    Bugün bursa honda bayiinden cep telefonuma mesaj geldi,cbf 150 gelmiştir görmek isterseniz bekleriz diye sabah uyunır uyanmaz ilk iş gidip bir motora bakmak olacak inşallah bir sürüş izni verilebilecek motor vardır da (düşük bir ihtimal) görüşlerimi yazarım.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    http://www.honda-sundiro.com/product...46&p_sort_id=3

Burdaki motorda devir saati var...

Türkiye deki motorda ise yok..
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya bide honda sitesinde naked'e koymuşlar sırf adı cbf diye commuter de olmalıydı bence degil mi yaff

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    Alıntı heytbecom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam sen Apaçi al..... Piyasaya çıkmayan bu ürünler hakkında nedir bu rekabet...
    arkadaşım söylediğim gibi tvs şu an yedek parça sorununu (en azından bu bölgede)ÇÖZDÜ.bu bir gerçek.bu motorlar daha motorlar yeni yeni çıkmaya başlıyor.dikkat edersen ben kesin alcam die bişi de demedim.yani sadece ''söylenenlere bakılırsa'' lafının arkasına gizlenmek zorunda kalıyorum.
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    -Bende zaten zorla al demiyorum ama şu 10 basar - 100 basar lafları için çok erken oldugunu belirtmek istedim. Çok erken karar verip motoru aldıktan sonra bir sürü kronik sorunu çıkınca keşke diğer markanın şu modelini alsaydım dememiz için söylüyorum bunları. Bu çoğu kişinin her zaman oldugu gibi dış görünüşe bakıp almasıdan ibaret bu karşılaşılan sorunlar.

-Nedense hep dış görünüşe önem veriyoruz. Bakıyoum ilan sitelerine makinenin teknik detayları çoğunlukla sallama bilgiler bunun yerine dış görünüşü ile ilgili bilgiler yer bıraksalar sayfalarca yazı yazabilirler...
    -Örnek olarak veriyorum: BMW yerinde başka bir markada olabilirdi...
    ACİL Satılık Tertemiz ve Bakımlı BMW R1200C. BMW Orginal Sis Farları, Krom kaplama aynalar, ABS, brembo fren sistemi, elcik ısıtma, tek anahtar ile açılabilen BMW ORIJINAL YAN ÇANTALAR, çantalar aynı zamanda çıkabiliyor. İlk sahibinden. Düzenli bakımları Borusan İstinye´de yapıldı. Oradan da kaydını kontrol edebilirsiniz. Kazasız ve tertemiz.
    -Görüldüğü gibi motoru hakkında en ufak bir bilgi bile yok. Ne gibi arızaları oldu - hangi parçaları değişti - kazası varmı... Sırf ısıtmalı elcikler ya da çantaların tek tuşla açılması gibi özellikler için bile alınabilir mi bu araç?

-Belki ben farklı bakıyorumdur olaya. Herhangi bir markanın sitesine girdiğimde direkt teknik detaylara bakıyorum , servislerine , forumlarda gezip kullanıcı yorumlarını okuyorum ve en son dış görünüşe bakıyorum...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    ArkadaşLaR Kim Ne DeRSe Desin "Honda" İsmi yeteR...! Kış Çıkışında Maddi DuRumuma BağLı OlaRAk CBR125R,EğeR CBR Olmazsa CBF150 Yi Almayı DüşünüyoRum...! (200GS De TakıLıyo Kafama Ama HayıRLısı) Beni En Az 2 Sene iDARE edeR..! Bu MotoRLaRdan HeRhangi BiRisi...!
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Ne gariptir. Motor hala Honda nın sitesinde satışa
    sunulmamış. Ne zaman satılacak? Ne zaman?
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    Fiyatı BiR BeLiRLense ARtık...!
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    bu motor 3.500 ytl yukarısı olursa çin malı bir cruiser alıcağım fakat 3.500 ytl aşağısı olursa bunu alabilirim..

zaten 3.5000 ytl den satarlarsa honda bu motoru satamaz.. ybr yi tercih eder herkes..

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Honda sonunda fiyatı açıkladı 3.190 ytl, gayet güzel bir fiyat, Ybrnin tahtı sallanmaya başladı, alacak olanlar el kaldırsın bu akşam yakından görmeye Honda Otosevere gidiyorum, şirinevlere, Slmlar
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Teşekkürler Test Için,alcak Olanlara Hayirli Olsun Tarzim Değil Nekadar Yazilsada Alti üstü 150 Cc Alet Bilgiler Için Sağol

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    motor güzel ama tekerler biraz ince gibi geldi bana

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda sonunda fiyatı açıkladı 3.190 ytl, gayet güzel bir fiyat, Ybrnin tahtı sallanmaya başladı, alacak olanlar el kaldırsın bu akşam yakından görmeye Honda Otosevere gidiyorum, şirinevlere, Slmlar
    3.190 kışa girerken diyorlar yaza girince 4.000 e çıkarırlar fiyatı çünkü şu an az kişinin alacağını biliyorlar millet yazı bekliyor benim gibi....

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    valla ben şimdiden alıcam yaza kadar hiç çıkarmam dursun otoparkta fiyat uygun çunku
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler